forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 188

Tonto
Advanced Member



8151 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/07/2023 : 17:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Ja vrancuzima skidam kapu sto su primili sve sto su primili iz svojih bivsih kolonija i prihvatili mogucnost da budu zasluzeno kaznjeni za svoje okupacijske zlocine te dozvolili karmi da bude bitch.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/07/2023 : 18:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Šta je problem istrpit malo nereda za 2 pehara svjetskog prvaka u nogometu?

Možda imaju malo internih problema, ali sad su baren u cilome svitu čuli za Francusku.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 01/07/2023 18:58:22
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2023 : 18:58:59  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

U ono vrijeme reče Isus svojim učenicima: "Pazite da svoje pravednosti ne činite pred ljudima da vas oni vide. Inače, nema vam plaće u vašeg Oca koji je na nebesima. Kada, dakle, dijeliš milostinju, ne trubi pred sobom, kako to u sinagogama i na ulicama čine licemjeri da bi ih ljudi hvalili. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.

Ti naprotiv, kada daješ milostinju - neka ti ne zna ljevica što čini desnica, da tvoja milostinja bude u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti!

Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskršćima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću. Ti naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.

I kad postite, ne budite smrknuti kao licemjeri. Izobličuju lica da pokažu ljudima kako poste. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.''
Mt 6,1-6.16-18




Koga briga? Ljudi imaju pravo na svoj perfomans ka i svi drugi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/07/2023 : 19:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

U ono vrijeme reče Isus svojim učenicima: "Pazite da svoje pravednosti ne činite pred ljudima da vas oni vide. Inače, nema vam plaće u vašeg Oca koji je na nebesima. Kada, dakle, dijeliš milostinju, ne trubi pred sobom, kako to u sinagogama i na ulicama čine licemjeri da bi ih ljudi hvalili. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.

Ti naprotiv, kada daješ milostinju - neka ti ne zna ljevica što čini desnica, da tvoja milostinja bude u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti!

Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskršćima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću. Ti naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.

I kad postite, ne budite smrknuti kao licemjeri. Izobličuju lica da pokažu ljudima kako poste. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.''
Mt 6,1-6.16-18




Koga briga? Ljudi imaju pravo na svoj perfomans ka i svi drugi.


Upravo tako.
Mislin da ljudi baš i ne razume pojam demokracije i slobode.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/07/2023 : 19:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
demokratski je i komentirati takve stvari, prokazivati takve ljude i biti protiv toga.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2023 : 20:14:02  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

U ono vrijeme reče Isus svojim učenicima: "Pazite da svoje pravednosti ne činite pred ljudima da vas oni vide. Inače, nema vam plaće u vašeg Oca koji je na nebesima. Kada, dakle, dijeliš milostinju, ne trubi pred sobom, kako to u sinagogama i na ulicama čine licemjeri da bi ih ljudi hvalili. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.

Ti naprotiv, kada daješ milostinju - neka ti ne zna ljevica što čini desnica, da tvoja milostinja bude u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti!

Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskršćima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću. Ti naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.

I kad postite, ne budite smrknuti kao licemjeri. Izobličuju lica da pokažu ljudima kako poste. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.''
Mt 6,1-6.16-18




Koga briga? Ljudi imaju pravo na svoj perfomans ka i svi drugi.


Upravo tako.
Mislin da ljudi baš i ne razume pojam demokracije i slobode.




A zamisli tek da nekom padne napamet ovako molit da se svi Hrvati magično pretvore u Srbe.

To bi bija ispit demokracije a ne ovo.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2023 : 20:18:07  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

demokratski je i komentirati takve stvari, prokazivati takve ljude i biti protiv toga.


https://www.tiktok.com/@hrvatska_radiotelevizija/video/7250806636317609242
Baš su se proslavili.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/07/2023 : 20:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
a što je žena krivo rekla? i što tebe toliko smeta ova tema? ja pretpostavljam da ti nemaš ženu niti išta jebeš, ali ne znam što bi još mogao imati zajedničko sa ovim klečavcima?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/07/2023 : 20:48:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Meni smeta tema? Pa otvori topic uostalom. Boli mene kita i za nju i za njih.
Ali je cudno da ispada smijesnija od njih.
Navodi vodu na njihov mlin svojon pjenecom reakcijom. Kuzis sad?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 01/07/2023 : 21:19:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ne kužim.

kužim to da se žena s pravom iznervirala jer je ova grupica klečavaca smatra objektom i svojim privatnim vlasništvom pa je stoga tako povisila glas, i zauzela se za sebe i svoje dostojanstvo, kao što bi uostalom i svaka normalna trebala učiniti kada opravdano smatra da je se diskriminira
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 01/07/2023 : 22:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ja sam na lokalnim opcinskim izborima dao glasove samo zenama. Da ih bude sto vise u politici.
Dao soc.demokratima, krscanskoj socijalnoj narodnoj stranci (doktorica pedijatrica osobno je znam) i jedan zelenim.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/07/2023 : 22:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Nulta tolerancija na političke postove. Zahvalite kolegi Iwoodu. Inače ne bih na ovako nešto uopšte reagovao.

Tako da, ukoliko ne želite ključ na temu, prestanite sa ovim. Hvala.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/07/2023 : 22:41:05  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Nulta tolerancija na političke postove. Zahvalite kolegi Iwoodu. Inače ne bih na ovako nešto uopšte reagovao.

Tako da, ukoliko ne želite ključ na temu, prestanite sa ovim. Hvala.



E jebiga sad. Sa kojim dijelom?:)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/07/2023 : 22:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Sa svakim koji se kosi sa pravilima foruma. Crkva, dnevnopolitičke teme i sl.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2023 : 06:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Nulta tolerancija na političke postove. Zahvalite kolegi Iwoodu. Inače ne bih na ovako nešto uopšte reagovao.

Tako da, ukoliko ne želite ključ na temu, prestanite sa ovim. Hvala.



Na cemu da mi zahvale? Sta si ti opsjednut s menom? Imas li kakvu terapiju?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2023 : 06:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

ne kužim.

kužim to da se žena s pravom iznervirala jer je ova grupica klečavaca smatra objektom i svojim privatnim vlasništvom pa je stoga tako povisila glas, i zauzela se za sebe i svoje dostojanstvo, kao što bi uostalom i svaka normalna trebala učiniti kada opravdano smatra da je se diskriminira



Ne znan koliko bi neko triba bit ocajan da ovu smatra privatnim vlasnistvom,al pustimo sad to. Reakcija na ovo ispada ka da ona viruje u moc molitve kad reagira kako reagira. Jer da ne viruje bolila bi je p.
Dala se uvuc u njihovu igru. Jebga kikacu tako to ispada. Kuzis sad?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12600 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 02/07/2023 : 07:40:40  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/uhvacen-napadac-iz-siska-ubio-zenu-tesko-ranio-cetiri-osobe-zapalio-kuce-i-aute/2476079.aspx

https://www.index.hr/mobile/vijesti/clanak/video-mladic-na-letu-iz-zadra-pokusao-otvoriti-vrata-aviona/2476052.aspx

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 02/07/2023 07:41:43
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 02/07/2023 : 07:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

ne kužim.

kužim to da se žena s pravom iznervirala jer je ova grupica klečavaca smatra objektom i svojim privatnim vlasništvom pa je stoga tako povisila glas, i zauzela se za sebe i svoje dostojanstvo, kao što bi uostalom i svaka normalna trebala učiniti kada opravdano smatra da je se diskriminira



Ne znan koliko bi neko triba bit ocajan da ovu smatra privatnim vlasnistvom,al pustimo sad to. Reakcija na ovo ispada ka da ona viruje u moc molitve kad reagira kako reagira. Jer da ne viruje bolila bi je p.
Dala se uvuc u njihovu igru. Jebga kikacu tako to ispada. Kuzis sad?



Kad vidin ovakve antiklečavce dođe mi da uzmen krunicu u ruke i kleknen.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6177 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/07/2023 : 09:01:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by ReemCP

Kod mene gdje radim su sve pive 2.30 (najvise prolazi velebitska svijetla i tamna te kasacko).

Problem je malo postala janjetina.
Prije samo par mjeseci za istu kilazu (mislim na zivu vagu) došlo je 100€.
Danas to isto janje dodje 150€.
Ljudi se malo polakomili, iako ih u neku ruku i razumijem.

Tako da sam prisiljen i ja dignut cijenu pecenke.
Ili ih uopce ne peci, a i nije da ovisim o tome kao mozda nekad prije 20ak godina.
Ali obicno se pece za grupe ljudi (doktori, akademici, lovci, sumari, razni avanturisti..) koji ciljano to naruce, ali prethodno im se javi cijena menija i sve vezano uz razne priloge te su dobro upoznati sa svime.

Pa tko hoce-hoce, nikoga se ne tjera.
Slobodno moze i drugdje trazit, meni zaista svejedno.

I ja bih volio da nije tako nego da je kao kasnih 90ih (kako stari ljudi ovdje znaju rec' kod nas: "dok je bog hoda po zemlji") gdje si kilu pecenke mogao uzet za 125 kn, a place bile dobre.



To o velikin plaćama u drugoj polovici devedesetih nije istina. Kako san u ta vremena dosta boravija u gorskon kotaru, istina je da je u birtijama spiza i cuga bila jeftina. Ali u gradovima je bilo drugačije.
Nažalost to su bila ona vremena kad je na snazi bila deviza "Neš radit za 3000 Kn? Ima ko oće".




Ovo je za mene važilo sve do 2017-e. E onda se stanje na sreću pomalo popravilo.

A što se tiče onoga da je 90ih u Lici i GK u kafanama/restoranima sve duplo jeftinije nego u Dalmaciji...pa to važi danas.
E sada da je duplo, nije (manje je), ali Dalmacija je najskuplja i šiba cijelu PGŽ, Istru i Ličko Senjsku po cijenama.
Ovo znam jer imam takav posao da sve ovo pokrivam i stvarno je Dalmacija provjereno najskuplja.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12872 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/07/2023 : 09:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A što se tiče onoga da je 90ih u Lici i GK u kafanama/restoranima sve duplo jeftinije nego u Dalmaciji...pa to važi danas.
E sada da je duplo, nije (manje je), ali Dalmacija je najskuplja i šiba cijelu PGŽ, Istru i Ličko Senjsku po cijenama.
Ovo znam jer imam takav posao da sve ovo pokrivam i stvarno je Dalmacija provjereno najskuplja.


Da, izgleda da je uvijek na moru bilo skuplje, bar ovaj primjer s turskom što je Nesvrstani spomenuo na prošloj stranici. Mene je recimo iznenadilo (mislim iznenadilo, mogao sam tad i pretpostavit) kad sam na Rabu sredinom 2000-ih kao student platio onu običnu coca colu u kafiću 15 kn (mislim da je kod nas tad bila nekih 7-8 kn).

Dovoljno je DiSkAcH da pogledamo konzum u Senju (more) i konzum u Otočcu (Lika, kao unutrašnjost) i vidiš koliko je taj u Senju skuplji (a ta dva grada udaljena svega 35 min. neke laganini vožnje).

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37745 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/07/2023 : 12:38:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jedna iz povijesti
https://www.youtube.com/shorts/ht4Yf31tDYE



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



632 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 02/07/2023 : 12:52:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
-forced to have sex with hundreds of women every day
-had more than 200 children

jebački productivity output ratio

i bio prisiljen na seks sa 100 žena dnevno

zar ljudi stvarno povjeruju u takva sranja?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37745 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/07/2023 : 14:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ma koga briga, vrijeme krastavaca je!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



632 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 02/07/2023 : 15:01:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 02/07/2023 : 20:05:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by kiky

ne kužim.

kužim to da se žena s pravom iznervirala jer je ova grupica klečavaca smatra objektom i svojim privatnim vlasništvom pa je stoga tako povisila glas, i zauzela se za sebe i svoje dostojanstvo, kao što bi uostalom i svaka normalna trebala učiniti kada opravdano smatra da je se diskriminira



Ne znan koliko bi neko triba bit ocajan da ovu smatra privatnim vlasnistvom,al pustimo sad to. Reakcija na ovo ispada ka da ona viruje u moc molitve kad reagira kako reagira. Jer da ne viruje bolila bi je p.
Dala se uvuc u njihovu igru. Jebga kikacu tako to ispada. Kuzis sad?



Kad vidin ovakve antiklečavce dođe mi da uzmen krunicu u ruke i kleknen.



Bas to ali promicemo molitvenu nakanu.
Predlazen npr da klecimo i molimo da se svi stanovnici Svicarske pritvore u oposume.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 188 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000