forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 571

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/10/2023 : 13:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

novi ljudi, negativci i geografska područja.u epizodi 283. spominje se trogodišnjica rata svjetova i zemaljsko-pretorijanski savez. dolazi marsovski ambasador na zemlju. epizoda 284 je već nešto sasvim drugo. vidim trodjelnu epizodu o nekakvoj angel s druge planete...svako malo neki teroristi s ugrozama.
sve je novo, kao što su nam i rekli. ne da mi se za sada gledati iza 300


Nemaš šta gledati previše. Prije 6-7 godina Djole je napisao osvrt na ove epizode post 253. I ja mu vjerujem da je tako, jer dosad je bio apsolutno identičan dojam svih nas nakon što je pisao o budućnosti serijala: i odlično postmračno razdoblje nakon Orbitalnog rata, i loše Pianijevo razdoblje iza broja 200, vrhunski Rat svjetova i sad ovo razdoblje čiji Djoletov komentar ponovno ponavljam:

quote:
Digao sam ruke od Natana posle 20 godina tamo negde oko broja 275, kad je postalo očigledno da Sera pojma nema šta će sa likom, a gomila pacera koje je navukao na serijal kao što su Perniola i Rigamonti – još manje. Sve je bilo promašeno: Đardo na naslovnicama, povratak "avanturističkog" duha (koji Natan nikada nije ni imao), ignorisanje višedecenijskih Vijetijevih sabplotova, taj novi ciklus sa smaračem Omegom... jednostavno, to nije strip koji me je zanimao i preko čijih mana sam ranije nekako mogao da pređem.


Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 24/10/2023 : 13:20:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Znači, ne nadajte se previše. Otkrit ćemo Sigmundovu tajnu i to je to. ;)
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 24/10/2023 : 13:41:13  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
sve jasno, ionako je to preambiciozan serijal za mali broj kupaca. neka dio ljudi odustane i neka se naklada spusti na raiderove razine ili će drastično usporiti ili još više poskupiti, a možda oboje. kad bi htjeli popuniti rupu ovih 250+priča i popratni serijali su veliki uspjeh.
da, to je to ...

Till I Collapse
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 24/10/2023 : 15:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Da, ja završavam sa redovnim nathanom nakon sigmundove minisage. Pratit ću jedino popratna izdanja nakon sto se popuni rupa ( i ako ikad negdje nadem prva giganta).

Ovo sve što sada čitamo me podsjetilo na zlatno doba kada sam sa gustom nekoliko puta iscitavao nathana dok ovaj period prije rata svjetova nemam volje mučiti se, a kamoli da ću bacati pare i gomilati sve one silne desetke epizoda koje ću jednom pročitati i zaboraviti prije negoli i odlozim na policu. Uostalom ta mjesta na polici čuvao bih za djela koja me interesiraju.

Inače sada čitam asteroid argo 5 i april mi baš jako liči na kim iz aldebarana.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 24/10/2023 : 15:23:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Inače baš sam se pitao kakva uopće može biti sudbina fantomskog tima u serijalu univerzum alfu nakon završetka rata svjetova i kako sam si mislio, ovo što smo dosad čitali, to je to.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/10/2023 : 21:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ha ne znam, prestati kupovati Nathana Nevera...Čak i da se počnu redati loše epizode, uvijek bi me kopkalo da se ipak neće pojaviti koja dobra. Ili da će u jednom trobroju barem jedna biti čitljiva...Predugo ga pratim da bih sad odustao od njega.Ali opet...Ha mislim kolekcionari Alana Forda kupuju i ove nove epizode koje nemaju veze sa starim AF-om jer žele imati cijelu kolekciju. A meni su čak te nove AF epizode bile i čitljive. Možda mi tako bude i Nathan.

Bumo vid'li.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/10/2023 : 21:37:06  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
I isto čekam da KONAČNO popune rupu objavljivanjem starih epizoda.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/10/2023 : 12:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

NATHAN NEVER LIBELLUS 251:ALEKSANDRIJSKI SVJETIONIK
Da, ovdje imamo dvije narativne linije, jedna prati Nathana i Hadiju u Novoj Aleksandriji te nezgode u koje je uključena njezina prijateljica iz djetinjstva Kalina, a s druge strane imamo Sigmundovu narativnu liniju. Također treba napomenuti da ovdje vidimo produbljivanje ponora između Legs i Darvera te vidimo kako je to izgledalo prije nego je otišla iz agencije.
Par riječi o crtežu:odličan je i kako axe kaže, djevojke su prekrasne.
Scenarij:8/10
Crtež:10/10
Naslovnica:8/10


Nikad prvo ne komentiram crtež, ali Calcatera je stvarno briljantan. Sami vrh Nathanovog staffa, usudio bih ga staviti uz bok samom De Angelisu. Šteta što premalo crta.

Sama glavna priča... Hadija... obožavao sam lik Hadije. Baš je bilo lijepo vidjeti je u jednoj crtici iz njene prošlosti dok je još bila s Nathanom. Ali o samoj priči u Novoj Aleksandriji nemam baš nešto pohvalno za kazati. Klasični narativ o borbi za slobodi ugnjetavanih ljudi koji se bore protiv zločestog poručnika. Nije mi baš nešto, previše kliše.

Ova axeova tvrdnja da se Sigmund sam sebe nadogradio sad mi najviše drži vodu. Ali tko zna gdje će to na kraju voditi. Bit će zanimljivo popratiti kraj ove mini sage. Ova sljedeća epizoda je najbolje ocjenjena od talijanskih fanova, a zadnja je najkontroverznija.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 25/10/2023 : 13:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
imamo 2 bombastične izjave u rs vezano za siggyja: sigmund je robot!sigmund je otet! vjerujem da to nije tako. vidi se da stvarno izgleda kao robot, a na zlokobnoj naslovnici 253 kao borg :). sve to mogu biti navlakuše, napuhavanje da nas zavede. možda je čitava mentalno/fizička robotizacija u biti manja, vidjet ćemo pri raspletu. veseli me dobar status sljedeće epizode, jer opis djeluje još sterilnije od ove posljednje, otmica sina nekog glavonje. doduše kažu da se sve oko siggyja razotkriva. čudno, u prethodne 2 epizode taj narativ prostorno zauzima manje stripa, na prvi pogled je u sjeni. doduše 250 je specifična, sličnije mi djeluju 251 i najava za 252. kod 253 sam spreman na sve, tko zna što su zakuhali.

Till I Collapse
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2023 : 15:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ha ne znam, prestati kupovati Nathana Nevera...Čak i da se počnu redati loše epizode, uvijek bi me kopkalo da se ipak neće pojaviti koja dobra. Ili da će u jednom trobroju barem jedna biti čitljiva...Predugo ga pratim da bih sad odustao od njega.Ali opet...Ha mislim kolekcionari Alana Forda kupuju i ove nove epizode koje nemaju veze sa starim AF-om jer žele imati cijelu kolekciju. A meni su čak te nove AF epizode bile i čitljive. Možda mi tako bude i Nathan.

Bumo vid'li.



Nema se sto vidjeti...

Ide se dalje i tocka! Kupuje se, cita se, sortira se, sakuplja se i konzultira iznova i nanovo... kao i Alan Ford uostalom.

A i nema tu brige, ako ekipa odustane, LL ce izdavati Nathana pa makar i u 50 primjeraka. I to je to. To se zna, i stoput su ponovili.

Bas me briga koliko kosta. Ja cu ga uzimati i ako bude u deset primjeraka.

Nema veceg gusta nego 'baciti' pare na stripove.

A i dobro si kazao; nece to sve biti lose stivo u buducnosti.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2023 : 15:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

I isto čekam da KONAČNO popune rupu objavljivanjem starih epizoda.



To bi na njihovom mjestu elegantno rijesio 'izbacivanjem' svih 5 knjiga odjednom.

Ali i da nece tako 'od kolpa', doci ce...sto je to jos pet komada. Cekali smo stosta i duze.

Ali kad bude, bit ce bas zadovoljstvo pogledati te knjige na polici. Pitanje je koliko cemo imati svih redovnih knjiga do tad? Devedesetak mozda? I sto je to onda do 'stoje' jos? E to ce biti praznik!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/10/2023 : 17:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jerry:
Da, crtež je odličan.Mene jedino pomalo smeta što se ipak malo priča o Siggyju. Trebalo se tu već puno više stvari izdešavati, kao što je i axe primijetio. Ali dobro, nije ni ovako loše:))

axe:
Nego da te pitam:Zašto sve pišeš malim slovima?:)) To nešto u stilu Bukowskog ili kaj?:))
Da, budemo vidjeli, postoje nagađanja kaj se dešava ali sve to mogu biti navlakuše.

ivanl:
Da, i ja mislim da ću ga nastaviti kupovati, pa u dosad 300+ izdanih epizoda redovne serije i popratnih edicija izdali su po meni samo tri nečitljive epizode. Pa ne može se baš toliko srozati kvalitet. Mislim, može (pogledajmo AF) ali ja sam i takvog AF kupovao i čak mi je bio čitljiv.
Dakle, možda se varam ali ja ću ga vrlo vjerojatno nastaviti kupovati i kad dođu te famozne kasnije epizode.


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 25/10/2023 : 17:45:47  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
ma ne da mi se pritiskati CL:).
meni će se nove epizode više svidjeti nego vama jer ću ih doživjeti drugim djelom mozga, u ležernijem, revijalnom tonu. kao nekog dosadnijeg texa, raidera ili albuma ramonesa iz druge polovice 80ih. vama omržene epizode prije rata svjetova su mi ok. naprosto se prebacim na drugu valnu dužinu.
što se tiče preskočenih epizoda ovo što kolega kaže je i meni palo napamet, da šibnu svih 5 odjenom, možda s nekim popustom za komplet kao što sad ide 5 texova za interliber. samo ništa od toga, baš ne vole to pitanje :).

Till I Collapse
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 25/10/2023 : 18:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Moze pitanje? Zašto nastavljamo sa žutim slovima?

Rat svjetova je počeo izlaziti prije nekoliko mjeseci, u međuvremenu je završio.

Bili smo dovoljno pristojni prema ekipi ( možda par njih) koji su ga htjeli čitati u kompletu premda u takvim slučajevima ja osobno izbjegavam topiće dok i sam ne procitam. Sve druge epizode smo prije normalno komentirali po čitanju i ja bih se sad vratio na tu praksu jer postaje teško za pratiti
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2023 : 22:29:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Zutim, ne zutim, citam sto me zanima, ili ti od koga i kako od koga...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/10/2023 : 22:31:39  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

ma ne da mi se pritiskati CL:).
meni će se nove epizode više svidjeti nego vama jer ću ih doživjeti drugim djelom mozga, u ležernijem, revijalnom tonu. kao nekog dosadnijeg texa, raidera ili albuma ramonesa iz druge polovice 80ih. vama omržene epizode prije rata svjetova su mi ok. naprosto se prebacim na drugu valnu dužinu.
što se tiče preskočenih epizoda ovo što kolega kaže je i meni palo napamet, da šibnu svih 5 odjenom, možda s nekim popustom za komplet kao što sad ide 5 texova za interliber. samo ništa od toga, baš ne vole to pitanje :).



Prijo, albumi Ramonesa iz druge polovice osamdesetih su pravo blago. Rekao bi Mate iz Ultimatuma; zlato, Ivane, zlato...
🙂

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 25/10/2023 : 22:50:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Uspio tko pročitati cijeli ovaj novi Asteroid Argo do kraja?

Cijeli dan ga pokušavam čitati i uspio doći do 39. stranice. Eto koliko je zanimljivo. Vigna toliko guši s tekstom i objašnjavanjima.
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 25/10/2023 : 23:12:12  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
ivanl, vjerujem ako ti punk 76-81 nije vrh. čak i moji frendovi iz tog vremena (84.-88.) kojima je hc bio dominantno usmjerenje su više cijenili komercijalne pokušaje 5. i 6. albuma. posebno pleasant dreams. to tough, ani.boy i posebno halfway...su nam bili bez veze. ok, kasnije braindrain nešto bolje, no tek je mondo bizzaro podsjetio na ono staro. to je stvarno bilo jako davno,htio sam reći da meni lošije stripove/albume dragih junaka čitam/slušam s pola oka/uha, ali sve se prašta :).

Till I Collapse
Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 25/10/2023 : 23:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
jerry ista stvar, mislio sam da je dojam rata svjetova krivac za moje nestrpljenje hrvanja s tom besmislicom. čitao do pola, listao do kraja, a kraja nikada :).

Till I Collapse
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/10/2023 : 04:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkwoodaxe

ivanl, vjerujem ako ti punk 76-81 nije vrh. čak i moji frendovi iz tog vremena (84.-88.) kojima je hc bio dominantno usmjerenje su više cijenili komercijalne pokušaje 5. i 6. albuma. posebno pleasant dreams. to tough, ani.boy i posebno halfway...su nam bili bez veze. ok, kasnije braindrain nešto bolje, no tek je mondo bizzaro podsjetio na ono staro. to je stvarno bilo jako davno,htio sam reći da meni lošije stripove/albume dragih junaka čitam/slušam s pola oka/uha, ali sve se prašta :).



Ma dalo bi se o tome raspravljati, naravno, ali ne na 'platformi' naseg Nathana...
Osobno, cijeli katalog Ramonesa mi je izvanredan, od udarnih troakordnih, brzih pocetaka, koji je dan danas ostao prepoznatljiv i neprikosnoven stil, pa preko poigravanja s popom i produkcijom u srednjoj fazi benda, do nikad prezaljenog raspleta, koji je eto, neminovno dosao.
A falim te Boze, njihov koncert, kojem sam svjedocio mi je jedan od najvaznijih, (i najdrazih), ikad, a posjetio sam ih sad vec mnostvo.
Neopisivo je to zadovoljstvo bilo! Sad su mi jasna i snazna sjecanja na to...
Zadovoljstvo ravno onom kad sam napokon, nakon desetljeca pretrage i potrage, postao vlasnik naslovnice NNa, velikog majstora Claudia Castellinija! ;)
Ako mi je dopusteno, usporediti 'stupanj' zadovoljstva!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 26/10/2023 : 07:00:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Uspio pročitati asteroid argo. Totalni antiklimaks u odnosu na redovnu seriju. I to već duže vrijeme.

Prvo, priče više nemaju nikakve veze sa nathanom.

Ok, nije to problem, ali da se barem ta edicija samostalno razvila u nešto zanimljivo, ali... cijela epizoda jedva da ima veze i argonautima, većina radnje vrti se oko ostalih protagonista. Ajde barem je brice dobio neku veću ulogu.

Imamo vigninu tipičnu političko spijunsku zavjeru u koje se voli zapetljavati. (iako čak i nije toliko zapetljano kao one iz redovne serije).

Zatim tu mi je velika nedosljednost u imenima na kojima položimo jezike, a onda zaglupljujuće nazive poput rocka, prvi, drugi, treći planet... i ciklus, djelić ciklusa i sl. Jbg, bode me.

Zatim odmah su otkriveni urotnici, što i nije problem, ali premalo smo dobili njihove osobne priče. Recimo onaj princ za kojeg se čak i čude je li te i te rase (??), a onda njegov preokret na kraju kada unisti osvajače, pa barem njega se moglo baš dobro razviti ali tako je to kad stalno skačemo s lika na lik.

Imamo tu i nezgrapnih rjesenja, primjerice nekadašnja Jugoslavija ne može se dogovoriti iz koje nekadašnje republike bi imali predsjednika, ajmo mi skrb prepustiti talijanima..

Onda cijeli cirkus sa razmnozavanjem... i uz sve to vrlo je nezgrapno što s jedne strane pokušavamo čitati političku zavjeru tipa game of thrones, a dobijemo bajkoviti fantasy.

A svako malo padali mi na pamet inkalova piramida i caricar, kim iz aldebarana, politički prevrat kao star wars fantomske prijetnje... bilo mi je pomalo konfuzna.

‐---------

Što se tiče sigmunda, ne vjerujem da je otet. Ok, to bi mogla biti prvotna nathanova reakcija, ali cijela motivacija u ovoj minisagi koju čitamo upućuje da je dobrovoljno postao robot. Kako, nemam pojma, prvotno sam mislio da se izgubio u cybersvemiru pa je njegovo tijelo uništeno ( kao u nekim drugim pricama) pa su njegov um spasili tako da su ga prebacili u robotdko tijelo. Ali kako napreduju ove nove epizode, pomalo napuštam ovu teoriju, iako ne bih se cudio da se siggy nekako probao spojiti s prototipom pa je krenulo po zlu.

No isto tako razvijen je onaj stroj koji čuva sjećanja ( brain nešto, ne mogu se sad sjetiti naziva, ono sto koristi link) I moguće da je to, kao i sigmundovo "robotstvo" nastalo upravo iz želje da se razvije superkompjuter usporediv sa mr. Alfinom opremom iz prve faze agencije Alfa.


Edited by - Kerempir on 26/10/2023 07:13:46
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/10/2023 : 10:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
AGENCIJA ALFA LIBELLUS 19:BUDUĆI NARAŠTAJ:BITKA ZA SLOBODU
Kao što vidite malo sada random čitam Nathana. Iz starog stana sam uzeo 10-ak knjiga ni ne gledajući što uzimam i tako je na red došao i ovaj strip. Iskreno, ne sjećam se uopće radnje, a s obzirom da je očito da je radnja nadovezana na neko prijašnje izdanje upitao sam prijatelja druga i borca Jerryja da mi pojasni u čemu je stvar. Rekao mi je da se ovaj broj direktno veže na AA 14 i da ću teško shvatiti radnju ako njega nisam prije pročitao ali ja sam već došao do sredine stripa:)) I fakat, teško se sve hvata, samo ovdje su nadugačka prepričavanja prijašnjeg stripa ispala pozitivna stvar jer sam ipak nekako sve pohvatao:))
Par riječi o likovima:vrlo su dobro zamišljeni i dosta dobro razrađeni, kako pozitivci, tako i negativci. Ali ipak, radnja je nekako previše obična, sve to ima svoj tok ali nikako da se uzdigne na višu razinu. Sama ideja je odlična:sabor ravnoteže, tajanstveni sarkofag, Zemljani koji nemaju pojma što se dešava na Marsu, pokret otpora...ALi nedovoljno dobro je to uklopljeno u cjelinu. Mislim, strip je dobar ali ne pretjerano dobar. I osim toga (SPOIL...Ma kakav spoiler, svi ste već onak' to pročitali:)) kada konačno otvore onaj sarkofag desi se...ništa. Lik nešto malo popriča sa Kay i onda se vrati u hibernaciju. Bezveze. Ali dobro, postoji dobra osnova za nastavak, em oko toga tipa em kaj se agencija Alfa ponovno počinje obnavljati!:))
Crtež je bolji od radnje i baš paše SF okruženju.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10
Naslovnica:8/10

AGENCIJA ALFA LIBELLUS 20:
"HIDRA"
Ne znam zašto se ovaj strip našao u ovoj ediciji kada je glavni junak Nathan, Ok, tu je i Branko ali Nathan vodi glavnu riječ. Ovo je glat moglo ići kao dvodijelna epizoda u redovnoj seriji.
Priča je vrlo dobra. Izolirano naselje u kojem je naizgled sve sjajno ali iza površine se kriju mračne tajne. Negativci (koliko god ih ima:)) su vrlo dobro prikazani, kako oni klasični tako i oni fini i ugledni ljudi koji ispod svoje vanjštine kriju mračnu crtu ličnosti. Što su neki ljudi spremni napraviti da bi postigli svoje ciljeve... Piani je ovdje odradio i više nego solidan posao. Crtež je kvalitetan.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10
Naslovnica:7/10
Scena eksplozije automobila na stranama 156 i 157:10/10

DRAMA NA PUČINI
I opet imamo Nathana u glavnoj ulozi. Onda bolje preimenujte serijal u "Nathan Never - epizode van redovne serije" i bok. Uglavnom, ovdje se Piani nije baš proslavio:)) Priča je čitljiva ali ništa više od toga. Pokušaj kompliciranja radnje dodatnom misterijom je izveden onak', dobro ali ništa posebno. Crtež je ne pretjerano dobar.
Scenarij:5/10
Crtež:5/10

PRIJATELJICA U NEVOLJI
Jaooo kaj ga Vigna mlati...:)) Jbte ovakav dijaboličan plan koji su smislili negativci ima toliko rupa i toliko toga može poći po zlu da fakat ne znam kako su oni mislili da će to uspjeti. Jedino što iskače je portret prijateljice koja im psihički slom i koji se pokaže odlično odglumljen.
Scenarij:5/10
Crtež:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 27/10/2023 : 18:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jerry Krause

Uspio tko pročitati cijeli ovaj novi Asteroid Argo do kraja?

Cijeli dan ga pokušavam čitati i uspio doći do 39. stranice. Eto koliko je zanimljivo. Vigna toliko guši s tekstom i objašnjavanjima.



Ja ga još nisam ni kupio:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 28/10/2023 : 07:32:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Eno mi ga, stoji na vrhu novih Kolorki.
Prolistao sam ga samo malo, na racun ovih 'pohvala', i prvi utisak je da crtez ne valja. A nakon citanja bit ce sigurno i gori.

No dobro. Danas krecem s Ratom svjetova. Vikend i izreklamirana famozna saga. Ne cini se lose. Pauza samo da 'opalim' obiteljske gradele. ;)

Moram se ubaciti na drugi kolosjek, nakon 135 epizoda Magicnog u 21 dan... ali isplatilo se ponovo ga iscitati. Sam vrh SBE produkcije.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 28/10/2023 : 14:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Eno mi ga, stoji na vrhu novih Kolorki.
Prolistao sam ga samo malo, na racun ovih 'pohvala', i prvi utisak je da crtez ne valja. A nakon citanja bit ce sigurno i gori.

No dobro. Danas krecem s Ratom svjetova. Vikend i izreklamirana famozna saga. Ne cini se lose. Pauza samo da 'opalim' obiteljske gradele. ;)

Moram se ubaciti na drugi kolosjek, nakon 135 epizoda Magicnog u 21 dan... ali isplatilo se ponovo ga iscitati. Sam vrh SBE produkcije.





Pa koliko si ih čitao, 6-7 dnevno?

Bome si fino potegnuo:))

Ajd' sad na čitanje RS-a i stavljaj komentare.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 571 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.85 seconds. Snitz Forums 2000