forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 1207

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 15/04/2023 : 14:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Inače, ja sam upravo dovršio Hellingenovo nasljeđe, pa mi je Burattinijevo bauljanje skroz friško.
Što kažeš na njegovu završnicu: Zagor prizove Wendiga i onda ovaj opet uzme Hellingena, kao kod Bosellija.

Je li to pustolovni triler ili new age, i kako ti se sviđa obred prizivanja Wendiga? Malo te Burattini tu sprcao, stavlja neke mumbo jumbo. Nije baš potrefio tvoj ukus, ha?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2023 : 14:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

Drugim riječima, ne možeš nam predstaviti NIJEDNOG Burattinijevog lika iz njegove dvije priče o Hellingenu, koji je dobro okarakteriziran.

A odgovaraš opet samo reda radi, tj. opet ti je do prepiranja i vrtenja u krug.



Netočno.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2023 : 14:58:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stinky

Inače, ja sam upravo dovršio Hellingenovo nasljeđe, pa mi je Burattinijevo bauljanje skroz friško.
Što kažeš na njegovu završnicu: Zagor prizove Wendiga i onda ovaj opet uzme Hellingena, kao kod Bosellija.

Je li to pustolovni triler ili new age, i kako ti se sviđa obred prizivanja Wendiga? Malo te Burattini tu sprcao, stavlja neke mumbo jumbo. Nije baš potrefio tvoj ukus, ha?



Imaš plastično razmišljanje. Ne sviđa mi se sve što Buratini napravi.

Na primjer onaj drugi bloger Ivan je onako dosta dobro pisao o Buratinijevoj priči Čovjek sa puškom. Ja pak imamo drugačije mišljenje.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 15/04/2023 : 15:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
I dalje nema razloga da ne pojasniš koji je Burattinijev lik dobro okarakteriziran.
Ja kažem da je Poe dobro okarakteriziran u Bosellijevom Hellingenu. Poe je i postao jedan od likova u serijalu o Zagoru. Ali, ono što je izveo Boselli, stavivši "pjesnički um" nasuprot "tehnološkog uma", odnosno Poea protiv Hellingena, to su oni trenuci koji podižu čitav strip Zagor.

Ovu dimenziju ti ne možeš vidjeti, jer ti si jedan bezduhovni tip. Ovo nije uvreda, nego konstatacija. Pitanje je i da li joe vidi (čini se da ne).

Ti si istakao epizodu Bijela Indijanka kao dobru. To je baš u tvom rangu smijehotresa, kao kad Poncha prozivaš da ne razumije pojam kopija (a pokazalo se da ti ne razumiješ zapravo, jer sam ti stavio enciklopedijsku definiciju koja potvrđuje Ponchovo viđenje).

Al' dobro. Ovo s Bijelom Indijankom je vraški zanimljivo, jer to je priča koje ne može ući ni u top 300 valjda. Ne znam da li itko od prisutnih i živućih zagorovaca pamti tu priču (ja ne). Ti jesi ekscentričan, samo ne stinky ekscentričan, nego haha ekscentričan. To je dobro, jer nas svakakvih treba biti. Zajednicu čine baš ove razlike, a čak tamo gdje su ovakvi ekstremi, urnebesni kruger i neponovljivi stinky, baš tamo je zajednica najjača.

Pa ćemo i dalje lijepo pričati, krugeru. Dobro je da sam te uspio navući da se više angažiraš oko analiza raznih priča.

Edited by - stinky on 15/04/2023 15:14:53
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2023 : 15:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Ne sjećam se baš tog Boselijevog Helingena. Ne mogu se sjetiti ni što je i kako Buratini radio u tom svom Helingenenu, ne razmišljam ja baš previše o mnogim stvarima kod Zagora jer su to stripovi za djecu.
Tko je uopće Poe, pisac koji je suradnik Baze drugdje?

Pomcho ne razumije ili se pravi da ne razumije taj pojam. Ljudi kad se poskliznu ne igraju baš otvorenih karta, znaju čak biti zli. Malo će tko priznati svoju pogrešku. Ti si samo potvrdio ono što sam cijelo vrijeme tvrdio.

Bijela Indijanka je onako dosta dirljiva priča.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 15/04/2023 : 15:51:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger
ne razmišljam ja baš previše o mnogim stvarima kod Zagora jer su to stripovi za djecu.



Ma ovo ti je totalno bedasto.
Što bi taj tvoj "argument" uopće trebao značiti u topicu o Zagoru, raspravi o Zagoru i druženju sa Zagorom???

Krugeru, ti to ne shvaćaš, ali s ovakvim pričama padaš na razinu onih bedaka koji se hvale da čitaju tzv. samo_dobre_stripove.

Ajde da si ti netko tko čita Kanta, i sad ti dođu dosađivati neki zagorovci, a ti spremaš doktorsku disertaciju, jer si upravo riješio problem transcendentalne analitike, kažem, da je to na stvari, još bi se donekle moglo razumjeti takvo tvoje pričanje. Ali ti si, čovječe, tip koji ne može pratiti ni Sclavija, ni Bosellija, kamoli da čitaš poeziju, ne znaš tko je Poe... Ti eventualno ako čitaš, čitaš popularnu povijest i takve, lakše stvari. Odnosno, ne dižeš se iznad kruga Zagora (uostalom, kao ni oni ufurani tipovi s kojima pak nemaš veze).

I sad ti, razbacuješ se tom izlizanom frazom, na pogrešnom mjestu i u pogrešno vrijeme, frazom koja pod milim Bogom ama baš ništa ne znači u našoj raspravi.

Naravno da je Zagor strip (i) za djecu. To je dobro.

A mi ga volimo, još i danas, još i sada, krugeru, kada čitam takve stvari od kojih bi ti dobio epilepsiju samo da vidiš jednu stranicu Schellinga, Heideggera itd. Eto, ja čitam Marijana Cipru i Zagora, jedno i drugo volim, jedno i drugo mogu razumjeti na pravoj razini.

I zato se rađe pokrij ušima, što izlaziš s tim deplasiranim bedastoćama, koje ne govore ništa ni o čemu. A promašuju skroz, jer upravo je veličina čovjeka ako ima raspon (umjesto da je stisnut i ukočen ko drvena marija) i oni moji kolege koji ovdje mogu postići strast, znatiželju, uzlet, opijenost, trezvenost, koji mogu pričati o Zagoru kao da imaju 15, a raspolažu znanjima kao da imaju 100, to su oni što vrijede. To je bolji dio čovječanstva, jer bez takvih - čitava stvar ne bi vrijedila ni pola.

Edited by - stinky on 15/04/2023 15:53:09
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2023 : 16:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Fraza jest izlizana a opet nema neko određeno značenje.

Htio sam reći ne pratim ono što tebe fascinira.

Nije mi baš jasno kako ti kao starozavijetni čovjek možeš biti fasciniran okultizmom.

Recimo joe je možda dobro opisao religioznost Mister Noa i Zagora. A opet da li je pogodio, da li možeš pogoditi što je pjesnik htio reći?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 15/04/2023 : 16:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Nije mi baš jasno kako ti kao starozavijetni čovjek možeš biti fasciniran okultizmom.



Otkud ti to??
Ja nisam fasciniran okultizmom, to sam baš jučer doom-u pojasnio, tu stvar oko filozofije i nefilozofije (a vid nefilozofije je demonologija).
Znači, skroz je suprotno.

Samo,
nije ta stvar tako prosta kako bi ti htio. Za tebe je možda dobro da se ne petljaš s time, jer to je tvoj put i tvoja razina. Ja pak razlikujem stvari, i već dosta dobro razumijem najtežu stvar, pitanje slobode (a to odmah znači: i pitanje zla), te je moj put očito da, ne da se bavim okultizmom, nego da razmrsim opsjene i dvosmislenosti koje se tu kriju, a koje pogubno djeluju na mnoge. Jer, problem zla neće nestati ako mi sad kažemo da nema zla, ili ignoriramo sve u vezi s time, s okultnim temama u stripovima. Može se to ignorirati, ali time se ne rješava. Odnosno, za neke je bolje da ignoriraju. Za druge pak, da otpetljavaju i bistre pojmove.

Nije svaki horor, svaka priča koja se bavi okultnim temama, dakle, nije svaka ta priča na strani zla. Većina je možda blesava, obična senzacija, neke su otvoreno zle, ali dio se s time hvata u koštac i rješava za druge, tako da drugi mogu jasnije i bolje pojmiti stvari.
quote:

Recimo joe je možda dobro opisao religioznost Mister Noa i Zagora. A opet da li je pogodio, da li možeš pogoditi što je pjesnik htio reći?


Gdje je to opisao?
Ajde stavi da vidim, pa ću reći što mislim.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 15/04/2023 : 16:14:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Joe je, ako vas baš zanima, i Nolitti prigovorio da nije jasan po pitanju vjere (npr da je pogriješio, što je pozitivno prikazao vudu u epizodi Vudu, a vudu je, za tvrdog konzervativnog katolika kao Joe - ima na njegovom blogu i o tome - samo poganstvo i nastranost i ništa više)
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13107 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 15/04/2023 : 16:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Joe je, ako vas baš zanima, i Nolitti prigovorio da nije jasan po pitanju vjere (npr da je pogriješio, što je pozitivno prikazao vudu u epizodi Vudu, a vudu je, za tvrdog konzervativnog katolika kao Joe - ima na njegovom blogu i o tome - samo poganstvo i nastranost i ništa više)



Joe mi je odličan tip (ovako na ono što sam vidio).

No, ovdje on ne kuži stvar na pravoj razini. A ja sam upravo na toj priči, i na onom specijalcu Crna Magija (Mister No) htio pojasniti Nolttinu superiornost. Joe je previše ukočen i nije se udubio u stvari vjere i filozofije, barem prema onome što sam vidio.

Ja sam možda i tvrđi i konzervativniji od joea (u jednom smislu), ali ovdje on skroz promašuje i ne kuži Nolittinu ideju u toj priči o Haitiju.

Edited by - stinky on 15/04/2023 16:21:01
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2023 : 17:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
https://joe7-blogfree-net.translate.goog/?t=5356466&view=getlastpost&_x_tr_sl=it&_x_tr_tl=hr&_x_tr_hl=hr&_x_tr_pto=sc#lastpost

Ma dobro je znati ponešto o neprijatelju, da tako pojednostavljeno kažem o zlu. Ako o tome nešto želim znati onda ću to kroz knjige.
Mišljenja sam da Zagor nema toliko elemenata za proučavanje zla, on je nekako dvosmjeran, uglavnom, postoji zlo protiv kojeg se dobro bori.

O novijem Boneliju bi se dalo pričati, a o Francuzima da ne govorim.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 15/04/2023 : 17:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Krugeru, je li Nolitta nejasan po pitanju vjere, kako Joe na jednom mjestu kaže?
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/04/2023 : 17:40:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Rekao bih da jeste.

Zagora je radio na tragovima 50tih godina.
No Mister Noa je radio u 70tim a tu ima svega.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 16/04/2023 : 16:54:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Ukratko krugeru da ne gubimo vrime na raspravu jer ti i sam jazes da ne razmisljas o radnji tebi je promisljanje nepotrebno jer to je strip za dicu. Onda nepotrebno i paušalno štrapaš, jer pod a) sam kažeš da uopce ne promišljaš o tim strolipovima b) ni ne pokušavaš dat argument za svoje tvrdnje jer te to ni ne zanima. Onda nema smislas tobom raspravlhat jebiga.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/04/2023 : 10:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Ukratko krugeru da ne gubimo vrime na raspravu jer ti i sam jazes da ne razmisljas o radnji tebi je promisljanje nepotrebno jer to je strip za dicu. Onda nepotrebno i paušalno štrapaš, jer pod a) sam kažeš da uopce ne promišljaš o tim strolipovima b) ni ne pokušavaš dat argument za svoje tvrdnje jer te to ni ne zanima. Onda nema smislas tobom raspravlhat jebiga.



Sve si krivo shvatio. Tvoj plastični opis mojeg razmišljanja ti ne stoji. Nije mi jasno zašto ste vi štovatelji loših autora toliko napaljeni?

Da ti pojasnim ne razmišljam kao vi, ne koprcam se o nebitnim detaljima kao vi. Moje razmišljanje je globalno. Zagor je strip za djecu i tako ga analiziraš, ne praviš od njega Dostojevskog što vi neki pokušavate.

Edited by - Kruger on 18/04/2023 10:51:21
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 18/04/2023 : 11:09:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poncho

Ukratko krugeru da ne gubimo vrime na raspravu jer ti i sam jazes da ne razmisljas o radnji tebi je promisljanje nepotrebno jer to je strip za dicu. Onda nepotrebno i paušalno štrapaš, jer pod a) sam kažeš da uopce ne promišljaš o tim strolipovima b) ni ne pokušavaš dat argument za svoje tvrdnje jer te to ni ne zanima. Onda nema smislas tobom raspravlhat jebiga.



Sve si krivo shvatio. Tvoj plastični opis mojeg razmišljanja ti ne stoji. Nije mi jasno zašto ste vi štovatelji loših autora toliko napaljeni?

Da ti pojasnim ne razmišljam kao vi, ne koprcam se o nebitnim detaljima kao vi. Moje razmišljanje je globalno. Zagor je strip za djecu i tako ga analiziraš, ne praviš od njega Dostojevskog što vi neki pokušavate.




Pa mi se slažemo Krugeru, nema smisla raspravljati jer sam kažeš ne promišljaš samo bezveze paušalno nabacuješ ilitiga štrapaš.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3459 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 18/04/2023 : 16:45:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Tko želi čitati recenzije konzervativnog Talijana - blogera Joe7 - ovdje su mu svi tekstovi o Zagoru:

https://joe7-blogfree-net.translate.goog/?t=5848529&_x_tr_sl=it&_x_tr_tl=hr&_x_tr_hl=hr&_x_tr_pto=sc

Ima, naravno, tekstova i o drugim stripovima (ima i o Asterixu, čak i mangama) ali najviše ima o Zagoru. Nisu recenzirane sve epizode, ni blizu, ali svejedno ima dosta za čitati, koga zanima.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/04/2023 : 20:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poncho

Ukratko krugeru da ne gubimo vrime na raspravu jer ti i sam jazes da ne razmisljas o radnji tebi je promisljanje nepotrebno jer to je strip za dicu. Onda nepotrebno i paušalno štrapaš, jer pod a) sam kažeš da uopce ne promišljaš o tim strolipovima b) ni ne pokušavaš dat argument za svoje tvrdnje jer te to ni ne zanima. Onda nema smislas tobom raspravlhat jebiga.



Sve si krivo shvatio. Tvoj plastični opis mojeg razmišljanja ti ne stoji. Nije mi jasno zašto ste vi štovatelji loših autora toliko napaljeni?

Da ti pojasnim ne razmišljam kao vi, ne koprcam se o nebitnim detaljima kao vi. Moje razmišljanje je globalno. Zagor je strip za djecu i tako ga analiziraš, ne praviš od njega Dostojevskog što vi neki pokušavate.




Pa mi se slažemo Krugeru, nema smisla raspravljati jer sam kažeš ne promišljaš samo bezveze paušalno nabacuješ ilitiga štrapaš.



Nas smo se dvojica susreli u sučeljavanju puno prije. Tada je to bilo površno.

Sad smo baš u plastici.

Statistički gledano dao sam osvrt o Nolitinoj epizodi Tigar, te o epizodi Kandrax. Još ponešto ...

Ti mi spočitavaš o tome što pišem. Pa dobro plastičaru tipa stinkya.

Ti si plastičan po svim pitanjima. Ja ipak jesam stavio, statistički gledano, nekoliko osvrta. E sad koliko osvrta ostavljam tebi.

Mnogi ovdje stave osvrt, često ispodprosječan i bez ikakvih argumenata a ono s mnogo svršavanja. Ljudi svršavaju vrlo često u prazno!!

I ti meni kao vrlo česti svršavatelj nešto spočitavaš?



Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 18/04/2023 : 20:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poncho

Ukratko krugeru da ne gubimo vrime na raspravu jer ti i sam jazes da ne razmisljas o radnji tebi je promisljanje nepotrebno jer to je strip za dicu. Onda nepotrebno i paušalno štrapaš, jer pod a) sam kažeš da uopce ne promišljaš o tim strolipovima b) ni ne pokušavaš dat argument za svoje tvrdnje jer te to ni ne zanima. Onda nema smislas tobom raspravlhat jebiga.



Sve si krivo shvatio. Tvoj plastični opis mojeg razmišljanja ti ne stoji. Nije mi jasno zašto ste vi štovatelji loših autora toliko napaljeni?

Da ti pojasnim ne razmišljam kao vi, ne koprcam se o nebitnim detaljima kao vi. Moje razmišljanje je globalno. Zagor je strip za djecu i tako ga analiziraš, ne praviš od njega Dostojevskog što vi neki pokušavate.




Pa mi se slažemo Krugeru, nema smisla raspravljati jer sam kažeš ne promišljaš samo bezveze paušalno nabacuješ ilitiga štrapaš.



Nas smo se dvojica susreli u sučeljavanju puno prije. Tada je to bilo površno.

Sad smo baš u plastici.

Statistički gledano dao sam osvrt o Nolitinoj epizodi Tigar, te o epizodi Kandrax. Još ponešto ...

Ti mi spočitavaš o tome što pišem. Pa dobro plastičaru tipa stinkya.

Ti si plastičan po svim pitanjima. Ja ipak jesam stavio, statistički gledano, nekoliko osvrta. E sad koliko osvrta ostavljam tebi.

Mnogi ovdje stave osvrt, često ispodprosječan i bez ikakvih argumenata a ono s mnogo svršavanja. Ljudi svršavaju vrlo često u prazno!!

I ti meni kao vrlo česti svršavatelj nešto spočitavaš?







Nemam ti šta spočitavat sam se zaplićeš nabacuješ raspravu i onda kad je dobiješ kažeš ma ja o tome baš ne promišljam to je za djecu. Pa da nema smisla. Znakovito da si spomenio svršavatelje, to je solidan opis vas burinih svjedoka. Vama je on je dobar jer je dobar, šta je ok ne promišljate niko vas ne sili al čemu onda pokušaji rasprave.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/04/2023 : 21:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote


vidim kako se ti koprcaš u pojmu svršatelji.


Edited by - Kruger on 18/04/2023 21:05:56
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 18/04/2023 : 21:05:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Opet bi se zaplića u lingvistiku pa jesi ti mazohist pobogu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 18/04/2023 : 21:07:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Opet bi se zaplića u lingvistiku pa jesi ti mazohist pobogu.



A što ne sviđa ti se to što sam te pobijedio u pojmu kopirati.
Još se ljutiš!?
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 18/04/2023 : 21:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poncho

Opet bi se zaplića u lingvistiku pa jesi ti mazohist pobogu.



A što ne sviđa ti se to što sam te pobijedio u pojmu kopirati.
Još se ljutiš!?



Sad ne znas ni značenje pojma pobijediti, uf ovo je već za zabrinit se.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
17000 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 19/04/2023 : 09:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poncho

Opet bi se zaplića u lingvistiku pa jesi ti mazohist pobogu.



A što ne sviđa ti se to što sam te pobijedio u pojmu kopirati.
Još se ljutiš!?



Sad ne znas ni značenje pojma pobijediti, uf ovo je već za zabrinit se.



Kako rekoh mi smo se i prije sučeljavali ali ne sjećam te se kao spam majstora. Heh, čovjek se mora spustiti na razinu dječice što i nije toliko loše jer se radi o stripu za djecu i njihovim fanovima dječjeg entuzijazma.

Uglavnom doći će ponovo na kioske Nestali istraživač pa će vjerujem ljudi opisivati svoje utiske o tom stripu.

Eh bilo je to doba Zagor na kioscima, akgh imamo Zagora. Dobra stara vremena.
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3464 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 19/04/2023 : 10:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poncho

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by Poncho

Opet bi se zaplića u lingvistiku pa jesi ti mazohist pobogu.



A što ne sviđa ti se to što sam te pobijedio u pojmu kopirati.
Još se ljutiš!?



Sad ne znas ni značenje pojma pobijediti, uf ovo je već za zabrinit se.



Kako rekoh mi smo se i prije sučeljavali ali ne sjećam te se kao spam majstora. Heh, čovjek se mora spustiti na razinu dječice što i nije toliko loše jer se radi o stripu za djecu i njihovim fanovima dječjeg entuzijazma.

Uglavnom doći će ponovo na kioske Nestali istraživač pa će vjerujem ljudi opisivati svoje utiske o tom stripu.

Eh bilo je to doba Zagor na kioscima, akgh imamo Zagora. Dobra stara vremena.



A jebemu sad i spam

Eto kad dođe na red nestali istraživač bit će veselo.

Lipo je da se spuštaš na dičiju razinu :)
Go to Top of Page
Page: of 1207 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.75 seconds. Snitz Forums 2000