forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 NATHAN NEVER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 571

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 07/11/2023 : 09:38:19  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
kolega, nije reboot. nešto se dogodilo sa sigmundom na kraju rata svjetova i u sljedeća 4 broja će se to razriješiti. dakle bitno je ono u pozadini. glavne priče su posvete pojedinim razdobljima nathana i nevezane su jedna od druge. u 5. golcondinom broju kreće novi nathan koji se više neće osvrtati na prethodne narative. tek za to kažu da je grozno tako da možeš uštedjeti novac za inteligentnije stripove :).

Till I Collapse
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/11/2023 : 10:05:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

quote:
Originally posted by Jerry Krause

quote:
Originally posted by I like girlz

možda ja više nisam za čitanja bonellija ili je do autora NN, ali muku mučim da pročitam "sigmundova tajna". tako loš strip scenaristički, dijalozi na niovu nekih drugorazrednih essegesse stripova, jadno sve u svemu... ako im je ovo reboot, onda bolje da ga nisu ni radili, jer nemam namjeru dalje kupovati. početak originalnog serijala ("specijalni agent alfe") za 3 klase bolji.




Bez da je kritika, ali do tebe je i praćenja Nathana. Ova mini saga od 4 epizode je svojevrsna posveta počecima serijala i namjerno se išlo s ovakvim scenarijima, a glavni dio je u pozadini gdje će se otkriti Sigmundova tajna.

Tko god da je sad uletio ko iz vedra neba s ovom epizodom i nije pratio ovaj topic naravno da mu ništa nije jasno. Zato nije mi jasan ovaj potez Golcondin s ovim stripom.



ehh, pričaš s nekim ko je od prvog broja u izdanju slobodne dalmacije čitao i skupljao nathana i kome je ovo jedan od najdražih bonelli stripova, tako da...

realno, ovaj reboot je loše počeo, a ako se "po jutru poznaje dan"... bolje da ga nisu ovako ni radili.

scenarij je loš, a dijalozi još lošiji, na nivou tajanstvenog alana, mikija, bleka...



Šta, Nathan puca iz topa koji drži u ruci i pije čaše mleka?:D

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/11/2023 : 13:19:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Nego Ivane kakva ti je saga?
Ništa ne komentiraš:))




Procitao. Da.
Pomalo.
Sad mi je masa svirki u Zagrebu, pa mi je to za prokomentirati prisnije. Dan za danom. Imam gore 'sto' druzenja i nemam vremena za sve sto bi htio. Pa i Interliber, a na nijednog nisam bio nikad prije, pa eto da i to pocirim...
A i uhvatio sam se jednog starog Stephena Kinga trenutno u pauzama 'ludila'.
(A treba i obici grill stacije, Stari kotac, TPK, Batak...)

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1588 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 07/11/2023 : 16:04:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Ne kužim, golconda osim što izdaje nn od prvo broja, sada je paralelno počeo i brojeve nakon rata svjetova?
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/11/2023 : 16:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Isprike, isprike.
Ja sam mislio da ćemo opet svaku epizodu pojedinačno komentirati, a ti sad kažeš da ti je sve bitnije od Nathana.

Ma nema beda prika, kad uloviš vremena, baci koji komentar.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 07/11/2023 : 17:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

Ne kužim, golconda osim što izdaje nn od prvo broja, sada je paralelno počeo i brojeve nakon rata svjetova?


da, u lms ediciji. s knjigama su usporili.

Till I Collapse
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6177 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/11/2023 : 19:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam specijal 22, tako, meni je ovo čisto OK, tu negdje sa Legs Pričama.
Crtež mi je bio malo čudan, na trenutke na trenutke dosta loš, posebno loše su mi nacrtane oči likova, ne znam izgledaju vrlo neobično.
Priča je tako, dosta predvidljiva, ali ono, može proći.
Sada mi je napokon došao na red Rat Svjetova, a trenutno sam u tako nekoj ''neda mi se uopće čitat'' fazi da je to čudo, nikako da počnem, samo bi gledao filomove i serije. A još sada interliber, pa će doći još toga za pročitati....muko moja. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7220 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 08/11/2023 : 12:11:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
Opala... idemo dalje... drži se ritam...


quote:
Kao što smo već spomenuli, iako smo do kraja ovoga tjedna u cijelosti zaokupljeni Interliberom gdje nas svakodnevno možete pronaći u paviljonu 6, na štandu 1b (od glavnog ulaza drugi štand desno, na istome mjestu kao i prošlih godina), pokušat ćemo vas ipak što češće informirati i o novim izdanjima koja se nalaze u tiskari i koja bi se uskoro trebala naći u prodaji.

Među njima je i već 15. gigant Nathana Nevera pod naslovom “NIŠTAVILO”, a autori su Davide Rigamonti (scenarij) i Paolo Di Clemente (crtež)!

Kao i obično, što se tehničkih detalja tiče, riječ je o izdanju na 224 stranice formata 215 x 305 mm (c/b; tvrde korice), naklada je 250 primjeraka, a ovaj gigant izvorno je u Italiji objavljen u ožujku 2012. godine.

Vezano za radnju, riječ je o priči koja je stvarana s ogromnim zanosom, vrlo intimnoj priči koja će nam pokušati odgovoriti na pitanje što se dogodi kad čovjeku ponestane orijentira... Kad se više nema za što uhvatiti, kad nema emocija koje će podijeliti, prošlosti koju će oplakati i kad ga obgrli ništavilo...

Tradicionalno, popis svih naših izdanja u 2023. godini možete pronaći na sljedećem topicu - http://www.libellus.hr/Forum/default.aspx?g=posts&t=2359 – i potom još samo informacija da će redovna cijena “Ništavila” biti 32,95 €, a tijekom prva dva mjeseca moći ćete ga kupiti po promotivnoj cijeni od 26,36 €.

Bacite pogled:

[url=https://postimg.cc/PPQYZx2x][/url]

[url=https://postimg.cc/p5YhDGQ7][/url]
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/11/2023 : 12:47:55  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Yeah!

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6177 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 08/11/2023 : 14:28:46  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Još jedan i gotovi Giganti. :)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/11/2023 : 18:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
NATHAN NEVER LIBELLUS 177:BIJELI CIRKUS
Nastavljam sa čitanjem starijih epizoda.
Bijeli cirkus ima upečatljivog negativca sa pozitivnim pobudama ali, kako to obično biva sa negativcima, rješava te pobude na negativan način pa tako mutanticu Yelanu, nakon njenog odbijanja suradnje, otima u krvavom pohodu. Zašto,mogao je oteti samo nju? Eh, kriminalni umovi...Međutim, Yelanino razmišljanje stvarno nije jasno. Prvo, hajmo pogledati iz praktičnih razloga:pomaganjem djevojčici vrlo vjerojatno bi si spasila kožu. Drugo, njena filozofija kako djeca trebaju ispaštati zbog grijeha očeva je apsurdna. I tu dolazimo do Nathanove legendarne reakcije na str. 89-92 što konačno uvjerava Yelanu da pomogne djevojčici. Vrlo neočekivano i vrlo dobro smišljeno.
Ipak, nije riječ o nekoj jako dobroj epizodi. Fini Viettijev "snježni" filler koji ne razočarava ali niti ne nudi ništa posebno dobro.
Crtež je ok, imamo jednu upečatljivu panoramu Snježnoga grada na str. 46-47.
Naslovnica nema veze s pričom, totalno čudno:))
Scenarij:6/10
Crtež:6/10
Naslovnica:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
385 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 10/11/2023 : 15:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
Sljedece godine u 10mj izlazi treci teamup izmedju Nathan-a i Martin Mystere.

Ovaj put neide specijalno izdanje vec ce prica poceti u MM 416 a zatim se nastavlja u NN 401, 402 i 403, ukupno 360 stranica. Pise Barone, a za crtez su zaduzeni Salvatore Cuffari, Giulio Giordano i Sergio Giardo.







https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/11/2023 : 18:37:07  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
To je za nas ovdje lose.
Isto kao sa Dylanom i Dampyrom, koji su u maticnoj zemlji izisli takoreci u istom mjesecu, jedan dio price u DD serijalu, drugi kod redovnog Dampyra. DDa smo docekali nedavno i njegov dio price, a dio iz Dampyra ako bude i kad bude, a mozda i nikad...
Tako i ovo NN/MM broj za brojem.
Previse kasnimo, a nesto nikad ni necemo uhvatiti, bar ne za nasih zivota...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/11/2023 : 19:47:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Možda bi mogli isfurati neko specijalno izdanje...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

darkwoodaxe
Senior Member



Croatia
1202 Posts

Member since 23/10/2006

Posted - 10/11/2023 : 21:30:11  Show Profile Show Extended Profile  Send darkwoodaxe a Private Message  Reply with Quote
taman za superbook.

Till I Collapse
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/11/2023 : 10:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Da, ne sumnjam.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

chris.tower
Junior Member



Croatia
385 Posts

Member since 17/12/2011

Posted - 11/11/2023 : 10:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit chris.tower's Homepage  Send chris.tower a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

To je za nas ovdje lose.
Isto kao sa Dylanom i Dampyrom, koji su u maticnoj zemlji izisli takoreci u istom mjesecu, jedan dio price u DD serijalu, drugi kod redovnog Dampyra. DDa smo docekali nedavno i njegov dio price, a dio iz Dampyra ako bude i kad bude, a mozda i nikad...
Tako i ovo NN/MM broj za brojem.
Previse kasnimo, a nesto nikad ni necemo uhvatiti, bar ne za nasih zivota...




Vjerujem da bi ovo moglo izaci dosta brzo u Zlatnoj seriji, slicno kao sta su uradili s NN 64 i 65, ili Dylan i Dampyrom.

https://photos.app.goo.gl/VCzp2QfWvMgWF1WZ8 - Rasprodaja stripova iz moje kolekcije, glanceri i rijetke stvari!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/11/2023 : 15:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
NATHAN NEVER LIBELLUS 178/179:GOSPODAR KLONOVA/HELIOPOLIS
Odličan strip! Prve tri četvrtine prvog dijela su čista akcija, a onda krećemo sa zanimljivim dijalozima tipa verbalni sukobi sa prokonzulima, potpuno zanimljivi izdajnik Alana darka Jason Hyde, sve veće približavanje Eleonore i Darvera te svađa Sigmunda i Nathana oko Linka. Stvarno interesantno.
Druga epizoda je isto interesantna i dinamična, a napad na Heliopolis je vrhunac epizode. Ipak, kraj je mogao biti malo učinkovitiji.Ali sve u svemu odlično.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10
Prva naslovnica:6/10
Druga:7/10, makar takvih androida nema u epizodi.

AGENCIJA ALFA LIBELLUS 17:KALIOPA
Dosadnoooooo...
Izdržao sam do 80. str.
I stvarno ne znam zašto čiste Nathanove epizode stavljaju pod AA sagu. Možda da se riješe Pianijevih epizoda? Jerry kaže da su za to smišljene MAXI epizode ali moguće je da se to i ovdje dešava.
Scenarij:3/10
Crtež:6/10
Naslovnica:5/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6177 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/11/2023 : 15:57:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam napokon Rat Svjetova.
Ukratko, meni je rat sa Orbitalnim postajama bolji od ovoga, pogotovo zbog debelo najjačeg krajnjeg poteza (a i nekako realnog) glavne negativke.
Ovaj sudac što se spominje..to su oni ala Judge Dredd što su bili u nekim prijašnjim epizodama jelda? Ne sjećam se baš previše..
Priča se dosta dobro gradi, sve ide pomalo i postaje sve napetije i napetije, onda sljedi glavni dio koji je isto dosta dobar i onda pomalo kraj. Odlična priča, ali Orbitalne su ipak malo iznad.
Ne znam vodi li ''Vatreno Nebo'' negdje dalje da ne spojlam previše, nakon što prođu sve 4 epizoda Sigmundove tajne. Mislim na Resyu.

A Tajna mi je baš fora, Giardo je odradio sjajan posao sa crtežom, veliki omaž CCu i prvoj epizodi NN-a, uz glavnu naslovnicu, pa onu c/b ''naslovnicu'' prije same priče, pa CC-ovog trademarka u vidu odsjaja na dijelovima crteža, stila crtanja likova...baš me pukla nostalgija za početnim epizodama NN-a. Obje epizode za sad mi se sviđaju, i baš me zanima koji će na kraju biti zaključak, premda mi se čini da ipak neće biti ništa spektakularno.

Ne znam koliko vas je uopće išlo skenirati onaj QR kod u ovoj knjizi, meni je fora vidjet gdje me je odvelo...neću spojlat, probajte, radi.

E sada me najviše od svega zanimaju epizode 254 i nadalje, da vidim što je točno toliko loše i grozno u njima. Mislim da ne može ništa nadmašiti Asteroid i Ujedinjeni za Planetu.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 12/11/2023 16:12:57
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/11/2023 : 16:09:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pročitao sam napokon Rat Svjetova.
Ukratko, meni je rat sa Orbitalnim postajama bolji od ovoga, pogotovo zbog debelo najjačeg krajnjeg poteza (a i nekako realnog) glavne negativke.
Ovaj sudac što se spominje..to su oni ala Judge Dredd što su bili u nekim prijašnjim epizodama jelda? Ne sjećam se baš previše..
Priča se dosta dobro gradi, sve ide pomalo i postaje sve napetije i napetije, onda sljedi glavni dio koji je isto dosta dobar i onda pomalo kraj. Odlična priča, ali Orbitalne su ipak malo iznad.
Ne znam vodi li ''Vatreno Nebo'' negdje dalje da ne spojlam previše, nakon što prođu sve 4 epizoda Sigmundove tajne. Mislim na Resyu.

A Tajna mi je baš fora, Giardo je odradio sjajan posao sa crtežom, veliki omaž CCu i prvoj epizodi NN-a, uz glavnu naslovnicu, pa onu c/b ''naslovnicu'' prije same priče, pa CC-om trademarka u vidu odsjaja na dijelovima crteža, stila crtanja likova...baš me pukla nostalgija za početnim epizodama NN-a. Obje epizode za sad mi se sviđaju, i baš me zanima koji će na kraju biti zaključak, premda mi se čini da ipak neće biti ništa spektakularno.

Ne znam koliko vas je uopće išlo skenirati onaj QR kod u ovoj knjizi, meni je fora vidjet gdje me je odvelo...neću spojlat, probajte, radi.

E sada me najviše od svega zanimaju epizode 254 i nadalje, da vidim što je točno toliko loše i grozno u njima. Mislim da ne može ništa nadmašiti Asteroid i Ujedinjeni za Planetu.





Zanimljivo je uspoređivati ta dva rata, samo što se sad više ne sjećam dovoljno dobro svih detalja (pa i nekih glavnih radnji) Rata sa orbitalnim postajama da bih mogao dati mišljenje.
Trebalo bi to sve pročitati još jednom pa fino secirati epizodicu po epizodicu i na kraju usporediti.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/11/2023 : 21:21:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
AGENCIJA ALFA LIBELLUS 18:
Na krovu svijeta
Fina snježna epizoda.
Doktorica Fulvihr izgleda kao ženski Mister Alfa. Slučajnost?
Zadnja vinjeta na 13.str.:odlično:))
Ovdje je Link glavni junak i on tu ulogu odigrava solidno.
Pitanje:Da li se djevojčica čiji je um prebačen u androidov više igdje pojavljuje?
Naslovnica odlična. Iako link nigdje u epizodi ne gubi ruku.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10
Naslovnica:8/10

Dvostruka prijetnja
Krimi priča sa May u glavnoj ulozi.
Dvije radnje spojene u jedan završni sukob.
Nije loše.
A i svi mi imamo u prošlosti ljude s kojima smo nekad bili vrlo bliski.
A sada više nismo.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

Stroj za snove
Opet NN u AA priči.
Zar ovo ne bi trebala biti edicija gdje gledamo druge agente u akciji?
Sama ideja je odlična za razmatranje.
Čitao sam o njoj još kao klinac.
A zubari?
Pa čovjek bi mislio da u budućnosti strojevi popravljaju zube:))
I da su scene zubara nad zubarskom stolicom i pacijentom prošlost:))
Crtež solidan.
Odlična slika na str. 197.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

Asteroid smrti
Priča ima jednu rupu u scenariju ali dobro.
Solidna svemirska epizodica.
Red sabotaže, red svemirskih scena, red zgodnih žena u svlačionici...
I tak:))
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/11/2023 : 15:48:53  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
NATHAN NEVER LIBELLUS GIGANT 13:NA GRANICAMA UMA
Granice uma ovdje su stvano pomaknute...i podosta prijeđene. Ima dosta alternativnih linija, a određene stvari su uzete iz Total Recall filma:tipa vađenje iz nosa Lemmikove čahure te same "što je stvarno, a što nije" priče.
Ovaj GIGANT je na mene ostavio pozitivan dojam. Toliko priča, toliko narativnih silnica...
Crtež je odličan iako ima neke momente kad baš nije kao u ostatku GIGANTA,npr. kao npr. prvi dio fantasy priče. Ali ima stvarno upečatljivih scena, kao npr. str. 115 gdje vidimo Macea kako drži Lauru za vrat te malenu Ann u kutu idr.
Priča nema glavu i rep, ima rep, pa dio glave, pa dio repa...i tako sve do kraja.
Sve u svemu, ja sam zadovoljan.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10
Naslovnica:8/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 13/11/2023 : 21:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message  Reply with Quote
ima li kakva info iz libellusa, kad planiraju izdati onih 5 knjiga kako bi konacno spojili epizode izmedju 47 i 63??
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6177 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/11/2023 : 07:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Pisao je netko da ih je pitao i imaju mislim 1 knjigu u planu za slijedeću godinu, a u roku od mislim dvije godine će navodno izaći i ostale.

A za ovu godinu su nam još ''dužni'' AA 25 i Maxi 8 i onda su ispunili obećano.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 14/11/2023 07:29:48
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 14/11/2023 : 15:47:50  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Valjda ćemo doživjeti da se ta rupa popuni:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page
Page: of 571 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 3.35 seconds. Snitz Forums 2000