forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 -----> P A R T I Z A N <-----
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 642

Caleb
Advanced Member



Greece
16318 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/07/2024 : 12:50:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Al, u CSKA, jbt!!
Bolje u Zvezdu da je presao...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
740 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 25/07/2024 : 14:32:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Ode nam i Aleksa. Domaći igrač, borac, reprezentatitvac, projektovan za legendu kluba, idol dece itd. I umesto da mu damo kapitensku traku on prelazi u "bratski" CSKA. Ljudi moji...

Baš sam razočaran. Ovo nije smelo da se desi. Okosnica domaćih igrača mora da postoji. Ne radi se to ovako i gotovo.



Više je odneo, nego što je doneo Partizanu.
Nekonstantan, nepromišljen, nedisciplinovan, često nevidljiv na utakmicama ili veoma loš.
Nije bio potpuna štetočina, jer je imao nekoliko (ali ipak premalo) dobrih utakmica za tri sezone.
Plus što je (pre)često bio povređen.
Direktno on nas je koštao pobede u EC nad Bursom, kada smo bili favoriti da osvojimo takmičenje i tako obezbedimo EL. Da nije dobijena pozivnica za EL, još uvek bi se osećale posledice tog poraza, za koji je, da ponovim, direktno kriv Aleksa Avramović.
Srećan mu put!
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6125 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 25/07/2024 : 15:18:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Koliko se ja sećam, nepotreban faul je napravio Madar i zbog toga smo izgubili. I zbog forsiranja Pabtera za tri poena

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
740 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 25/07/2024 : 15:42:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Koliko se ja sećam, nepotreban faul je napravio Madar i zbog toga smo izgubili. I zbog forsiranja Pabtera za tri poena



Ne, izgubili smo zbog Aleksinog tripovanja da je MJ lično i pokušaja da zakuca sa slobodnog bacanja, umesto da položi loptu u koš.
To njegovo pomračenje uma i želja za ličnom promocijom, koštalo nas je pobede. Dečko, sam u kontri, zakucava loptu u prednji obruč jer se istripovao da ume da leti.
Umesto na +7 i laganog privođenja utakmice kraju, primili smo 3 i 2 i otišli u produžetak u kojem su nas pregazili.
Nikada pre toga nisam, a nadam se i da nikada više neću, prisustvovao takvom raspadu atmosfere, igre, svega.
Na tribinama muk koji nikada pre, ni posle, nisam doživeo (pretpostavljam da je tako bilo navijačima Cibone posle Kecmanove trojke).
E, za to je direktan krivac bio Avramović! Ta cela sezona je propala zbog njega.
Sledeća zbog Panterovog ispada u Parizu, a ova treća je rezultat prethodne dve.
I ako su zamenjeni svi igrači. Kada se posle 2-3 sezone prave iste greške, onda tom igraču (igračima) nije više mesto u klubu.

To što su dovedeni stranci govori tri stvari:
1. nema kvalitetnih domaćih igrača (čemu u prilog govore i rezultati mlađih kategorija; crno nam se piše)
2. završili smo, do daljnjeg, sa igranjem Čovićevih takmičenja
3. ide se na rezultat u EL u cilju dobijanja višegodišnjeg ugovora
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6125 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 25/07/2024 : 15:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
To o čemu pišeš nije direktan razlog poraza jer nije bilo u finišu utakmice. Isticati Aleksu i taj potez za propalu sezonu je smešno. Za tu utakmicu su pre svega krivi trener, Madar i Panter.

U svakom normalnom klubu, glavnina moraju da budu domaći igrači a sa strancima da se popuni ono što nemamo i samo ako su za klasu bolji u odnosu na domaće. Ovo što mi sada radimo nije dostojno naseg kluba. Legende moraju da se poštuju.

Mozda Aleksa nije kalibar za najveceg, ali moralo je da se nađe mesta za njega. I Smajlija.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5343 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 25/07/2024 : 16:15:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

To o čemu pišeš nije direktan razlog poraza jer nije bilo u finišu utakmice. Isticati Aleksu i taj potez za propalu sezonu je smešno. Za tu utakmicu su pre svega krivi trener, Madar i Panter.

U svakom normalnom klubu, glavnina moraju da budu domaći igrači a sa strancima da se popuni ono što nemamo i samo ako su za klasu bolji u odnosu na domaće. Ovo što mi sada radimo nije dostojno naseg kluba. Legende moraju da se poštuju.

Mozda Aleksa nije kalibar za najveceg, ali moralo je da se nađe mesta za njega. I Smajlija.



Igrac koga bi najvise zeleo u ovoj KK Crvenoj Zvezdi
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
740 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 25/07/2024 : 16:58:57  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

To o čemu pišeš nije direktan razlog poraza jer nije bilo u finišu utakmice. Isticati Aleksu i taj potez za propalu sezonu je smešno. Za tu utakmicu su pre svega krivi trener, Madar i Panter.

U svakom normalnom klubu, glavnina moraju da budu domaći igrači a sa strancima da se popuni ono što nemamo i samo ako su za klasu bolji u odnosu na domaće. Ovo što mi sada radimo nije dostojno naseg kluba. Legende moraju da se poštuju.

Mozda Aleksa nije kalibar za najveceg, ali moralo je da se nađe mesta za njega. I Smajlija.



U kom trenutku utakmice se desio taj Aleksin ispad? Proveri, pa javi.

Te sezone plan je bio da se povratak u EL obezbedi preko osvajanja EC. Nije bilo pominjanja mogućnosti da se dobije pozivnica i samom pukim spletom okolnosti smo ušli u EL. Da nisu izbačeni ruski klubovi, ne bismo primiraisali EL, a za to bi bio zaslužan Aleksa i poraz od Burse.
Sa obezbeđenom EL, verovatno bi se drugačije odigrala i ABA i finale sa CZ.

Ovo o domaćim igračima, kao glavnim u ekipi, je teška utopija.
Navedi ovde "svoj" roster KKP, sa domaćim igračima koje bi ti doveo u ekipu. Zamolio bih te da u ekipu staviš samo one koje je moguće dovesti, znači ne Jokića, Bogdanovića,..., pa da vidimo koliko je takvih i da prokomentarišemo koji bi rezultat ti igrači doneli.
Videćeš da više nema ni kvantiteta ni kvaliteta, što je surova realnost srpske košarke u budućnosti.

Kao što napisah, Aleksa je više odneo nego doneo KKP. Ranije sam napisao za njega da je kao krava koja da punu kofu mleka, a zatim prevrne kofu i prospe mleko.
Od Smajlija sam očekivao mnogo više. Kako je odigrao prošlu sezonu, mislio sam da će ove da pokida. A njega, na žalost, nigde nije bilo. Mnogo su ga sputale povrede i bolest i bilo je upitno da li ga više vredi čekati.
Ostali domaći igrači ni na koji način nisu opravdali eventualni ostanak u KKP i u narednoj sezoni.
Trifunović, Jaramaz, Anđušić - za zaborav. Svi zajedno nisu imali 5 dobrih utakmica.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6125 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 25/07/2024 : 17:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Ok proverio sam. A ti proveri u kom trenutku se desio faul Madara.

Domaci igrači u rosteru? Ostavio bih Aleksu, Smajlija, pa i Trifunovica i Anđušića. Priključio bi 2 juniora (na ama baš svakoj utakmici ABA lige), nema veze koje, verovatno imamo par njih koji su dobri/reprezentativci.

Doveo bi i Marinkovica i Lucica. I to bi bilo to.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Imrahil
Advanced Member

Serbia
13412 Posts

Member since 21/08/2005

Posted - 25/07/2024 : 18:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Imrahil a Yahoo! Message  Send Imrahil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Caleb

Al, u CSKA, jbt!!
Bolje u Zvezdu da je presao...




Po čemu bi bilo bolje?
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16318 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 25/07/2024 : 22:33:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
Znam da je zbog kesa, ali ko jos ide u Rusiju u ovom trenutku...
Koliko mi je Rusija, kao drzava, postala odvratna, bolje da je otisao u Zvezdu, pa zato :D

Uglavnom, trebalo je da ostane. Greska kluba, po meni...

Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/07/2024 : 11:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Ode nam i Aleksa. Domaći igrač, borac, reprezentatitvac, projektovan za legendu kluba, idol dece itd. I umesto da mu damo kapitensku traku on prelazi u "bratski" CSKA. Ljudi moji...

Baš sam razočaran. Ovo nije smelo da se desi. Okosnica domaćih igrača mora da postoji. Ne radi se to ovako i gotovo.



Kapiten koji je glup kao tocilo?
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 26/07/2024 : 11:56:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Ok proverio sam. A ti proveri u kom trenutku se desio faul Madara.

Domaci igrači u rosteru? Ostavio bih Aleksu, Smajlija, pa i Trifunovica i Anđušića. Priključio bi 2 juniora (na ama baš svakoj utakmici ABA lige), nema veze koje, verovatno imamo par njih koji su dobri/reprezentativci.

Doveo bi i Marinkovica i Lucica. I to bi bilo to.




Sta ce ti ti domaci igraci? To je nivo ABA lige. Placas ih a ne mogu nista da doprinesu kada je gusto. Nismo mi zavicajno drustvo Gusle vec klub. Jebe mi se ko je koje nacionalnosti, bitno da gine i da doprinosi. Aleksa jeste ginuo ali je malo doprinosio. Andjusic kada je otisao slavio sam. Trifunovic nebitan skroz.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6125 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 26/07/2024 : 14:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Na ovako stroge kriterijume stvarno nema šta da dodam.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11360 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 27/07/2024 : 12:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Ne mirišem nešto Avramovića, ali su morali da ga zadrže.
Njega i Alena.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
740 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 27/07/2024 : 16:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Ok proverio sam. A ti proveri u kom trenutku se desio faul Madara.

Domaci igrači u rosteru? Ostavio bih Aleksu, Smajlija, pa i Trifunovica i Anđušića. Priključio bi 2 juniora (na ama baš svakoj utakmici ABA lige), nema veze koje, verovatno imamo par njih koji su dobri/reprezentativci.

Doveo bi i Marinkovica i Lucica. I to bi bilo to.




I kakve bi rezultate KKP ostvario sa ovim igračima?
Osim ako ne bi doveo i Janisa, Embida, ...., pa da ovi naši mogu da se šlepaju.
Btw, Lučić se verovatno nikada neće vratiti u KKP.
Produžio je ugovor, kapiten je Bajerna, dobio je više para nego što bi dobio od KKP, ima dosta godina, sklon je povredama, ....
Njegov povratak bi značio navijačima, ali ne bi značio ni njemu ni KKP.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/07/2024 : 07:39:35  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Saglasan
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6125 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 28/07/2024 : 08:25:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Dodao bi 4-5 stranaca, naravno. Samo sa domaćima koje sam nabrojao bili bi na dnu Evrolige odnosno poslednji.
Kad smo igralu zadnji Final 4, u Parizu, većina je bila domaćih igrača ali glavni posao su radilu Bo, Roberts i Maric. Ostali su bili manje-vise epizodisti i igrači zafatka (osim Kecmana). Ali zato smo imali ono što se ne kupuje - timski duh.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
740 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 29/07/2024 : 08:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Dodao bi 4-5 stranaca, naravno. Samo sa domaćima koje sam nabrojao bili bi na dnu Evrolige odnosno poslednji.
Kad smo igralu zadnji Final 4, u Parizu, većina je bila domaćih igrača ali glavni posao su radilu Bo, Roberts i Maric. Ostali su bili manje-vise epizodisti i igrači zafatka (osim Kecmana). Ali zato smo imali ono što se ne kupuje - timski duh.



Sve je to lepo, ali to je davno prošlo vreme. To više ne prolazi.
Btw, u srpskoj košarci nema više ni kvantiteta ni kvaliteta na vidiku.
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
740 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 29/07/2024 : 08:23:28  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
Što se timskog duha tiče, zamolio bih te da mi odgovoriš na sledeće pitanje.
Da li su navijači Panatinaikosa zadovoljniji sada, kada su osvojili EL sa nekoliko grčkih igrača u ekipi, ili kada su godinana bili na dnu EL, ali su imali dobar timski duh?
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6125 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 29/07/2024 : 08:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
To da su imali dobar timski duh zadnjih sezona stvarno ne znam. Znam kad je Radonjic dok je bio trener i crtao akcije na tajm autu da većina nije ni pogledala na ploču. Toliko o tome.

Znam, insinuiras da je i Pao potpuno promenio ekipu, doveo brdo stranaca i Atamana i eto osvojili EL. Ali nije to baš tako imaju oni poprilicno Grka u ekipi - Sloukas, Papapetru, Kalaitzakis, Mitoglu,

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/07/2024 : 10:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Problem je sto mi nemamo polovnjace kao cigani da ih vratimo. Koga da vratimo mi? Bogdanovica, Milutinova? Sve kosta djavo i po.

Lucic je nazalost istorija. Jedino sto je valjalo smo vratili.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11360 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/08/2024 : 21:55:50  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Kako smo jezivi u fudbalu.
Težak slučaj pakla.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 06/08/2024 : 13:02:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Ja gledao protiv Zeleznicara sad, pa i tu smo losi. Onakva odbrana je igrac manje na terenu, ako ne i dva. Jezivo.
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11360 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 07/08/2024 : 23:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Definitivno najslabiji Partizan otkad pratim.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39881 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/08/2024 : 09:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Sta se desilo juce? Sad vidim na tviteru neko ludilo sa VAR-om opet. Nisam u Srbiji pa nisam mogao da gledam.
Go to Top of Page
Page: of 642 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.8 seconds. Snitz Forums 2000