forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Najkula - opasno kul stripovi - zvanična tema
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 36

matori paraliticar
Senior Member



1329 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 07/06/2024 : 00:04:28  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
VAGABOND 8: AVION BEZ NJE
VAGABOND 9: DŽEZ MEJNARD
ima li negde naslovnice ovih izdanja
i neki info o stripovima sem da
DŽEZ ide u dva integrala?

Shvatio sam da mi Sclavi dosta ide na nerve sa svojim pi*darijama i filozofiranjem.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11605 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/06/2024 : 02:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Odlicne najave! Posebno me obradovala najava Uprkos svemu, koji sam bukvalno pre neki dan prizeljkivao u jednom drugom topiku. Sjajno! I sjajni popusti, valjalo bi to iskoristiti. Do kada traje akcija? I samo jos jedno izdavacko pitanje kada ce Paranoja u Las Vegasu?
Go to Top of Page

Najkula
New Member

167 Posts

Member since 21/06/2021

Posted - 07/06/2024 : 05:41:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Najkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

VAGABOND 8: AVION BEZ NJE
VAGABOND 9: DŽEZ MEJNARD
ima li negde naslovnice ovih izdanja
i neki info o stripovima sem da
DŽEZ ide u dva integrala?





Scenario: Mišel Bisi, Frederik Dival
Crtež: Nikolaj Pinjeiro

Prevod: Goran Kostrović
Format: 240 x 320 mm
Uvez: Tvrdi
Kolor: Boja
Broj strana: 176



Scenario: Raule
Crtež: Roher

Prevod: Branislav Glumac
Format: 240 x 320 mm
Uvez: Tvrdi
Kolor: Boja
Broj strana: 148



Scenario i crtež: Timote Le Buše

Prevod: Dejan Savić
Format: 240 x 320 mm
Uvez: Tvrdi
Kolor: Boja
Broj strana: 208
Go to Top of Page

Najkula
New Member

167 Posts

Member since 21/06/2021

Posted - 07/06/2024 : 05:52:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Najkula a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Odlicne najave! Posebno me obradovala najava Uprkos svemu, koji sam bukvalno pre neki dan prizeljkivao u jednom drugom topiku. Sjajno! I sjajni popusti, valjalo bi to iskoristiti. Do kada traje akcija? I samo jos jedno izdavacko pitanje kada ce Paranoja u Las Vegasu?



I nas raduje UPRKOS SVEMU! Na samom začetku ideje o pokretanju biblioteke VAGABOND, UPRKOS SVEMU je bio među prva 3 naslova koji su figurirali, kao jedan od onih koji savršeno oslikava ideju i koncept VAGABONDA...

Akcija traje od 8.6. do 22.6.

Uh, biće PARANOJE... nažalost, ne u ovoj godini (već smo najavili izdanja za sledeći krug VAGABONDA)... ispostavio se kao jedan od onih paklenih projekata, ali uz odgovarajući koktel supstanci i alkohola, by jove, izvešćemo URAĐENI VAGABOND na pravi put!



Go to Top of Page

Heisenberg
Junior Member



Serbia
435 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 07/06/2024 : 06:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Brzo pitanje sad za mange, ima li možda naslovnice domaće da se postave ovde kojim slučajem? Pitam pošto bih uredio par stranica za najavljenje serijale kao topa da da se prikažr naslovna strana prvog tankobona Soul Eater recimo, domaće naravno?

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11605 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/07/2024 : 05:48:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Samo i ovde da napisem apsolutnu preporuku za prvi broj edicije Vagabond Crni lokvanji, sjajan strip koji me je u potpunosti (ne)ocekivano pozitivno iznenadio! Ako je strip jos uvek dostupan, pohitajte sto pre po svoj primerak!
A ja pravim posebno mesto u policama za biblioteku Vagabond!
Go to Top of Page

MF Doom
Starting Member



27 Posts

Member since 23/04/2024

Posted - 01/07/2024 : 10:08:53  Show Profile Show Extended Profile  Send MF Doom a Private Message  Reply with Quote
Zna li neko šta se dešava sa ovim najavljenim vagabondima za jun ?
Go to Top of Page
Page: of 36 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000