forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 OTIŠLI SMO u tri PM - definitivno
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 188

izivko
Advanced Member



Germany
12281 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/07/2023 : 01:43:27  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
@ manhunter

Šta rade tenkovi u Zürichu? Je li izbio rat?

https://twitter.com/i/status/1675648934658686976

Have mercy
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2023 : 07:04:56  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Tenkovi u sred noći u Cirihu rade ono što rade u drugim gradovima: idu na vojne vežbe. Pretpostavljam. Sto puta sam ih viđao i na drugim mestima. A ovaj tviteraš bi trebalo da zna da Cirih nije glavni grad Švajcarske.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37745 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 03/07/2023 : 08:00:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Slicno bilo prije nekoliko dana/tjedana u Americi... kolone i kolone isle prema zapadnoj obali i ljudi isli sa pitanjima sta ovo sad znaci, dok nije netko rekao da to rade svake godine u ljeto, ono masovne vjezbe jer tamo ima neki ooogromni poligon.



Nego, zar nisu jucer pljackali i po Luzanu i bili se sa policijom? Sto bi znacilo da se ovo prelilo iz Francuske i Belgije jos u Svajcarasku?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 03/07/2023 08:15:30
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2023 : 08:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Bilo je i u Lozani, da. Samo što su tamo išla razmažena bogataška deca kojoj je dosadno kod kuće.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 03/07/2023 08:53:34
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/07/2023 : 09:41:03  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Tenkovi u sred noći u Cirihu rade ono što rade u drugim gradovima: idu na vojne vežbe. Pretpostavljam. Sto puta sam ih viđao i na drugim mestima. A ovaj tviteraš bi trebalo da zna da Cirih nije glavni grad Švajcarske.




Evo zašto smo stvarno otišli u 3 lijepe. Ljudi se danas informiraju forwardirajući postove sa društvenih mreža koje pišu tudumi koji ne mogu napisati ni jednu rečenicu a da u njoj nema krivih informacija. Pustimo sad špekuliranje kamo ide vojna kolona (premda je i to vjerojatno lako provjerljivo), već je i neka opća činjenica poput toga koji je glavni grad neke evropske države, pretvorena u dezinformaciju koja se veselo masovno širi.

Edited by - vukozec on 03/07/2023 09:42:14
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12281 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 03/07/2023 : 10:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
@ manhunter

Imaju li ovi Švajcarci u školi zemljopis? Ne znaju no koji im je glavni grad?

Have mercy
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2023 : 10:22:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ovaj sigurno nije Švajcarac.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4453 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/07/2023 : 11:15:28  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
bio sam prošli tjedan biciklom do bratislave, Brna i beča. Cijene su slične ko u Zg. čak je najskuplje bilo u sombateliju di smo platili ručak 25 eura po osobi. hamburger u centru bratislave 15 eura, u nekom češkom selu isto 15. jedino su pive jeftinije i to njihove domaće, ali treba naravno uzet u obzir da je njihov standard na daleko višem nivou. bio je i jedan članak u českim novinama da se ne isplati nosit hranu na jadran, jer je jednako skupo.
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/07/2023 : 11:50:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

bio sam prošli tjedan biciklom do bratislave, Brna i beča. Cijene su slične ko u Zg. čak je najskuplje bilo u sombateliju di smo platili ručak 25 eura po osobi. hamburger u centru bratislave 15 eura, u nekom češkom selu isto 15. jedino su pive jeftinije i to njihove domaće, ali treba naravno uzet u obzir da je njihov standard na daleko višem nivou. bio je i jedan članak u českim novinama da se ne isplati nosit hranu na jadran, jer je jednako skupo.



U Slovačkoj standandard na daleko većem nivou? Samo ako +6o eur mjesečno računamo kao "daleko veći nivo": https://www.numbeo.com/cost-of-living/region_prices_by_city?itemId=105®ion=150
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2023 : 11:58:58  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Češki standard je veći, koliko sam ja shvatio. Zato je u českom selu i u centru Bratislave ista cena hamburgera.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4453 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 03/07/2023 : 12:36:33  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
mislio sam da je razlika puno veća. njihova sela u nekim zabitima izgledaju kao da su su austriji. Cjelokupni dojam je bolji nego tu. u hrv. npr. samo neka sela u međimurju izgledaju tako uređeno
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by adriano

bio sam prošli tjedan biciklom do bratislave, Brna i beča. Cijene su slične ko u Zg. čak je najskuplje bilo u sombateliju di smo platili ručak 25 eura po osobi. hamburger u centru bratislave 15 eura, u nekom češkom selu isto 15. jedino su pive jeftinije i to njihove domaće, ali treba naravno uzet u obzir da je njihov standard na daleko višem nivou. bio je i jedan članak u českim novinama da se ne isplati nosit hranu na jadran, jer je jednako skupo.



U Slovačkoj standandard na daleko većem nivou? Samo ako +6o eur mjesečno računamo kao "daleko veći nivo": https://www.numbeo.com/cost-of-living/region_prices_by_city?itemId=105®ion=150


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2023 : 14:56:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
A ko nas nije pristiga. Neka sela u Paragvaju u odnosu na nasa izgledaju ka iz bajke. Jebate par godina od potresa ljudi zive u kontejnerima. Buseve i bolnice nam obnavlja EU. O cemu mi pricamo?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/07/2023 : 15:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.dalmacijadanas.hr/kakva-pljuska-za-splicanina-konobarica-njega-i-trudnu-zenu-izbacila-iz-restorana-u-centru-grada-hvala-vlasnicima-i-osoblju/

Ovakvi naivci su mi najdrazi.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 03/07/2023 : 17:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Češki standard je veći, koliko sam ja shvatio. Zato je u českom selu i u centru Bratislave ista cena hamburgera.



Češki standard je veći. Ali Slovački je tu negdje. A 15 eur za hamburger u Bratislavi je ipak više nego što se u Zagrebu plaća, tako da je platežna moć u Slovačkoj izgleda još slabija nego u HR. U prijevodu, i jedni i drugi smo u popriličnoj banani, a Česi u nešto manjoj.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 03/07/2023 : 18:01:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja kad gledam ove cene, ništa mi nije jasno...

Za poređenje, evo koliko koštaju burgeri u restoranu u gradu u kome živim (60 000 stanovnika, centar satne industrije).
https://www.le-comet.ch/order-online/
Cene su u francima, manje više je toliko i u evrima.

A ovako je u Francuskoj u Buffalo Grillu.
https://www.buffalo-grill.fr/la-carte/les-burgers


Nema šanse da u nekoj češkoj (hrvatskoj, srpskoj, slovačkoj) selendri platim 15€ za pljeskavicu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 03/07/2023 18:07:47
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/07/2023 : 08:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by adriano

bio sam prošli tjedan biciklom do bratislave, Brna i beča. Cijene su slične ko u Zg. čak je najskuplje bilo u sombateliju di smo platili ručak 25 eura po osobi. hamburger u centru bratislave 15 eura, u nekom češkom selu isto 15. jedino su pive jeftinije i to njihove domaće, ali treba naravno uzet u obzir da je njihov standard na daleko višem nivou. bio je i jedan članak u českim novinama da se ne isplati nosit hranu na jadran, jer je jednako skupo.



U Slovačkoj standandard na daleko većem nivou? Samo ako +6o eur mjesečno računamo kao "daleko veći nivo": https://www.numbeo.com/cost-of-living/region_prices_by_city?itemId=105®ion=150



Pa nije samo plaća mjerilo standarda.Da bi znali je li slovacima bolje nego nama tribalo bi znat kolike su misečne režije prosječnoj slovačkoj obitelji, koliko košta podstanarski stan, kolika je cijena kvadrata,koliko koštaju kruv i mliko, itd...

Cijena burgera u restoranu nije mjerilo ničega.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 04/07/2023 : 08:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Ja kad gledam ove cene, ništa mi nije jasno...

Za poređenje, evo koliko koštaju burgeri u restoranu u gradu u kome živim (60 000 stanovnika, centar satne industrije).
https://www.le-comet.ch/order-online/
Cene su u francima, manje više je toliko i u evrima.

A ovako je u Francuskoj u Buffalo Grillu.
https://www.buffalo-grill.fr/la-carte/les-burgers


Nema šanse da u nekoj češkoj (hrvatskoj, srpskoj, slovačkoj) selendri platim 15€ za pljeskavicu.



Nekakav pristojan čizburger ili hamburger u fast foodu u Splitu ćeš platit otprilike 5 Eura. Po restoranima se nude fancy burgeri(ima ih stvarno vrhunskih) po cijenama od 10-15 Eura. Jedan fast food u Bolu na Braču nudi samo riblje burgere. Mislin da je najskuplji nekakav burger od škampa, i košta 14 Eura. Pice po picerijama su od 9 do 15 Eura.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 04/07/2023 : 08:26:19  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sinoc na nacionalnoj frekvenciji drzavni proizvodjac droge, robijaski zlocinac i neki treci apologeta rezima, kriminala i nacionalizma. Ja stvarno mislim da se neko dobro zajebava eksperimentisuci sa Srbijom.

Ne znam sta treba da se desi da se ovaj narod izvuce iz blata... Eto ne znam.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/07/2023 : 08:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

Ja kad gledam ove cene, ništa mi nije jasno...

Za poređenje, evo koliko koštaju burgeri u restoranu u gradu u kome živim (60 000 stanovnika, centar satne industrije).
https://www.le-comet.ch/order-online/
Cene su u francima, manje više je toliko i u evrima.

A ovako je u Francuskoj u Buffalo Grillu.
https://www.buffalo-grill.fr/la-carte/les-burgers


Nema šanse da u nekoj češkoj (hrvatskoj, srpskoj, slovačkoj) selendri platim 15€ za pljeskavicu.



Nekakav pristojan čizburger ili hamburger u fast foodu u Splitu ćeš platit otprilike 5 Eura. Po restoranima se nude fancy burgeri(ima ih stvarno vrhunskih) po cijenama od 10-15 Eura. Jedan fast food u Bolu na Braču nudi samo riblje burgere. Mislin da je najskuplji nekakav burger od škampa, i košta 14 Eura. Pice po picerijama su od 9 do 15 Eura.



I to je relativno. Ja ne kupujen ni kruv ni mliko pa mi je svejedno koliko kostaju.
A 15 eura za zagorenu balotu misanog mesa je pretjerano bilo di u hr.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 04/07/2023 : 09:02:12  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nije mi ža kad je skupo ali kad valja.
Problem je kad je skupo a konfekcija je.
Nekidan izija picu u Masline za desetak eura koja je ono skoro "smeće".
Radije ću onda platit 15 eura u Bokamore odličnu picu.
Isto tako je i s burgerima..
Silom prilika kod Kauflanda na kiosku platim burger 3,80 eura koji je smeće a izija sam ga jer sam bija gladan.
A drugi dan u fast foodu,normalan burger(ništa specijalno)za 5 eura.
Jebeš jeftinije ako je puno lošije od skupljeg.


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8093 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 04/07/2023 : 10:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

Ja kad gledam ove cene, ništa mi nije jasno...

Za poređenje, evo koliko koštaju burgeri u restoranu u gradu u kome živim (60 000 stanovnika, centar satne industrije).
https://www.le-comet.ch/order-online/
Cene su u francima, manje više je toliko i u evrima.

A ovako je u Francuskoj u Buffalo Grillu.
https://www.buffalo-grill.fr/la-carte/les-burgers


Nema šanse da u nekoj češkoj (hrvatskoj, srpskoj, slovačkoj) selendri platim 15€ za pljeskavicu.



Nekakav pristojan čizburger ili hamburger u fast foodu u Splitu ćeš platit otprilike 5 Eura. Po restoranima se nude fancy burgeri(ima ih stvarno vrhunskih) po cijenama od 10-15 Eura. Jedan fast food u Bolu na Braču nudi samo riblje burgere. Mislin da je najskuplji nekakav burger od škampa, i košta 14 Eura. Pice po picerijama su od 9 do 15 Eura.



konačno rakburgeri
jel' se vlasnik preziva kliještić?

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
234 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 04/07/2023 : 11:22:51  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
Gazda se zove Dijabet Karcinom ,a firma ili obrt Trovačnica,,,,,Kakva sranja ljudi jedu ,,,,,
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by manhunter

Ja kad gledam ove cene, ništa mi nije jasno...

Za poređenje, evo koliko koštaju burgeri u restoranu u gradu u kome živim (60 000 stanovnika, centar satne industrije).
https://www.le-comet.ch/order-online/
Cene su u francima, manje više je toliko i u evrima.

A ovako je u Francuskoj u Buffalo Grillu.
https://www.buffalo-grill.fr/la-carte/les-burgers


Nema šanse da u nekoj češkoj (hrvatskoj, srpskoj, slovačkoj) selendri platim 15€ za pljeskavicu.



Nekakav pristojan čizburger ili hamburger u fast foodu u Splitu ćeš platit otprilike 5 Eura. Po restoranima se nude fancy burgeri(ima ih stvarno vrhunskih) po cijenama od 10-15 Eura. Jedan fast food u Bolu na Braču nudi samo riblje burgere. Mislin da je najskuplji nekakav burger od škampa, i košta 14 Eura. Pice po picerijama su od 9 do 15 Eura.



konačno rakburgeri
jel' se vlasnik preziva kliještić?


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4931 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 04/07/2023 : 11:31:30  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by adriano

bio sam prošli tjedan biciklom do bratislave, Brna i beča. Cijene su slične ko u Zg. čak je najskuplje bilo u sombateliju di smo platili ručak 25 eura po osobi. hamburger u centru bratislave 15 eura, u nekom češkom selu isto 15. jedino su pive jeftinije i to njihove domaće, ali treba naravno uzet u obzir da je njihov standard na daleko višem nivou. bio je i jedan članak u českim novinama da se ne isplati nosit hranu na jadran, jer je jednako skupo.



U Slovačkoj standandard na daleko većem nivou? Samo ako +6o eur mjesečno računamo kao "daleko veći nivo": https://www.numbeo.com/cost-of-living/region_prices_by_city?itemId=105®ion=150



Pa nije samo plaća mjerilo standarda.Da bi znali je li slovacima bolje nego nama tribalo bi znat kolike su misečne režije prosječnoj slovačkoj obitelji, koliko košta podstanarski stan, kolika je cijena kvadrata,koliko koštaju kruv i mliko, itd...

Cijena burgera u restoranu nije mjerilo ničega.



Pa znamo sve to, neš ti problema znat.

https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Croatia&country2=Slovakia&city1=Zagreb&city2=Bratislava

"You would need around 3,208.8€ in Bratislava to maintain the same standard of life that you can have with 3,100.0€ in Zagreb (assuming you rent in both cities)."

Dakle u Bratislavi prosječno mjesečno zarađuju 60 EUR više nego u ZG, ali im zato život košta prosječno 100 EUR više. Vu-hu, 40 na prema nula za nas :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/07/2023 : 11:46:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by adriano

bio sam prošli tjedan biciklom do bratislave, Brna i beča. Cijene su slične ko u Zg. čak je najskuplje bilo u sombateliju di smo platili ručak 25 eura po osobi. hamburger u centru bratislave 15 eura, u nekom češkom selu isto 15. jedino su pive jeftinije i to njihove domaće, ali treba naravno uzet u obzir da je njihov standard na daleko višem nivou. bio je i jedan članak u českim novinama da se ne isplati nosit hranu na jadran, jer je jednako skupo.



U Slovačkoj standandard na daleko većem nivou? Samo ako +6o eur mjesečno računamo kao "daleko veći nivo": https://www.numbeo.com/cost-of-living/region_prices_by_city?itemId=105®ion=150



Pa nije samo plaća mjerilo standarda.Da bi znali je li slovacima bolje nego nama tribalo bi znat kolike su misečne režije prosječnoj slovačkoj obitelji, koliko košta podstanarski stan, kolika je cijena kvadrata,koliko koštaju kruv i mliko, itd...

Cijena burgera u restoranu nije mjerilo ničega.



Pa znamo sve to, neš ti problema znat.

https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Croatia&country2=Slovakia&city1=Zagreb&city2=Bratislava

"You would need around 3,208.8€ in Bratislava to maintain the same standard of life that you can have with 3,100.0€ in Zagreb (assuming you rent in both cities)."

Dakle u Bratislavi prosječno mjesečno zarađuju 60 EUR više nego u ZG, ali im zato život košta prosječno 100 EUR više. Vu-hu, 40 na prema nula za nas :)



https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Croatia&country2=Colombia&city1=Zagreb&city2=Bogota&tracking=getDispatchComparison

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/07/2023 : 11:48:24  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.numbeo.com/cost-of-living/compare_cities.jsp?country1=Croatia&country2=Peru&city1=Zagreb&city2=Lima&tracking=getDispatchComparison


depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 188 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000