Rebelsi su poceli kao tesko djubre. Ali posle ne znam da li sam se navikao ili ne, pocelo je nekako to da prirasta za srce. Treca sezona mi je najbolja ali lepo su oni to uklopili u celokupni story arc. Kako i od cega je nastala pobuna, kako je fasovao Mol i jos par nekih stvari se mogu saznati ovde. Nekako najvise ocekujem od serije Mandalorian ali videcemo dok dodjem dotle..
Rebelsi se kasnije nešto poboljšaju pa zato misliš da su ti prirasli srcu. Mando odličan ali ipak overrated, Book of Bobba Fett čista sredina između lošeg Kenobija i odličnog Manda. Čeka se 9. mjesec za Andor i Bad Batch! Andor nemam očekivanja niti sam uopće nahajpan, ali gledat ću. Bad Batch jedva čekam i očekujem poboljšanje.
16.07. sam poceo SW da gledam redom i do danas sljustio:
1. The phantom menace 2. Attack of the clones 3. The clone wars (7 sezona) 4. Revenge of the Sith 5. The bad batch (1 sezona) 6. Solo 7. Obi-Wan Kenobi (1 sezona) 8. Rebels (4 sezone) 9. Rogue one 10. A new hope 11. The empire strikes back 12. Return of the Jedi
Krecemo na Mandalorian. Koliko je sada slika potpunija to je neverovatno.
moram da priznam da sam malo ljubomoran xD also, nadam se da ces posle Mandoa da stanes (ili eventualno baci pogled i na Book of Boba Fett, al to je bas, da upotrebim izraz s one teme o najprecenjenijim stripovima - djubre, pa nekako greota da se na tome zavrsi xD )
Potpis u dva reda, prema pravilniku: Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Odlican Mandalorian!! Odgledao prvu sezonu! Beba je vrh!!!! Moram naci negde lutku ili figuricu :) Malo mi nedostaje Mandalor, Death watch.. Crni mac se pojavio bar na kraju. Malo mi nije jasno ovo oko skidanja kacige, kao niko ne skida a u Clone wars skidali stalno. Pogotovo ona Bokatan ili kako se vec zvala..
malo vise se objasni o svemu tome u drugoj sezoni, i u onih par epizoda u Boba Fetu koje se bave Mandoom ukratko, Mando je bio kurate srece da mu zapadne neki zalupani sektaski klan Mandalorijanaca koji se kune u to neskidanje slema blablatruc, nije to cela Mandalorijanska kultura kao takva
Potpis u dva reda, prema pravilniku: Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Resena i druga sezona. Odlicna serija, bas odlicna! Falilo mi je malo “svetlijih” epizoda, nekih lepsih planeta itd. Ali stvarno dobra. Zao mi sto je beba otisla. Najjaci lik. :) Luk masina!!! Ala su ga odradili ovde..
Sad pauza za premijer ligu pa veceras nastavljam sa Bobom :)
Vidim posle jos neka crtana serija i oni krs filmovi sa Snoukom i Kajlo Renom..
I Boba Fet cekiran. Nivo mrvu ispod Mandaloriana ali isto odlicna serija. Bas sam zadovoljan. Poslednja scena sa bebom koja kuca kuglom za gas, vrh!!!! :D
Sad krecem na Resistance. Jos malo i zavrsavam :) Pa da se bacim na informisanje o stripovima :)
Sawitch jesi li kaj saznao o stripovima? Ja ne istražujem o njima puno, imam ih par koje sam kupio pa moram pročitati. Ali nekad naletim na netu na nekakav strip i vidim o čemu se radi pa si zapišem da znam uzimat kasnije. Najvjerojatnije ću preko Amazona jer su u Hrvatskoj jako rijetki.
Nisam jos nista. Evo upravo sam zavrsio ovo sranje od serije. Jbt kakvo smece. Jos ova tri filma da odgledam i kompletirao sam sve sto je snimljeno od SW. Onda cu da vidim sta ima od stripova. Naravno da nas ceka muka nabavljanja iz inostranstva jer kod nas nema izdavaca sa mudima i parama da to rese. Ja ne narucujem iz inostranstva jer carina otvori, izubija i naplati mi ofrlje carinu. A pritom cekam mesec dana da se smiluju i pogledaju. Oa jurim ljude koji zive preko da mi to naruce pa onda donesu. Robija..