Melusine
Junior Member
 

350 Posts
Member since 17/05/2017 |
Posted - 07/06/2022 : 13:43:39
|
Druga sreda u mesecu je dan za dinamične scene borbe Hiroakija Samure, koje spadaju među najlepše oslikane sekvence u istoriji japanskog stripa.
„OŠTRICA BESMRTNIKA“ 2 na LETEĆEM STARTU po ceni od 299 dinara!

Format 13 x 19 cm Povez Mek Broj strana 208 Štampa Crno bela
PRELISTAJTE OVO IZDANJE: https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_O%C5%A1trica%202%20prelistavanje%20.pdf
Manđi je ronin nad kojim se nadvija prokletstvo. Odgovoran je za smrt stotinu čestitih ljudi i može da se iskupi samo ako ubije hiljadu zlikovaca. Dotad je osuđen na život besmrtnika. Opremljen arsenalom oružja i besmrtnim telom, Manđi otkriva da je najteže breme prokletstva naći cilj za koji se vredi boriti.
U nastavku otkrijte kako se naš duo junaka suočio sa samurajem koji će čak i besmrtnika poput Manđija podseti na to kako izgleda strahovati za život.
„OŠTRICA BESMRTNIKA“ 2 na Letećem je startu od srede, 8. juna, do nedelje, 19. juna 2022. u svim klubovima čitalaca Čarobne knjige u Beogradu, Nišu, Kragujevcu i Novom Sadu, na našem sajtu i u Striparnici „Alan Ford“ po ceni od 299 dinara. Posle Letećeg starta cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 350 dinara, a u ostalim knjižarama 450 dinara.
|
|