forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovski ratovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 135

zare80
Average Member



Serbia
585 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 12/07/2023 : 17:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

Metastaza fibroiđana 😀😀😀



:) Krajnje ozbiljna i duboka analiza situacije :)
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/07/2023 : 11:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Markos


Kupio 2 stripa i 16 figurica:)




One "figurice" koje si stavio na FB?


Dobro, tih velikih samo par, malo su puno paprene. Jaki, eno ti pa gledaj.

Što se rasprave tiče, pošto ste se svi ispuhali, možda je najbolje da ja ne raspirujem vatru, nema potrebe. Puno toga je rečeno, lito ide mala, vidjet ćemo što donosi jesen i zima. Siguran sam jedino da neće biti dosadno.



Totalno krivo. Baš sad tribaš zakuvat šta više,pred ovaj toplinski udar .

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1441 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 13/07/2023 : 17:30:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80

quote:
Originally posted by henry

Metastaza fibroiđana 😀😀😀



:) Krajnje ozbiljna i duboka analiza situacije :)


Je l čovek pokušao da razgovara i objasni kako stoje stvari, da ozbiljno i duboko izanalizira situaciju i, kako je prošo?

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
585 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 13/07/2023 : 22:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry

quote:
Originally posted by zare80

quote:
Originally posted by henry

Metastaza fibroiđana 😀😀😀



:) Krajnje ozbiljna i duboka analiza situacije :)


Je l čovek pokušao da razgovara i objasni kako stoje stvari, da ozbiljno i duboko izanalizira situaciju i, kako je prošo?



Zavisi kako se gleda na stvar, ako ga pogadja neko ko ce da ga napadne u prvih par sati posle posta, onda ce odustati i razumemo svi, covek ima pametnija posla. Mislim ne moze ovde niko da ocekuje da ce neko da se 100% slozi sa njime, kako Jimi tako i svi ostali. Razumem razocarenje i nastup ljudi nije bio sjajan, ali sta sada, dobio je i dosta pohvala. Uvek mozes da gledas da je casa polu puna ili polu prazna.

Ali mi sem Jimmy-ja koji izdvojio veliko vreme i dao svoj stav i objasnjenje sa argumentima, nemamo nikoga ko argumentovano brani CK. Jedina odbrana koju nekolicina ovde ima je da smo mi sto napadamo CK ludi i dupeuvlakaci, jer nikakvih ucena nije ni bilo, niti je cilj bio da se zabrani Fibra komplet a ne samo non-WW, i pobogu oni su spasioci srpskog stripa, a mi iz Srbije sto se bunimo smo verovatno strani placenici i domaci izdajnici.
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4715 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 14/07/2023 : 08:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladeNS

Ja imam jedno pitanje za Kresu kada bude citao ovo.
Napokon sam procitao raspravu na FB i moje pitanje sledi.

Da li je Delfi imao bilo kakve novitete Fibre od ture za novembar 2022?

Ja sam redovan kupac na Delfi sajtu i nikada nakon te ture nisam video ni jedan jedini novi naslov. Stanje samo opada tokom godine i sada je negde na 350 ali treba imati u vidu da tu ima gomila naslova koji se nalaze na jednoj ili dve lokacije.

Dodatno se ona gospodja/gospodjica sto se krije iza nick-a zakacila za Shi kako ga paradirate u Knezu bas pred izdavanje CK izdanja. Ja sam zeleo da ga kupim. Nema. Nema ni na Fibri ni na Delfiju. Posle se pojavilo u tri knjizare.

Slicno kao sa Putovanja, snovi, tajne.

Kreso ispravi me ako gresim ali ja sam upamtio da je to za Putovanja bio neki povrat pa se zato pojavilo na stanju.

Kako god, ako mozes evo ti nam podeli info da li je sta stizalo i da li su dolazile dopune i ja koliko vidim Shi ima samo u tri knjizare i to je to.

Pitam zato sto je ovo ocigledan primer kako oni izvrcu istinu i spinuju sve sta god mogu. Ako mozes da nam pojasnis hvala unapred, mislim da ovaj jedan primer nije neko mesanje u politiku firme ili neke poverljive informacije pa sam pozeleo da cujem od nekoga ko je na izvoru informacija.

Hvala! :)



Što se uvoza tiče, naravno da ćemo uvesti sve što se bude moglo uvesti - situacija se konstantno menja i kalkulišemo da prilikom sledećeg uvoza (koji će biti uskoro :) uzmemo što više naslova. Ionako smo i do sada uvozili dva puta godišnje, ne kasnimo nigde. :)

Što se tiče paradiranja Shija u Knezu, opravdano lično shvatam sve što se tiče najveće i najlepše striparnice na Balkanu (budući da u njoj provodim više vremena nego u svom stanu), tako da bih zamolio da mi pošalješ ko je i šta to lupetao, pošto paradiram samo Punpuna. :)

Što se tiče koncentracije Fibre u nekoliko knjižara, plan je oduvek i bio da većina knjižara ima samo hitove, dok je kompletna ponuda u Knezu, a deo u SKC-u, Delti Niš i Beo šoping centru. Hitovi su se prodali, a ostatak je mahom povučen u Knez, radi lakšeg pakovanja porudžbina sa sajta i direktne prodaje kupcima u knjižari. :)


https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
366 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 14/07/2023 : 10:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

quote:
Originally posted by mladeNS

Ja imam jedno pitanje za Kresu kada bude citao ovo.
Napokon sam procitao raspravu na FB i moje pitanje sledi.

Da li je Delfi imao bilo kakve novitete Fibre od ture za novembar 2022?

Ja sam redovan kupac na Delfi sajtu i nikada nakon te ture nisam video ni jedan jedini novi naslov. Stanje samo opada tokom godine i sada je negde na 350 ali treba imati u vidu da tu ima gomila naslova koji se nalaze na jednoj ili dve lokacije.

Dodatno se ona gospodja/gospodjica sto se krije iza nick-a zakacila za Shi kako ga paradirate u Knezu bas pred izdavanje CK izdanja. Ja sam zeleo da ga kupim. Nema. Nema ni na Fibri ni na Delfiju. Posle se pojavilo u tri knjizare.

Slicno kao sa Putovanja, snovi, tajne.

Kreso ispravi me ako gresim ali ja sam upamtio da je to za Putovanja bio neki povrat pa se zato pojavilo na stanju.

Kako god, ako mozes evo ti nam podeli info da li je sta stizalo i da li su dolazile dopune i ja koliko vidim Shi ima samo u tri knjizare i to je to.

Pitam zato sto je ovo ocigledan primer kako oni izvrcu istinu i spinuju sve sta god mogu. Ako mozes da nam pojasnis hvala unapred, mislim da ovaj jedan primer nije neko mesanje u politiku firme ili neke poverljive informacije pa sam pozeleo da cujem od nekoga ko je na izvoru informacija.

Hvala! :)



Što se uvoza tiče, naravno da ćemo uvesti sve što se bude moglo uvesti - situacija se konstantno menja i kalkulišemo da prilikom sledećeg uvoza (koji će biti uskoro :) uzmemo što više naslova. Ionako smo i do sada uvozili dva puta godišnje, ne kasnimo nigde. :)

Što se tiče paradiranja Shija u Knezu, opravdano lično shvatam sve što se tiče najveće i najlepše striparnice na Balkanu (budući da u njoj provodim više vremena nego u svom stanu), tako da bih zamolio da mi pošalješ ko je i šta to lupetao, pošto paradiram samo Punpuna. :)

Što se tiče koncentracije Fibre u nekoliko knjižara, plan je oduvek i bio da većina knjižara ima samo hitove, dok je kompletna ponuda u Knezu, a deo u SKC-u, Delti Niš i Beo šoping centru. Hitovi su se prodali, a ostatak je mahom povučen u Knez, radi lakšeg pakovanja porudžbina sa sajta i direktne prodaje kupcima u knjižari. :)




+1
Hvala KreŠo. :D
Go to Top of Page

mladeNS
Junior Member



Serbia
366 Posts

Member since 21/02/2023

Posted - 14/07/2023 : 10:24:46  Show Profile Show Extended Profile  Send mladeNS a Private Message  Reply with Quote
Vratih se sa kafe na kojoj je bio drugar clan grupe Stripofili, pa smo prelistavali i vidi cuda eto ga Komikus Lupus i njegovi postovi.

Neko ce reci koincidencija, ja sigurno necu, ali u jednoj nedelji se odjednom od tri razlicite iste strane pojavila ista tema uz ispredanje novog narativa da bi pocelo pranje od cele situacije.

Kaze Lupus "masne lazi" da je postojala bilo kakva zabrana. Svasta bih napisao za njega ponovo ali postovacu forum i sve vas pa to necu uciniti.

Presela mi kafa.

Kaze jos Lupus Komikus da je doslo do ogromnog rasta produkcije u Srbiji i zbog toga se "prirodno" desilo ovo oko prava. Valjda misli na sebe sa svoja 4 izdanja umesto 2. Mozda prica o gazda Bori i njegovom porastu produkcije? Prirodno valjda znaci kukali smo i slali mejlove da se zalimo na Sunjica... Sta znam...

Komikuse sigurno ovo citas ili ti prenose. Kako mozes biti takav necovek? Koliko moras biti jadan da ovo radis i kacis neke "analize" koje opravdavaju sranje koje ste zakuvali?

Edited by - mladeNS on 14/07/2023 19:02:54
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/07/2023 : 11:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Baš vidjeh na FB . Još se smijen.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
397 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 14/07/2023 : 11:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Ono što radi na objavama na Facebook je toliko patetično da nemam reči. Reci jbt, a ne uvijajući smeta nam konkurencija. Oćemo mi cene Fibre bez popusta i da tako uvaljujemo naslove. Dobro ako ništa barem čika Borislav treba da uči od njega kako se neka izdanja rade...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47035 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/07/2023 : 12:01:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Evo objave za one koji nisu u grupi

Vuk Markovic

Dakle, iako sam lično milsio da je situacija kristalno jasna, izgleda da u jednom, manjem delu naše stripofilske zajednice postoje nedoumice oko situacije sa licencama na tržištu stripa. Pošto povremeno dobijam upite i apele da napišem nešto na tu temu, evo objašnjenja "u ljusci oraha".

U poslednjih sada već blizu godinu dana došli smo u situaciju da su licencirane teritorije Srbije i Hrvatske jasno razgraničene. To znači da je došao kraj "decenijskoj lošoj praksi" da se izdanja sa licencom za jednu zemlju slobodno izvoze u onu drugu, jer vlasnici licenci – strane agencije, izdavačke kuće ili umetnici – zahtevaju da svoj ugovoreni procenat od prodaje na jednoj teritoriji bude ostvaren na toj ugovorenoj teritoriji, a ne na susednoj. Sigurno su izračunali da gube značajan deo prihoda koji bi bio ostvaren na toj drugoj teritoriji od ondašnjeg izdanja, ili objavljenih drugih, trećih izdanja, i zato je neophodno da se strogo poštuju licencirane teritorije. To u praksi znači da više neće biti paralelnih srpskih i hrvatskih izdanja istog naslova u striparnicama i knjižarama u Srbiji, kao što ih, uostalom, u Hrvatskoj praktično nikad nije ni bilo. I kao što ih nema ni sa licenciranim knjigama u knjižarama ili filmovima u bioskopima i dr.

Dakle, ne postoji nikakva "zabrana" bilo kog izdavača – niti srpskog u Hrvatskoj, niti hrvatskog u Srbiji. Takve masne laži lako je proveriti makar letimičnim pogledom u bilo koju striparnicu ili knjižaru. Niti bilo kakve ucene, pretnje, bojkoti, blokade, zastrašivanja ili kakav god mambo-džambo se već izmišljao po bespućima interneta. Postoji samo jasna regulacija kakva postoji u svakoj drugoj branši i to je sve.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1441 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 14/07/2023 : 14:11:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladeNS

Vratih se sa kafe na kojoj je bio drugar clan grupe Stripofili, pa smo prelistavali i vidi cuda eto ga Komikus Lupus i njegovi postovi.

Neko ce reci koincidencija, ja sigurno necu, ali u jednoj nedelji se odjednom od tri razlicite iste strane pojavila ista tema uz ispredanje novog narativa da bi pocelo pranje od cele situacije.

Kaze Lupus "masne lazi" da je postojala bilo kakva zabrana. Svasta bih napisao za njega ponovo ali postovacu forum i sve vas pa to necu uciniti.

Presela mi kafa.

Kaze jos Lupus Komikus da je doslo do ogrmonog rasta produkcije u Srbiji i zbog toga se "prirodno" desilo ovo oko prava. Valjda misli na sebe sa svoja 4 izdanja umesto 2. Mozda prica o gazda Bori i njegovom porastu produkcije? Prirodno valjda znaci kukali smo i slali mejlove da se zalimo na Sunjica... Sta znam...

Komikuse sigurno ovo citas ili ti prenose. Kako mozes biti takav necovek? Koliko moras biti jadan da ovo radis i kacis neke "analize" koje opravdavaju sranje koje ste zakuvali?


Bude li pročitao ovo, opet će da padne dranje

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1074 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 14/07/2023 : 14:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Znači, ja odem u Srbiju kupim stripove, knjige i DVD-ove (crtiće na srpskoj sinkronizaciji ili sa srpskim titlovima), dopeljam to u Hrvatsku i prodajem bilo kako ili gdje, kršim neki Zakon.

Dakle, kad kupujem obavezno moram tražiti od Prodavača da mi navede što je "worldwide" a što ne. A on mora obavezno pitati svog Dobavljača isto to.

I naravno kod svake kupnjem moram pokazati dokumente da slučajno ne zajebem Prodavača i time Dobavljača te da zaštitim vlasnika prava ili "licenciranog" dobavljača na tom području.

I naravno "licencirani" dobavljač može ucjenjivati tužbama i prijavam inspektoratu ako prodavač ne pita svog dobavljača za "worldwide" opciju koju ima dobavljač s vlasnikom prava.

Bedastoće da boli glava.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37852 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/07/2023 : 14:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

ovo jos kiselije od ljetnih krastavaca



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

malimarinko
New Member



169 Posts

Member since 01/01/2021

Posted - 14/07/2023 : 17:36:02  Show Profile Show Extended Profile  Send malimarinko a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo objašnjenje od Vuka stvarno jadno. Ispada kao da su se, eto, skupili izdavači i njima nametnuli pravila igre. Da je to stvarno bilo tako ti izdavači bi se dopisom obratili svim izdavačkim kućama s ovih prostora s kojima posluju, objašnjavajući situaciju i usput prijetivši prekidom suradnje i/ili pravnim sankcijama. Da je to stvarno bilo tako onda bi stripofilska zajednica to doznala odmah a ne nakon godinu dana glasne šutnje i nacio-političkih izvrdavanja. No nije bilo tako. Stirani u kut od strane kupaca, koji ne žele da im se nameću ograničenja, prisiljeni su izvući iz rukava otrcanog političkog asa zvanog 'ne bi mi ali europa je rekla'. Ni to nisu u stanju napraviti jasno i nedvosmisleno već se i u tom objašnjenju potkrao onaj trag istine: "više neće biti paralelnih srpskih i hrvatskih izdanja ... u Srbiji, kao što ih, uostalom, u Hrvatskoj praktično nikad nije ni bilo."

I što je posljedica svega ovoga? Naši izdavači (i hrv. i srb.) će morati plaćati worldwide prava za prodaju na susjednom tržištu što do prije nisu činili. Ukoliko žele nastaviti dosadašnju praksu profitirat će strani izdavači a gubit će, posljedično, naše izdavačke kuća a zatim i čitatelji. Super potez. Čestitam.

Jedino mi je žao što nisam nabavija njihovog Asterixa. Ne bih ga sada uzeja da mi ga besplatno daju. Jbg. iako me ova priča ne dira previše, jako sam osjetljiv (uz to što sam tvrdoglav i dišpetan) kada neki redikul odluči kako bi se nama tribalo što servirati. Barem budi muško i priznaj da si to napravija zbog svog profita. Priznaj da si to napravija radi cijepanja tržišta jer se tako lakše kontrolira. Što misliš da smo slipi ili glupi? Kako točno tebi smeta ta prodaja priko grane a jednoj Najkuli ne smeta?

Evo sad sam se nasikira.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3260 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 14/07/2023 : 18:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
I dalje se vrtimo oko toga kako reći da je do zarade bez da se kaže da je do zarade. Što bi obznanilo da izdavači imaju svoje interese koji se ne poklapaju s našima. A onda bi došli do toga da ako stavimo na tacnu dva proizvoda "naš" proizvod često ne bi imao nikakvu prednost.

Godinama sam slušao i od izdavača i od forumaša i od ljudi lično priče o davanju prednosti "svojim" izdavačima kao da je taj neki patriotizam šta li, važniji od mene i mojih interesa. Kao da ja njih trebam da stavljam ispred svojih želja. Tako da barem s te strane je dobro da se ovo se desilo, sad kad nam je svima kolektivno uteran, više mi niko od prijatelja ne kenja što sam kupio nešto "tuđe" pre.
Go to Top of Page

blueberry9
New Member

224 Posts

Member since 14/11/2016

Posted - 14/07/2023 : 21:55:40  Show Profile Show Extended Profile  Send blueberry9 a Private Message  Reply with Quote
Masne lazi vuka manitoga. Ne bi on, ali trazi publika, traze obozavaoci.
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
585 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 15/07/2023 : 00:54:46  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

I dalje se vrtimo oko toga kako reći da je do zarade bez da se kaže da je do zarade. Što bi obznanilo da izdavači imaju svoje interese koji se ne poklapaju s našima. A onda bi došli do toga da ako stavimo na tacnu dva proizvoda "naš" proizvod često ne bi imao nikakvu prednost.



Apsolutno, tacno to. Brate skupis muda i kazes hocu da zaradim i pozivam se na zakone i licence i pretim striparnicama da cu ih prijaviti. I respect tvoje pravo, a ne ko sve u ovoj drzavi mora jos i da mi proda pricu. Zar neko stvarno ovekuje da mi poverujemo da ce vlasnici prava da jure AF, DW i Delfi po Srbiji i naplacuju kazne?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
21017 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/07/2023 : 00:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ma dobro ljudi,odavno smo apsolvirali da su Vukove izjave totalne budalaštine,koje niko normalan ne uzima za ozbiljno.
Pa setite se samo one priče oko Sveta bez kraja,ma piš teški,izblamirao se za vjeki vjekova.

Kad se dodirujemo Vuka,ajde ovi što vise po tim društvenim mrežama gde je Vuk,neka ga pitaju kad će novi Popaj - to ću kupiti,neću da lažem, to je totalni masthev.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1900 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 15/07/2023 : 01:17:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

Sa Milanom sam se lepo ispricao na proslom salonu stripa u SKC-u i kupio strip (koji sam sutradan zamenio jer su Rotog. napravili gresku) i sve super. Na promociji Cat Claw me nije video (mozda covek ima problema sa vidim, ne znam) ili se trudio da me ne vidi iako je pozdravio ljude sa kojima sam bio u drustvu (Vlada Toplovacki i Sibin Slavkovic) ali sam ja sam mu se ipak javio kad sam se pozdravio sa Sunjcem. Nemam problem sve da kazem sta mislim i objasnim da neko nije u pravu kad se vidimo uzivo.



Pobogu, Aleksandre, zašto ti se ne bih javio?! Ne sećam se da smo imali bilo kakav nesporazum. A i da jesmo, meni je nejavljanje džukački manir, to ne znam da li postoje dva čoveka iz cele zajednice kojima se ne javljam, bez obzira na simpatije. Uostalom, pozdravili smo se na kraju koliko se sećam. Ako si sedeo pored, kada sam prišao da proćaskam sa Sibinom i Vladom, sigurno te nisam primetio, a takva dva barda uzmu čoveku svu pažnju. Nemam problem sa vidom, ali svakako imam sa pažnjom na takvim okupljanjima, jer znam većinu ljudi, a onda se desi da samo dok nekom klimneš glavom primetiš nekog drugog.

Evo ti i gori slučaj. :) Going Goingu sam na istom događaju pružio ruku da se upoznamo jer je sedeo pored Deše, a već smo se upoznali u Darkwoodu. Čovek me podsetio, pa me bilo sramota. Samo, ja u DW srećem ogroman broj ljudi i javljam se i onima s kojima se nisam zvanično upoznao, tako da nisam bio siguran da li poznato lice poznajem ili samo prepoznajem iz viđenja. Jebiga, znam da to sigurno deluje arogantno, ali nema nikakve loše namere.

Edited by - Dzimi Gitara on 15/07/2023 01:24:07
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11812 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/07/2023 : 18:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara



Evo ti i gori slučaj. :) Going Goingu sam na istom događaju pružio ruku da se upoznamo jer je sedeo pored Deše, a već smo se upoznali u Darkwoodu. Čovek me podsetio, pa me bilo sramota. Samo, ja u DW srećem ogroman broj ljudi i javljam se i onima s kojima se nisam zvanično upoznao, tako da nisam bio siguran da li poznato lice poznajem ili samo prepoznajem iz viđenja. Jebiga, znam da to sigurno deluje arogantno, ali nema nikakve loše namere.




Ma opusteno, to se i meni redovno desava. Neke znam iz vidjenja ko je ko, a neke ljude sam upoznao ali ne mogu da se setim kad i gde pa je uvek lakse predstaviti se za svaki slucaj i upoznati se.
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2835 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 15/07/2023 : 19:56:09  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Dva puta godisnje idem u Bg za tjedan dana, pa tako najjednostavniie rjesavam ovu.. sta da kazem.. novu situaciju. Necu su upustati u nista drugo. Fibra mi je najbolja a jbga i srpska izdanja su mi draga. Isto savjetujem i kolegama iz Srbije. Par komada autom do Zg, pokupite sve zasebe i za ostale, koji ne mogu sa vama, i svi sretni.

Jack the Black.
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1900 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 15/07/2023 : 20:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Tako je i posto vecina imamo uvek slican budzet sve eventualne ekstra troskove odbiti od budzeta koji bi inace isao za ekipu iz udruzenja.
Svi sretni i zadovoljni.

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.

Edited by - matori paraliticar on 15/07/2023 20:14:51
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1897 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 16/07/2023 : 12:25:59  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
Sa fb grupe Stripofili:


Taj covek je ozbiljno poremecen a jos je na borinom plantnom spisku da hvali ck izdanja i pljuje Fibru. I jos ocigledno ne moze sebi da priusti Fibrina izdanja pa svaki dan peni nesto na istu temu. Nije mi jasno kako ga moderatori ne izbace iz grupe.

"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Unngenant
Junior Member



Serbia
397 Posts

Member since 28/02/2012

Posted - 16/07/2023 : 12:40:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Unngenant a Private Message  Reply with Quote
Ma lik je retardiran...Znači svima Boun 2 i 3 problem on ne vidi problem...blokiraš idiota i gotovo...uvek iza ovakvih stvari stoje:

- interes
- prikriveni nacionalizam
- kiselo grožđe
- pakost


Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
40111 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/07/2023 : 14:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ko je taj lik? Sa foruma neki?

Patricia hic mea totus mundus est
Go to Top of Page
Page: of 135 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000