forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Moj obračun sa svima-sve je na 1. i 12. str.:))
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 16

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 23/02/2024 : 13:43:10  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Ako je čovjek bija dugo na forumu i još moderator ima pravo na završni razgovor o svom odlasku pa makar se nekome i ne sviđalo.
Kakve sitne pakosti i zloća,da ga se odmah i striktno ućutka jer eto krši pravila .

Koliko je samo puta progledava kroz prste,bija blag i samo upozorava i eventualno izbaciva vrlo kratko ne primjenjujući težu redovnu proceduru .

A sad ste ono ka za dosljednost i pravila kad vam odgovaraju (grupici da ne rečem kojih).





Edited by - RAKOSI4 on 23/02/2024 13:44:00
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4982 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 23/02/2024 : 13:56:17  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Nema smisla raspravljati sa tobom.
Uživaj.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 23/02/2024 : 14:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
Kimba dosadan si.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 23/02/2024 14:52:11
Go to Top of Page

mister T
Starting Member



Croatia
51 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 23/02/2024 : 16:42:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mister T a Private Message
Ovaj topic je nemoguće izbjeći, pa sam odlučio napisati par riječi.
Pasivni sam član (uglavnom samo pratim i čitam), ali dugo godina sam tu pa imam donekle formiranu sliku o forumu... I moderatori su samo ljudi - nemoguće je očekivati da uvijek budu apsolutno efikasni, da im se ne dogode nespretno napisani postovi i gafovi, da nešto ne napišu u afektu i da su potpuno imuni na provokacije... I Mladjo je samo čovjek.
Ne poznajem ga osobno, a uvijek mi je djelovao kao tolerantan, blag, umjeren i kulturan (moderator). Usudio bih se reći - pozitivac. Generalno, upravo takvi ljudi (posebice na poziciji moderatora foruma) omiljena su meta raznih trolova, energetskih vampira i sisača energije, nasilnika i primitivaca, onih koji neumjesnim pisanjem skreću pažnju na sebe, ili na kraju krajeva - "vulgaris" nekulturnih, neotesanih i nepristojnih krkana. Općenito su mi posebno interesantni i oni koji s netom kreiranih profila ulijeću u "vruće teme" i oštro komentiraju...
Trolova, nasilnika i sličnih gore spomenutih ima posvuda i uvijek će ih biti, pa tako i na ovom forumu - to je neizbježno. Ponekad mi ispiju energiju i ometaju mi praćenje tema, a ponekad su toliko loši da postaju zanimljivi - pratiti njihovu "zanimljivost" u "kino modu" (uz piće i kokice) je luksuz koji si moderatori ne mogu priuštiti, pa nije začuđujuće ako "puknu"...
Žao mi je da je većina moderatora otišla i nadam se da to neće umanjiti kvalitetu foruma, a za pretpostaviti je da će biti regrutirani i novi moderatori.
Mladji pozdrav i puno sreće u eri života "nakon foruma".
Srdačan pozdrav i ostalim članovima, naravno.

Baš dobra boja za potpis...
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/02/2024 : 17:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by mister T

Ovaj topic je nemoguće izbjeći, pa sam odlučio napisati par riječi.
Pasivni sam član (uglavnom samo pratim i čitam), ali dugo godina sam tu pa imam donekle formiranu sliku o forumu... I moderatori su samo ljudi - nemoguće je očekivati da uvijek budu apsolutno efikasni, da im se ne dogode nespretno napisani postovi i gafovi, da nešto ne napišu u afektu i da su potpuno imuni na provokacije... I Mladjo je samo čovjek.
Ne poznajem ga osobno, a uvijek mi je djelovao kao tolerantan, blag, umjeren i kulturan (moderator). Usudio bih se reći - pozitivac. Generalno, upravo takvi ljudi (posebice na poziciji moderatora foruma) omiljena su meta raznih trolova, energetskih vampira i sisača energije, nasilnika i primitivaca, onih koji neumjesnim pisanjem skreću pažnju na sebe, ili na kraju krajeva - "vulgaris" nekulturnih, neotesanih i nepristojnih krkana. Općenito su mi posebno interesantni i oni koji s netom kreiranih profila ulijeću u "vruće teme" i oštro komentiraju...
Trolova, nasilnika i sličnih gore spomenutih ima posvuda i uvijek će ih biti, pa tako i na ovom forumu - to je neizbježno. Ponekad mi ispiju energiju i ometaju mi praćenje tema, a ponekad su toliko loši da postaju zanimljivi - pratiti njihovu "zanimljivost" u "kino modu" (uz piće i kokice) je luksuz koji si moderatori ne mogu priuštiti, pa nije začuđujuće ako "puknu"...
Žao mi je da je većina moderatora otišla i nadam se da to neće umanjiti kvalitetu foruma, a za pretpostaviti je da će biti regrutirani i novi moderatori.
Mladji pozdrav i puno sreće u eri života "nakon foruma".
Srdačan pozdrav i ostalim članovima, naravno.



Pozdrav evo i tebi!
Steta sto vise i cesce ne pises...jer ovako se to i pise! Bar kako ja gledam na stvari u zivotu.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 23/02/2024 : 23:56:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by ivi skoj
A gdje su vjeverice?
Nekada davno je netko obećavao priložiti radove i napredak.
Osjećam se kao djed od Potjeha, kao da me netko lagao.

Baš sam se jučer na večeri animacije od Dješke prisjetio da je bilo nekog pripetavanja u svezi Crne Željke.
Bila su to fora vremena i dobro prepisavanje.
Možda se opet probudi borbeni duh u forumaša pa se razbukta plamen koliko god to Bjesomara smetalo i gušilo.




A, evo, bit će da Marunko nije jedini kojem su nofčeki važni, a, dok se trči za njima, neke druge stvari stoje.
Al, objavio sam zapravo dosta toga onako "sa strane".
Ne volim pokazivati stare radove, ali evo dvije slike na kojima trenutno radim, ilustracije za Mobija Dicka. Nisu vjeverice, ali ima kravica, ovčica, moržića, levijatančića...






Vjeverice su bolje.

Gledam nešto, prije pokoji dan ti bilo 20 godina na forumu.
Nabralo se ponešto godina, ode mladost nizvodno.
Meni kum kaže da sam lijepe godine doživio, to je valjda neka poruka da počnem pripremati stvari.
Samo da mi je dočekati prošireno izdanje vjeverica i to je to, gasi svjetlo.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/02/2024 : 02:17:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Jebate,Ivan ima deset nikova...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/02/2024 : 07:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by mister T

Ovaj topic je nemoguće izbjeći, pa sam odlučio napisati par riječi.
Pasivni sam član (uglavnom samo pratim i čitam), ali dugo godina sam tu pa imam donekle formiranu sliku o forumu... I moderatori su samo ljudi - nemoguće je očekivati da uvijek budu apsolutno efikasni, da im se ne dogode nespretno napisani postovi i gafovi, da nešto ne napišu u afektu i da su potpuno imuni na provokacije... I Mladjo je samo čovjek.
Ne poznajem ga osobno, a uvijek mi je djelovao kao tolerantan, blag, umjeren i kulturan (moderator). Usudio bih se reći - pozitivac. Generalno, upravo takvi ljudi (posebice na poziciji moderatora foruma) omiljena su meta raznih trolova, energetskih vampira i sisača energije, nasilnika i primitivaca, onih koji neumjesnim pisanjem skreću pažnju na sebe, ili na kraju krajeva - "vulgaris" nekulturnih, neotesanih i nepristojnih krkana. Općenito su mi posebno interesantni i oni koji s netom kreiranih profila ulijeću u "vruće teme" i oštro komentiraju...
Trolova, nasilnika i sličnih gore spomenutih ima posvuda i uvijek će ih biti, pa tako i na ovom forumu - to je neizbježno. Ponekad mi ispiju energiju i ometaju mi praćenje tema, a ponekad su toliko loši da postaju zanimljivi - pratiti njihovu "zanimljivost" u "kino modu" (uz piće i kokice) je luksuz koji si moderatori ne mogu priuštiti, pa nije začuđujuće ako "puknu"...
Žao mi je da je većina moderatora otišla i nadam se da to neće umanjiti kvalitetu foruma, a za pretpostaviti je da će biti regrutirani i novi moderatori.
Mladji pozdrav i puno sreće u eri života "nakon foruma".
Srdačan pozdrav i ostalim članovima, naravno.


Vrati se nazad di si bija do sada i ne piši više ništa.
Bolje za tebe.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/02/2024 : 07:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mister T

Ovaj topic je nemoguće izbjeći, pa sam odlučio napisati par riječi.
Pasivni sam član (uglavnom samo pratim i čitam), ali dugo godina sam tu pa imam donekle formiranu sliku o forumu... I moderatori su samo ljudi - nemoguće je očekivati da uvijek budu apsolutno efikasni, da im se ne dogode nespretno napisani postovi i gafovi, da nešto ne napišu u afektu i da su potpuno imuni na provokacije... I Mladjo je samo čovjek.
Ne poznajem ga osobno, a uvijek mi je djelovao kao tolerantan, blag, umjeren i kulturan (moderator). Usudio bih se reći - pozitivac. Generalno, upravo takvi ljudi (posebice na poziciji moderatora foruma) omiljena su meta raznih trolova, energetskih vampira i sisača energije, nasilnika i primitivaca, onih koji neumjesnim pisanjem skreću pažnju na sebe, ili na kraju krajeva - "vulgaris" nekulturnih, neotesanih i nepristojnih krkana. Općenito su mi posebno interesantni i oni koji s netom kreiranih profila ulijeću u "vruće teme" i oštro komentiraju...
Trolova, nasilnika i sličnih gore spomenutih ima posvuda i uvijek će ih biti, pa tako i na ovom forumu - to je neizbježno. Ponekad mi ispiju energiju i ometaju mi praćenje tema, a ponekad su toliko loši da postaju zanimljivi - pratiti njihovu "zanimljivost" u "kino modu" (uz piće i kokice) je luksuz koji si moderatori ne mogu priuštiti, pa nije začuđujuće ako "puknu"...
Žao mi je da je većina moderatora otišla i nadam se da to neće umanjiti kvalitetu foruma, a za pretpostaviti je da će biti regrutirani i novi moderatori.
Mladji pozdrav i puno sreće u eri života "nakon foruma".
Srdačan pozdrav i ostalim članovima, naravno.



Pozdrav evo i tebi!
Steta sto vise i cesce ne pises...jer ovako se to i pise! Bar kako ja gledam na stvari u zivotu.


Za ove svemirce šta upadaju bez kucanja me boli kurac, ali je li mougće da ni ti ne kužiš ko je i šta je mladjo????

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/02/2024 : 07:33:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ako je on od "juče" na forumu, ja sam Lady Gaga.





A ako je vukozec ozbiljan ja san Daniel Mlađenović.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1546 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 24/02/2024 : 08:05:06  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by ivi skoj
Vjeverice su bolje.

Gledam nešto, prije pokoji dan ti bilo 20 godina na forumu.
Nabralo se ponešto godina, ode mladost nizvodno.
Meni kum kaže da sam lijepe godine doživio, to je valjda neka poruka da počnem pripremati stvari.
Samo da mi je dočekati prošireno izdanje vjeverica i to je to, gasi svjetlo.




Polako, stari moj, meni su 44 godine, znakova starenja još nema i nikakva se svjetla još ne gase! Puno me više brine to što je naša civilizacija preživjela svoj vijek i jedino svjetlo koje još ima je svijeća pored odra. Ali ja namjeravam nadživjeti i nju i period mraka nakon nje i dočekati novo svjetlo koje će doći. Nejdi ni ti nikud, ostani tu, crtat ću ti vjeverice ako baš moram!

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/02/2024 : 09:05:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message
I ja sam mislio do pedesete da nikada neću skinuti superherojsko odijelo, kad ono nakon što sam postao većinski vlasnik stoljeća počele stvari kliziti unazad.
U koroni sam skoro riknuo, nekako sve više se nalazim sa vršnjacima po sprovodima i gledajući stripove koje mislim pročitati, muziku preslušati i tekme pogledati sve manje slobodnih termina.
I zadnji pesek me napustio nakon petnaest godina i zaključio da još samo mačke ostaju na platnoj listi.
Nije da više ne dižem dvjesto kila iz bencha i da ne trčim ispod deset sekundi na sto, ali sve teže.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/02/2024 : 09:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message
Ne kužim zakaj tolika hajka na mladju?
Ako mi na čiji račun je godinama besplatno jeo i pio, a kad se obogatio i počeo družiti sa Pavaskovićima naprasno nas zaboravio se ne ljutimo, čemu vi dižete hajku.
Znate li vi koliko dobrostojeći državni službenik može pojesti roštilja i popiti pive, a još nije bio ni u braku da doma jede?
Dmar je morao sve stripove rasprodati da ne fali mesa na burzi, zato je napustio forum jer više nije stripofil, a ne zbog Markosa.
Evo sumo je još veći od njega, a jedini put kad je bio na stripburzi odmah je donio litru rakije da počasti, vi koji se najviše ljutite barem ste popili pokoji ban od mladje, a mi ništa.
I ko bi se sada trebao ponašati ko uvređena frajla.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6179 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 24/02/2024 : 09:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by ivi skoj

Ne kužim zakaj tolika hajka na mladju?
Ako mi na čiji račun je godinama besplatno jeo i pio, a kad se obogatio i počeo družiti sa Pavaskovićima naprasno nas zaboravio se ne ljutimo, čemu vi dižete hajku.
Znate li vi koliko dobrostojeći državni službenik može pojesti roštilja i popiti pive, a još nije bio ni u braku da doma jede?
Dmar je morao sve stripove rasprodati da ne fali mesa na burzi, zato je napustio forum jer više nije stripofil, a ne zbog Markosa.
Evo sumo je još veći od njega, a jedini put kad je bio na stripburzi odmah je donio litru rakije da počasti, vi koji se najviše ljutite barem ste popili pokoji ban od mladje, a mi ništa.
I ko bi se sada trebao ponašati ko uvređena frajla.




Znači široke ruke u društvu kao i sa djeljenjem savjeta.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2120 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 24/02/2024 : 09:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message
Jebi ga bolje se roditi bez k***a nego bez sreće, jer ako imaš sreće srest ćeš mladju da nije zaboravio novčanik.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15753 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/02/2024 : 10:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by jaki

Jebate,Ivan ima deset nikova...



Ma manje.
Brojao sam.
Manje je od deset niTkova.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26442 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/02/2024 : 10:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by ivi skoj

Jebi ga bolje se roditi bez k***a nego bez sreće, jer ako imaš sreće srest ćeš mladju da nije zaboravio novčanik.




Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/02/2024 : 12:44:14  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by ivi skoj

I ja sam mislio do pedesete da nikada neću skinuti superherojsko odijelo, kad ono nakon što sam postao većinski vlasnik stoljeća počele stvari kliziti unazad.
U koroni sam skoro riknuo, nekako sve više se nalazim sa vršnjacima po sprovodima i gledajući stripove koje mislim pročitati, muziku preslušati i tekme pogledati sve manje slobodnih termina.
I zadnji pesek me napustio nakon petnaest godina i zaključio da još samo mačke ostaju na platnoj listi.
Nije da više ne dižem dvjesto kila iz bencha i da ne trčim ispod deset sekundi na sto, ali sve teže.




Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10196 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 24/02/2024 : 12:50:18  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by ivi skoj

Ne kužim zakaj tolika hajka na mladju?
Ako mi na čiji račun je godinama besplatno jeo i pio, a kad se obogatio i počeo družiti sa Pavaskovićima naprasno nas zaboravio se ne ljutimo, čemu vi dižete hajku.
Znate li vi koliko dobrostojeći državni službenik može pojesti roštilja i popiti pive, a još nije bio ni u braku da doma jede?
Dmar je morao sve stripove rasprodati da ne fali mesa na burzi, zato je napustio forum jer više nije stripofil, a ne zbog Markosa.
Evo sumo je još veći od njega, a jedini put kad je bio na stripburzi odmah je donio litru rakije da počasti, vi koji se najviše ljutite barem ste popili pokoji ban od mladje, a mi ništa.
I ko bi se sada trebao ponašati ko uvređena frajla.




Znači široke ruke u društvu kao i sa djeljenjem savjeta.


Da.
Kod nas u Dalmaciji se to zove klasični muktaš.
Mlađo ti je od onih šta uzme račun u birtiji, al ne da ga plati nego da izbroji šta je točno popija i ostavi točan iznos.
Naravno, ako nije zaboravija novčanik.
Pravi kulturni europejac.
Gospodin s velikin G.
Inače, za razliku od njega koji se razbacuje ad hominemima ko prava seljačina ovo šta ti ja pišen i šta piše ivi su istinite priče.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 24/02/2024 12:54:16
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1546 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 24/02/2024 : 12:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message
quote:
Originally posted by ivi skoj

I ja sam mislio do pedesete da nikada neću skinuti superherojsko odijelo, kad ono nakon što sam postao većinski vlasnik stoljeća počele stvari kliziti unazad.
U koroni sam skoro riknuo, nekako sve više se nalazim sa vršnjacima po sprovodima i gledajući stripove koje mislim pročitati, muziku preslušati i tekme pogledati sve manje slobodnih termina.
I zadnji pesek me napustio nakon petnaest godina i zaključio da još samo mačke ostaju na platnoj listi.
Nije da više ne dižem dvjesto kila iz bencha i da ne trčim ispod deset sekundi na sto, ali sve teže.




Ak su četrdesete nove dvadesete (meni doista i jesu, i u puno stvari bolje od onih prvih dvadesetih), onda si i ti tek u tridesetima, a nakon njih dolaze četrdesete, koje su opet (treće) dvadesete, i tako u krug.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

mister T
Starting Member



Croatia
51 Posts

Member since 03/06/2010

Posted - 24/02/2024 : 17:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mister T a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by mister T

Ovaj topic je nemoguće izbjeći, pa sam odlučio napisati par riječi.
Pasivni sam član (uglavnom samo pratim i čitam), ali dugo godina sam tu pa imam donekle formiranu sliku o forumu... I moderatori su samo ljudi - nemoguće je očekivati da uvijek budu apsolutno efikasni, da im se ne dogode nespretno napisani postovi i gafovi, da nešto ne napišu u afektu i da su potpuno imuni na provokacije... I Mladjo je samo čovjek.
Ne poznajem ga osobno, a uvijek mi je djelovao kao tolerantan, blag, umjeren i kulturan (moderator). Usudio bih se reći - pozitivac. Generalno, upravo takvi ljudi (posebice na poziciji moderatora foruma) omiljena su meta raznih trolova, energetskih vampira i sisača energije, nasilnika i primitivaca, onih koji neumjesnim pisanjem skreću pažnju na sebe, ili na kraju krajeva - "vulgaris" nekulturnih, neotesanih i nepristojnih krkana. Općenito su mi posebno interesantni i oni koji s netom kreiranih profila ulijeću u "vruće teme" i oštro komentiraju...
Trolova, nasilnika i sličnih gore spomenutih ima posvuda i uvijek će ih biti, pa tako i na ovom forumu - to je neizbježno. Ponekad mi ispiju energiju i ometaju mi praćenje tema, a ponekad su toliko loši da postaju zanimljivi - pratiti njihovu "zanimljivost" u "kino modu" (uz piće i kokice) je luksuz koji si moderatori ne mogu priuštiti, pa nije začuđujuće ako "puknu"...
Žao mi je da je većina moderatora otišla i nadam se da to neće umanjiti kvalitetu foruma, a za pretpostaviti je da će biti regrutirani i novi moderatori.
Mladji pozdrav i puno sreće u eri života "nakon foruma".
Srdačan pozdrav i ostalim članovima, naravno.


Vrati se nazad di si bija do sada i ne piši više ništa.
Bolje za tebe.


Na zapovijed, gospodine Moderatore, neću više! Hvala na savjetu... i isprika...

Baš dobra boja za potpis...

Edited by - mister T on 24/02/2024 18:50:01
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1585 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 24/02/2024 : 18:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message
Nesvrstani kao moderator..taj film bi valjalo odgledati

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11723 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/02/2024 : 19:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
Nije me bilo na forumu skoro 3 nedelje, imao sam brdo obaveza i nisam ni stigao da ulazim niti ista da ispratim. Sad ulazim i vidim ovo. Ovo je krunski dokaz da sa Mladjom nije sve kako treba i da je odavno trebalo da prestane da vrsi funkciju moderatora.

Edited by - going going on 24/02/2024 19:05:54
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1585 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 24/02/2024 : 19:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message
Trebao je prestati vec 2010 nakon "necega" ali pretpostavljam da je radio ponesto i dobro pa je ostao na funkciji toliko dugo.

Nije lako biti moderator "nikome"
ima situacija u kojim sta god uradis
gresis.. a nakon nekih gresaka je tesko steci poverenje ljudi opet

Ne pada mi na pamet da ga branim jer je uradio neke malo zesce greske u koracima
iako kapiram da je velik pritisak biti moderator na ovakvom forumu (pogotovo dok je aktivnost bila znatno veca nego sada).

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25103 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 24/02/2024 : 20:16:45  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by matori paraliticar


iako kapiram da je velik pritisak biti moderator na ovakvom forumu (pogotovo dok je aktivnost bila znatno veca nego sada).



Ja sam bio već jednom jedini moderator, mislim 2009-10. Tad je aktivnost bila jedno deset puta veća nego sada. Zato smo i ubacili nove (Ultras, KW, Mladjo). Izgleda da sam ja kao herpes koji opstaje bez obzira na sve.

Što se grešaka tiče, naravno da si u pravu. Greške se dešavaju uvek, u bilo kom poslu.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page
Page: of 16 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000