forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Stripovi u 2024 - Srbija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 45

night
Senior Member



Serbia
1551 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 22/07/2024 : 14:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Od danas dostupan i 12-ti broj Marvela od Hachette - Čuvari galaksije: Kosmički Osvetnici.

Umalo da napišem putnici umesto osvetnici.

Edited by - night on 22/07/2024 14:36:57
Go to Top of Page

Heisenberg
Average Member



Serbia
578 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 22/07/2024 : 14:42:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
U prodaji:
Napad Titana 29
Bestijarijus 5

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

vetropiroman
New Member



275 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 22/07/2024 : 17:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by AleksandarN

Novi Opskurni Gradovi kod Lokomotive.


Uh, uh, uh... Šuitan!?! Wtf... Fransoa Skojten ili Skejten, najpribližniji izgovor na francuskom... kakav bre Šuitan...!?! Zar je tako teško proveriti kako se izgovara njegovo prezime... meni ovo opasno smeta... ta nepismenost i neinformisanost su razočaravajuće... dokle više...




U pravu si, ali vidi šta pišu ovde:
"Born in Brussels in 1956, François Schuiten (pronounced ‘Frahn-SOOAH SKOY-ten’, although the French have ‘Frenchified’ his surname to ‘SHWEE-ten’)..."
sa linka:
https://www.altaplana.be/en/dossiers/architect-of-the-fantastic#:~:text=Born%20in%20Brussels%20in%201956,least%20in%20his%20home%20environment.

Tako da će i ovde biti slučaj jodo/hodo/žodorisanja...
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1551 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 22/07/2024 : 21:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heisenberg

U prodaji:
Napad Titana 29
Bestijarijus 5



Hvala, dodato.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 23/07/2024 : 08:27:12  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by AleksandarN

Novi Opskurni Gradovi kod Lokomotive.


Uh, uh, uh... Šuitan!?! Wtf... Fransoa Skojten ili Skejten, najpribližniji izgovor na francuskom... kakav bre Šuitan...!?! Zar je tako teško proveriti kako se izgovara njegovo prezime... meni ovo opasno smeta... ta nepismenost i neinformisanost su razočaravajuće... dokle više...




U pravu si, ali vidi šta pišu ovde:
"Born in Brussels in 1956, François Schuiten (pronounced ‘Frahn-SOOAH SKOY-ten’, although the French have ‘Frenchified’ his surname to ‘SHWEE-ten’)..."
sa linka:
https://www.altaplana.be/en/dossiers/architect-of-the-fantastic#:~:text=Born%20in%20Brussels%20in%201956,least%20in%20his%20home%20environment.

Tako da će i ovde biti slučaj jodo/hodo/žodorisanja...


Nažalost...za razliku od Joda, gde francuski izgovor ne smeta toliko, ovde je svakako trebalo da stoji Skojten i to je jedino ispravno..."Šuitan", zamisli...pu,pu,pu...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

vetropiroman
New Member



275 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 23/07/2024 : 12:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by AleksandarN

Novi Opskurni Gradovi kod Lokomotive.


Uh, uh, uh... Šuitan!?! Wtf... Fransoa Skojten ili Skejten, najpribližniji izgovor na francuskom... kakav bre Šuitan...!?! Zar je tako teško proveriti kako se izgovara njegovo prezime... meni ovo opasno smeta... ta nepismenost i neinformisanost su razočaravajuće... dokle više...




U pravu si, ali vidi šta pišu ovde:
"Born in Brussels in 1956, François Schuiten (pronounced ‘Frahn-SOOAH SKOY-ten’, although the French have ‘Frenchified’ his surname to ‘SHWEE-ten’)..."
sa linka:
https://www.altaplana.be/en/dossiers/architect-of-the-fantastic#:~:text=Born%20in%20Brussels%20in%201956,least%20in%20his%20home%20environment.

Tako da će i ovde biti slučaj jodo/hodo/žodorisanja...


Nažalost...za razliku od Joda, gde francuski izgovor ne smeta toliko, ovde je svakako trebalo da stoji Skojten i to je jedino ispravno..."Šuitan", zamisli...pu,pu,pu...



Pravi je Šejtan taj Skojten!
Go to Top of Page

Heisenberg
Average Member



Serbia
578 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 23/07/2024 : 13:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Na COBISS-u osvanuli:
Poslednje Putovanje 2
Poslednje Putovanje 3
Kolevka Mora 2
Kolevka Mora 3
Bosonogi Gen 9
Bosonogi Gen 10

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2708 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 23/07/2024 : 14:45:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Heisenberg

Na COBISS-u osvanuli:
Poslednje Putovanje 2
Poslednje Putovanje 3
Kolevka Mora 2
Kolevka Mora 3
Bosonogi Gen 9
Bosonogi Gen 10


Gazi Lokomotiva sve pred sobom!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2708 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 23/07/2024 : 14:46:15  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Od danas dostupan i 12-ti broj Marvela od Hachette - Čuvari galaksije: Kosmički Osvetnici.


Ovo moram uzeti!
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1551 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 23/07/2024 : 20:36:04  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Izašli su Teks: Galop sudbine (originalni broj 755) i Zagor 215: Družina odvažnih od VČ.

Moram da dobro razmislim za ovog Teksa, jeste to jubilarni broj, na velikom formatu i u formi albuma, sa sasvim solidnom pričom i fantastičnim crtežom (čitao sam ga pre nekog vremana), ali me cena baš odbija.
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1551 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 23/07/2024 : 20:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by night

Od danas dostupan i 12-ti broj Marvela od Hachette - Čuvari galaksije: Kosmički Osvetnici.


Ovo moram uzeti!



Na pola sam otprilike i solidno je. Žao mi je što će ovde izaći dosta repriznih naslova, ali šta da se radi.
Go to Top of Page

vetropiroman
New Member



275 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 23/07/2024 : 22:03:33  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by night

Od danas dostupan i 12-ti broj Marvela od Hachette - Čuvari galaksije: Kosmički Osvetnici.


Ovo moram uzeti!



Na pola sam otprilike i solidno je. Žao mi je što će ovde izaći dosta repriznih naslova, ali šta da se radi.



Hajd molim te javi kad pročitaš da li je smisleno zaokružena celina, s obzirom da je ovo samo deo Bendisovog trka...
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2323 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 24/07/2024 : 10:24:02  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by axle munshine

quote:
Originally posted by AleksandarN

Novi Opskurni Gradovi kod Lokomotive.


Uh, uh, uh... Šuitan!?! Wtf... Fransoa Skojten ili Skejten, najpribližniji izgovor na francuskom... kakav bre Šuitan...!?! Zar je tako teško proveriti kako se izgovara njegovo prezime... meni ovo opasno smeta... ta nepismenost i neinformisanost su razočaravajuće... dokle više...




U pravu si, ali vidi šta pišu ovde:
"Born in Brussels in 1956, François Schuiten (pronounced ‘Frahn-SOOAH SKOY-ten’, although the French have ‘Frenchified’ his surname to ‘SHWEE-ten’)..."
sa linka:
https://www.altaplana.be/en/dossiers/architect-of-the-fantastic#:~:text=Born%20in%20Brussels%20in%201956,least%20in%20his%20home%20environment.

Tako da će i ovde biti slučaj jodo/hodo/žodorisanja...


Nažalost...za razliku od Joda, gde francuski izgovor ne smeta toliko, ovde je svakako trebalo da stoji Skojten i to je jedino ispravno..."Šuitan", zamisli...pu,pu,pu...



Pravi je Šejtan taj Skojten!


Devil is in details...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Heisenberg
Average Member



Serbia
578 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 24/07/2024 : 12:36:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Ispovest
Fukumoto, Nobuyuki, 1958- = Фукумото, Нобујуки, 1958- ; Kawaguchi, Kaiji, 1948- = Кавагући, Каиђи, 1948-
Врста грађе - стрип
Издавање и производња - Beograd : Čarobna knjiga, 2024
Језик - српски
ISBN - 978-86-300-3941-6
COBISS.SR-ID - 149503753

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

Heisenberg
Average Member



Serbia
578 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 24/07/2024 : 12:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Ispovest:
Priču je pisao autor najpoznatije kockarske mange Gambling Apocalypse Kaiji, čiji je autor Nobujuki Fukumoto, dok je mangu crtao Kaidži Kavaguči.

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1551 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 24/07/2024 : 20:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vetropiroman

quote:
Originally posted by night

quote:
Originally posted by jagodanbg

quote:
Originally posted by night

Od danas dostupan i 12-ti broj Marvela od Hachette - Čuvari galaksije: Kosmički Osvetnici.


Ovo moram uzeti!



Na pola sam otprilike i solidno je. Žao mi je što će ovde izaći dosta repriznih naslova, ali šta da se radi.



Hajd molim te javi kad pročitaš da li je smisleno zaokružena celina, s obzirom da je ovo samo deo Bendisovog trka...



Pročitao sam i načelno to jeste celina, ali ima kao i uvek kod Marvela, što mi užasno smeta: "kupite naš fantastični sledeći broj jer se u njemu nalazi ...". Sasvim je ovo solidno, posebno prvi deo. Bendis je dobar, ali mislim da urednički deo nije na potrebnom nivou.
Kod ove kolekcije me živo zanima kako će Planetu Hulk da urade, imam DW izdanje koje je odlično, ali se nadam da neće ništa izbacivati.
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1551 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 24/07/2024 : 20:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Dadat Čelični alhemičar 22 od ČK u izašla izdanja.
Go to Top of Page

vetropiroman
New Member



275 Posts

Member since 27/02/2022

Posted - 24/07/2024 : 23:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Send vetropiroman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Pročitao sam i načelno to jeste celina, ali ima kao i uvek kod Marvela, što mi užasno smeta: "kupite naš fantastični sledeći broj jer se u njemu nalazi ...". Sasvim je ovo solidno, posebno prvi deo. Bendis je dobar, ali mislim da urednički deo nije na potrebnom nivou.
Kod ove kolekcije me živo zanima kako će Planetu Hulk da urade, imam DW izdanje koje je odlično, ali se nadam da neće ništa izbacivati.



Hvala.
Go to Top of Page

boris84
Starting Member



91 Posts

Member since 11/09/2010

Posted - 24/07/2024 : 23:43:46  Show Profile Show Extended Profile  Send boris84 a Private Message  Reply with Quote
Texov "Galop sudbine" kupljen i pročitan u dahu danas.
Kakvo izdanje! Doslovno savršenstvo!
Još od "Patagonije" me neki Tex nije ovoliko izuo iz cipela.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1832 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 25/07/2024 : 14:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Žao mi je što će ovde izaći dosta repriznih naslova, ali šta da se radi.



Hoćeš duplirati ili preskačeš?

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1832 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 25/07/2024 : 14:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by night

Kod ove kolekcije me živo zanima kako će Planetu Hulk da urade, imam DW izdanje koje je odlično, ali se nadam da neće ništa izbacivati.



Čisto sumnjam da će uključiti onu mini enciklopediju sa kraja knjige.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1551 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 25/07/2024 : 14:51:58  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

quote:
Originally posted by night

Žao mi je što će ovde izaći dosta repriznih naslova, ali šta da se radi.



Hoćeš duplirati ili preskačeš?



Dvoumim se. Sledeći je Čudesni (Spajdermen), to već imam. Verovatno će žena da presudi, sviđa joj se slika koju pravi bok stripovima, da pokazuje gostima. Dva metra šarenih knjiga...

Edited by - night on 25/07/2024 14:52:36
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2708 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 25/07/2024 : 16:31:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
https://pcelica.rs/arci-i-dora-sumsko-cudoviste-strip?fbclid=IwZXh0bgNhZW0BMAABHVj6tgTUTuQZEowQdF7HaT2en1PVZJqyiT3Wz4GQn70POADLlma-KSiJ0g_aem_pLNOj3DsLIoaE23hcMyi6Q
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1551 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 25/07/2024 : 19:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

https://pcelica.rs/arci-i-dora-sumsko-cudoviste-strip?fbclid=IwZXh0bgNhZW0BMAABHVj6tgTUTuQZEowQdF7HaT2en1PVZJqyiT3Wz4GQn70POADLlma-KSiJ0g_aem_pLNOj3DsLIoaE23hcMyi6Q



Hvala, video sam to ali nisam siguran da li to može da se računa u strip? Možda u najširem smislu i jeste.
Go to Top of Page

night
Senior Member



Serbia
1551 Posts

Member since 07/07/2006

Posted - 25/07/2024 : 19:32:06  Show Profile Show Extended Profile  Send night a Private Message  Reply with Quote
Dodat i Sani 5 od Lagune u izašle stripove.
Go to Top of Page
Page: of 45 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000