forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 ZAGOR De Luxe - Libellus
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

igor23
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/08/2023 : 15:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
He ,he ,he, ne ljuti ljude ,to more uzrokovat ozbiljne probleme populaciji kojoj Sebastijan služi samo za čuđenje ,i pišanje,,P.S Svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna:))
quote:
Originally posted by ivanl

Meni je samo zao sto nije u 60 primjeraka po 660 Eura...

Mozda bude slijedece nesto...

Predlazem Alan Ford, Tako je nastala grupa TNT, u 50 primjeraka, koza, svila,kadifa,barsun u kutijici od ruzinog drveta optoceno srebrenim sarkama. Za recimo, 1100 Eura po komadu.
Biljezim se odmah za bar dva.



https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k

Edited by - igor23 on 16/08/2023 15:22:59
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/08/2023 : 15:25:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caglio

Mene osobno smeta ovaj najbolji primjerak ikad, koji očigledno nema svega 188 primjeraka nego malo više, samim tim se netko odmah posrao u usta ekipi koja misli da ih postoji svega 188 ( : tako da je samo po sebi to dmaho banana.



Je forum je ovo i komentiramo… Samo što neki postavljaju teze bez argumenata kao sto je tvoja oko “redakcijskog primjerka”??? Ja san u našim dosadašnjim privatnim kontaktima dobija dojam da si odrasla osoba 😉. Dobro šalim se, ne zamjeri.❤️
Dakle uzimam ovo kao pitanje otkud sad ovaj primjerak… i pojasnit ću ti koliko mogu… Prvo, bilo je nekoliko primjeraka, probnih primjeraka i kutija i stripova… nisu odgovarali iz ovog ili onog razloga. Unište se i ide dalje dok se ne dobije traženi proizvod. Nekad je to iz prve, nekad zahtjevniji projekti imaju i teži put do tražene kvalitete… i tako se to radi. Ovo je ogledni primjerak koji i služi baš tome… za provjeru i kao uzorak standarda koji moraju imati primjerci koji se tiskaju u tom ograničenom tiražu od 188 komada. Tih 188 kupaca imaju potvrdu da ih je 188 komada. Ovaj primjerak niti se može uvrstiti niti je jedan od 188 komada. Potvrda tome je i kartica koja glasi na redakciju.
Da pojednostavim, nije baš isto ali tako je u kolekcionarstvu sa prvim i dtugim izdanjem.😉
Praksa u izdavaštvu je ostavljanje redakcijskog primjerka. Koliko god to tebi izgledalo… a tako… kako ti već želiš da izgleda.😉
A tko zna, možda kartice kreću od broja dva… pa ih je baš 188. I to je zanimljiva pretpostavka… samo pretpostavka😉

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1052 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 16/08/2023 : 15:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Kutija format kao što je u Fibre a i nekih drugi izdavača (pada mi na pamet Golconda Creepy Past) već je neka normala za stripove koji slove kao "kultni".

Ovo je i bit će jedna od klutnijih epizoda iz Zagora i lijepo je da se netko od izdavača domislio ovome.

Ovo je baš pravi kolekcionarski primjerak koji se ne smije ili ne može biti jeftin i za široku publiku.

S nestrpljenjem čekam još ponešto na temu Bonelli junaka jer ima dosta materijala.

Oni koji čitaju stripove na tabletu ili jeftinija kiosk izdanja vjerojatno to ne treba i baš ih briga za tako nešto.

I mene je baš briga što netko misli o ovome, meni je ovo baš super i nadam se da nije zadnje takvo izdanje.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11444 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/08/2023 : 15:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Artist edition bi bija super.




Čudi me da nema takvih stvari na našem tržištu. Mislim, to je ko naručeni za mali tiraž, a virujem da bi bilo interesa.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15756 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/08/2023 : 16:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor23

He ,he ,he, ne ljuti ljude ,to more uzrokovat ozbiljne probleme populaciji kojoj Sebastijan služi samo za čuđenje ,i pišanje,,P.S Svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna:))
quote:
Originally posted by ivanl

Meni je samo zao sto nije u 60 primjeraka po 660 Eura...

Mozda bude slijedece nesto...

Predlazem Alan Ford, Tako je nastala grupa TNT, u 50 primjeraka, koza, svila,kadifa,barsun u kutijici od ruzinog drveta optoceno srebrenim sarkama. Za recimo, 1100 Eura po komadu.
Biljezim se odmah za bar dva.






Jbg. Tko pati tome ce i smetati. Ili smetat ce onog tko pati.

Ja bi na onaj prijedlog o kutijici od ruzinog drveta za Tako je nastala grupa TNT, dodao samo da se ugravira fino, Grunfov slogan: Ako mislis pobijediti ne smijes izgubiti!

Ili,

Tko ima Libellus vrijedi
Tko vrijedi ima Libellus
Tko nema Libellus ne vrijedi

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26469 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 16/08/2023 : 16:01:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Talijani su lini za skupit fotografije originalnih tabli.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12876 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 16/08/2023 : 16:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
188?
Zamisli tek kako je Kit Teller VG "The best of" kolekcionarima, takvih je samo 40 na cijeloj planeti!

Strike first. Strike hard. No mercy.
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/08/2023 : 16:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
Gre to tebi dobroi da zatvorimo krug onda"4.Tko ne vridi,nima Libellus
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by igor23

He ,he ,he, ne ljuti ljude ,to more uzrokovat ozbiljne probleme populaciji kojoj Sebastijan služi samo za čuđenje ,i pišanje,,P.S Svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna:))
quote:
Originally posted by ivanl

Meni je samo zao sto nije u 60 primjeraka po 660 Eura...

Mozda bude slijedece nesto...

Predlazem Alan Ford, Tako je nastala grupa TNT, u 50 primjeraka, koza, svila,kadifa,barsun u kutijici od ruzinog drveta optoceno srebrenim sarkama. Za recimo, 1100 Eura po komadu.
Biljezim se odmah za bar dva.






Jbg. Tko pati tome ce i smetati. Ili smetat ce onog tko pati.

Ja bi na onaj prijedlog o kutijici od ruzinog drveta za Tako je nastala grupa TNT, dodao samo da se ugravira fino, Grunfov slogan: Ako mislis pobijediti ne smijes izgubiti!

Ili,

Tko ima Libellus vrijedi
Tko vrijedi ima Libellus
Tko nema Libellus ne vrijedi


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k

Edited by - igor23 on 16/08/2023 16:37:22
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 16/08/2023 : 16:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
bravo! bravo! ovo sa prednarudžbom je sjajna poslovna strategija! samo je jedan problem sa svime ovine: PREMALENA cijena! ja bi ovakav jedan primjerak svakome od ovih 188 kupaca naplatio barem 500-600 eura. takve ljude treba oderati do gole kože radi sigurne zarade. platili bi oni i više. jer ovdje prodajemo emocije, prodajemo nostalgiju... u sjajnom kartonu! to prolazi.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15756 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/08/2023 : 16:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor23

Gre to tebi dobroi da zatvorimo krug onda"4.Tko ne vridi,nima Libellus
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by igor23

He ,he ,he, ne ljuti ljude ,to more uzrokovat ozbiljne probleme populaciji kojoj Sebastijan služi samo za čuđenje ,i pišanje,,P.S Svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna:))
quote:
Originally posted by ivanl

Meni je samo zao sto nije u 60 primjeraka po 660 Eura...

Mozda bude slijedece nesto...

Predlazem Alan Ford, Tako je nastala grupa TNT, u 50 primjeraka, koza, svila,kadifa,barsun u kutijici od ruzinog drveta optoceno srebrenim sarkama. Za recimo, 1100 Eura po komadu.
Biljezim se odmah za bar dva.






Jbg. Tko pati tome ce i smetati. Ili smetat ce onog tko pati.

Ja bi na onaj prijedlog o kutijici od ruzinog drveta za Tako je nastala grupa TNT, dodao samo da se ugravira fino, Grunfov slogan: Ako mislis pobijediti ne smijes izgubiti!

Ili,

Tko ima Libellus vrijedi
Tko vrijedi ima Libellus
Tko nema Libellus ne vrijedi





Nije onda 'orididi' Grunfov trored.
Ali mogli bi recimo iz Libellusa stampati majice za sve 'Sebastijane', natpisa ovako necemu; ruke sire, dupe ljube, za kurcevo pitaju se zdravlje!
I podjeliti im mukte, dakako. (Kad vec ne mogu do kutije/a)
Hmm, bi li ih uzeli?

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11090 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 16/08/2023 : 16:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
skroz zaboravija otić na kavu😡

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 16/08/2023 16:59:07
Go to Top of Page

maverick
New Member

137 Posts

Member since 13/08/2012

Posted - 16/08/2023 : 17:54:04  Show Profile Show Extended Profile  Send maverick a Private Message  Reply with Quote
Kad ljudi kažu da ih je strip počeo ostavljati ravnodušnim jer to što imaju na policama nemaju kome ostaviti, to se još može razumjeti ako imaš par kubika skupih tvrdoukoričenih albuma. Napravljeni su zbilja kvalitetno i to može preživjeti bar 300-400 godina, kao one srednjevjekovne knjige u dvorcima.

Ali ako uzimaš uglavnom jeftina kiosk izdanja za narodne mase, onda brate takvi problemi ne postoje. Uživaj dok možeš i udri brigu na veselje. Ja sam recimo kompletnog Dragonera i mladog Texa pročitao bez problema na talijanskim skenovima, a sad ću ih s guštom sve uzeti na kiosku.
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/08/2023 : 18:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
Danaska bi se barbi Kurtzu moglo skucat,cili dan nam je po ustima:)Doli Austrija,doli car,doli jeftini Zagor:)...
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by igor23

Gre to tebi dobroi da zatvorimo krug onda"4.Tko ne vridi,nima Libellus
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by igor23

He ,he ,he, ne ljuti ljude ,to more uzrokovat ozbiljne probleme populaciji kojoj Sebastijan služi samo za čuđenje ,i pišanje,,P.S Svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je slučajna:))
quote:
Originally posted by ivanl

Meni je samo zao sto nije u 60 primjeraka po 660 Eura...

Mozda bude slijedece nesto...

Predlazem Alan Ford, Tako je nastala grupa TNT, u 50 primjeraka, koza, svila,kadifa,barsun u kutijici od ruzinog drveta optoceno srebrenim sarkama. Za recimo, 1100 Eura po komadu.
Biljezim se odmah za bar dva.






Jbg. Tko pati tome ce i smetati. Ili smetat ce onog tko pati.

Ja bi na onaj prijedlog o kutijici od ruzinog drveta za Tako je nastala grupa TNT, dodao samo da se ugravira fino, Grunfov slogan: Ako mislis pobijediti ne smijes izgubiti!

Ili,

Tko ima Libellus vrijedi
Tko vrijedi ima Libellus
Tko nema Libellus ne vrijedi





Nije onda 'orididi' Grunfov trored.
Ali mogli bi recimo iz Libellusa stampati majice za sve 'Sebastijane', natpisa ovako necemu; ruke sire, dupe ljube, za kurcevo pitaju se zdravlje!
I podjeliti im mukte, dakako. (Kad vec ne mogu do kutije/a)
Hmm, bi li ih uzeli?


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 16/08/2023 : 20:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Koliko ovdje dežurnih glupana i zabadala nosa gdje mu nije mjesto....
Glupo ti je kupiti Zagorovu epizodu za 250 eura....super, imaš tu istu epizodu za 2,50 eura... Ne zanima te ni to...Super,koga boli kurac... I u čemu je problem?????
Niti vas je itko pitao da mu posudite pare za taj strip niti vas treba bolit dupe tko će na što trošiti svoje pare.
Ali ne, uvijek istih par kenjatora mora solit pamet drugima di će trošit svoje pare i šta valja ili ne valja.
Ne sviđa ti se....Zaobiđi temu ...
Go to Top of Page

igor23
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 03/03/2020

Posted - 16/08/2023 : 20:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send igor23 a Private Message  Reply with Quote
Svaka ti je tamo di triba bit
quote:
Originally posted by sumohrvat

Koliko ovdje dežurnih glupana i zabadala nosa gdje mu nije mjesto....
Glupo ti je kupiti Zagorovu epizodu za 250 eura....super, imaš tu istu epizodu za 2,50 eura... Ne zanima te ni to...Super,koga boli kurac... I u čemu je problem?????
Niti vas je itko pitao da mu posudite pare za taj strip niti vas treba bolit dupe tko će na što trošiti svoje pare.
Ali ne, uvijek istih par kenjatora mora solit pamet drugima di će trošit svoje pare i šta valja ili ne valja.
Ne sviđa ti se....Zaobiđi temu ...


https://www.youtube.com/watch?v=OVAA9Ov-z0k
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39963 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 16/08/2023 : 21:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Koliko ovdje dežurnih glupana i zabadala nosa gdje mu nije mjesto....
Glupo ti je kupiti Zagorovu epizodu za 250 eura....super, imaš tu istu epizodu za 2,50 eura... Ne zanima te ni to...Super,koga boli kurac... I u čemu je problem?????
Niti vas je itko pitao da mu posudite pare za taj strip niti vas treba bolit dupe tko će na što trošiti svoje pare.
Ali ne, uvijek istih par kenjatora mora solit pamet drugima di će trošit svoje pare i šta valja ili ne valja.
Ne sviđa ti se....Zaobiđi temu ...



Pa jbt, i ti sad to radis. Sto napadas ljude sto komentarisu? Jebes temu bez komentara..
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/08/2023 : 21:36:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Jedno su komentari, drugo debilizmi, tako da je sumo u pravu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 16/08/2023 : 21:40:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Koliko ovdje dežurnih glupana i zabadala nosa gdje mu nije mjesto....
Glupo ti je kupiti Zagorovu epizodu za 250 eura....super, imaš tu istu epizodu za 2,50 eura... Ne zanima te ni to...Super,koga boli kurac... I u čemu je problem?????

Pa koliko ima tih "dežurnih glupana"? Doslovno 4-5 ljudi je reklo da im to ne vrijedi tih para i da se ta epizoda može pročitati jeftinije. Što te tu toliko iznerviralo?

quote:
Originally posted by sumohrvat
Niti vas je itko pitao da mu posudite pare za taj strip niti vas treba bolit dupe tko će na što trošiti svoje pare.

A gdje ti vidiš da je netko prozvao nekoga zbog kupnje ovog stripa i zašto misliš da nekoga boli dupe za nečije pare? Ta fraza "ne gledajte u tuđe takujine" je promašena u svoj svojoj prirodi samim time što je na forumu potpuno prirodno i očekivano komentirati kako sa pozitivnim "masthevuša, kupujem" tako i sa negativnim "preskupo, čekam VČ" upisima članova.

quote:
Originally posted by sumohrvat
Ali ne, uvijek istih par kenjatora mora solit pamet drugima di će trošit svoje pare i šta valja ili ne valja.

Smatraš da su ljudi nesposobni sami donositi svoje odluke ili što? Da li je tebe ikada ijedan komentar natjerao da ne kupiš nešto na što si se namjerio

quote:
Originally posted by sumohrvat
Ne sviđa ti se....Zaobiđi temu ...

A zašto bi ovu temu zaobišao netko tko je volio ili još uvijek voli Zagora? Supermark je dao izvrstan primjer s sportskim podforumom - o čemu bi se onda razglabalo i koliko bi forum bio mlohav i besmislen da se komentira samo pozitivno o svemu?

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8165 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 16/08/2023 : 22:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

Jedno su komentari, drugo debilizmi, tako da je sumo u pravu.

e bem te sad l u moderaturu. Nitko nije rekao ruznu rijec i onda dodje ovaj i naziva ljude glupanima... i ti mu jos dajes za pravo

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

henry
Senior Member



Serbia
1432 Posts

Member since 20/09/2005

Posted - 16/08/2023 : 22:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit henry's Homepage  Send henry a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by manhunter

Jedno su komentari, drugo debilizmi, tako da je sumo u pravu.

e bem te sad l u moderaturu. Nitko nije rekao ruznu rijec i onda dodje ovaj i naziva ljude glupanima... i ti mu jos dajes za pravo


Nemoj Hantera, aman, znaš da je osetljiv kad mu neko dira libelus.
Inače, da li su se dodatno naplaćivali redni brojevi, tipa sto evra preko za prvi primerak ili 50 evra za neki određeni broj?

Košta toliko da si ga vi, s prihodima koje imate, iz Despotije Ace Velikog teško možete priuštiti.
Drž se ti svog Ace i ostavi se civiliziranog svijeta i EU, nije to za takve!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/08/2023 : 22:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Pa ne kažem da je u redu nazivati ljude glupima, ali s obzirom na to da ovi drugi tako nazivaju ljude koji su kupili ovo izdanje, mogu da tolerišem i razumem.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25129 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/08/2023 : 22:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by henry


Nemoj Hantera, aman, znaš da je osetljiv kad mu neko dira libelus.
Inače, da li su se dodatno naplaćivali redni brojevi, tipa sto evra preko za prvi primerak ili 50 evra za neki određeni broj?



Meni neko dira Libellus?
Ja se sa Dadom poznajem još pre nego što je Libellus postojao. I još tada sam mu rekao da se ne slažem sa filozofijom luksuznih izdanja, ali mogu da poštujem odluku. Za ovo izdanje Zagora sam isto tako znao "među prvima", pa ga pitaj šta sam mu rekao na to. I opet, mogu da poštujem odluku, kao i one koji su kupili to izdanje. Ne bih ih nazivao idiotima, naivčinama, ovcama za šišanje i slično. Ali tu je već do kućnog vaspitanja i nivoa komunikacije.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17756 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/08/2023 : 22:51:49  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ko ima pare i guzicu maslom maže

baš preskupo

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12300 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 16/08/2023 : 22:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ko ima pare i guzicu maslom maže

baš preskupo


Ispravak: Ko ima masla i muda maže.

Have mercy
Go to Top of Page

kimba
Average Member

639 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 16/08/2023 : 23:05:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
Svakom njegovo veselje, ne vidim sta je problem.
Sto ljudi sto cudi.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000