forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Batman
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 67

koze123
Average Member



893 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 13/07/2024 : 18:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Priče o duhovima / Ghost Stories (#101-#105 + DC #1027 + Annual #5)



Scenario: Tinion IV

Crtež: Gijem Mark

E ovde se već vidi jedan drastičan pad u odnosu na prethodne brojeve; priča o Duhostvaraocu ili kako je već preveden je prilično jednolična i dosadna, dosta se stvari ponavljaju iz prethodnih brojeva ("Kakav je Betmen potreban Gotamu?") i tako sve u krug. Iz nekog razloga Betmen je ovde promenio i odelo (makar meni deluje da je plavlje nego ranije) i priča se najviše vrti oko malog klovnolovca i starog Betmenovog prijatelja još iz dana kada se trenirao i još nije postao Betmen. Dizajn tog lika je interesantan, opet je Tinion pokušao da osmisli nekog novog negativca (kao i Planera), samo što je od starta do kraja sve jako predvidljivo i već sto puta viđeno ovog puta. S druge strane ako je priča do same završnice nekako čitljiva sam kraj je već nečitljiv i pre svega jako, jako glup. Odjednom se dešava preokret od 180 stepeni, nimalo karakterističan i za jednog lika, i sad mogu da pretpostavim da će ostatak Tinionovog trka ići u smeru koji mi se već ne sviđa. Mislim da ću nabaviti i treću knjigu da završim tu priču, ali mi ne deluje kao da ova poslednja trećina obećava...

klovnolovac je interesantan lik doduše i kao što rekoh sviđa mi se dinamika između njega i Betmena i kako prikazuje da se Betmen promenio i ne želi da ponavlja neke greške iz svoje prošlosti. Ipak, ovu priču ne bih preporučio.

Edited by - koze123 on 15/07/2024 13:42:26
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2610 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 15/07/2024 : 14:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Hvala Koze. Gledao sam vec recenziju Matorog konja na YT i bio sam u dilemi da li da uzimam ili ne. Sada posle ove tvoje rec. deifinitivno ne znam da li da uzimam ili ne 🤣
Go to Top of Page
Page: of 67 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.15 seconds. Snitz Forums 2000