forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Izdanja Libellusa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 397

Poli
Advanced Member



Slovenia
37702 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/07/2022 : 17:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote




Da li je svakog ljeta ovako?






... al samo nastavite. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



13854 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 15/07/2022 : 18:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Ne samo ljeti. Ovako je po čitavu godinu. I dobro je dok je tako. Kad bude drugačije, dobrovoljno biram gledanje vezanja goblena. U tom slučaju, to bi bila zanimljivija aktivnost.
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
628 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 15/07/2022 : 18:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Lorda

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Tvrdi uvez od krokodilske kože

Odlična ideja, samo za odabrane
Prvo da se napravi spisak i plati i onda realizacija
Uz svaki paket i posebno laštilo za njegovanje krokodilske kože



Pa to je vjerojatno sljedeći korak, svako sljedeće "ultimativno" izdanje mora po nečemu biti bolje, više , jače...

Tko bi za 20tak godina kupio ovo isto ponovljeno izdanje, mada kakvih "manijaka" ima ne bih se čudio... neki moraju imati sveeee, sveeeeee, sveeeeeee



Cek, ti ne bi agitirao da imas svaki primjerak besplatno?

Sad moramo ubaciti u 'petu', mi agitatori, defenderi, obrambeni igraci, manijaci, pacijenti s uputnicama!

Ide Dragonero u skrinjici optocenoj srebrom, na crvenom barsunu, u 13 primjeraka, ukljucujuci i same Dade. Za prvih pet dobija se mac s drskom u obliku zmaja. Po primitku proizvoda dobijas bon s kojim ides na teletinu od Vardara pa do Triglava, gdje hoces. Kapulica, kumpirici included, of course!

Moramo odraditi zadacu valjano.

Pa ti pati!



Ustvari mi se ne da, ali eto... Nemam pojma kakav si ti privatno, možda si duša od čoveka, ali ovdje mogu steći dojam samo preko onoga što pišeš..

Problem je, po meni, što sve shvaćaš preozbiljno, ovo je forum, vlada lagana zajebancija... A tebi kad se nešto ne sviđa što je napisano reagiraš često pasivno-agresivno i ponavljaš se do besvijesti... Svaka 2-3 posta isto, već smo neke stvari čuli jedno milijun puta. Ok, shvatili smo, pusti to i idemo dalje...Nije ti valjda životna misija obrana Libellusa, ne treba im to. Ustvari im radiš negativnu reklamu, mada što ih je briga, naše pisanje neće poremetiti njihove planove ili prodaju izdanja.

Gle, ne očekujem da ću te uvjeriti u bilo što ali nećeš ni ti mene, imamo različita mišljenja o nekim stvarima i dobro... nikom ništa...

Samo opušteno, neki će zajebavati fanove, fanovi će vraćati i sve ok
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
785 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 15/07/2022 : 18:29:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lorda
Problem je, po meni, što sve shvaćaš preozbiljno, ovo je forum, vlada lagana zajebancija... A tebi kad se nešto ne sviđa što je napisano reagiraš često pasivno-agresivno i ponavljaš se do besvijesti... Svaka 2-3 posta isto, već smo neke stvari čuli jedno milijun puta. Ok, shvatili smo, pusti to i idemo dalje...Nije ti valjda životna misija obrana Libellusa, ne treba im to. Ustvari im radiš negativnu reklamu, mada što ih je briga, naše pisanje neće poremetiti njihove planove ili prodaju izdanja.

Gle, ne očekujem da ću te uvjeriti u bilo što ali nećeš ni ti mene, imamo različita mišljenja o nekim stvarima i dobro... nikom ništa...

Samo opušteno, neki će zajebavati fanove, fanovi će vraćati i sve ok


Ivane ne nasjedaj, pa vidiš da je okorjeli libomrzac, sabotira LL, biva uhvacen pa hini da je lagana zajebancija.
Vjerojatno ne voli ni teletinu
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 15/07/2022 : 18:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Dok vi prebirete, LL radi punom parom a to je najbitnije...

http://www.libellus.hr/Forum/default.aspx?g=posts&t=2280
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5223 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 15/07/2022 : 18:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Otvorim ovaj topic da vidim jel ima kakva nova najava, kad ono baš kao po nekoj šabloni svakih desetak stranica se pojave neki dosadnjakovići koji počnu tupiti uvijek iste isfurane fraze tipa jeftin Bonelli strip nije za ovako luksuzna izdanja nego za guz papir varijantu uz obavezne utore koja se prodaje na kioscima, uvijek na nos nabijaju onu punu cijenu sa korica koju ne plaća apsolutno nitko tko skuplja libellusova izdanja, a raspravljanje sa takvim ljudima nema apsolutno nikakvog smisla jer ne razumiju ništa i mlate samo gluposti.
Realno je da će zbog poskupljenja materijala stripovi svih izdavača poskupiti i .
Sva “luksuznija” izdanja koje izdaje libellus, fibra ili neki treći izdavač su dostupna u većini knjižnica po Hrvatskoj gdje ih možete posuditi i pročitati za cijenu mizerne godišnje članarine i govoriti da je bilo koji takav izdavač stripova grobar stripa je nebuloza, izjava koja nema veze sa zdravim mozgom.
…i na kraju - i sam spadam među ove ljubitelje stripa koji bi većinu izdanja htjeli imati, ali jbg, financije mi to ne dopuštaju. Guram kupujući ono što volim čitati, a kada prifali financija, odustat ću od nekog izdanja i to je realnost u kojoj će se većina nas naći.
Ako vas muči neki jaz i ljubomora što ovakva izdanja ne možete imate, daj barem nemojte ovaj topic redovito zatrpavati ne raznim, nego uvijek istim baljezganjima!
Pustite neka ljudi ovdje kače najave novih izanja, te možebitne rasprave o sadržaju tih izdanja.
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2586 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 15/07/2022 : 18:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
ne volim kad kad se dinamika mijenja i hejt stavlja u ler, al' ajde,

evo novih Pripovijesti... jasno, kupuje se. ovo se čekalo, al' stvarno, ne pitaju jist, a da i pitaju s guštom bi ih najeo (teletinom)







Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
785 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 15/07/2022 : 18:54:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

ne volim kad kad se dinamika mijenja i hejt stavlja u ler, al' ajde,

evo novih Pripovijesti... jasno, kupuje se. ovo se čekalo, al' stvarno, ne pitaju jist, a da i pitaju s guštom bi ih najeo (teletinom)


Cak i da pita jist, zar mislis da bi ti ostalo za hranu nakon sta ih kupis?
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2586 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 15/07/2022 : 18:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by verab

ne volim kad kad se dinamika mijenja i hejt stavlja u ler, al' ajde,

evo novih Pripovijesti... jasno, kupuje se. ovo se čekalo, al' stvarno, ne pitaju jist, a da i pitaju s guštom bi ih najeo (teletinom)


Cak i da pita jist, zar mislis da bi ti ostalo za hranu nakon sta ih kupis?


Naravno da ne bi, ali s guštom bi ja umra od gladi samo da mi oni budu sretni i debeli. prioriteti, prioriteti...

Obožavam ovaj topic
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1078 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 15/07/2022 : 19:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by udarnik007




Imamo novoga mrzitelja na forumu.
Dobrodoša!


i to jedan od žeščih, odma ga volin ka brata,

pridružujen se dobrodošlici!




Ma, ne bih se nazvao mrziteljem.
Jednostavno mi smeta njihova politika izdavaštva
iako kupujem njihova izdanja jer baš se i
nema neke alternative...
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1078 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 15/07/2022 : 19:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Libellus grobari stripa?
Prije bih rekao da održavaju pojedina izdanja koja niti u jednom drugom formatu ne bi izlazila na ovim prostorima






To je isto pitanje. Cijena je, vjerujem, presudni faktor.
Ne znam kako Golcondi ide s Neverom, (inače moj omiljeni junak)
vrijeme će pokazati, ali upitaj se da je Golconda startala kad
Libellus a Libellus kad Golconda?
Ja vjerujem da bi tada imali i "jeftino" i kolekcionarsko
izdanje i da bi oba izdanja opstala.
No, to je sad već SF i ne bih dalje trovao topic.

Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29608 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 15/07/2022 : 19:35:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa nemam se što pitati
Slobodna je startala sa Nathanom puno prije Libellusa pa je odustala puno prije Libellusa
Ludens je također pokušao, startao puno prije Libellusa i odustao prije Libellusa
Možda bi sa Golcondom bilo drugačije, ali (realno) ne bi :)

I sad bi ja nekom ljubitelju Nathana (Diskach, Jerry i ekipa) trebao objašnjavati kako je Libellus ubio strip scenu i bolje je da nema nikakvog Nathana nego Libellusovog?
Pa to može reći samo... bolje da šutim
Go to Top of Page

SlajeR
New Member



Yemen
248 Posts

Member since 10/06/2003

Posted - 15/07/2022 : 19:38:31  Show Profile Show Extended Profile  Send SlajeR a Private Message  Reply with Quote
da su bezobrazno skupi... jesu. da nas neko primorava na kupovinu... možda? s druge strane i da su duplo i više jeftiniji opet bi kupovao samo pojedina izdanja koja nemam u alternativnoj sc varijanti ili baš neku epizodu koju želim da imam u toj hc lux varijanti. kupovanje celih serijala je skroz nepotreno i to je vaša greška ne libelusova.

Opusti misli i uci plivati..
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10190 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 15/07/2022 : 19:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Pa nemam se što pitati
Slobodna je startala sa Nathanom puno prije Libellusa pa je odustala puno prije Libellusa
Ludens je također pokušao, startao puno prije Libellusa i odustao prije Libellusa
Možda bi sa Golcondom bilo drugačije, ali (realno) ne bi :)

I sad bi ja nekom ljubitelju Nathana (Diskach, Jerry i ekipa) trebao objašnjavati kako je Libellus ubio strip scenu i bolje je da nema nikakvog Nathana nego Libellusovog?
Pa to može reći samo... bolje da šutim


Za tebe, i ostale koji ne rabe oštrilo, kad kažen stripovi za elitu mislin na hipotetsku situaciju tiraža 100 i cijene 500.
Ovo sad je skupo, al ko voli nek izvoli.
Kad, i ako bude 100 za 500, bolje da ih nema.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
948 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 15/07/2022 : 20:07:00  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
Mene je sram sto sam kupovao Nesmiljenog Hooka i slicne gluposti na kiosku za 15-ak kuna, kako ce biti ovima sto istresu 10-15 puta vecu sumu za njega :D

No one gets out of childhood alive.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/07/2022 : 20:10:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lorda

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Lorda

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Tvrdi uvez od krokodilske kože

Odlična ideja, samo za odabrane
Prvo da se napravi spisak i plati i onda realizacija
Uz svaki paket i posebno laštilo za njegovanje krokodilske kože



Pa to je vjerojatno sljedeći korak, svako sljedeće "ultimativno" izdanje mora po nečemu biti bolje, više , jače...

Tko bi za 20tak godina kupio ovo isto ponovljeno izdanje, mada kakvih "manijaka" ima ne bih se čudio... neki moraju imati sveeee, sveeeeee, sveeeeeee



Cek, ti ne bi agitirao da imas svaki primjerak besplatno?

Sad moramo ubaciti u 'petu', mi agitatori, defenderi, obrambeni igraci, manijaci, pacijenti s uputnicama!

Ide Dragonero u skrinjici optocenoj srebrom, na crvenom barsunu, u 13 primjeraka, ukljucujuci i same Dade. Za prvih pet dobija se mac s drskom u obliku zmaja. Po primitku proizvoda dobijas bon s kojim ides na teletinu od Vardara pa do Triglava, gdje hoces. Kapulica, kumpirici included, of course!

Moramo odraditi zadacu valjano.

Pa ti pati!



Ustvari mi se ne da, ali eto... Nemam pojma kakav si ti privatno, možda si duša od čoveka, ali ovdje mogu steći dojam samo preko onoga što pišeš..

Problem je, po meni, što sve shvaćaš preozbiljno, ovo je forum, vlada lagana zajebancija... A tebi kad se nešto ne sviđa što je napisano reagiraš često pasivno-agresivno i ponavljaš se do besvijesti... Svaka 2-3 posta isto, već smo neke stvari čuli jedno milijun puta. Ok, shvatili smo, pusti to i idemo dalje...Nije ti valjda životna misija obrana Libellusa, ne treba im to. Ustvari im radiš negativnu reklamu, mada što ih je briga, naše pisanje neće poremetiti njihove planove ili prodaju izdanja.

Gle, ne očekujem da ću te uvjeriti u bilo što ali nećeš ni ti mene, imamo različita mišljenja o nekim stvarima i dobro... nikom ništa...

Samo opušteno, neki će zajebavati fanove, fanovi će vraćati i sve ok



Stari, mislim da ti ne kuzis bas zajebanciju, i to koju sam potenciras i repetitivno obnavljas bez prestanka. Svaka cast na volji i trudu, ali posto ti je ovo forum budi spreman da ti se odgovori. Vrati.
Nego, nema ti opustenijih od nas Libellusovaca.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/07/2022 : 20:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by Lorda
Problem je, po meni, što sve shvaćaš preozbiljno, ovo je forum, vlada lagana zajebancija... A tebi kad se nešto ne sviđa što je napisano reagiraš često pasivno-agresivno i ponavljaš se do besvijesti... Svaka 2-3 posta isto, već smo neke stvari čuli jedno milijun puta. Ok, shvatili smo, pusti to i idemo dalje...Nije ti valjda životna misija obrana Libellusa, ne treba im to. Ustvari im radiš negativnu reklamu, mada što ih je briga, naše pisanje neće poremetiti njihove planove ili prodaju izdanja.

Gle, ne očekujem da ću te uvjeriti u bilo što ali nećeš ni ti mene, imamo različita mišljenja o nekim stvarima i dobro... nikom ništa...

Samo opušteno, neki će zajebavati fanove, fanovi će vraćati i sve ok


Ivane ne nasjedaj, pa vidiš da je okorjeli libomrzac, sabotira LL, biva uhvacen pa hini da je lagana zajebancija.
Vjerojatno ne voli ni teletinu



Pa danas je petak. :) vec smo kazali. Ali bit ce ne voli on ni hobu pod pekom.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
628 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 15/07/2022 : 20:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Lorda

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Lorda

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Tvrdi uvez od krokodilske kože

Odlična ideja, samo za odabrane
Prvo da se napravi spisak i plati i onda realizacija
Uz svaki paket i posebno laštilo za njegovanje krokodilske kože



Pa to je vjerojatno sljedeći korak, svako sljedeće "ultimativno" izdanje mora po nečemu biti bolje, više , jače...

Tko bi za 20tak godina kupio ovo isto ponovljeno izdanje, mada kakvih "manijaka" ima ne bih se čudio... neki moraju imati sveeee, sveeeeee, sveeeeeee



Cek, ti ne bi agitirao da imas svaki primjerak besplatno?

Sad moramo ubaciti u 'petu', mi agitatori, defenderi, obrambeni igraci, manijaci, pacijenti s uputnicama!

Ide Dragonero u skrinjici optocenoj srebrom, na crvenom barsunu, u 13 primjeraka, ukljucujuci i same Dade. Za prvih pet dobija se mac s drskom u obliku zmaja. Po primitku proizvoda dobijas bon s kojim ides na teletinu od Vardara pa do Triglava, gdje hoces. Kapulica, kumpirici included, of course!

Moramo odraditi zadacu valjano.

Pa ti pati!



Ustvari mi se ne da, ali eto... Nemam pojma kakav si ti privatno, možda si duša od čoveka, ali ovdje mogu steći dojam samo preko onoga što pišeš..

Problem je, po meni, što sve shvaćaš preozbiljno, ovo je forum, vlada lagana zajebancija... A tebi kad se nešto ne sviđa što je napisano reagiraš često pasivno-agresivno i ponavljaš se do besvijesti... Svaka 2-3 posta isto, već smo neke stvari čuli jedno milijun puta. Ok, shvatili smo, pusti to i idemo dalje...Nije ti valjda životna misija obrana Libellusa, ne treba im to. Ustvari im radiš negativnu reklamu, mada što ih je briga, naše pisanje neće poremetiti njihove planove ili prodaju izdanja.

Gle, ne očekujem da ću te uvjeriti u bilo što ali nećeš ni ti mene, imamo različita mišljenja o nekim stvarima i dobro... nikom ništa...

Samo opušteno, neki će zajebavati fanove, fanovi će vraćati i sve ok



Stari, mislim da ti ne kuzis bas zajebanciju, i to koju sam potenciras i repetitivno obnavljas bez prestanka. Svaka cast na volji i trudu, ali posto ti je ovo forum budi spreman da ti se odgovori. Vrati.
Nego, nema ti opustenijih od nas Libellusovaca.



Znao sam da će biti ovakav nekakav odgovor... Zato sam i napisao na početku da mi se ne da... Nema veze...
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
628 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 15/07/2022 : 20:34:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by Lorda
Problem je, po meni, što sve shvaćaš preozbiljno, ovo je forum, vlada lagana zajebancija... A tebi kad se nešto ne sviđa što je napisano reagiraš često pasivno-agresivno i ponavljaš se do besvijesti... Svaka 2-3 posta isto, već smo neke stvari čuli jedno milijun puta. Ok, shvatili smo, pusti to i idemo dalje...Nije ti valjda životna misija obrana Libellusa, ne treba im to. Ustvari im radiš negativnu reklamu, mada što ih je briga, naše pisanje neće poremetiti njihove planove ili prodaju izdanja.

Gle, ne očekujem da ću te uvjeriti u bilo što ali nećeš ni ti mene, imamo različita mišljenja o nekim stvarima i dobro... nikom ništa...

Samo opušteno, neki će zajebavati fanove, fanovi će vraćati i sve ok


Ivane ne nasjedaj, pa vidiš da je okorjeli libomrzac, sabotira LL, biva uhvacen pa hini da je lagana zajebancija.
Vjerojatno ne voli ni teletinu



Pa danas je petak. :) vec smo kazali. Ali bit ce ne voli on ni hobu pod pekom.



Znam da je ovo sve spam nevezan za topic pa je ovo zadnje od mene što nema veze s temom.

Bit ću i ove godine uskoro u stanu u Splitu pa ću sigurno na Vis a bome i na Hvar na hobu ili nešto drugo ispod peke. Za prste polizati...

A i prošlo sam lito pripremao hobu i to u jednom malom selu u Slavoniji da i ovi vide što je dobra spiza.

O ne, pretvaram se u Ivanl-a, ispričavam se na spamu cijenjenom oBčinstvu, neću više na ovoj temi, idem naći u svaštari temu o hrani...

Over and out...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/07/2022 : 20:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Cili forum danima spominje teletinu, a on se meni obraca...
Ispeci janjca onda kad ti ne ide teletina.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15744 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/07/2022 : 20:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSM

Mene je sram sto sam kupovao Nesmiljenog Hooka i slicne gluposti na kiosku za 15-ak kuna, kako ce biti ovima sto istresu 10-15 puta vecu sumu za njega :D



Sjecam ga se kao da je jucer izisao. Prvi Ludens Dylan Dog. Pa cuj, nije to toliko strasno, taj Nesmiljeni Hook i ekipa, meni su i losiji Dylani, jos uvijek jako bolji od razvikanijih Texova i Zagora, u koje se kao ne smije dirati.
A da je skupo, jest. Sve je skupo. Evo upravo donio kuci novog Zezelja, 320 kuna album. Sto reci; skupo, ali Zezelj je to.
Uglavnom svi ce sad nakladnici poskupjeti svoje stripove. Neminovno.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1134 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 15/07/2022 : 21:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lorda

quote:
Originally posted by supermark

Iako mi je nejasan ovaj stav kluba-hejtera-libellusa
Meni to, sorry djeco, izgleda kao jal i ljubomora
Ne uzimam puno libellusovih izdanja, ali samo neka izlaze
Jednog dana kad dobijem na lutriji pokupovati cu ih sve ;)



Problem je što se tu stavlja narativ da postoje neki hejteri Libellusa... Sumnjam da ima jedva koji ako uopće postoji... Ne znam, barem je meni promaklo da netko baš ne voli Libellus i da ga stalno pljuje. Mislim zašto bi, na kraju krajeva to su samo stripovi, ništa od presudne važnosti za život planete (nek se ne naljute strip fanatici)...

No kao što neki hvale i to je u redu može se i kritizirati kada je nešto po subjektivnom mišljenju loše... Problem je što ovi koji "brane" Libellus skaču kao opareni na bilo kakvu kritiku, kao da im je netko polomio omiljenu barbiku...

A neka nam Libellus živi još sto godina, tko ga kupuje kupovat će ga i dalje a tko ne neće... Ovo je forum, svi imamo pravo na mišljenje, makar bilo i krivo...


Tako je, nema nikakvog hejta protiv Libellusa kojeg onda drveni advokati moraju braniti. Nema ni jala. Tako je kako je. Tko hoće i tko ima/nema nek skupo plati, ako mu je to životni gušt. Jedine koje priznajem da bi se mogli uvrijediti je sam Libellus, izdavač, al oni su pametni profesionalci ne spuštaju se na tu razinu. Vode biznis. Premda mi je brojka 200 primjeraka Nicka smiješna. Al nema veze.

Meni je još draže da izdaju sva moguća izdanja i edicije. Pročitam ih kad stignem u knjižnici jer su tvrdokoričene knjige pa ne moram se mučiti s odličnim scanovima. Ipak smo u digitalnom dobu.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1078 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 15/07/2022 : 21:03:25  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by SSM

Mene je sram sto sam kupovao Nesmiljenog Hooka i slicne gluposti na kiosku za 15-ak kuna, kako ce biti ovima sto istresu 10-15 puta vecu sumu za njega :D



Sjecam ga se kao da je jucer izisao. Prvi Ludens Dylan Dog. Pa cuj, nije to toliko strasno, taj Nesmiljeni Hook i ekipa, meni su i losiji Dylani, jos uvijek jako bolji od razvikanijih Texova i Zagora, u koje se kao ne smije dirati.
A da je skupo, jest. Sve je skupo. Evo upravo donio kuci novog Zezelja, 320 kuna album. Sto reci; skupo, ali Zezelj je to.
Uglavnom svi ce sad nakladnici poskupjeti svoje stripove. Neminovno.



I sad se sjetih što sam danas zaboravio! Žeželja!
Moram već sutra ispraviti tu nepravdu...
A vidim da je i nova tura u prodaji osim Mr. Noa...
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1078 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 15/07/2022 : 21:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Pa nemam se što pitati
Slobodna je startala sa Nathanom puno prije Libellusa pa je odustala puno prije Libellusa
Ludens je također pokušao, startao puno prije Libellusa i odustao prije Libellusa
Možda bi sa Golcondom bilo drugačije, ali (realno) ne bi :)

I sad bi ja nekom ljubitelju Nathana (Diskach, Jerry i ekipa) trebao objašnjavati kako je Libellus ubio strip scenu i bolje je da nema nikakvog Nathana nego Libellusovog?
Pa to može reći samo... bolje da šutim



Slobodno ti napiši što misliš, nema potrebe šutjeti.
Niti Slobodna a niti Ludens nisu išli na princip izdanja
kao Golconda. Sva sam ja ta izdanja kupio kad su izlazila
kao i što sam kupio sva izdanja iz Nathanovog svijeta
koja je izbacio Libellus. Apsolutno sve imam što je
na ovim prostorima izašlo od dotičnog. To me nekako ipak
čini ljubiteljem zar ne? I nisu ubili strip scenu
nego je ubijaju polako a sigurno ne spadaju u one koji
je oživljavaju, barem ne više.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26402 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/07/2022 : 22:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

1.Ponosni Libellusovci
2.Prisebni Libellusovci
3.Prisilni Libellusovci
4.Libellusovci u mašti
5.Anti Libellusovci
6.Normalni ljudi

Pronađite sebe!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 397 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000