forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Moj obračun sa svima-sve je na 1. i 12. str.:))
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 15/02/2024 : 12:54:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
quote:


2. 31.07.2022. otvara mladjo topic "ucinio sam dobro djelo" verovatno isfrustriran prethodnim topicom i akcijom. I dize egotrip na maksimum.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=53278&SearchTerms=dobro

Naravno, tu takodje idu etiketiranja na "4-5 hejtera" i tako redom. Pa je preraslo u "8 hejtera i 2-3 padobranca" i tako redom. Standardna prica.




prolistao sam topic MLAĐINOG DOBROG DJELA nakon dužeg vremena i sada, sa vremenske distance, mogu reći da cijela ta situacija zvući (i izgleda) još bizarnije, čudnije i besmislenije. ma kakvo mlađino DOBRO DJELO, ovo što je on pisao (i radio) nema veze sa zdravim razumom. mnogi su to primijetili u toku topika i s opravdanim razlogom cijelu situaciju analizirali i propitkivali, a i ja sam, na zadnjim stranicama topika, sve te primjedbe, komentare i kritike uobiličio u par pitanja na koja nikada nisam dobio odgovor... osim par (suptilnih) upozorenja da je bolje da začepim.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10204 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 15/02/2024 : 12:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
quote:
Originally posted by mmihoci

A što to treba uzeti kao stvari koje mjere nečiji uspjeh?



Suočiti se sa samim sobom i poslije toga se dobro osjećati.

To je mjera uspjeha.

Jasno tu je ključno pitanje kriterija, odnosno objektivnosti.
Tko je uopće objektivan prema sebi?
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7535 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 15/02/2024 : 13:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

Sve je meni ovo ljudski. Svi smo grijesili u zivotu. Svi smo se gubili i sramotili se, ali svi smo prije ili kasnije postali svijesni toga ili barem oni koji imaju nesto u glavi. Uvrede, udarci pa i oni ispod pojasa u afektu (koji,istina, kod njega traje par godina) mogu se razumjeti. Ja najveci problem vidim u njegovom mindsetu, u tome sto covjek mjeri neciji uspjeh i vrijednost velicinom stana, skupocom auta i visinom place. Sto sa 50 ili koliko vec godina u guzici misli da je uspjeh pojebati nesto... e to je mene blam citati, to je za masiranje sljepocnica.



Vezano za tvoju prvu rečenicu, zaista se ništa strašno nije desilo ovde.

Ja nikada nisam imao problem sa Mlađom. Ali mi jeste ovo interesantno fenomenološki.

Radim u većoj firmi, duži niz godina i prisustvovao sam smenama rukovodilaca, koje podnose dostojanstveno ili nedostojanstveno. Oni prvi su cenjeni među ljudima, drugi su inače problematični.

Nedostojanstveno smenjeni prestanu posle smene da govore sa pola firme, jer u svakom zaposlenom vide zaverenika koji mu je "smestio" da zglajzne sa funkcije. Nikad ne vide problem u sopstvenom lošem radu, odnosno službe ili sektora koji vode.
Jedan direktor proizvodnje je čak plakao i molio glavnog direktora da ga ne smeni, jer ima kredit za stan koji treba da otplaćuje, iako je proizvodnja bila u katastrofalnom stanju.

Ali da se ne udaljavam previše.

Što se tiče životnog uspeha i vrednosti, sami biramo sa kakvim ćemo se ljudima družiti, baš prema vrednostima koje oni cene, između ostalog.

Nisu meni vrednosti bogatstvo, auto, visina plate i veličina kuće/stana. Ali ne moraju nužno da budu ni žena i deca.

Biram ljude sa kojima se družim, koji drugima ne nameću svoje vrednosti i dopuštaju da svako ima svoje želje i ciljeve.

Edited by - alexts on 15/02/2024 13:08:19
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/02/2024 : 13:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by kiky
prolistao sam topic MLAĐINOG DOBROG DJELA nakon dužeg vremena i sada, sa vremenske distance, mogu reći da cijela ta situacija zvući (i izgleda) još bizarnije, čudnije i besmislenije. ma kakvo mlađino DOBRO DJELO, ovo što je on pisao (i radio) nema veze sa zdravim razumom. mnogi su to primijetili u toku topika i s opravdanim razlogom cijelu situaciju analizirali i propitkivali, a i ja sam, na zadnjim stranicama topika, sve te primjedbe, komentare i kritike uobiličio u par pitanja na koja nikada nisam dobio odgovor... osim par (suptilnih) upozorenja da je bolje da začepim.



"izvući iz arhive neki tamo "životni pothvat" jer ti je, nakon gomile blamaže koju si radiš na forumu, očajnički potrebno priznanje i potvrđivanje, te još to tako agresivno i samodopadno, što u naslovu i prezentaciji, nabijati svima na nos je u najmnaju ruku... egotripovski."

Da izvucem i tvoj citat sa kojim se slazem.
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4248 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/02/2024 : 13:26:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter
Šta ti se desilo (poslednjih par godina, od kada je krenulo ovo upadljivo ponašanje) ne znam, ali mi je žao što se ovo ovako završilo. Najiskrenije.


E ovo boldano je ključno, znači nisam sam sebi lud što sam primjetio isto.
Ako zanemarimo onaj neki navodni pijani ispad na Mafestu ili di već Mladjo je bio sasvim dobar moderator sve do tamo negdje prije 3-4 godine otprilike, kad se zaredala hrpa pogrešnih odluka, obračunavanja sa baniranima na zaključanim temama, preseransi sa pozicije moći i slično. Pretpostavljam da je taman u tom periodu prešao na bolji posao/pronašao žensku itd pa je zbog toga došlo do promjene u osobnom i forumaškom smislu. Ni prvi ni zadnji iz kojeg politika/moć izvuče najgore osobine. Ne znam kako drugačije objasniti ovaj vrtićki narcisoidni meltdown koji nije samo nepotrebno ružan prema neistomišljenicima nego i svima ostalima na forumu.
To je ko ono: daj čovjeku flašu Čivasa i poziciju više na društvenoj ljestvici paš vidt kakav je.
...iako ja mislim da je ta fraza sranje ali u ovom slučaju ispada očita.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2024 : 13:35:17  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
a i vi tu palamudite bezveze oko lika koji je iskompleksirana budala sa željom za moči nad drugima pa makar i u vidu jebenog moderatora stripovskog foruma.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39923 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 15/02/2024 : 13:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

a i vi tu palamudite bezveze oko lika koji je iskompleksirana budala sa željom za moči nad drugima pa makar i u vidu jebenog moderatora stripovskog foruma.




Secas se ove sramote?

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=53039&whichpage=1
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4019 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 15/02/2024 : 14:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message
Nakon 13 godina moderiranja i još više godina provedenih na forumu treba se znati i povući sa foruma ko gospodin ako si već dobio želju da se povučeš. Uvijek si treba ostaviti otvorena vrata gdje god da odlaziš...
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
608 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 15/02/2024 : 14:10:33  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by jaki

a i vi tu palamudite bezveze oko lika koji je iskompleksirana budala sa željom za moči nad drugima pa makar i u vidu jebenog moderatora stripovskog foruma.




Secas se ove sramote?

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=53039&whichpage=1


Uuuu ovo je bio pravi spektakl samosrozavanja
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8551 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/02/2024 : 14:11:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

Sve je meni ovo ljudski. Svi smo grijesili u zivotu. Svi smo se gubili i sramotili se, ali svi smo prije ili kasnije postali svijesni toga ili barem oni koji imaju nesto u glavi. Uvrede, udarci pa i oni ispod pojasa u afektu (koji,istina, kod njega traje par godina) mogu se razumjeti. Ja najveci problem vidim u njegovom mindsetu, u tome sto covjek mjeri neciji uspjeh i vrijednost velicinom stana, skupocom auta i visinom place. Sto sa 50 ili koliko vec godina u guzici misli da je uspjeh pojebati nesto... e to je mene blam citati, to je za masiranje sljepocnica.



Da, iz mojeg ugla, dosta poremećen moralni kompas. Ako je definicija uspjeha novac, statusni simboli i rukovanje s uspješnim ljudima onda stvarno. I jasno mi je da se ovdje svako sa svakim može zakačiti oko minornih stvari, ali ovolika doza žuči i taštine istovremeno. Zbog čega?
Znam ljude koji nemaju svoj stan, niti skupi auto, niti veliku plaću, pa su mnogo sretniji od onih koji imaju puno, a ne znaju di bi sami sa sobom ili od posla nemaju vremena za ništa drugo u životu.
Uglavnom mladjo, jedina istina koju si rekao je ta da je tinton mali pizdek hehehe

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 15/02/2024 : 14:20:17  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

a i vi tu palamudite bezveze oko lika koji je iskompleksirana budala sa željom za moči nad drugima pa makar i u vidu jebenog moderatora stripovskog foruma.




Jbg, mora li ovako? Hajde ove (opravdane) kritike i komentari, ali uvrede nisu na mestu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19603 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 15/02/2024 : 14:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by paro


Uglavnom mladjo, jedina istina koju si rekao je ta da je tinton mali pizdek hehehe



I da sam inteligentan, molit ću.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8551 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 15/02/2024 : 14:30:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by paro


Uglavnom mladjo, jedina istina koju si rekao je ta da je tinton mali pizdek hehehe



I da sam inteligentan, molit ću.



To čak ni pomahnitali mladjo ne osporava.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20940 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 15/02/2024 : 14:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
Markose,ako ne izbaciš najave najskorije vreme,ode forum u tri lepe.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/02/2024 : 14:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
A da izbaci forum?
Onda bi forum bio miran.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
608 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 15/02/2024 : 14:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message
Ivane, kad smo već u ovom fazonu. Može li kontekst tvoga potpisa? haha
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 15/02/2024 : 15:05:26  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message
Kaj se tolko natežete?
Kakvog to uopće smisla ima?
Ovo, ono, sve, ništa,
forumske putešestvije.

Ako ti nešto nije po volji,
odjebi to i živi dalje.

Pomislite samo da
do prije kakvih tridesetak godina
ljudi se uopće nisu opterećivali
oko ovakvih bedastoća

koje imaju vrlo malo
ili nimalo veze
sa stvarnim životom.

P.S. Bitno da su napokon
preveli Vranu :D

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 15/02/2024 15:06:29
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1546 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 15/02/2024 : 15:05:59  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
"Pažić od dražesti i ljepote" je napokon doživio da mu je gazda prekinuo stanfordski eksperiment? Super, samo je godina 2024. i više nikoga nije briga za neki tamo pretpotopni forum.
Žao mi je čuti da Markos nije dobro - nadam se da će brzo ozdraviti!





Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

Wolfman
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 15/02/2024 : 15:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message
quote:
Originally posted by DK24

Ivane, kad smo već u ovom fazonu. Može li kontekst tvoga potpisa? haha



I mene je zanimalo pa sam pronašao

http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=3&TOPIC_ID=54386#2630393

E sad, koja je povijest njihovog sukoba nemam pojma
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6177 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 15/02/2024 : 15:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
Ja ga da budem iskren nisam ni primijećivao na forumu dok nisam otvorio onaj topic za pravnu pomoć koji je sawitch linkao i gdje sam malo je reći ostao paf na njegov odgovor.
Mislim da sam mu tada slao i PM jer mi je netko i napomenuo da je mladjo pravnik, poslao mu, ali se ne sjećam odg i nebitan je, u temi je sve ispisao i pokazao tko je i što je.
Nakon toga ide blam sa učinio sam dobro djelo topicom.
I sada vidim ovaj topic...sram me čitat njegov post...


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 15/02/2024 16:27:45
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4722 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 15/02/2024 : 15:33:03  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

"Pažić od dražesti i ljepote" je napokon doživio da mu je gazda prekinuo stanfordski eksperiment? Super, samo je godina 2024. i više nikoga nije briga za neki tamo pretpotopni forum.
Žao mi je čuti da Markos nije dobro - nadam se da će brzo ozdraviti!






Di si, legendo!


Go kneel and weep
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8093 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 15/02/2024 : 15:41:59  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
čitam i ne vjerujem
meni će biti žao ako mladjo ode totalno s foruma
iako s ovim topikom nije baš ostavio puno prostora za povratak
u biti, u relativno kratkom periodu smo ostali bez dva moderatora - a slučajevi su i slični i različiti

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2024 : 15:59:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by kimba

Jaki posto si tu ako se ne varam da sam negdje vidijo tvoj post o Karl Vikingu.
Vidim ovo izdanje od Komika u novom ruhu.
Znaš li koliko ima tog materijala, je li velik serijal ili ne.
Ako sam te zamjenio sa nekim drugim za ovo ,isprika.
Također isprika za offtopic.


Mislim da su englezi izdali 2 knjige

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 15/02/2024 : 16:04:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by jaki

a i vi tu palamudite bezveze oko lika koji je iskompleksirana budala sa željom za moči nad drugima pa makar i u vidu jebenog moderatora stripovskog foruma.




Jbg, mora li ovako? Hajde ove (opravdane) kritike i komentari, ali uvrede nisu na mestu.


Zar on nas nije izvriđao?
Sta bi sad triba lagat da mi je ža šta ga je skinulo s "vlasti"?
mladjo je bija najuvjerljiviji loš moderator u povijesti foruma.
I dobra stvar za sve nas da više nije na funkciji.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mmihoci
Senior Member

1045 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 15/02/2024 : 16:09:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message
Meni je baš bezveze što je dobar dio ekipe s foruma otjerala mladju s istog.
Pa onda i dalje pokušavaju prikazati kako je to pravedno i u redu i dalje po njemu "mlatiti".
Valjda će sad taj isti Forum biti kvalitetniji i pravedniji sad kad ga nema.

Meni sve to skupi nije ok i neću više zalaziti u ovu temu.

Nadam se, da će svoje osvrte za DD i NN nastaviti ako ne ovdje onda bar na Libellusovom Forumu.
Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000