forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 771

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/09/2022 : 13:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
To nisam ubra...
Što više,to bolje🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 06/09/2022 : 16:13:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
To da dobace do 160 stranica, jer ova prica iz striscie je na 120-125 stranica, a ove 4 su na 35-40 stranica ukupno.
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1591 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 06/09/2022 : 19:40:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
To su dobre vijesti. Jedva čekam

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2164 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 07/09/2022 : 00:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Specijal #35

Il battello dei misteri (collana a strisce Darkwood 1-6)
Scenarij: Moreno Burattini
Crtež: Gianni Sedioli i Marco Verni

Il sortilegio della strega (catalogo della mostra “Bonelliana”, 2016)
Scenarij: Moreno Burattini
Crtež: Walter Venturi

La cripta (albetto speciale per i venticinque anni dell’associazione “Gli amici del fumetto”, 2014)
Scenarij: Moreno Burattini
Crtež: Marco Verni, Michela Cacciatore, Francesco Bonanno, Marcello Mangiantini, Stefano i Domanico Di Vitto, Gianni Sedioli, Walter Venturi i Raffaele Della Monica

Il nuovo Re di Darkwood (“Amico treno” n.4, 1997)
Scenarij: Guido Nolitta
Crtež: Gallieno Ferri

La mappa del tesoro (Ink n.58, 2011)
Scenarij i crtež: Yannis Ginosatis

Naslovnica: Alessandro Piccinelli



https://shop.sergiobonelli.it/zagor/2022/09/02/albo/il-battello-dei-misteri-1022084/

Table:
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1662045895868.jpg--.jpg?1662045896000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1662045896359.jpg--.jpg?1662045896000
https://shop.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1662045896840.jpg--.jpg?1662045897000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1591 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 08:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Ovo stvarno izgleda interesantno. Šteta što nisu stavili po stranicu iz svake priče u preview.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26503 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/09/2022 : 13:19:57  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sive sjekire silo!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10808 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 07/09/2022 : 17:41:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
To je taj o kojem smo pisali o ovih dana.
Ginosatisa sam zaboravio, sta je ono crtao?

Kako ga je zakacio, podsjetio me na jednog Mnoa kad su mu prerezali remen, a skrivena lova mu ispala u vodi dok je ronio.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 07/09/2022 17:43:15
Go to Top of Page

Gru
Average Member



830 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 07/09/2022 : 19:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

To je taj o kojem smo pisali o ovih dana.
Ginosatisa sam zaboravio, sta je ono crtao?

Kako ga je zakacio, podsjetio me na jednog Mnoa kad su mu prerezali remen, a skrivena lova mu ispala u vodi dok je ronio.



Ginosatis je poslao jednu svoju kratku epizodu o Zagoru za prijavu za posao u Bonellija pa je umjesto na Zagoru završio na Texu

Edited by - Gru on 07/09/2022 19:36:14
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1591 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 07/09/2022 : 19:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

quote:
Originally posted by emirem

To je taj o kojem smo pisali o ovih dana.
Ginosatisa sam zaboravio, sta je ono crtao?

Kako ga je zakacio, podsjetio me na jednog Mnoa kad su mu prerezali remen, a skrivena lova mu ispala u vodi dok je ronio.



Ginosatis je poslao jednu svoju kratku epizodu o Zagoru za prijavu za posao u Bonellija pa je umjesto na Zagoru završio na Texu


Očito je bio predobar

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18754 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/09/2022 : 19:46:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Konačno opet zanimljiv specijalac,ni predhodni nije bio loš!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2260 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 07/09/2022 : 20:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Bas me zanima kakva je ova epizoda "La cripta". 9 crtaca je radilo na njoj, sta je to svaki po jednu stranicu nacrtao? Ovo mi ne zvuci bas dobro buduci da oni svi nemaju slicne stilove crtanja.


"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

krk23
Starting Member



Germany
48 Posts

Member since 11/11/2012

Posted - 07/09/2022 : 21:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send krk23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Bas me zanima kakva je ova epizoda "La cripta". 9 crtaca je radilo na njoj, sta je to svaki po jednu stranicu nacrtao? Ovo mi ne zvuci bas dobro buduci da oni svi nemaju slicne stilove crtanja.





evo malo o ovome
http://morenoburattini.blogspot.com/2014/04/la-cripta.html

If someone thinks they have the upper hand, break it.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2260 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 07/09/2022 : 23:16:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by krk23

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Bas me zanima kakva je ova epizoda "La cripta". 9 crtaca je radilo na njoj, sta je to svaki po jednu stranicu nacrtao? Ovo mi ne zvuci bas dobro buduci da oni svi nemaju slicne stilove crtanja.





evo malo o ovome
http://morenoburattini.blogspot.com/2014/04/la-cripta.html



Hvala Znaci ako sam dobro skuzio, stvarno je tako da svatko od njih crta po jednu tablu, ukupno 8 stranica.
Pa bas mi i nije drago da specijal tako cjepkaju na vise kracih prica, ali tko zna mozda i ispadne dobro. Tipa kod Texa kratke price u kolor ediciji odlicno funkcioniraju.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 08/09/2022 : 23:43:08  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

quote:
Originally posted by krk23

quote:
Originally posted by Ivan Liverpool

Bas me zanima kakva je ova epizoda "La cripta". 9 crtaca je radilo na njoj, sta je to svaki po jednu stranicu nacrtao? Ovo mi ne zvuci bas dobro buduci da oni svi nemaju slicne stilove crtanja.





evo malo o ovome
http://morenoburattini.blogspot.com/2014/04/la-cripta.html



Hvala Znaci ako sam dobro skuzio, stvarno je tako da svatko od njih crta po jednu tablu, ukupno 8 stranica.
Pa bas mi i nije drago da specijal tako cjepkaju na vise kracih prica, ali tko zna mozda i ispadne dobro. Tipa kod Texa kratke price u kolor ediciji odlicno funkcioniraju.



Ispašće preželjno!
Ovo su priče koje su objavljene po nenabavljivim it. fanzinima i magazinima i koje smo mogli da vidimo samo u lošim skenovima. Ako budu hteli da iskoriste specijale da najzad pokriju sve te pričice (ostaje još turski Zagor, četvorostrana Ginosatisova priča, Vernijeva Veštica i bogapitajjesamlikojuzaboravio),to bi bilo ispunjenje vlažnih snova

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 09/09/2022 : 16:31:37  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

quote:
Originally posted by PijaniPatak



Ispašće preželjno!
Ovo su priče koje su objavljene po nenabavljivim it. fanzinima i magazinima i koje smo mogli da vidimo samo u lošim skenovima. Ako budu hteli da iskoriste specijale da najzad pokriju sve te pričice (ostaje još turski Zagor, četvorostrana Ginosatisova priča, Vernijeva Veštica i bogapitajjesamlikojuzaboravio),to bi bilo ispunjenje vlažnih snova




Ona je već u ovom broju...




Nije..ova je na 8 stranica i nosi naziv mapa sa blagom.
Ima on još jednu kratku priču na 4 stranice...
Sumnjam da će izdati toga turskog ili francuskog zagora..
Ima još tih kratkih priča, koje bi mogle ići u specijal koji će sadržavati strisciu od dellamonice.
Ima jedna priča slična kripti, na 8 stranica, 8 crtača, o čiki.
Ima jedna od venturija šta je išla u albumu sa sličicama na 18 stranica. Vještica od vernija je na 8 stranica, ima još jedna na 12 stranica šta je crtao Magniantini, po kojoj je buratini napisao jedan pisani roman o Zagoru a nije zidine Jerihona..ima ih još nekoliko od po 3-4 stranice, i 10-ak od 1 stranice..
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1591 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 09/09/2022 : 17:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu dočekati da vidim ovaj strip

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 09/09/2022 : 21:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zlatan bihac

quote:
Originally posted by Kontrast 2

quote:
Originally posted by PijaniPatak



Ispašće preželjno!
Ovo su priče koje su objavljene po nenabavljivim it. fanzinima i magazinima i koje smo mogli da vidimo samo u lošim skenovima. Ako budu hteli da iskoriste specijale da najzad pokriju sve te pričice (ostaje još turski Zagor, četvorostrana Ginosatisova priča, Vernijeva Veštica i bogapitajjesamlikojuzaboravio),to bi bilo ispunjenje vlažnih snova




Ona je već u ovom broju...




Nije..ova je na 8 stranica i nosi naziv mapa sa blagom.
Ima on još jednu kratku priču na 4 stranice...
Sumnjam da će izdati toga turskog ili francuskog zagora..
Ima još tih kratkih priča, koje bi mogle ići u specijal koji će sadržavati strisciu od dellamonice.
Ima jedna priča slična kripti, na 8 stranica, 8 crtača, o čiki.
Ima jedna od venturija šta je išla u albumu sa sličicama na 18 stranica. Vještica od vernija je na 8 stranica, ima još jedna na 12 stranica šta je crtao Magniantini, po kojoj je buratini napisao jedan pisani roman o Zagoru a nije zidine Jerihona..ima ih još nekoliko od po 3-4 stranice, i 10-ak od 1 stranice..


Ima toga buljuk da se nabere. Ne bih bas balavio za tu Mangiattinijevu priču, ali budući da je Burattini pisao, sto posto ćemo da je ugledamo. Kao i vešticu itd.

Sad se setih one priče Zlatibora Stankovića i Murana iz domaćeg fanzina. Šansa da to ugledamo, nažalost, ulazi u zonu SF-a

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 09/09/2022 : 21:31:21  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je ove godine trebala i treca mini serija striscia od 6 brojeva koju crtaju braca casaro.
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7700 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 09/09/2022 : 21:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
A ludens nam je jos duzan ciko izdanje iz prosle godine, zagor magazin i onaj team up sa flashom..uz ove striscie, koje cemo dobiti kao specijale..
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1591 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 10/09/2022 : 15:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kontrast 2

quote:
Originally posted by zlatan bihac

Mislim da je ove godine trebala i treca mini serija striscia od 6 brojeva koju crtaju braca casaro.



Tako je bilo najavljeno.
Ako se ne varam - labudova pesma braće Kazaro, više ne crtaju Zagora.


Kakva tragedija.
Možda se ispunila ona moja želja da nam na Zagora daju braću Cestaro, a da u suprotnom smjeru odu Cassarovi.

Sad ozbiljno, na čemu sada rade? Na nekom drugom junaku, ili više uopće nisu u SBE-u?

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2260 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 10/09/2022 : 16:23:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Nepravedno omrazeni, bilo bi mi draze da Mangio ode sa serijala.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4326 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 11/09/2022 : 10:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
cassaro su savim ok...nisu neki vrh ali ni dno...i ako ne budu crtali vise zagora ima jos nekoliko neobjavljenih njihovih epizoda koje su vec nacrtane i koje ce izaci u neko dogledno vreme
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1591 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 28/09/2022 : 12:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Ima li netko kakve informacije o jubilarcu? Vidim da se lagano približava

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10035 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 28/09/2022 : 20:11:05  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Piccinelli crta, zaboravih ko piše. Pisali smo nedavno o tome

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Qwertz
Senior Member

Croatia
1591 Posts

Member since 03/09/2021

Posted - 28/09/2022 : 21:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Qwertz a Private Message  Reply with Quote
Mislim da piše Giusfredi. Živo me zanima o čemu će se raditi.

Pod punom kaznenom i zakonskom odgovornošcu tvrdim da je Python bolji i lakši od C++-a.
Najružnija istina je bolja od najljepše laži, sve što želiš to i traži, sve što misliš to i kaži.
Go to Top of Page
Page: of 771  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000