forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 397

ivanl
Advanced Member



Croatia
15766 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/07/2022 : 11:00:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Edi B
To je Dado napisa na moje pitanje jucer.
Pita sam isto šta i ti



To je nekih 6-7 godina jos. Koliko ond ajos C/B Teksa ima sunce ti…



Masu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11091 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/07/2022 : 13:08:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Pa jbte zar je tu nešto čudno?
Izdaju Bonelli trakavice koje imaju po 500-700 epizoda.
Dugovječni BD koji je po "godini rođenja" približan ovim Bonellijevcima ima desetak puta manje epizoda...
A i takvih je malo.
Kako onda tražit da se nešto brzinski završi... Ne može tu integral ili dva sa pet ili deset epizoda i riješimo serijal koji se izdaje originalno u Francuskoj 15 do 20 godina.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
788 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 16/07/2022 : 15:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111
Halo momak sad ti stvarno kažem da smiriš doživljaje...ne znam na čemu si i ne zanima me.

Malo si se previše zaigrao sa epitetima (jednoumnik, lover, sektaš itd.) u zadnje vrijeme, ali to je već stvar kućnog odgoja i kulture...

J.be mi se po kome ćeš "jahati" danima na ovom forumu i ako ima nekom da još nisi dosadan, slobodno ti nastavi ali mene ostavi na miru.




Dragi moj logiću, ima li smisla tebi objašnjavat...
Samo kratko: referiraš se na kulturu i kucni odgoj, a ne primjecujes da upravo ti imas najostriji jezik na forumu, a uz to si cesto i jako drzak, manje više nema člana s kojim nisi "na nožu", a i velikoj si vecini na ignoru.
Nadalje, epitet sektaš sigurno nisi vidia od mene,lover među ostalim oznacava ljubitelja, a jednoumnik čovjeka sklona jednoumlju, odnosno misljenju koje ne dozvoljava tuđe ideje i mišljenja te njihovo odmjeravanje u javnosti, tako da ne znam kakve to veze ima s kucnim odgojem.
I da ne duljim, Nesvrstani je jutros sve lipo objasnia na AF topicu pa ces tu nac završni dio mog osvrta na tvoj zadnji upis, a sve ostalo ti opraštam.

quote:
Originally posted by mmihoci
Poštovani kolega, po drugi put vas molim da moje ime više ne koristite u svojim upisima bez obzira na karakter upisa.

A što se tiče jala i ljubomore a i o zlobi i nepoštovanju više nema potrebe ni komentirati.

Hvala.

Poštovani kolega, primite moje isprike, nisam uopce vidio vašu prvu molbu.
Naime, ne čitam baš pravo ni moral pa iz tog razloga zaobilazim vaše upise.
Žao mi je ako sam vas uznemirio, vi ste meni inace jako dragi.
Pozdrav
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10219 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/07/2022 : 16:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by logo111
Halo momak sad ti stvarno kažem da smiriš doživljaje...ne znam na čemu si i ne zanima me.

Malo si se previše zaigrao sa epitetima (jednoumnik, lover, sektaš itd.) u zadnje vrijeme, ali to je već stvar kućnog odgoja i kulture...

J.be mi se po kome ćeš "jahati" danima na ovom forumu i ako ima nekom da još nisi dosadan, slobodno ti nastavi ali mene ostavi na miru.




Dragi moj logiću, ima li smisla tebi objašnjavat...
Samo kratko: referiraš se na kulturu i kucni odgoj, a ne primjecujes da upravo ti imas najostriji jezik na forumu, a uz to si cesto i jako drzak, manje više nema člana s kojim nisi "na nožu", a i velikoj si vecini na ignoru.
Nadalje, epitet sektaš sigurno nisi vidia od mene,lover među ostalim oznacava ljubitelja, a jednoumnik čovjeka sklona jednoumlju, odnosno misljenju koje ne dozvoljava tuđe ideje i mišljenja te njihovo odmjeravanje u javnosti, tako da ne znam kakve to veze ima s kucnim odgojem.
I da ne duljim, Nesvrstani je jutros sve lipo objasnia na AF topicu pa ces tu nac završni dio mog osvrta na tvoj zadnji upis, a sve ostalo ti opraštam.

quote:
Originally posted by mmihoci
Poštovani kolega, po drugi put vas molim da moje ime više ne koristite u svojim upisima bez obzira na karakter upisa.

A što se tiče jala i ljubomore a i o zlobi i nepoštovanju više nema potrebe ni komentirati.

Hvala.

Poštovani kolega, primite moje isprike, nisam uopce vidio vašu prvu molbu.
Naime, ne čitam baš pravo ni moral pa iz tog razloga zaobilazim vaše upise.
Žao mi je ako sam vas uznemirio, vi ste meni inace jako dragi.
Pozdrav


Istina je da je logo vjerovatno najignoriraniji član foruma u povijesti.
U tom svjetlu, u ime svih nas koji ga ignoriramo prijateljski molin da ga se ne quota.
Naime, kad ga se quota, i mi vidimo njegove mudrolije.

Isto tako , super mi je kad genijalci zabranjuju da in se obraća
Momci ovo je forum, obraćat se van se ko oće. A vama ako smeta, naučite koristit ignore.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 16/07/2022 18:27:17
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15766 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/07/2022 : 16:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Uvijek sam za obracanje ko kome, kad god treba, mora i hoce! Pa i imenom i prezimenom. Mrzim 'vitezove' iza tipkovnice, u vise manje udobnoj sjedalici koji kroje pamet i poglede na svijet drugima. Ali zna se sto je pristojnost. Na forumu, jelte...
Ali...taj ali, vjecni ali, 'opali' te lik ono, nepristojno, nicim izazvano, pace-veze nemas tko je, a nemozes mu vratiti. Jer moderatura trpa sve u isti kos. I sta onda? A recimo napadac ima nula kupnji i prodaja, ti par iljada. Skarta vas oboje, njega kita boli a tebi propali i poslovi. Sto je najlude propali i vlasniku sajta. Koji btw isto ne bi se stel mesat u moderaturu.
Sve to stoji, postoji i moze, ali da li je ok? Podlozno je raspravi, koja sigurno ne bi bila plodonosna... no nek se zna.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/07/2022 : 18:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni bio u zabludi da likovi tipa Nesvrstanog ili Edia su u stanju razumijeti razliku između obraćanja i stavljanja epiteta.

Pa jbt upisi Nesvrstanog svaki drugi upis nekog naziva glupim...samo on pametan.

Naravno da one koji mu daju po repu i za koje nije dorastao za raspravu su kao na ignoru... kad trpi ego to je zajebana stvar.

P.S "Nesvrstani je lipo objasnio..." kaže Edi
Jel to ovo kad je opet forumaše nazvao glupima ?

Ispravak : Ipak nije nazvao glupima nego "najglupljima"

Edited by - logo111 on 16/07/2022 18:25:31
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
5056 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 16/07/2022 : 20:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Drugi rade .....
#38




• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6406 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/07/2022 : 20:18:01  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Nego, što je bilo s onim Zagor priča u kožnom uvezu i dvije varijante (crno-bijelo i kolor), sve uz potvrdu autentičnosti, za tričavih 1400 kn?
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
788 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 16/07/2022 : 20:36:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
A da se nije rasprodalo?
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1144 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 16/07/2022 : 21:27:41  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Nego, što je bilo s onim Zagor priča u kožnom uvezu i dvije varijante (crno-bijelo i kolor), sve uz potvrdu autentičnosti, za tričavih 1400 kn?


Jel to bilo ultra ultimativno izdanja?
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6406 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/07/2022 : 22:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
http://www.libellus.hr/Forum/default.aspx?g=posts&t=2149
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15766 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/07/2022 : 00:16:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Vec tries' osmi Kolorfest Dylana! (Bar je tako nekad bio zvan u Italiji) ide to dobro, ni ne obratis paznju...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15766 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/07/2022 : 00:20:53  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
A u osmi misec, Alan Ford 5,6,7 i 8 !!! Kako da to kazemo? Divotica? (Skoro svi kartonci)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6222 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/07/2022 : 07:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

http://www.libellus.hr/Forum/default.aspx?g=posts&t=2149



Sada vidim da su tu odgovorili, pitao sam ih i ja pred neki dan u drugom topicu pa nisu odg.

Ovo se bome odužilo, to je sada već 9-10 mjeseci od najave.

Nevezano, drago mi je da su sve ove naslove iz prednajave najavili za slijedeću turu, vidim ima par slobodnih mjesta čak i ako ubace ta 4 AF-a pa se toplo nadam jednom NN.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 17/07/2022 : 08:51:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sa tom NN rupom debelo kasne.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6222 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/07/2022 : 09:07:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Sa tom NN rupom debelo kasne.



Ta rupa mi psihički (OKPovski) vadi mast da ti ne mogu opisati.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 17/07/2022 17:53:21
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15766 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/07/2022 : 09:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ppmalo. Bit ce. Treba iskordinirati druga izdanja, a nije ih malo.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6406 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 17/07/2022 : 13:19:12  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Žudnja za tvrdoukoričenim Bonellijem
Izdavaču je hrana
Trojica budnih i britkih
na forumskoj straži
Njegova je obrana


Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15766 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/07/2022 : 13:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nema odmora dok traje obmana!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2658 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 17/07/2022 : 14:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
bolje snob nego grob
bolje ispod peke jednorog nego lešo bob
bolje na polici HC ford nego u oko malo jod
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15766 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 17/07/2022 : 14:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Hop na dop
Heroina nego li vina
Crtice nego vilice
Ajd zlica je poveznica
Odnesenje umjesto pecenje

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13941 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 14:53:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

bolje snob nego grob
bolje ispod peke jednorog nego lešo bob
bolje na polici HC ford nego u oko malo jod






Ovo je Alan Ford!!!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 17/07/2022 : 15:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Žudnja za tvrdoukoričenim Bonellijem
Izdavaču je hrana
Trojica budnih i britkih
na forumskoj straži
Njegova je obrana






Libellus za Valtera & company

"Kad ti sve to ludilo prođe,
I kad ti iz guzice u glavu dođe,
Kad razum te nađe,
Ja biću tu.

I ne brini, ne, ne brini
Sam nikad nećeš ostati,
Zbog tebe ću opstati,
I kad te svi izdavači napuste
Ja biću tu."

Go to Top of Page

Chief Warhead
Senior Member



1258 Posts

Member since 28/08/2011

Posted - 17/07/2022 : 15:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Chief Warhead a Private Message  Reply with Quote
Ovo je nešto sasvim drugačije, kako to nazvati? Spam poJezija, rimovani spam?

Tri ljuta moderatora suzbijala spam.
Jedan dobi povišicu, ostade ih dva...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13941 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/07/2022 : 15:19:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
U ovoj simboličkoj, alanfordovskoj poeziji, toliko je avangarde društvenog života, da bi mnoge stihove mogao rastumačiti na metafizčkoj razini i bard poetike Luko Paljetak.

Čestitke zaslužnima!
Go to Top of Page
Page: of 397 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000