forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 572

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 07/11/2022 : 08:52:04  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message  Reply with Quote
jedno pitanje , da li su sva ova popratna izdanja vezana za rat svjetova?
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6184 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/11/2022 : 12:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ne koliko mi je poznato. Samo redovna serija.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30659 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/11/2022 : 13:00:48  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Čitao sam Nathana SD/Lu sad bi ponovo krenuo, pa pitanje za Nathanovce, otkuda krenuti? To jest da li je dobro krenuti sa Libellusovim specijalcima ili krenut od nule, pa onda specijalce i ostale popratne? Ili nešto treće?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6184 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/11/2022 : 14:44:40  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Čitao sam Nathana SD/Lu sad bi ponovo krenuo, pa pitanje za Nathanovce, otkuda krenuti? To jest da li je dobro krenuti sa Libellusovim specijalcima ili krenut od nule, pa onda specijalce i ostale popratne? Ili nešto treće?



Prvi post ti ima red čitanja, ja sam ga kasnije nadopunjavao ali nije ažuriran u prvom postu jer....valjda ništa nije besplatno.
Krećeš od 0-te epizode, doslovno.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30659 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/11/2022 : 15:38:25  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Dobro, i mislio sam tako, sve ovo što sam čitao prije dvadesetak godina mi je bilo super, sad ću se rado vratiti serijalu. Jedino još ne znam kada započeti s čitanjem silnih popratnih izdanja, a Nathan ih ima hrpu.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1052 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 07/11/2022 : 15:48:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Ako imaš LL Almanahe u njima je kronologija čitanja.

Recimo da je u prvih 100 epizoda redovne serije kronologija čitanja s popratnim edicijama poželjna ako ne i nužna. Tu mislim prvenstveno na sagu oko Tehnodroida. Pa onda pojava Branka gdje se ta prva pojava isprepleče s Specijalom, Agencijom Alfa pa onda redovna serija. I naravno NN prošlost - period prije nego je postao specijalni agent Alfe.

S ovim novim Almanahom koji izlazi s IL turom je ta kronologija dopunjena i valjda bi trebala pokrivati i Rat Svjetova.

Godina Nulta, Ponovno Rođenje te Generacije možeš i izdvojeno čitati, možda eventualno kad prođeš par epizoda u redovnoj i almanasima gdje je objašnjeno o NN-u prije nego je postao NN - specijalni agent Alfe.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30659 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/11/2022 : 15:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Čini se komplicirano , ali bitno da je strip dobar

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7225 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/11/2022 : 16:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Prva stranica topica, drugi post, thekideov kronološki popis do broja 190 otprilike. I samo piči. Drago mi je što ti se sviđa serijal, samo naprijed.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30659 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/11/2022 : 17:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima, skužio sad taj drugi post. Svaki sam četvrtak u dobro opskrbljenoj knjižnici i počinjem ispočetka! I ostavljati ću komentare na recenzije. Prvi susret je bio sjajan, vidjet ćemo sada kakav će biti drugi.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6184 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/11/2022 : 18:38:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Hvala svima, skužio sad taj drugi post. Svaki sam četvrtak u dobro opskrbljenoj knjižnici i počinjem ispočetka! I ostavljati ću komentare na recenzije. Prvi susret je bio sjajan, vidjet ćemo sada kakav će biti drugi.



Do broja 100 je odličan, a nakon toga malo bolji.
Poslastica slijedi kada dođeš do Orbitalnih Ratova.
Uživaj!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1052 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 07/11/2022 : 18:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
A tek kad dođeš do Legs i May u bikini (ili možda ipak tanga) oklopima kad rasturaju sve oko sebe.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30659 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 07/11/2022 : 19:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ne sumnjam kako ću uživati, sljedećih par godina koliko će mi trebati za pročitati!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7225 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 07/11/2022 : 19:39:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Ne sumnjam kako ću uživati, sljedećih par godina koliko će mi trebati za pročitati!


A onda ću te ja pilati da počneš pisati NN recenzije.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30659 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 08/11/2022 : 11:22:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
54. Klonz - neobjavljeno

Da li je ovo u međuvremenu objavljeno?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7225 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/11/2022 : 13:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
To je jedina kratka priča iz tog perioda neobjavljena. Čini mi se da je bio problem sa skenovima ili nešto tome slično, pa ga Libellus nije objavio. Ali obećali su da će nastojati i to objaviti s nekom novom turom kratkih priča.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/11/2022 : 13:41:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Puno obecavaju.
Mogli su ovo zavrsiti, a ne ici na AF i mladog Texa. AF dosta ljudi napamet znaju, a mladi kauboj je nepotreban u moru svega, mogao je malo kaskat, ne galopirati. Nathan Never kaska i to dobro. Na magarcu.

Evo i ovi su isli sa dvobrojem do stotke.

https://www.sergiobonelli.it/nascosta/2018/04/27/news/archivio-delle-copertine-3-1002863/

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 08/11/2022 13:59:11
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/11/2022 : 13:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
https://archive.org/details/nathan-never-raccolta-albi-a-colori-medda-serra-vigna-de-angelis-ita-sergio-bone/page/n310/mode/1up?view=theater

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 08/11/2022 : 14:51:36  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
jači ritam imaju izdanja koja idu u barem 300 primjeraka.
tko prati aukcije vidi da se i ovi s 200/250 kontinuirano vrte ispod cijene.
redovnih kupaca je premalo i dobro je da uopće neke stvari izlaze. siroti raider bi stao u manje od 70 knjiga, što vrijedi kad ne ide.
nije sve do skupoće, redovni mister no, uglavnom jednopuci što je iritantno skupo, drži se na 300 i dobro gura.
ovaj plan za nathanova izdanja u sljedećoj godini mi se čini preambiciozan. vezati redovnu seriju uz aa,ua, maxije itd, pogledajmo za sva ta izdanja ritam zadnje 2 godine i budimo optimisti ako je malo ružno reći naivni.
pa još legendarna rupa...
ok, tex je postavio konkretno pitanje i dobio odgovor, ovo su, rekao bi kiki iz pilota, prepričane priče.

Till I Collapse

Edited by - darkwoodaxe on 08/11/2022 14:56:38
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6184 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2022 : 15:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

https://archive.org/details/nathan-never-raccolta-albi-a-colori-medda-serra-vigna-de-angelis-ita-sergio-bone/page/n310/mode/1up?view=theater



Evo meni je ova boja npr grozna. Živio c/b Nathan.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/11/2022 : 15:50:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sta mislite je li bi se i nama i njima isplatilo da ih pitamo za "print on demand"?

Probamo, recimo tri mjeseca probni rok po drugim forumima skupljamo zainteresirane, napravimo listu i kasnije se javimo LL i pretplatimo na tih pet knjiga unaprijed s tim da nema povratka novaca nakon uplate. Uplatimo predujam, akontaciju 30-40%,ostatak kad izadje(uz 20% popusta prvih dva mjeseca😁).
Anybody?

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 08/11/2022 15:59:26
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7225 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/11/2022 : 16:38:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Pusti snovi emireme.

Ali neka, nije loše sanjariti. ;)
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/11/2022 : 18:53:09  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Pusti snovi emireme.

Ali neka, nije loše sanjariti. ;)


Nije naodmet, ali cudi me, sami kazu da su bas oko NN entuzijasti i jos su najavljivali ono neko extra izdanje. Ako se ne varam, nesto sa svim naslovnicama od CC, tak' nešt'.
Trla baba lan, da joj izadje Nathan. 😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6184 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2022 : 20:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Pusti snovi emireme.

Ali neka, nije loše sanjariti. ;)


Nije naodmet, ali cudi me, sami kazu da su bas oko NN entuzijasti i jos su najavljivali ono neko extra izdanje. Ako se ne varam, nesto sa svim naslovnicama od CC, tak' nešt'.
Trla baba lan, da joj izadje Nathan. 😁



Nisu najavili izdanje, nego su rekli da bi voljeli tako nešto izdati i da rade na tome tj na nabavi materijala i prava, što nije isto i najaviti. ;)

Ja sam tu odnedavno, ali što nije NN jedan od prvih, ako ne i prvi serijal koji su počeli objavljivati?

Nešto tako mi zvoni u glavi, a i točno se sjećam nekakve reportaže na TV-u pred ohoho godina gdje su pričali baš o NN.
I barem po njihovom pisanju sam shvatio da je jedan Dado ljubitelj Texa, a drugi Nathana.

Ne branim ih, ali tako nekako sam ja sve pohvatao. A mi imamo tu kurčevu sreću da volimo jednog od (naj)manje popularnih junaka na našim prostorima....a pjesma ide ''Money talks...''

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 08/11/2022 20:41:02
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/11/2022 : 21:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by Jerry Krause

Pusti snovi emireme.

Ali neka, nije loše sanjariti. ;)


Nije naodmet, ali cudi me, sami kazu da su bas oko NN entuzijasti i jos su najavljivali ono neko extra izdanje. Ako se ne varam, nesto sa svim naslovnicama od CC, tak' nešt'.
Trla baba lan, da joj izadje Nathan. 😁



Nisu najavili izdanje, nego su rekli da bi voljeli tako nešto izdati i da rade na tome tj na nabavi materijala i prava, što nije isto i najaviti. ;)

Ja sam tu odnedavno, ali što nije NN jedan od prvih, ako ne i prvi serijal koji su počeli objavljivati?

Nešto tako mi zvoni u glavi, a i točno se sjećam nekakve reportaže na TV-u pred ohoho godina gdje su pričali baš o NN.
I barem po njihovom pisanju sam shvatio da je jedan Dado ljubitelj Texa, a drugi Nathana.

Ne branim ih, ali tako nekako sam ja sve pohvatao. A mi imamo tu kurčevu sreću da volimo jednog od (naj)manje popularnih junaka na našim prostorima....a pjesma ide ''Money talks...''



a da mu nekak na silu zamjenimo pjesmu sa..love is everything, not money

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 08/11/2022 : 21:42:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Je, je, everybody loves somebody.. Sometimes! 😎

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 572  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.73 seconds. Snitz Forums 2000