forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Golconda - službena tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 170

sawitch
Advanced Member



Serbia
40120 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/09/2022 : 14:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Nisam fan Julije ali ‘ajde. Kad bih je kupio da nije LMS-a :)

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
792 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 12/09/2022 : 16:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
A kod mene obrnuto, nisam fan lmsa al ajde, kad bi ga kupio da nije Julie
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
21025 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/09/2022 : 16:38:10  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Nisam fan Julije ali ‘ajde. Kad bih je kupio da nije LMS-a :)


grešiš - Julija je najbolji boneli od svih koji trenutno izlaze kod svih izdavača.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
21025 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/09/2022 : 16:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ja sam u polušali predložio da za lms razmotre marcellove stripove svemirski patroldžija i nepoznati konjanik
sada mi se to čini čak i dobra ideja, pa ponovo predlažem, ovaj put ozbiljno :)

radi se o solidnim stripovima, lijepo nacrtanim, s nostalgičnom komponentom
patroldžija je objavljivan i u lms i u zs i sigurno je prekrajan da stane na limitiran broj stranica, pa se možda radi i o boljem stripu nego ga pamtimo
par pričica u jednom broju bi moglo biti zanimljivo
nepoznati konjanik je s druge strane objavljivan samo u zs iza komandanta marka i nije to neka visoka kvaliteta, ali od marka je bio puno bolji

ako su prava dostupna i prihvatljive cijene, razmislite o tome
ima nas koji bi to cijenili


vrlo interesantna ideja - Nepoznati konjanik pamtim kao jako dobar strip,a i Patroldžija je bio skroz korektan.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30808 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/09/2022 : 16:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Slažem se, uz Texa najbolje što izlazi

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam fan Julije ali ‘ajde. Kad bih je kupio da nije LMS-a :)


grešiš - Julija je najbolji boneli od svih koji trenutno izlaze kod svih izdavača.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40120 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/09/2022 : 17:39:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam fan Julije ali ‘ajde. Kad bih je kupio da nije LMS-a :)


grešiš - Julija je najbolji boneli od svih koji trenutno izlaze kod svih izdavača.



Citao sam i uopste se ne slazem. Pored Teksa i Dragonera ne moze da se ocese.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/09/2022 : 17:40:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam fan Julije ali ‘ajde. Kad bih je kupio da nije LMS-a :)


grešiš - Julija je najbolji boneli od svih koji trenutno izlaze kod svih izdavača.


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2841 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/09/2022 : 17:48:56  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam fan Julije ali ‘ajde. Kad bih je kupio da nije LMS-a :)


grešiš - Julija je najbolji boneli od svih koji trenutno izlaze kod svih izdavača.



Uf..uf...

Anto drž' se ti romantike i "slice od life" stripova.

Edited by - logo111 on 12/09/2022 17:51:43
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25191 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/09/2022 : 18:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ova Julija me toliko ne zanima, reči nemam.

Ali dobar predlog za Parada.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1897 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 12/09/2022 : 18:08:52  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

A kod mene obrnuto, nisam fan lmsa al ajde, kad bi ga kupio da nije Julie



Isto! Julija ce mi biti prvi LMS. Ne bih ga ni kupovao da ga imam u knjigama ali fali da se popuni rupa.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 12/09/2022 : 18:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam fan Julije ali ‘ajde. Kad bih je kupio da nije LMS-a :)


grešiš - Julija je najbolji boneli od svih koji trenutno izlaze kod svih izdavača.



Iako je tematski meni veoma blizu, ima toliko iritantih stvari, da glava boli. Od potpuno antipaticne Whoopi Goldberg do milicajca Malkovicha, koji bi Juliu vec 250+ brojeva nagazio, a jos uvijek je u fazi kao u prvom broju. Jebote, ponasaju se ko u osnovnoj skoli. Likovi i radnja se nimalo ne razvijaju, svejedno je jel citas epizodu 181, 243, 59.. Nema kronologije. I to je meni veliki promasaj. Nervira me finoca Audrey Hepburn i njezin auto koji se kvari vec cijeli serijal, nervira me debeli John Goodman, koji se uvijek nesto smijuri i uzdise zbog relacije ono dvoje nesudjenih star crossed lovers, koji se naravno u svakom i to bas u svakom broju nesto kao posvadjaju. Da ne kazem samo kako mi je odvratna macketina koju ima. Jedini kul lik je onaj Julijin kompadre, koji vecinu svega rjesava sakama.

Ali sta ces, naravno da cu uzeti taj LMS.

Jack the Black.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
7233 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 12/09/2022 : 19:11:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam fan Julije ali ‘ajde. Kad bih je kupio da nije LMS-a :)


grešiš - Julija je najbolji boneli od svih koji trenutno izlaze kod svih izdavača.


Narafski. I meni će ovo biti prvi novi LMS.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4797 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 12/09/2022 : 19:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

https://www.instagram.com/p/CiVC3MXs4bk/?igshid=MDJmNzVkMjY=




sangue navajo
Go to Top of Page

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4678 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 13/09/2022 : 01:51:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
E, ali dobrih fora ima ovde...
Ima dosta forumaša koji "hlade mozak" Blekom i Malim rendzerom, uživaju u naivnostima, opuštaju ih ti lagani stripovi...ali im je Julia loš strip.
Ono što je sigurno kod Berardija, zna da izgradi stripovski univerzum i da u njemu postavi likove koji se inteligentno i logično ponašaju. Meni je to kao čitaocu stripova u ovim godinama (prešao pola puta do lopate) jako bitno...

Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
916 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 13/09/2022 : 09:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mike

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by sawitch

Nisam fan Julije ali ‘ajde. Kad bih je kupio da nije LMS-a :)


grešiš - Julija je najbolji boneli od svih koji trenutno izlaze kod svih izdavača.



Iako je tematski meni veoma blizu, ima toliko iritantih stvari, da glava boli. Od potpuno antipaticne Whoopi Goldberg do milicajca Malkovicha, koji bi Juliu vec 250+ brojeva nagazio, a jos uvijek je u fazi kao u prvom broju. Jebote, ponasaju se ko u osnovnoj skoli. Likovi i radnja se nimalo ne razvijaju, svejedno je jel citas epizodu 181, 243, 59.. Nema kronologije. I to je meni veliki promasaj. Nervira me finoca Audrey Hepburn i njezin auto koji se kvari vec cijeli serijal, nervira me debeli John Goodman, koji se uvijek nesto smijuri i uzdise zbog relacije ono dvoje nesudjenih star crossed lovers, koji se naravno u svakom i to bas u svakom broju nesto kao posvadjaju. Da ne kazem samo kako mi je odvratna macketina koju ima. Jedini kul lik je onaj Julijin kompadre, koji vecinu svega rjesava sakama.

Ali sta ces, naravno da cu uzeti taj LMS.



Sve subjektivno, naravno. Isto tako možeš napisati da je Zagor retardiran zbog glupih Chicovih fora od kojih mi se povraća, da su Grouchovi fazoni za osnovnu školu i da ne nabrajam dalje. U skoro svim SBE stripovima imaš takvih stvari.

HOKA-HEY
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 13/09/2022 : 09:29:02  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote

a što bi bilo nego subjektivno, u čije ime progovarati pored vlastitog. ne vole svi ni mozarta. hammett iz metallice kaže da ga pop glazba čini nervoznim, tako i mene julia radi većeg dijela mikeovih navoda, a pored bleka volim i nathana :)

Till I Collapse
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18790 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/09/2022 : 19:31:02  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
neznam zašto u najavi Julije uz logo Golkonde stoji logo Ifedizioni...
koliko znam If nije izdavao Juliju..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
916 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 13/09/2022 : 19:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
To je logo od aktuelnog broja, odnosno Kita.

HOKA-HEY
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18790 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/09/2022 : 19:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SPQRoma

To je logo od aktuelnog broja, odnosno Kita.



aha,,,
nisam znao da licencu za Tellera drži If edizioni..
bar ne za ovog koji ide sa original naslovnicama..
Znam da je Ludensov Kit prema ifediizioni..
ali nevažno, samo da ide Teller na sve strane..
Ludens, Golkonda, Van Gogh!
Šta češ više!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4797 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 13/09/2022 : 20:20:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Kupljeno na kiosku oko 21.00, bez ikakvih problema. Prodajno osoblje se naviklo, zna za izdanje, nema nesuvislih pitanja. LMS se vratio.

sangue navajo
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
916 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 13/09/2022 : 20:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
Kit i Blek su preko IF-a.

HOKA-HEY
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18790 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/09/2022 : 21:08:22  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SPQRoma

Kit i Blek su preko IF-a.



još pilota preko ifa molim...
Od Veselog Drejk je valjda preko Panin/(Bonelli...
Ako mogu u Hr Zagor i Tex sa dva izdavaća, zašto nebi mogo pilot kod Golkonde!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18790 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/09/2022 : 21:09:41  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Kupljeno na kiosku oko 21.00, bez ikakvih problema. Prodajno osoblje se naviklo, zna za izdanje, nema nesuvislih pitanja. LMS se vratio.



ja bih dodao..na velika vrata!

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4329 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 14/09/2022 : 19:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
predlog za golkondu...nik rajder izlazi u lms i nastavio je tamo gde je stao kod dnevnika-to je sasvim logicno i ok..ali julija nije nikada bila u lms...ovaj preskocen originalni broj 45 je nesto sto dugo cekamo..ali za dalje? ako ce i u buduce biti julije u lms moj predlog je da idu brojevi od originalnog broja 201 pa na dalje....bio sam protivnik a i dalje sam preskakanja kod julijinih knjiga ali u lms bi se moglo tako uraditi da idi brojevi od 201 i dalje redom....jer nacekacemo se svi na njih u knjigama bar deset ako ne i vise godina...to je moj predlog...pa mozete napisati sta mislite o tome...hvala
Go to Top of Page

svetox
Starting Member

Serbia
68 Posts

Member since 07/03/2021

Posted - 14/09/2022 : 19:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send svetox a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

predlog za golkondu...nik rajder izlazi u lms i nastavio je tamo gde je stao kod dnevnika-to je sasvim logicno i ok..ali julija nije nikada bila u lms...ovaj preskocen originalni broj 45 je nesto sto dugo cekamo..ali za dalje? ako ce i u buduce biti julije u lms moj predlog je da idu brojevi od originalnog broja 201 pa na dalje....bio sam protivnik a i dalje sam preskakanja kod julijinih knjiga ali u lms bi se moglo tako uraditi da idi brojevi od 201 i dalje redom....jer nacekacemo se svi na njih u knjigama bar deset ako ne i vise godina...to je moj predlog...pa mozete napisati sta mislite o tome...hvala


Apsolutno se slažem sa ovim. Govorim u svoje ime, naravno, obzirom da imam sve ove knjige od Julije pa mi je dupliranje priča kroz LMS nije potrebno. Osim toga, koliko se sećam, bila je i anketa o tome da se ubace novije epizode Julije da bi mogli videti kako se snalazi sa novim tehnologijama i slično. LMS bi bio idealan za to.
Go to Top of Page
Page: of 170 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000