forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 397

Edi B
Average Member



Croatia
785 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 15/07/2022 : 22:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki


1.Ponosni Libellusovci
2.Prisebni Libellusovci
3.Prisilni Libellusovci
4.Libellusovci u mašti
5.Anti Libellusovci
6.Normalni ljudi

Pronađite sebe!


Jaki ne valja ti lista.
Pa ko je to normalan a da nije Libellusovac...
Go to Top of Page

shizma
New Member

101 Posts

Member since 07/02/2020

Posted - 15/07/2022 : 22:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send shizma a Private Message  Reply with Quote
Jednom prigodom upitah za mogućnost reprinta na njihovom forumu...rezultat, kao da sam nekome mamicu j...., ali doslovno.

Nemam ništa protiv bilo kakvih izdanja stripa, doslovno bilo kakvih, samo neka ih ima a tu nastupa problem...nema ih...print tri primjerka za dva fanatika uz kompletno nenormalnu cijenu za sadržaj.

Nisam nikakav mrzitelj nikoga pa ni Libellusa, imam i pretplatu za tri izdanja.

Žao mi što ne reprintaju, kupovao bih štošta u SVOM ritmu kad mi nadođe čitati a tamo 99% stripova nedostupno!!! a ne nude ih u digitalnom obliku!!! 21. stoljeće! Kupovao bih i digitalno.

U međuvremenu..kad mi se nešto "pričita" uz par klikova i par alatki ja si složim strip (vidjeti prilog dolje :) ) i čitam kako mi se čita a poslije mogu to iskoristiti i za tariguz, karikiram. Prodati ću sve što imam od Libellusa da bi kupio nešto novo što budu izdavali a meni se bude čitalo, ako budu izdavali (ako se netko pita zašto uopće kupujem precijenjene stripove).

Sjećam se vremena kad je roman (tako ga zvašmo) prošao desetak ruku dnevno...sad su neka druga vremena jasno mi je.

No da se vratim na bit.

Smatram da bi Libellus trebao ponuditi i digitalna izdanja kada već ima smiješnu nakladu ili reprint da se može nešto pratiti od početka, u ritmu koji čitatelju odgovara (drugo je to kad je kiosk izdanje pa cirkulira i nabaviš ga lako...toga više nema, na žalost).

Do tada, tko prati npr. Nathan Nevera (dao sam primjer jer su slike vezane za to dolje) čekati će ohoho da bi čitao što je već dostupno, evo npr. broj 300 (o legalnosti nema smisla govoriti jer svi znamo da je piraterija tu, bila i biti će, kad je ima kod holivuda gdje se vrti višestruko veća lova kako neće biti tu...deseci stranica sa linkovima gdje npr. u rar formatu skines opus nekog dugogodišnjeg stripa u par minuta, i svi smo zavirili u skenirana izdanja stripova koje pratimo pa barem jednom (tko kaže da nije jednostavno je - LAŽE, a ja samo otišao korak dalje pa ne čitam na tabletu nego starinski :) ) Doduše, moraš znati jezik ali dobro.

Izdaju se neki krosoveri, klinci palci, umjesto da se izgura serijal. No njihova firma, njihove odluke. Imaju bazu od vjerojatno dvjestotinjak ljudi koji kupuju sve i čini se do sada dostatno, pratimo pa vidimo do kada.

A do tada, ja se snađoh...kad mi se nešto čita, isprintam i čitam, ne čekam da se netko smili izdati, a kad izda kupim...do tada...uvez ljepilo, papir 60g, korice 200g...moja dijamantna serija haha...živi bili i stripove čitali.

https://ibb.co/g6ctXMN


https://ibb.co/yFLPn77


https://ibb.co/BKYY9tD
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17734 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 15/07/2022 : 22:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
https://www.enciklopedija.hr/natuknica.aspx?id=55243

Prema tvom opisu
Ima elemenata

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/07/2022 : 22:52:00  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Digitalni stripovi...
Jesu li to stripovi uopce,? Romani...
Ma ni u ludilu. Mozemo biti jos digitalniji ili se u pecinu vratiti na Crypting Writings, ali zna se sta je ROMAN. Eto sad u HC formi, Bog ga blagoslovija!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1031 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 15/07/2022 : 23:08:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Mislim da će jednog dana (možda i prije nego se nadam) biti moguće kupiti u digitalnom obliku (možda u čak više verzija naslovnica ili štogod drugog) pa da si onda sam kupac to isprinta po svojoj volji (tvrdo, meko, uniformno, neuniformno, veliko ili malo).
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/07/2022 : 23:28:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by petarStripovi10

Tako je, nema nikakvog hejta protiv Libellusa kojeg onda drveni advokati moraju braniti. Nema ni jala. Tako je kako je. Tko hoće i tko ima/nema nek skupo plati, ako mu je to životni gušt. Jedine koje priznajem da bi se mogli uvrijediti je sam Libellus, izdavač, al oni su pametni profesionalci ne spuštaju se na tu razinu. Vode biznis. Premda mi je brojka 200 primjeraka Nicka smiješna. Al nema veze.

Meni je još draže da izdaju sva moguća izdanja i edicije. Pročitam ih kad stignem u knjižnici jer su tvrdokoričene knjige pa ne moram se mučiti s odličnim scanovima. Ipak smo u digitalnom dobu.



Kako nema. Ima, ima!
Evo ja ih mrzim iz dna duse sto 'stancaju' tako dobra izdanja.

Kako nema jala? Ima,ima!
Jao sto sam jalan, sto sve to moram kupovati.

Digitalno doba? Pih, nikad nije u kracem vremenskom razdoblju unisteno vise socijalnih te prakticnih vjestina u povijesti covjecanstva.

A i brzo cemo vidjeti u nuklearnoj zimi, tko ce brze tipkati, imati vise 'lajkova', visjeti na Instagramu ili imati vise objava na Tik Toku.

Ili ce zivjeti, mozda prezivjeti oni koji ce posadati i obrati kukuruz, popraviti cipele, spojiti kleme akumulatora na nesto, ili pak uhvatiti, lisiti svinju zivota, otvoriti je, ocistiti, transirati pa je baciti na gradele. Da se lisimo malo teletine na trenutak, jel...

Da digitala... bit cemo sretni s kojim stripom ili knjiskim klasikom dupe obrisati.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

shizma
New Member

101 Posts

Member since 07/02/2020

Posted - 15/07/2022 : 23:37:59  Show Profile Show Extended Profile  Send shizma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Mislim da će jednog dana (možda i prije nego se nadam) biti moguće kupiti u digitalnom obliku (možda u čak više verzija naslovnica ili štogod drugog) pa da si onda sam kupac to isprinta po svojoj volji (tvrdo, meko, uniformno, neuniformno, veliko ili malo).



Ne znam šta se čeka...em bi izdanja brže izlazila em bi bilo jednostavnije i jeftinije.

Kako ću na plažu sa Libellusom a draže mi stručnu literaturu držati na policama, primjeti ultrakolekcionarski, ekstraukoričeni AF https://ibb.co/Lh6vRV8

Ovako sam primoran na pirateriju...baš mi se da čekat Libellus da ištanca NN, pa evo do broja 300 kojeg upravo čitam.

Svaka čast luksuz izdanjima Llibellusa ali ubiše strip...em drugi nemaju prava na izdavanje em nemožeš pročitat strip bez da se dobrano ne isprsiš. :)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/07/2022 : 23:49:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kazao bi ti jedan nas forumas; moras jace/brze/vise zaradivati! U sportskom duhu Pierre de Coubertin-a!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

shizma
New Member

101 Posts

Member since 07/02/2020

Posted - 16/07/2022 : 00:02:58  Show Profile Show Extended Profile  Send shizma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Kazao bi ti jedan nas forumas; moras jace/brze/vise zaradivati! U sportskom duhu Pierre de Coubertin-a!



Zarađujem više nego velika većina i mogu si priuštiti kupiti sve iz svake ture koju ovi nude bez da trepnem ili financijski osjetim ali kakve to veze ima.

Pratim ovu raspravu, vas par ste baš snobovi. Jel to karakterno inače ili kojim slučajem Libellus inducirano, pitam se.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/07/2022 : 00:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by shizma

quote:
Originally posted by ivanl

Kazao bi ti jedan nas forumas; moras jace/brze/vise zaradivati! U sportskom duhu Pierre de Coubertin-a!



Zarađujem više nego velika većina i mogu si priuštiti kupiti sve iz svake ture koju ovi nude bez da trepnem ili financijski osjetim ali kakve to veze ima.
P
Pratim ovu raspravu, vas par ste baš snobovi. Jel to karakterno inače ili kojim slučajem Libellus inducirano, pitam se.



Koga to briga? Ja eto perem zahode i okej je. Da mi Libellus ne daje besplatne primjerke na agitaciju, ne znam kako bi ispio i pivo u parkicu...

Pobogu nemam pojma ko sto zaraduje, kako i zbog cega...

Ne pitam nikog za 'takujin'. Ja kad ocistim sve zahode, i kad me gazde odvedu na teletinu, ostave mi vricu romana posli agitacije, ne pitam nista.

Zasto bi?

Zasto itko prica o 'busti'?




Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

shizma
New Member

101 Posts

Member since 07/02/2020

Posted - 16/07/2022 : 01:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send shizma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by shizma

quote:
Originally posted by ivanl

Kazao bi ti jedan nas forumas; moras jace/brze/vise zaradivati! U sportskom duhu Pierre de Coubertin-a!



Zarađujem više nego velika većina i mogu si priuštiti kupiti sve iz svake ture koju ovi nude bez da trepnem ili financijski osjetim ali kakve to veze ima.
P
Pratim ovu raspravu, vas par ste baš snobovi. Jel to karakterno inače ili kojim slučajem Libellus inducirano, pitam se.



Koga to briga? Ja eto perem zahode i okej je. Da mi Libellus ne daje besplatne primjerke na agitaciju, ne znam kako bi ispio i pivo u parkicu...

Pobogu nemam pojma ko sto zaraduje, kako i zbog cega...

Ne pitam nikog za 'takujin'. Ja kad ocistim sve zahode, i kad me gazde odvedu na teletinu, ostave mi vricu romana posli agitacije, ne pitam nista.

Zasto bi?

Zasto itko prica o 'busti'?







Si inače uskačeš u usta ili? pijer


Dobivao ti primjerke ili ih kupovao očito si jako omašio kad ovakav stav imaš...bitno bi trebalo biti da stripova ima za svih i da se populariziraju a ne da netko maše svojim kolekcijama, vidi mene, vidi mene a viđe mi police tek...Strip čini sadržaj a ne jebene korice. E baš na tragu toga dotični su više neprijatelji stripa nego prijatelji a vas par je u nekoj službi da agitira za iste...kao da dotični agitiranje trebaju. Ja, koji ovlaš pratim ovaj forum primjetim da je žestoki snobizam u pitanju, boga pitaj što misle ljudi koji su aktivni tu, stripoljupci jel,

Sažeto i nedvosmisleno rekoh sve što mislim vezano za temu.

Kako bi rekli "peugeot sugrađani pijera...au revojir"

Go to Top of Page

Marko R
Starting Member



Serbia
66 Posts

Member since 08/03/2015

Posted - 16/07/2022 : 01:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Marko R a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Neka našeg Martija, gura polako ali sigurno, do kraja godine eto ga na 200, ako ne i prije


Ne znam da li je ovo napisano u šali, ili se zaista nadaš da ćeš videti MM 200 u izdanju Libellus-a do kraja godine. Ali samo za slučaj da misliš ozbiljno:

Lib MM 118 su regularni brojevi 173b i 174a. Do broja 200 ima jos 25 regularnih Boneli svezaka, što će biti nekih 15-tak Lib MM-a (otprilike, koliko vidim možda i 17-18, ali 'ajde da kažemo 15 zarad zaokruživanja). To bi značilo da moraju da izdaju sve te brojeve do kraja godine. Što bi, uz ova 2 koja su do sad izbacili, činilo ukupno 17 Lib MM-a ove godine MINIMUM. Ovo je broj izdanja Lib MM-a po godinama:

2007. 12 (1-12)
2008. 12 (13-24)
2009. 12 (25-36)
2010. 10 (37-46)
2011. 4 (47-50)
2012. 8 (51-58)
2013. 4 (59-62)
2014. 5 (63-67)
2015. 7 (68-74)
2016. 8 (75-82)
2017. 11 (83-93)
2018. 7 (94-100)
2019. 7 (101-107)
2020. 4 (108-111)
2021. 5 (112-116)
2022. 2 (117, 118...)

Kao sto vidiš, nijedna godina nema ni blizu toliko izdatih. Tačno je da su sada povećali broj izdanja godišnje, ali nema ni teoretske šanse da u narednih 5 i po meseci ispucaju 15-tak MM-a. To bi značilo da u SVAKOJ turi od sada pa do kraja godine MORA da ide (u proseku) 3 Martija, to se jednostavno neće desiti.

Takođe, MM je još od Lib broja 111 pao na tiraž od 250, a takva izdanja su im poslednja rupa na svirali (isti je slučaj i sa regularnim Dilanom koji je dramatično utanjio). Pretpostavljam da su sa njima na nuli (0) što se zarade tiče, ako ne i na gubicima (koje pokrivaju drugim, lukrativnijim izdanjima). Primera radi, Dilan i Zagor kolor su krenuli iste godine: 2012. Oba trobroji (ok, Zagor je bio dvobroj prvih 12 brojeva, ali svejedno), i gde smo sad? Zagor je na Lib broju 91 (regularni 261), a Dilan na Lib broju 49 (regularni 147). Zagor tiraž 400, Dilan 250 - mislim da je stvar jasna. Samo da napomenem, ja isto skupljam Martija (kao i Zagora i Dilana, između ostalog), tako da i mene ovo pogađa.

Ako ćemo u neke prognoze / nagađanja, ne bih se nadao da će Marti izlaziti više od 5 komada godišnje, što znači da ćemo regularni broj 200 dočekati negde oko 2025. Ni meni se ovo ne dopada, i iskreno bih voleo da grešim, ali činjenice su neumoljive.

Edited by - Marko R on 16/07/2022 01:55:41
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
785 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 16/07/2022 : 04:53:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Marko R

quote:
Originally posted by Edi B

Neka našeg Martija, gura polako ali sigurno, do kraja godine eto ga na 200, ako ne i prije


Ne znam da li je ovo napisano u šali, ili se zaista nadaš da ćeš videti MM 200 u izdanju Libellus-a do kraja godine. Ali samo za slučaj da misliš ozbiljno:

Lib MM 118 su regularni brojevi 173b i 174a. Do broja 200 ima jos 25 regularnih Boneli svezaka, što će biti nekih 15-tak Lib MM-a (otprilike, koliko vidim možda i 17-18, ali 'ajde da kažemo 15 zarad zaokruživanja). To bi značilo da moraju da izdaju sve te brojeve do kraja godine. Što bi, uz ova 2 koja su do sad izbacili, činilo ukupno 17 Lib MM-a ove godine MINIMUM. Ovo je broj izdanja Lib MM-a po godinama:

2007. 12 (1-12)
2008. 12 (13-24)
2009. 12 (25-36)
2010. 10 (37-46)
2011. 4 (47-50)
2012. 8 (51-58)
2013. 4 (59-62)
2014. 5 (63-67)
2015. 7 (68-74)
2016. 8 (75-82)
2017. 11 (83-93)
2018. 7 (94-100)
2019. 7 (101-107)
2020. 4 (108-111)
2021. 5 (112-116)
2022. 2 (117, 118...)

Kao sto vidiš, nijedna godina nema ni blizu toliko izdatih. Tačno je da su sada povećali broj izdanja godišnje, ali nema ni teoretske šanse da u narednih 5 i po meseci ispucaju 15-tak MM-a. To bi značilo da u SVAKOJ turi od sada pa do kraja godine MORA da ide (u proseku) 3 Martija, to se jednostavno neće desiti.

Takođe, MM je još od Lib broja 111 pao na tiraž od 250, a takva izdanja su im poslednja rupa na svirali (isti je slučaj i sa regularnim Dilanom koji je dramatično utanjio). Pretpostavljam da su sa njima na nuli (0) što se zarade tiče, ako ne i na gubicima (koje pokrivaju drugim, lukrativnijim izdanjima). Primera radi, Dilan i Zagor kolor su krenuli iste godine: 2012. Oba trobroji (ok, Zagor je bio dvobroj prvih 12 brojeva, ali svejedno), i gde smo sad? Zagor je na Lib broju 91 (regularni 261), a Dilan na Lib broju 49 (regularni 147). Zagor tiraž 400, Dilan 250 - mislim da je stvar jasna. Samo da napomenem, ja isto skupljam Martija (kao i Zagora i Dilana, između ostalog), tako da i mene ovo pogađa.

Ako ćemo u neke prognoze / nagađanja, ne bih se nadao da će Marti izlaziti više od 5 komada godišnje, što znači da ćemo regularni broj 200 dočekati negde oko 2025. Ni meni se ovo ne dopada, i iskreno bih voleo da grešim, ali činjenice su neumoljive.


Mislia sam na 200 kuna, ne na broj 200.
Slažem se s ovim šta si napisa.
Najlakše je rec, mi cemo sve objavit do kraja i onda izdavat gomilu izdanja pritom forsirati ove koji se dobro prodaju, dok ove ostale ide 1 do 2 knjiga godišnje.
Al jebiga, nemos rec odustali su, bas zbog te jedne objavljene knjige koja drži izdanje na životu.
Stoga opet pitam, nakon 11 godina cekanja na petu, odnosno zadnju knjigu N. Raider almanaha, jel edicija ugašena?
Alo ej, 11 godina..
Daj o cemu pricamo
Kako lagano šiba Mr. No kolor, 18 knjiga u godinu dana, kaplje lovica pa ih ne triba puno molit.
I vec znan odgovor LL tjelohranitelja koji ce reci da je razlog taj šta imaju gotov prijevod i lekturu..
Kakve li naivnosti majko moja

EDIT: Ne, nisam ljubomoran..zašto bi bia, na koga, na mmihocia? Na logocia? Na supermarkocia?
Znam da je njima nepojmljivo, ali nije svaka kritika upucena nekome ili necemu znak jala i ljubomore.
I kladim se da takozvani hejteri imaju vise LL stripova nego loveri, izuzev ivana, kojeg ne smatram ni jednim ni drugim, on je zaljubljenik koji brani strip i strip kulturu opcenito, svakog izdavaca jednako, on je nekoliko koplja iznad ovih jednoumnika koji drže žene na policama a libače u krevetu.

Edited by - Edi B on 16/07/2022 05:07:17
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/07/2022 : 05:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Iznenada izraz ne sagriješi bludno je dobija novi pojam.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
948 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 16/07/2022 : 06:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
U krevetu je bitan samo HC :D

No one gets out of childhood alive.

Edited by - SSM on 16/07/2022 07:08:22
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/07/2022 : 07:39:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Jesi li za SM,dušo?
Ne.Ja volim samo HC!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 16/07/2022 : 08:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@EdiB,sljedba te prati...
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/07/2022 : 08:01:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Koliko knjiga MN-a jos ima okvirno do kraja edicije?
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
785 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 16/07/2022 : 08:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Koliko knjiga MN-a jos ima okvirno do kraja edicije?


Nismo precizno još pregledavali, ali mislim da riječ o još cca. 65-70 knjiga. Ima poslije dosta dvodijelnih, pa čak i trodijelnih priča tako da bi se tu to negdje trebalo zakotrljati... Ali ipak uzmi s rezervom ovu informaciju dok detaljno sve ne posložimo...

To je Dado napisa na moje pitanje jucer.
Pita sam isto šta i ti
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
785 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 16/07/2022 : 08:24:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hercule Poirot

@EdiB,sljedba te prati...


evo tu sam vise od 2 godine i uspia san dosta stvari skužit, ali za sljedbu nisan skužia 100% jesmo li to mi ili oni
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2586 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/07/2022 : 08:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
ti Boga, ovo k'o:

Sljedba iznimne gospode vs. Sljedba Pere Kvržice

iliti

Allan Quatermain, kapetan Nemo, Hawley Griffin, Dr. Henry Jekyll, Mina Murray... vs. Budale, Divljaka, Šila, Mede, Pere, Milog djeteta...

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/07/2022 : 09:37:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B
To je Dado napisa na moje pitanje jucer.
Pita sam isto šta i ti



To je nekih 6-7 godina jos. Koliko ond ajos C/B Teksa ima sunce ti…
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 16/07/2022 : 09:44:52  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

[quote]

EDIT: Ne, nisam ljubomoran..zašto bi bia, na koga, na mmihocia? Na logocia? Na supermarkocia?
Znam da je njima nepojmljivo, ali nije svaka kritika upucena nekome ili necemu znak jala i ljubomore.
I kladim se da takozvani hejteri imaju vise LL stripova nego loveri, izuzev ivana, kojeg ne smatram ni jednim ni drugim, on je zaljubljenik koji brani strip i strip kulturu opcenito, svakog izdavaca jednako, on je nekoliko koplja iznad ovih jednoumnika koji drže žene na policama a libače u krevetu.



Halo momak sad ti stvarno kažem da smiriš doživljaje...ne znam na čemu si i ne zanima me.

Malo si se previše zaigrao sa epitetima (jednoumnik, lover, sektaš itd.) u zadnje vrijeme, ali to je već stvar kućnog odgoja i kulture...

J.be mi se po kome ćeš "jahati" danima na ovom forumu i ako ima nekom da još nisi dosadan, slobodno ti nastavi ali mene ostavi na miru.

Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1031 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 16/07/2022 : 10:20:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:

EDIT: Ne, nisam ljubomoran..zašto bi bia, na koga, na mmihocia? Na ****? Na ****?
Znam da je njima nepojmljivo, ali nije svaka kritika upucena nekome ili necemu znak jala i ljubomore.




Poštovani kolega, po drugi put vas molim da moje ime više ne koristite u svojim upisima bez obzira na karakter upisa.

A što se tiče jala i ljubomore a i o zlobi i nepoštovanju više nema potrebe ni komentirati.

Hvala.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2586 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 16/07/2022 : 10:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:


A što se tiče jala i ljubomore a i o zlobi i nepoštovanju više nema potrebe ni komentirati.

Hvala.



Go to Top of Page
Page: of 397 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000