forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovski ratovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

jagodanbg
Senior Member



2736 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 07/07/2023 : 23:58:01  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ja sam šokiran! Koji 'no-lifer' moraš biti da ideš po tuđim profilima na društvenim mrežama da šnjuvaš i onda ovde prenosiš tuđe izjave i prozivaš ljude!!
Dečko: 'Get a life!'

Edited by - jagodanbg on 08/07/2023 00:00:32
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 08/07/2023 : 00:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Ja sam šokiran! Koji 'no-lifer' moraš biti da ideš po tuđim profilima na društvenim mrežama da šnjuvaš i onda ovde prenosiš tuđe izjave i prozivaš ljude!!
Dečko: 'Get a life!'



Dobro je, onda si shvatio.

Pa kaže:

quote:
Originally posted by jagodanbg

Ko nema FB ne zna šta propušta 😝



quote:
Originally posted by jagodanbg

https://www.facebook.com/groups/fantastastika/permalink/653088413506755/?mibextid=Nif5oz

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/07/2023 : 00:12:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Bez brige, vidio sam ja taj komentar, jasno je meni s kim ja imam posla. Zato i trosim toliko vremena na te “nepristrane” promatrace, koji tu i tamo plasiranu odredjene perfidne teze, kao ona zena na fejsbuku, koja sasvim slucajno radi za CK. Tako i Jagodic, ne bi se on bas mijesao, ali ….

A sve to zbog toga sto je Bradaz potpuno krivo shvatio moj komentar na tribini. Napada se MENE zbog onoga sto je brada rekao?!)

Trouble will find me
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1074 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 08/07/2023 : 00:16:25  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Jednom kad se izliže "argument" s worldwide pravima oni koji su započeli ovo će izmisliti novi "argument" uz postojeće (ili pojačane) ucjene prema striparnicama ako im je i dalje interes opstruirati Fibru.
Prljava rabota od strane nekih Izdavača iz Srbije je ništa drugo do najobičnija prljava rabota i nažalost realnost i život ovih dana.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2736 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 08/07/2023 : 00:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

quote:
Originally posted by jagodanbg

Ja sam šokiran! Koji 'no-lifer' moraš biti da ideš po tuđim profilima na društvenim mrežama da šnjuvaš i onda ovde prenosiš tuđe izjave i prozivaš ljude!!
Dečko: 'Get a life!'



Dobro je, onda si shvatio.

Pa kaže:

quote:
Originally posted by jagodanbg

Ko nema FB ne zna šta propušta 😝



quote:
Originally posted by jagodanbg

https://www.facebook.com/groups/fantastastika/permalink/653088413506755/?mibextid=Nif5oz




Ti si dečko bolid!
Ti porediš svoj postupak sa mojim šerovanjem javnog profila na kojem komentarišu predstavnici dve 'zaraćene strane'!!
Šta sa tobom nije u redu??

Edited by - jagodanbg on 08/07/2023 00:34:42
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
2060 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 08/07/2023 : 00:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Jagodanbg, mani se rasprave sa Gilom, pokopao te u prvom postu. A u svakom sledećem se sam ukopavaš još više. Pusti...


Resistance is futile.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2736 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 08/07/2023 : 00:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Bez brige, vidio sam ja taj komentar, jasno je meni s kim ja imam posla. Zato i trosim toliko vremena na te “nepristrane” promatrace, koji tu i tamo plasiranu odredjene perfidne teze, kao ona zena na fejsbuku, koja sasvim slucajno radi za CK. Tako i Jagodic, ne bi se on bas mijesao, ali ….

A sve to zbog toga sto je Bradaz potpuno krivo shvatio moj komentar na tribini. Napada se MENE zbog onoga sto je brada rekao?!)


Apsolutno nikakve veze nemam ni sa ČK niti sa bilo kim. Sem kupovine stripova i ličnih afiniteta prilikom kupovine srpskih stripova zbog: prevoda i mantre 'kupujmo domaće' koju pokušavam da primenim u što je više sfera života! Tako preferiram garderobu srpskih proizvođača, hranu da ne pominjem, srpske prodavnice mešovite robe....
Tebe sam u tom komentaru nazvao filantropom jer pored toga što svoj posao radiš PERFEKTNO imas tu stalnu potrebu da potenciras kako se stip izdavastvom bavis SAMO iz ljubavi prema stripu i to što stalno potenciraš kako si ti spasilac srpskih striparnica i pojedinih izdavača! I da, ne verujem ti da ne kalkulišeš sa izdavanjem stripova čije se vreme izdavanja poklapa (ili je tu negde) sa srpskim..
Eto, mislim da nemam sta da dodam i da sam uspeo da odgovorim na sve

Edited by - jagodanbg on 08/07/2023 00:49:02
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1903 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 08/07/2023 : 00:37:27  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Eh kad bi svi bili patrioti kao ti jagodane..

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3544 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 08/07/2023 : 00:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Ti si dečko bolid!
Ti porediš svoj postupak sa mojim šerovanjem javnog profila na kojem komentarišu predstavnici dve 'zaraćene strane'!!
Šta sa tobom nije u redu??



Jašta... Mnogo čitam Fibra i imam loša vibra.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29261 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/07/2023 : 01:39:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by Markos

Bez brige, vidio sam ja taj komentar, jasno je meni s kim ja imam posla. Zato i trosim toliko vremena na te “nepristrane” promatrace, koji tu i tamo plasiranu odredjene perfidne teze, kao ona zena na fejsbuku, koja sasvim slucajno radi za CK. Tako i Jagodic, ne bi se on bas mijesao, ali ….

A sve to zbog toga sto je Bradaz potpuno krivo shvatio moj komentar na tribini. Napada se MENE zbog onoga sto je brada rekao?!)


Apsolutno nikakve veze nemam ni sa ČK niti sa bilo kim. Sem kupovine stripova i ličnih afiniteta prilikom kupovine srpskih stripova zbog: prevoda i mantre 'kupujmo domaće' koju pokušavam da primenim u što je više sfera života! Tako preferiram garderobu srpskih proizvođača, hranu da ne pominjem, srpske prodavnice mešovite robe....
Tebe sam u tom komentaru nazvao filantropom jer pored toga što svoj posao radiš PERFEKTNO imas tu stalnu potrebu da potenciras kako se stip izdavastvom bavis SAMO iz ljubavi prema stripu i to što stalno potenciraš kako si ti spasilac srpskih striparnica i pojedinih izdavača! I da, ne verujem ti da ne kalkulišeš sa izdavanjem stripova čije se vreme izdavanja poklapa (ili je tu negde) sa srpskim..
Eto, mislim da nemam sta da dodam i da sam uspeo da odgovorim na sve


Nema potrebe da s tobom raspravljam jer su maske pale, ali evo, čisto forme radi: kad sam ja to zadnji put rekao da se izdavastvom bavim samo iz ljubavi? Može link? Bilo koji citat. Kad?
Ja sam se izdavaštvom bavio iz ljubavi dok mi je to bio hobi, prvih desetak-dvanaestak godina. Od 2019. mi je to postao posa. I dalje je ljubav jaka, ali je izdavaštvo ipak postalo posao. Ne možeš mi spočitavati danas nešto što sam govorio prije 10-15 godina.

Spasitelj nisam ali sam pomogao koliko sam mogao. Kad me netko napada da želim uništiti srpske izdavače, što drugo da pokazem kao kontraargument nego to da sam pomogao? Otiđi lijepo u DW pa pitaj Mišu ili Slobu ili nekoga ako meni ne vjeruješ.

Poklapanje je neminovno. Ne mogu ja znati što netko planira i što želi i kad želi. Svatko ima neke svoje ideje, i nekad se planovi poklope. Fibra radi godišnje 80-100 izdanja. Neka se moraju poklopiti s komšijama, to je jednostavno tako. Evo, uskoro će biti novo veliko poklapanje, ali ja ti unaprijed govorim da nije bilo planirano i da mi nije nimalo drago zbog toga, jer mi je "žrtva" draga, ali tako je kako je. Ja ne mogu povući ugovore i baciti u vjetar xy tisuća eura samo zato što je netko iz Srbije nešto najavio/objavio nakon što sam ja potpisao ugovor. Da se razumijemo, žao mi je samo zato što će to opet povući nove rasprave i nova nagađanja i nove napade i novu žuć, ali meni su tu ruke vezane. Ti meni ne vjeruješ i ja tebe ne mogu uvjeriti u suprotno. Ali zato me barem nemoj praviti budalom i glumiti nekom nepristranog promatrača nego reci lijepo što misliš, pa da svi znamo na čemu smo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26653 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/07/2023 : 03:34:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Vodi se podla kampanja protiv Fibre i normalno je da Marko odgovori sa svojim stajalištem.
Pustit nekoga da te nesmetano napada,laže i širi svoj narativ nije pametno.
A mislim da u ovom slučaju ne bi trebalo biti neutralnih stripaša jer ovdje imamo čisti primjer gebelštine usmjerene prrotiv jednog izdavača od strane drugog izdavača.Sve zato jer se nisu mogli boriti s Fibrom kvalitetom izdanja i cijenom pa se onda krenulo u druge načine borbe.
Meni kao stripofilu nije svejedno i zato više ne želim kupiti nijedno izdanje udrugaša.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10223 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 08/07/2023 : 04:43:45  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Vodi se podla kampanja protiv Fibre i normalno je da Marko odgovori sa svojim stajalištem.
Pustit nekoga da te nesmetano napada,laže i širi svoj narativ nije pametno.
A mislim da u ovom slučaju ne bi trebalo biti neutralnih stripaša jer ovdje imamo čisti primjer gebelštine usmjerene prrotiv jednog izdavača od strane drugog izdavača.Sve zato jer se nisu mogli boriti s Fibrom kvalitetom izdanja i cijenom pa se onda krenulo u druge načine borbe.
Meni kao stripofilu nije svejedno i zato više ne želim kupiti nijedno izdanje udrugaša.


Padni mi na grudi...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/07/2023 : 07:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by Markos

Bez brige, vidio sam ja taj komentar, jasno je meni s kim ja imam posla. Zato i trosim toliko vremena na te “nepristrane” promatrace, koji tu i tamo plasiranu odredjene perfidne teze, kao ona zena na fejsbuku, koja sasvim slucajno radi za CK. Tako i Jagodic, ne bi se on bas mijesao, ali ….

A sve to zbog toga sto je Bradaz potpuno krivo shvatio moj komentar na tribini. Napada se MENE zbog onoga sto je brada rekao?!)


Apsolutno nikakve veze nemam ni sa ČK niti sa bilo kim. Sem kupovine stripova i ličnih afiniteta prilikom kupovine srpskih stripova zbog: prevoda i mantre 'kupujmo domaće' koju pokušavam da primenim u što je više sfera života! Tako preferiram garderobu srpskih proizvođača, hranu da ne pominjem, srpske prodavnice mešovite robe....
Tebe sam u tom komentaru nazvao filantropom jer pored toga što svoj posao radiš PERFEKTNO imas tu stalnu potrebu da potenciras kako se stip izdavastvom bavis SAMO iz ljubavi prema stripu i to što stalno potenciraš kako si ti spasilac srpskih striparnica i pojedinih izdavača! I da, ne verujem ti da ne kalkulišeš sa izdavanjem stripova čije se vreme izdavanja poklapa (ili je tu negde) sa srpskim..
Eto, mislim da nemam sta da dodam i da sam uspeo da odgovorim na sve



Nevezano samo za stripove,kupujen uvik bolji proizvod. Bas me zaboli jel domaci ili ne.
Dapace samo debili mogu upirat domace proizvode ako su losiji od uvoznih.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1903 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 08/07/2023 : 09:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Trositi energiju na prave stvari. Trositi energiju na prave stvari. Trositi energiju na prave stvari. Trositi energiju na prave stvari. Trositi energiju na prave stvari. Trositi energiju na prave stvari. Trositi energiju na prave stvari. Trositi energiju na prave stvari. Trositi energiju na prave stvari. Trositi energiju na prave stvari.

Lako reci tesko i uraditi :)

Zna se ko je, ko u ovoj prici (skoro pa svi smo u "igri" dugo) pa ne vredi uzrujavati se nego govoriti novcanikom

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2736 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 08/07/2023 : 10:41:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by Markos

Bez brige, vidio sam ja taj komentar, jasno je meni s kim ja imam posla. Zato i trosim toliko vremena na te “nepristrane” promatrace, koji tu i tamo plasiranu odredjene perfidne teze, kao ona zena na fejsbuku, koja sasvim slucajno radi za CK. Tako i Jagodic, ne bi se on bas mijesao, ali ….

A sve to zbog toga sto je Bradaz potpuno krivo shvatio moj komentar na tribini. Napada se MENE zbog onoga sto je brada rekao?!)


Apsolutno nikakve veze nemam ni sa ČK niti sa bilo kim. Sem kupovine stripova i ličnih afiniteta prilikom kupovine srpskih stripova zbog: prevoda i mantre 'kupujmo domaće' koju pokušavam da primenim u što je više sfera života! Tako preferiram garderobu srpskih proizvođača, hranu da ne pominjem, srpske prodavnice mešovite robe....
Tebe sam u tom komentaru nazvao filantropom jer pored toga što svoj posao radiš PERFEKTNO imas tu stalnu potrebu da potenciras kako se stip izdavastvom bavis SAMO iz ljubavi prema stripu i to što stalno potenciraš kako si ti spasilac srpskih striparnica i pojedinih izdavača! I da, ne verujem ti da ne kalkulišeš sa izdavanjem stripova čije se vreme izdavanja poklapa (ili je tu negde) sa srpskim..
Eto, mislim da nemam sta da dodam i da sam uspeo da odgovorim na sve


Nema potrebe da s tobom raspravljam jer su maske pale, ali evo, čisto forme radi: kad sam ja to zadnji put rekao da se izdavastvom bavim samo iz ljubavi? Može link? Bilo koji citat. Kad?
Ja sam se izdavaštvom bavio iz ljubavi dok mi je to bio hobi, prvih desetak-dvanaestak godina. Od 2019. mi je to postao posa. I dalje je ljubav jaka, ali je izdavaštvo ipak postalo posao. Ne možeš mi spočitavati danas nešto što sam govorio prije 10-15 godina.

Spasitelj nisam ali sam pomogao koliko sam mogao. Kad me netko napada da želim uništiti srpske izdavače, što drugo da pokazem kao kontraargument nego to da sam pomogao? Otiđi lijepo u DW pa pitaj Mišu ili Slobu ili nekoga ako meni ne vjeruješ.

Poklapanje je neminovno. Ne mogu ja znati što netko planira i što želi i kad želi. Svatko ima neke svoje ideje, i nekad se planovi poklope. Fibra radi godišnje 80-100 izdanja. Neka se moraju poklopiti s komšijama, to je jednostavno tako. Evo, uskoro će biti novo veliko poklapanje, ali ja ti unaprijed govorim da nije bilo planirano i da mi nije nimalo drago zbog toga, jer mi je "žrtva" draga, ali tako je kako je. Ja ne mogu povući ugovore i baciti u vjetar xy tisuća eura samo zato što je netko iz Srbije nešto najavio/objavio nakon što sam ja potpisao ugovor. Da se razumijemo, žao mi je samo zato što će to opet povući nove rasprave i nova nagađanja i nove napade i novu žuć, ali meni su tu ruke vezane. Ti meni ne vjeruješ i ja tebe ne mogu uvjeriti u suprotno. Ali zato me barem nemoj praviti budalom i glumiti nekom nepristranog promatrača nego reci lijepo što misliš, pa da svi znamo na čemu smo.


Pokušaću da 'dokažem' svoju neutralnost tako što ću iskoristiti FB raspravu u kojoj ste učestvovali Karven i ti, u kojoj sam lajkovao i njegov i tvoj komentar u kojima sam smatrao da ima delova istine! Rekao sam već, ne verujem ni njemu ni tebi 100%, jer evo čak i u ovim lajkovanim komentarima istovremeno ima i lažnih informacija (npr ti njega/njih optužuješ za neka otimanja prava, a Vuk je sam i ovde i na FB izjavio da je odustao od Bouna...i sl. Zatim je Karven u nekom od postova sam priznao da iznosi neke detalje o pregovorima u kojima nije učestvovao..)



Takođe na istom tom FB kada tebe (ili Fibru) neko neosnovano napadne znao sam da stanem u tvoju odbranu, ne mogu sada da nađem komentar na nekom starijem postu koji si čak i ti lajkovao!

Ja na ovoj temi 'prozivam' i 'ismevam' ostrašćene likove (pogotovo Srbe) koji ne znam iz kog razloga toliko ostrašćeno drže tvoju stranu i bukvalno ti se uvlače u dupe (ili je mozda samo lično poznanstvo/drugarstvo) kao što je ovaj Gil...ili ovi lažni bojkotaši koje sam takođe prozvao na onoj ČK temi koji toliko ostrašćeno pljuju i seru po svojim/nasim srpskim izdavačima (dok istovremeno i dalje kupuju njihova izdanja, ali kao 'ne sebi' pa se to ne racuna) i isto se tebi uvlače, dok se vi izdavači samo borite za tržište, svoj profit i borba je oko njihovih novčanika. Eto ti likovi mi nisu jasni u celoj priči!

I još jedna napomena: NISAM ZA ZABRANU FIBRE, niti bilo kakve zabrane u 21. veku kada se sve granice i trzista otvaraju! Želim srpske striparnice i knjizare pune stripova pa nek bira ko šta voli. Ja preferiram srpske izdavače ali isto tako kupujem i SA, i Ludens i Fibru ako nemam srpsku alternativu, i to sto slabije kupujem HR stripove je prvenstveno zbog prevoda koji mi ne leži. Takođe, kada budem pri novcu kupiću Fibrinu Cat Claw i napisao sam na 'njenoj' temi da je 'must' u kolekciji...

Edited by - jagodanbg on 08/07/2023 11:27:12
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1897 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 08/07/2023 : 10:59:11  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad
kušali u potpunosti da zabrane uvoz Fibre u Srbiju. Još jednom: uvoz Fibre. U potpunosti. Ne i drugih hrvatskih izdavača. Pa kad to nije prošlo, s jedne strane zbog toga što za određena izdanja Fibra ima worldwide licencu, a s druge jer su shvatili da nisu svi glupi i kratkog pamćenja, samo su se ućutali i pustili da prođe vreme...




Malo si pogresio. Pokusaj da kupis nova Agarthi ili Barbatus izdanja u Srbiji ili nove Strip-Agent albume, ne moze! Zabranjeno! Fibra jeste najveci trn u oku olosu iz udruzenja ali su ucenama zabranili uvoz svega sto nema worldwide prava.

I nadji razumevanja za jagodu, ipak on radi pored CK striparnice i verovatno je stalno tamo pa ih brani.

Meni je maksimalno jadno oko cega se moji sunarodnici svadjaju. Ne mogu da urade posao kako treba, hoce vecu zaradu na kvarno, kvantitet na stetu kvaliteta, ne ide im pa su besni i onda salju botove kao onog/onu sa fejsbuka da seju lazi i razdor i nadje se neki jagoda advokat da se time bavi. Jadno!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2736 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 08/07/2023 : 11:06:06  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

I nadji razumevanja za jagodu, ipak on radi pored CK striparnice i verovatno je stalno tamo pa ih brani.



Druže, ja nisam 'no-lifer' k'o ti, Gil...da 'provodim vreme' u striparnicama pa da mogu da budem 'stalno tamo'. Imam porodicu, volim izlaske, volim putovanja...stripovi su mi samo razonoda. Tako da u striparnicama ČK, zbog blizine posla da, i AF, kada me put navede na NBG, provodim 2 minuta, jer dolazim sa pripremljenim spiskom i tacno odvojenim novcem koji sam mogao taj mesec da dam na stripove.

Edited by - jagodanbg on 08/07/2023 11:06:42
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1903 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 08/07/2023 : 11:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Relativno lepo si to napisao jagodane (poruka dve iznad ove moje). Evo mene prvi, licomer koji je uzeo pet izdanja carobne knjige koja su bila na velikom popustu na stripomaniji.
Nekako sumnjam da su se obogatili na ovoj mojoj maloj izdaji principa :)

Inace prozivas tu bojkotase ali ukapiraj da je razlika ako neko uzme izdanje, dva a ne oko desetak kao inace.

Sto se tice drzanja strane fibre, drzi se strana onima koji izdaju najkvalitetnije, po najboljoj ceni, najpouzdanije, sa najboljim prevodom
nema tu neke velike ljubavi

Nije mi bio problem cekati komikovog mausa godinama, podmukle indije od makonda, uzimati stare furune i pogrebnika od makonda, uzimati povratak zemlji od DW,
uzimati ja vijona od komika, stvorenje iz mocvare od dw itd itd itd iako je bilo alternative u vidu fibre

Meni je u ovoj prici bilo lako izabrati stranu iako mi je u tesko u smislu da su na drugoj strani ljudi koje sam cenio pa recimo i voleo.
Lako mi je jer sam vec od sredine jula 2017 krenuo da prezirem Carobnu knjigu nakon onakvog rastanka sa Darkwoodom. A CK je u ovoj prici kolovodja.

Od 2017 se dosta toga promenilo ali carobnjaci ostaju ono sto su bili (neki sto su saradjivali sa dw sada rade za ck itd, odnosi su relativno normalni medju dw/ck toliko normalni da su zajedno na istoj slici)


TAKO DA AKO SI PROTIV ZABRANA MANI SE PODJEBAVANJA ONIH KOJI IMAJU SLICNO MISLJENJE KAO TI U VEZI TOGA I ONE KOJI SU POGODJENI EFEKTIMA ZABRANE

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.

Edited by - matori paraliticar on 08/07/2023 11:10:48
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2736 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 08/07/2023 : 11:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Ok Matori, ima smisla to što si mi napisao, ali imam problem sa moralom i moje mišlenje je da je bojkot BOJKOT samo kada ne kupuješ ništa, znači bojkotuješ 😀 a pogotovo kada u isto vreme lobiraš za taj bojkot
I tu ne mislim direktno na tebe jer si ti izuzetno umeren u komentarima
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 08/07/2023 : 11:19:48  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Za nekoga kome su stripovi samo razonoda, dobro si se zajapurija.

Razotkriven si kao ona najniža vrsta "nevinog promatrača" ergo sitnog provokatora i to od "svojih", (ironično, s obzirom da se ponosiš stimulacijom domaćeg).

Da je ovo moj forum, ti i tebi slični bi letili s njega dok kažeš "udruženje stripaša" pa bi vam to dalo dodatnog materijala za "kampanju". To su niske strasti i emocionalna nezrelost koje me krase, ali eto, Marko nije takav pa ti daje prostora da se opravdavaš. Iako i to radiš loše.


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2736 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 08/07/2023 : 11:24:42  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Čuj: 'zajapurio' 😆😆❤️

Edited by - jagodanbg on 08/07/2023 11:25:07
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1903 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 08/07/2023 : 11:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Valjalo bi pustati malo opustajuce muzike ovde povremeno

http://youtu.be/oqWGRfYJ7bo

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1897 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 08/07/2023 : 11:43:13  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by AleksandarN

I nadji razumevanja za jagodu, ipak on radi pored CK striparnice i verovatno je stalno tamo pa ih brani.



Druže, ja nisam 'no-lifer' k'o ti, Gil...da 'provodim vreme' u striparnicama pa da mogu da budem 'stalno tamo'. Imam porodicu, volim izlaske, volim putovanja...stripovi su mi samo razonoda. Tako da u striparnicama ČK, zbog blizine posla da, i AF, kada me put navede na NBG, provodim 2 minuta, jer dolazim sa pripremljenim spiskom i tacno odvojenim novcem koji sam mogao taj mesec da dam na stripove.



Blago tebi! Malo je reci da ti zavidim jer... Nemam kucu, zivim u sumi, nemam posao, nemam zenu, zivim od milostinje, mastam o putovanjima i porodici. Sve sto imam je forum i par striopva koje mi neko pokloni.

Koji ti je omiljeni pevac? Hoces da mi se upises u leksikon?

Vidis, ja nekada provedem vise minuta u Alan Fordu kad imam vremena jer su mi svi zaposleni prijatelji i uvek mi je drago da tamo odem. Volim da razmenimo po koju i da pomognem nesto kad mogu. Kad ti je neko prijatelj, nisu samo stripovi tema. Nisi naveo da imas prijatelje ali kad ih steknes u stvarnom svetu znaces sta to znaci.

Neko ko govori svakome da je "no-lifer" (ako si vec iz Beograda, potrudi se da nadjes srpski naziv za to) a ima toliko postova i upucen je u sve sto se tice spostvene razonode meni to govori da ipak pricas sopstvenoj refleksiji nego nama.

"2 minuta, jer dolazim sa pripremljenim spiskom i tacno odvojenim novcem "
To mi deluje kao mnogo nervoze i jurnjave...

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 08/07/2023 11:46:11
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2736 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 08/07/2023 : 11:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN
"2 minuta, jer dolazim sa pripremljenim spiskom i tacno odvojenim novcem "
To mi deluje kao mnogo nervoze i jurnjave...


Nažalost za ovo si u pravu ☹️

Blago tebi imaš drugare koji drže striparnicu pa ti se zivot vrti samo oko stripova. Vidiš ja imam i drugare sa kojima radim vec pomenute stvari: izlazim, putujem...nisu mi stripovi sve u zivotu da se toliko opterećujem.

Edited by - jagodanbg on 08/07/2023 11:54:20
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1897 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 08/07/2023 : 11:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by AleksandarN
"2 minuta, jer dolazim sa pripremljenim spiskom i tacno odvojenim novcem "
To mi deluje kao mnogo nervoze i jurnjave...


Nažalost za ovo si u pravu ☹️

Blago tebi imaš drugare koji drže striparnicu pa ti se zivot vrti samo oko stripova. Vidiš ja imam i drugare sa kojima radim vec pomenute stvari: izlazim, putujem...nisu mi stripovi sve u zivotu da se toliko opterećujem.



I na tome ti zavidim! Da nema stripova ne bih imao ni prijatelje i ceo zivot mi se vrti oko toga. Bolje da sam na heroinu nego na stripovima! Nesto ne volim da izlazim ali volim da ulazim (gde je toplo, naravno!). Zimi kad je u sumi hladno, moram da lozim stripove da se ugrejem. Ali samo CK i Komiko izdanja! To me dodatno opterecuje!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 08/07/2023 11:59:58
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000