forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovski ratovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

blueberry9
New Member

224 Posts

Member since 14/11/2016

Posted - 10/07/2023 : 18:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send blueberry9 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor
Evo meni u AF nisu rekli da ih niko ucenjuje, i sta sad. Nebuloze.



Napisao si jednu socnu laz, jer je nemoguce da su tebi rekli nesto sto 100% nije istina a sto zna svaki kupac koji je u to vreme svracao u AF.

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/07/2023 : 18:21:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Markos

Nemojte Dzimija napadati, Dzimi je dobar tip, umjetnička duša, pjesnik, drugar. Da se Dzimija pita, naslo bi se neko normalno rjesenje.
Malo mi je gužva u Barceloni pa nemam vremena pisati, navečer.


Italija,Francuska,Španjolska...
Nadam se da obilaziš striparnice


Kupio 2 stripa i 16 figurica:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2673 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 10/07/2023 : 18:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by blueberry9

quote:
Originally posted by john connor
Evo meni u AF nisu rekli da ih niko ucenjuje, i sta sad. Nebuloze.



Napisao si jednu socnu laz, jer je nemoguce da su tebi rekli nesto sto 100% nije istina a sto zna svaki kupac koji je u to vreme svracao u AF.



Odakle tebi pravo da nekome kazes da laze, kada ti je svaki post van granica normalne komunikacije. Vidi sta si samo Dzimiju pisao par postova unazad.
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
366 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 10/07/2023 : 18:28:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Ej coveku jako smeta, a ne smeta Dzimiju maltretiranje da zove striparnice i da pita ko ih ucenjuje!?! Evo meni u AF nisu rekli da ih niko ucenjuje, i sta sad. Nebuloze.

I da ponovim nesto, sto sam govorio od 2014.g CK je najgora stvar koja se dogodila strip sceni regiona. Ali jednako losi su ovi sto su sada dobili naknadnu pamet, i postavljaju se kao moralne gromade.



Sve postujem cak i tebe koji bas imas neki problem sa mnom iako nikada nismo imali bilo kakve rasprave osim kada sam jedan put reagovao na tvoj komentar. Ipak, ja evo tebi iskreno ne zameram.
Ne slazes se ok, ali pokusaj da razumes.

Ne mora Milan da zove bilo koga, on treba da zove te ljude jer daje izjave koje nisu tacne. Samo se o tome radi. I da, jako mi smeta kada neko nece da razresi neki problem ali insistira da prica nesto sto nije istina, sta cu, takav sam. Zao mi je sto si ti neko kome to smeta.
Ako sagledas problem videces da nista lose nisam rekao.

Sama ta izjava sta ti mislis sta je ko rekao u AF je pokazatelj da nemas taj info i to je sasvim ok, pitaj koga treba kada odes i reseno. Nema tu lazi i misterije i zavere. Ne znam sto bi ti bio pogodjen ovom pricom. Covek rekao nesto sto nije tacno. Upucen da proveri. Nece. Ponavlja neistinitu pricu. Nije vredjan, nije napadnut, sa punim postovanjem mu se obracalo, ali sad eto smeta da okrene dva broja i sazna da daje netacne izjave kako bi prestao to da cini ubuduce. Nista lose, ali ne treba nista stavljati pod tepih.
Dzimi je malo mladji od mene ali je ozbiljan covek i ozbiljan izdavac, makar u mojim ocima, a kao takav treba da ima sve cinjenice kada se nesto napise.

Budi dobar, budi bolji, i ja nekad pogresim i ujedam kad ne treba ali se trudim da to popravim. Pozdrav iz NS! :)
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1897 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 10/07/2023 : 18:30:23  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by blueberry9

quote:
Originally posted by john connor
Evo meni u AF nisu rekli da ih niko ucenjuje, i sta sad. Nebuloze.



Napisao si jednu socnu laz, jer je nemoguce da su tebi rekli nesto sto 100% nije istina a sto zna svaki kupac koji je u to vreme svracao u AF.





Mozda nije pitao. Ne verujem da Mare, Igor i Dimitrije pricaju svakome ko ih ucenjuje.


EDIT: ovu temu treba zakljucati poslednjim postom sa imenima izdavaca koji su "zasluzni" za ovaj razdor i cao. Komentarisati stripove, price o istima, kvalitet i dovoljno! I mrtvi nam se smeju!

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 10/07/2023 18:33:26
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 10/07/2023 : 18:34:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladeNS




Završio sam s učešćem na ovoj temi, niti mi je bio cilj da bilo koga u bilo šta ubeđujem niti mislim da je to moguće. Eto tu unazad nekoliko strana, trudio sam se da razložno i objektivno analiziram i ukažem na neke činjenice, ko hoće pažljivo da pročita sve je tu. Bez vređanja bilo koga, a dobio sam drske i uvredljive odgovore od bar tri niknejma. Ne pecam se na to, iza tastature su sve samli lavovi, vazda je bilo.
Pokušao sam da doprinesem, nisam uspeo, okej, nastavite dalje.

Ko hoće da razgovara, ali normalno bez vređanja, tu sam na brojnim tribinama i na Stalkerovom štandu, možemo o svemu, ne priznajem tabue.
Go to Top of Page

dovlajoe
Junior Member



Serbia
371 Posts

Member since 11/01/2019

Posted - 10/07/2023 : 18:38:02  Show Profile Show Extended Profile  Send dovlajoe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Pa hajde, kad si tako hrabar da meni držiš pridike, hajde kaži nam svima koji su to mnogi ucenjeni i od koga i ko ti je to rekao i kojom prilikom.


Rekao mu Vuk prilikom dranja u kući zajedničkog prijatelja.
Džimi, bez obzira na dobru nameru nemoj se nastavljati s ovim kako ih je Konor nazvao, da ne ponavljam. Reprezentativci su komplet na okupu i vrlo nadahnuti, samo će te uvući u svoj mulj i pokidati ti živce. Ni Markos ne može da ih obuzda.

Edited by - dovlajoe on 10/07/2023 21:33:57
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
366 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 10/07/2023 : 18:40:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Ja imam jedno pitanje za Kresu kada bude citao ovo.
Napokon sam procitao raspravu na FB i moje pitanje sledi.

Da li je Delfi imao bilo kakve novitete Fibre od ture za novembar 2022?

Ja sam redovan kupac na Delfi sajtu i nikada nakon te ture nisam video ni jedan jedini novi naslov. Stanje samo opada tokom godine i sada je negde na 350 ali treba imati u vidu da tu ima gomila naslova koji se nalaze na jednoj ili dve lokacije.

Dodatno se ona gospodja/gospodjica sto se krije iza nick-a zakacila za Shi kako ga paradirate u Knezu bas pred izdavanje CK izdanja. Ja sam zeleo da ga kupim. Nema. Nema ni na Fibri ni na Delfiju. Posle se pojavilo u tri knjizare.

Slicno kao sa Putovanja, snovi, tajne.

Kreso ispravi me ako gresim ali ja sam upamtio da je to za Putovanja bio neki povrat pa se zato pojavilo na stanju.

Kako god, ako mozes evo ti nam podeli info da li je sta stizalo i da li su dolazile dopune i ja koliko vidim Shi ima samo u tri knjizare i to je to.

Pitam zato sto je ovo ocigledan primer kako oni izvrcu istinu i spinuju sve sta god mogu. Ako mozes da nam pojasnis hvala unapred, mislim da ovaj jedan primer nije neko mesanje u politiku firme ili neke poverljive informacije pa sam pozeleo da cujem od nekoga ko je na izvoru informacija.

Hvala! :)

Edited by - mladeNS on 10/07/2023 19:01:10
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
366 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 10/07/2023 : 18:43:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

quote:
Originally posted by mladeNS




Završio sam s učešćem na ovoj temi, niti mi je bio cilj da bilo koga u bilo šta ubeđujem niti mislim da je to moguće. Eto tu unazad nekoliko strana, trudio sam se da razložno i objektivno analiziram i ukažem na neke činjenice, ko hoće pažljivo da pročita sve je tu. Bez vređanja bilo koga, a dobio sam drske i uvredljive odgovore od bar tri niknejma. Ne pecam se na to, iza tastature su sve samli lavovi, vazda je bilo.
Pokušao sam da doprinesem, nisam uspeo, okej, nastavite dalje.

Ko hoće da razgovara, ali normalno bez vređanja, tu sam na brojnim tribinama i na Stalkerovom štandu, možemo o svemu, ne priznajem tabue.



Vazi, meni je i nedostatak odgovora odgovor, a evo izbegao si svaki put, za mene to nije zelja za razgovorom. Steta. Mladen Babic. Novi Sad. Branka Radicevica 7. 063582888. Nemam stand ali stojim iza svojih izjava. Zao mi je ako si me ubrojao u ta tri niknejma. Svako dobro Milane.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25190 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/07/2023 : 18:47:32  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

quote:
Originally posted by blueberry9

quote:
Originally posted by john connor
Evo meni u AF nisu rekli da ih niko ucenjuje, i sta sad. Nebuloze.



Napisao si jednu socnu laz, jer je nemoguce da su tebi rekli nesto sto 100% nije istina a sto zna svaki kupac koji je u to vreme svracao u AF.



Odakle tebi pravo da nekome kazes da laze, kada ti je svaki post van granica normalne komunikacije. Vidi sta si samo Dzimiju pisao par postova unazad.



Imate upozorenje obojica.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25190 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/07/2023 : 18:48:39  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos


Kupio 2 stripa i 16 figurica:)




One "figurice" koje si stavio na FB?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1897 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 10/07/2023 : 18:54:30  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dovlajoe

quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Pa hajde, kad si tako hrabar da meni držiš pridike, hajde kaži nam svima koji su to mnogi ucenjeni i od koga i ko ti je to rekao i kojom prilikom.


Rekao mu Vuk prilikom dranja u kući zajedničkog prijatelja.
Džimi, bez obzira na dobru nameru nemoj se nastavljati s ovim kako ih je Konor nazvao, da ne ponavljam. Reprezentativci su komplet na okupu i vrlo nadahnuti, samo ćete uvući u svoj mulj i pokidati ti živce. Ni Markos ne može da ih obuzda.



Da znam kako se zoves platio bih da nazovi insekticid po tebi pa da imas barem necim da se pohvalis. Ko je uposte tebe zvao kad nisi ni u sta upucen da izadjes iz svoje čatmare i da se javljas?


Sa Milanom sam se lepo ispricao na proslom salonu stripa u SKC-u i kupio strip (koji sam sutradan zamenio jer su Rotog. napravili gresku) i sve super. Na promociji Cat Claw me nije video (mozda covek ima problema sa vidim, ne znam) ili se trudio da me ne vidi iako je pozdravio ljude sa kojima sam bio u drustvu (Vlada Toplovacki i Sibin Slavkovic) ali sam ja sam mu se ipak javio kad sam se pozdravio sa Sunjcem. Nemam problem sve da kazem sta mislim i objasnim da neko nije u pravu kad se vidimo uzivo.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx

Edited by - AleksandarN on 10/07/2023 18:56:04
Go to Top of Page

blueberry9
New Member

224 Posts

Member since 14/11/2016

Posted - 10/07/2023 : 19:13:14  Show Profile Show Extended Profile  Send blueberry9 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

quote:
Originally posted by blueberry9

quote:
Originally posted by john connor
Evo meni u AF nisu rekli da ih niko ucenjuje, i sta sad. Nebuloze.



Napisao si jednu socnu laz, jer je nemoguce da su tebi rekli nesto sto 100% nije istina a sto zna svaki kupac koji je u to vreme svracao u AF.


Odakle tebi pravo da nekome kazes da laze, kada ti je svaki post van granica normalne komunikacije. Vidi sta si samo Dzimiju pisao par postova unazad.



Nisam ti napisao da lazes ni da si lazov, vec da si napisao laz. Pravo sam sam sebi dodelio, ne pitajuci ni tebe ni Dzimija, kome uostalom nikad nisam napisao da laze, posto to nije ni radio, za razliku od tebe, koji pokusavas Dzimija da uvuces u nesto sto se tice iskljucivo tebe.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25190 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 10/07/2023 : 19:15:26  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by dovlajoe

quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Pa hajde, kad si tako hrabar da meni držiš pridike, hajde kaži nam svima koji su to mnogi ucenjeni i od koga i ko ti je to rekao i kojom prilikom.


Rekao mu Vuk prilikom dranja u kući zajedničkog prijatelja.
Džimi, bez obzira na dobru nameru nemoj se nastavljati s ovim kako ih je Konor nazvao, da ne ponavljam. Reprezentativci su komplet na okupu i vrlo nadahnuti, samo ćete uvući u svoj mulj i pokidati ti živce. Ni Markos ne može da ih obuzda.



Da znam kako se zoves platio bih da nazovi insekticid po tebi pa da imas barem necim da se pohvalis. Ko je uposte tebe zvao kad nisi ni u sta upucen da izadjes iz svoje čatmare i da se javljas?


Sa Milanom sam se lepo ispricao na proslom salonu stripa u SKC-u i kupio strip (koji sam sutradan zamenio jer su Rotog. napravili gresku) i sve super. Na promociji Cat Claw me nije video (mozda covek ima problema sa vidim, ne znam) ili se trudio da me ne vidi iako je pozdravio ljude sa kojima sam bio u drustvu (Vlada Toplovacki i Sibin Slavkovic) ali sam ja sam mu se ipak javio kad sam se pozdravio sa Sunjcem. Nemam problem sve da kazem sta mislim i objasnim da neko nije u pravu kad se vidimo uzivo.



A ti si već odavno preterao.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1900 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 10/07/2023 : 19:16:35  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN
EDIT: ovu temu treba zakljucati poslednjim postom sa imenima izdavaca koji su "zasluzni" za ovaj razdor i cao. Komentarisati stripove, price o istima, kvalitet i dovoljno! I mrtvi nam se smeju!


Prilicno dobra ideja, mogao bi ako nista kljuc tokom leta.
(markos ako za to bude potrebe moze da stavi neka obavestenja)

Kupujte, podrzavajte ono sto mislite da je ispravno i to vazi ne samo za ljude iz Srbije nego i ostale zemlje "regiona" u nekom vaznom periodu smo ..

Ako bude potrebe mozemo jednom da krenomo sa 2.0 temom ;)

Imena izdavaca pre kljuca pa da bude zabelezeno ko je zasluzan za razdor unutar stripasa i unutar izdavaca u Srbiji i za posledice za druge u regionu.

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.

Edited by - matori paraliticar on 10/07/2023 19:17:56
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
2060 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 10/07/2023 : 21:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Džimi, hvala tebi na odvojenom vremenu. Objašnjenja i zaključci deluju logično. U biti, nije toliko problem ta priča sa licencama. Nisu to srpski izdavači izmislili.

U tu priču o jezicima se ne vredi upuštati.

Problem je što se to odradilo džukački, na silu, bez razgovora, debate, objašnjenja.

Nisu srpski čitaoci ti koji nemaju razumevanja za izdavače. Kupovali smo i podržavali sve. Ovde su se izdavači pokazali da nemaju razumevanja za kolekcionare. (Zna se na koga mislim)

Istina, dosta su popustili, u odnosu sa početka akcijanja.

Videćemo kakvi su im dalji potezi.



Resistance is futile.

Edited by - borg on 11/07/2023 00:06:46
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 10/07/2023 : 21:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

quote:
Originally posted by mladeNS




Završio sam s učešćem na ovoj temi, niti mi je bio cilj da bilo koga u bilo šta ubeđujem niti mislim da je to moguće. Eto tu unazad nekoliko strana, trudio sam se da razložno i objektivno analiziram i ukažem na neke činjenice, ko hoće pažljivo da pročita sve je tu. Bez vređanja bilo koga, a dobio sam drske i uvredljive odgovore od bar tri niknejma. Ne pecam se na to, iza tastature su sve samli lavovi, vazda je bilo.
Pokušao sam da doprinesem, nisam uspeo, okej, nastavite dalje.

Ko hoće da razgovara, ali normalno bez vređanja, tu sam na brojnim tribinama i na Stalkerovom štandu, možemo o svemu, ne priznajem tabue.



Dzimi, iako se ne slazem sa tobom ovaj put nije mi jasno sto ulazis u rasprave sa likovima koje ne znas. Tvoje misljenje je uvek dobrodoslo pa nemoj bataljivati. Ja vecinom prelecem postove nikova bez staza. Ne mislim nista lose o njima vec jednostavno to je neka nova generacija forumasa sa kojom verovatno imam malo dodirnih tacaka.

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
21017 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 10/07/2023 : 22:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladeNS


Vazi, meni je i nedostatak odgovora odgovor, a evo izbegao si svaki put, za mene to nije zelja za razgovorom. Steta. Mladen Babic. Novi Sad. Branka Radicevica 7. 063582888. Nemam stand ali stojim iza svojih izjava. Zao mi je ako si me ubrojao u ta tri niknejma. Svako dobro Milane.


broj tekućeg,banka,juzernejm i pasvord?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26650 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/07/2023 : 22:33:41  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Kupio 2 stripa i 16 figurica:)



Ako nema slike ko da nisi kupio

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29260 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/07/2023 : 22:49:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Markos


Kupio 2 stripa i 16 figurica:)




One "figurice" koje si stavio na FB?


Dobro, tih velikih samo par, malo su puno paprene. Jaki, eno ti pa gledaj.

Što se rasprave tiče, pošto ste se svi ispuhali, možda je najbolje da ja ne raspirujem vatru, nema potrebe. Puno toga je rečeno, lito ide mala, vidjet ćemo što donosi jesen i zima. Siguran sam jedino da neće biti dosadno.

Trouble will find me
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
585 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 10/07/2023 : 22:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by john connor

Dzimi se dobronamerno javio, i nije trebalo, nema kome. Odmah par isfustriranih nadrkanaca se javlja sa objasnjenjima o smislu zivota.



Upravo suprotno, trebalo je, odlicno objasnjenje i pre svega vrlo korisno, ko zeli da procita, a ima ih i bice ih ako zele.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
585 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 10/07/2023 : 23:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

Mislim, uvek postoje izuzeci, ali u praksi ćeš se susresti s tim da će ti reći da to ne smeš da radiš. Takođe, i Hans i EU su sve znali sve vreme, ali su se i oni pravili da spavaju jer se niko nije bunio.




Hvala Dzimi za ovo, to je i moje misljenje, da se neko nije zalio Hans-u i EU, ne bi ni pocela ova prica, ali taj isti ko se zalio sada prica da on to nije uradio vec se Hans i EU sam dosetio. To je prva stvar koja ljudima smeta, a namece se prica, da su ljudi samo slepi sledbenici Fibre, uvlace se Marku i slicno, a ljudi pizde, jer im se prodaje prica da su Hans i EU .
Ko god je u koaliciji, skupis brate onu stvar i izadjes i kazes svima, jeste mi smo to uradili zbog toga i toga, budi brate mudonja. I ja bih ih tako 10 puta vise cenio, ne bih se slozio, ali bar si iskren. Nego se vade pricom o WW-u, a nije prvo tako pocelo, pocelo je tako sto je dobar deo stripofila dobilo informacije o ucenama striparnica. I tu su ljudi takodje ispizdeli. Sada se odjednom te price o ucenama niko ne seca, kao nije se ni desilo. Jako mucna tema, ali ne mozemo se bas praviti da se nije dogodila, ili je neko slagao ove ljude koji tebe "napadaju".
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
585 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 10/07/2023 : 23:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad
Imali su mogućnost da sednu i lepo se dogovore, nisu je iskoristili. A nisu potom uspeli ni u nameri da ljude naprave glupim, pa su se ućutali da vreme uradi svoje...



Upravo je ovo meni poenta, sad se pusta da prodje vreme, da ljudi zaborave ko je zakuvao, svi su isti, ovo je trebalo odavno da se desi, dugo godina smo ziveli u grehu pa je red da se pokajemo i slicno. Takodje s vremena na vreme se jave one line postovi na temu, koji su cist spin, cisto da loze masu, a nigde nisu objasnili koji su njihovi argumenti ni zelje, traze da im se dokazuje i slicno :).
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1900 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 11/07/2023 : 00:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Prica se ovde o izvozima uvozima zar nije bila prica pre nekoliko godina (ili malo vise) da je nije bilo bas lako naplatiti hrvatskim striparnicama (ne znam kako je sa onom na istoku) ono sto su uzimali cak od fibre
dok je naplata srpskim striparnicama za hrvatska izdanja isla bolje. Pretpostavljam da su se stvari jos dodatno promenile kada je Fibra pokrenula webshop. Tako da ima tu vise faktora nego samo da li ima potraznje za izdanjima (u striparnicama) ili nema. Ponekad je krivica kod onoga sto kao zeli da izvozi a ponekad kod onoga sto kao zeli da uvozi.
Distribucija fibre je u AF radila kao sat, odlicno i za striparnicu i za izdavaca i za kupce.
Po nekima, ljubomornima je izgleda radila predobro.

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1441 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 12/07/2023 : 10:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
Metastaza fibroiđana 😀😀😀

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000