forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Atentat na Trump-a, USA izbori i (ne)srodne teme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 70

wintermute
Senior Member



USA
1128 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 07/08/2024 : 18:23:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton
wintermute, čudno je da se žališ da te je Demokratska stranka napustila odlaskom u lijevo, a onda priznaješ da si 2016. podržavao Bernieja Sandersa, najljevijeg demokratskog kandidata za predsjednika u najmanje 30 godina.



Da, to je tako bilo. Mala ispravka: ja za njega nisam mogao da glasam na glavnim izborima (prosla je Hilary i na tim izborima nisam glasao) ali sam glasao za njega na primarnim. To je bilo iz nekoliko razloga i vezano za probleme za koje sam tada mislio da su meni najbitniji. Recimo tada sam smatrao da je zdravstveno jedan od tih dok sam u isto vreme izucavao HFT (High Frequency Transactions) i zakljucio da je to jedno veliko parazitsko zlo. E Bernie ne samo da je hteo da da zdravstveno svima besplatno nego je njegov plan imao i realnu ideju kako da se to finansira: oporezovati svaku HFT transakciju na berzi. Tih transakcija ima na milione svakog sata a ne doprinose nista (samo uzmu middleman profit od 0.0001c recimo na svaku) a firme koje ih rade ne drze nikakvu poziciju stokova sto je po meni bilo suprotno kapitalizmu i fer igri na stok marketu. Te firme imaju tolike profite da bi to bio znacajan prihod a koji ne bi bio na grbaci obicnih poreznika. Tom jednom genijalnom idejom me je bio kupio.

Bilo je jos dobrih stvari u njegovom planu koga sam proucavao.

A nije mi ni bilo fer sto je Hilary u startu vodila u stotinama superdelegata sto joj je dalo ne-fer prednost na trci, o tome smo vec diskutovali iako se ti mozda ne bi slozio. To je Berniju dalo ulogu nekog narodskog underdoga koja se meni svidela. Nesto kao levi Trump, sam protiv sistema. On nije ni bio demokrata, on je bio independent. Mitinzi su mu privlacili vise ljudi od Hilari, nije imao SuperPACs i velike bogate donore, nije imao velike firme i wall street (pogotovu zbog njegove HFT pozicije), nije imao partijske superdelegate, nego je sve radio kroz male donacije obicnih ljudi i borio se sam i protiv masinerije u demokratskoj stranci koja je na kraju presudila i danas nam donela Kamalu kao kandidata (znam da se sa ovim ne slazes, to je ok, ne moramo ponovo da to otvaramo -- ima o tome sve na internetu pa neka ljudi koje zanima sami gledaju i zakljucuju).

- - - - -

(Citao sam i sve ostale poruke od moje zadnje i ako nekoga zanima moje misljenje / odgovori neka samo procita moje starije poruke na ovoj temi. Vrlo lako se zakljuci sa cime se slazem a sa cime ne i zasto.)
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8204 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/08/2024 : 18:50:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Jebes mi sve, ja ovaj svijet ne razumijem. Ja mu ne zelim pripadati.
Cijeli zivot gledas kako ti politicari i drzava oduzimaju prava, kako ti otimaju normalan zivot, kradu te i seru ti po glavi. Nepotizam i korupcija gdje god se okrenes. Jeben si ako nemas vezu kad trebas upisat dijete u vrtic, kad trebas doktora kad trazis posao. Jebu te sa svih strana ako oces pokrenuti svoj biznis, kad oces prodat kucu, kad oces kupit kucu. O pravosudnom sustavu ne vrijedi ni razgovarat. Razlika izmedju bogatih i siromasnih raste i raste.
Ako nesto i kazes onda si antidrzavni element i mrzitelj svega hrvatskog.
Prava obicnog covjeka satiru se od polaska u ducan do odlaska u grob.

Sve se to sutke i u miru prihvaca, ali kad se tamo neka manjina izbori za tampone u wc-u svi se uzjebu. Smeta im tko se u koju rupu jebe, smeta im tko sto radi od svog zivota jel voli nosit gace ili haljine. Kad stoljecima ugnjetavana, porobljavana, diskriminirana rasa osnuje tamo neki BLM koji je trajao pet minuta onda je to ludilo, kad disney snima crtane sa lezbama onda je to ludilo... koga boli kurac kakve ce crtane ili filmove snimati, nervira te - super nemoj gledat. Apokalipsa i armagedon se vise dovodi u kontekst woke propagande, nego u kontekst zveckanja nuklearkama na sve strane. Legalizacija droga je ludilo...ajmo galamit na ljevicare, a legalne kockarnice na svakom kantunu, unistavaju zivote i zivote, citave obitelji. Svi se uzjebali i svi se propinju na zadnje noge jer se netko tamo zajebava s posljednom vecerom... e pa ja gustam, koliko god to i meni bilo bezveze, jer ako je to veci problem od svega gore onda neka. Prije desetak godina je bilo normalno sto ljudi bacaju kamenje na sudionike gej parade i 90 posto drzave je vidjelo problem u onima sto paradiraju, a ne u onima sto bacaju kamen. Jeben ti ja takav svijet.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1128 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 07/08/2024 : 19:12:20  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Shvatam to sve.

Ali vidi. Na vlasti si recimo ovi u Minesoti. I mozes mnogo toga da promenis. I sta ti radis? Trosis pare poreznika na muske tampone u WC-u.

Upravo bas zbog toga sto sve pises tragedija je da se pare poreznika ne investiraju u nesto sto nije kljucno. A to je sve sto si naveo u prvom pasusu. Nego se rade stvari iz drugog tvog pasusa.

Stvari iz drugog pasusa doticu jako mali deo populacije koja vec ima ogromnu podrsku koja raste u svetu. Nema potrebe da se to dalje gura u ekstreme kao sa tim tamponima. Vise je fer da se investira u stvari koje bi svima pomogle (tvoj prvi pasus) a koje na kraju krajeva svi podjednako placaju.

Zato ljudi pizde na te "male beznacajne stvari". Ja znam da su te stvari nekome jako bitne ali nazalost i meni su neke specificne stvari jako bitne ali moram da trpim jer je ljudi kao mene malo.
Go to Top of Page

gaspa127
Starting Member



97 Posts

Member since 11/11/2022

Posted - 07/08/2024 : 19:45:35  Show Profile Show Extended Profile  Send gaspa127 a Private Message  Reply with Quote
U pravu si Tonto, iako mislim da nikakvoj manjini nije ni palo na pamet da trazi tampone u muskim zahodima... Mozda rjesavanje takvih imaginarnih 'problema' sluzi da bi se podijelio narod i da raspravljajuci o takvim manje bitnim temama zaboravi na one stvarne koje si nabrojao.
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1565 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 07/08/2024 : 19:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Shvatam to sve.

Ali vidi. Na vlasti si recimo ovi u Minesoti. I mozes mnogo toga da promenis. I sta ti radis? Trosis pare poreznika na muske tampone u WC-u.

Upravo bas zbog toga sto sve pises tragedija je da se pare poreznika ne investiraju u nesto sto nije kljucno. A to je sve sto si naveo u prvom pasusu. Nego se rade stvari iz drugog tvog pasusa.

Stvari iz drugog pasusa doticu jako mali deo populacije koja vec ima ogromnu podrsku koja raste u svetu. Nema potrebe da se to dalje gura u ekstreme kao sa tim tamponima. Vise je fer da se investira u stvari koje bi svima pomogle (tvoj prvi pasus) a koje na kraju krajeva svi podjednako placaju.

Zato ljudi pizde na te "male beznacajne stvari". Ja znam da su te stvari nekome jako bitne ali nazalost i meni su neke specificne stvari jako bitne ali moram da trpim jer je ljudi kao mene malo.



Ma koga briga za tampone, idiot je pustio da Minneapolis tri dana gori u isto vrijeme dok je poticao građane da policiji cinkaju svoje susjede ako ih uhvate da šetaju psa, igraju košarku ili pričaju s prijateljem.



Ali koja je svrha pričati o tome - nešto je krivo jedino ako je na drugoj strani spektra.
Čisti gubitak vremena su sve ove rasprave.

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1128 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 07/08/2024 : 20:29:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture
Ma koga briga za tampone, idiot je pustio da Minneapolis tri dana gori u isto vrijeme dok je poticao građane da policiji cinkaju svoje susjede ako ih uhvate da šetaju psa, igraju košarku ili pričaju s prijateljem.



Naravno, ali to je teze objasnjavati i ulazi u vece teme (stari rasizam) ali tampon, *tampon* u muskom wc-u je prakticno celoj populaciji ocigledno besmislena investicija iako mozda mozemo sa filozofsko-socijalnog aspekta da ga u nekom hipotetickom drustvu koje je vec resilo sve ostale probleme koji se ticu vecinskog stanovnistva mozda i odobrimo kao sledeci korak napred. Ovako je samo samar u lice svima koji se osecaju kao Tonto (i ja)...

quote:

Ali koja je svrha pričati o tome - nešto je krivo jedino ako je na drugoj strani spektra.
Čisti gubitak vremena su sve ove rasprave.



if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8122 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/08/2024 : 23:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Shvatam to sve.

Ali vidi. Na vlasti si recimo ovi u Minesoti. I mozes mnogo toga da promenis. I sta ti radis? Trosis pare poreznika na muske tampone u WC-u.

Upravo bas zbog toga sto sve pises tragedija je da se pare poreznika ne investiraju u nesto sto nije kljucno. A to je sve sto si naveo u prvom pasusu. Nego se rade stvari iz drugog tvog pasusa.

Stvari iz drugog pasusa doticu jako mali deo populacije koja vec ima ogromnu podrsku koja raste u svetu. Nema potrebe da se to dalje gura u ekstreme kao sa tim tamponima. Vise je fer da se investira u stvari koje bi svima pomogle (tvoj prvi pasus) a koje na kraju krajeva svi podjednako placaju.

Zato ljudi pizde na te "male beznacajne stvari". Ja znam da su te stvari nekome jako bitne ali nazalost i meni su neke specificne stvari jako bitne ali moram da trpim jer je ljudi kao mene malo.



ne postoje 'muški tamponi' i ti to dobro znaš
takvim terminima samo dokazuješ svoju opredjeljenost, nisi to slučajno ili greškom napisao
u minnesoti su osigurali uloške (i tampone) prvenstveno i 99,9% za djevojke i djevojčice - zar je to tako loše?
ja to vidim kao važan potez, a ti samo vidiš ono što želiš vidjeti
kako će nam woke radikali iz nekog njima poznatog razloga sve sinove pretvorit u kćeri, a kćeri u sinove

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1128 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 08/08/2024 : 00:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2
ja to vidim kao važan potez, a ti samo vidiš ono što želiš vidjeti



Ja to vidim ovako iz ekonomsko-fiskalnog ugla, da ponovim iz prethodne poruke:

[...] *tampon* u muskom wc-u je prakticno celoj populaciji ocigledno besmislena investicija iako mozda mozemo sa filozofsko-socijalnog aspekta da ga u nekom hipotetickom drustvu koje je vec resilo sve ostale probleme koji se ticu vecinskog stanovnistva mozda i odobrimo kao sledeci korak napred.

Ja ne zelim da neko ko je ovo uradio raspolaze mojim parama od poreza.

Tako da nismo cak ni stigli do ideologije. Ovo je cista matematika i ekonomija.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8122 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 08/08/2024 : 00:43:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ok, daj onda tu matematiku
koliko košta tih 0,1-1% uložaka u muškim wc-ima?
nemoj ukupni budžet držat kao rasipanje, jer dostupnost menstrualnih proizvoda za djevojčice nije bacanje para

i zašto bi za rješavanje nekog problema koji se tiče manjina trebalo riješiti sve probleme većine?
tako nešto već ide u sferu fašizma

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1128 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 08/08/2024 : 00:56:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ok, daj onda tu matematiku
koliko košta tih 0,1-1% uložaka u muškim wc-ima?
nemoj ukupni budžet držat kao rasipanje, jer dostupnost menstrualnih proizvoda za djevojčice nije bacanje para

i zašto bi za rješavanje nekog problema koji se tiče manjina trebalo riješiti sve probleme većine?
tako nešto već ide u sferu fašizma



U ovom slucaju ne treba mi egzaktna matematika. Ja jednostavno ne zelim ni jedan dolar mojih para da se besmisleno baca. Tome me je naucio surov zivot u ovoj zemlji. Nije u pitanju apsolutna suma novca nego fiskalni princip.

Ajde vec kada moram sve da objasnim jer ne zivis ovde i ne znas situaciju "na terenu" (pa me onda opet ukori sto nastupam sa visoka ali ne znam kako bih nastupio kada ovako neinformisano pises): ovde u USA od 80tih godina proslog veka (prakticno od AIDS-a) skoro svaki zenski WC ima i tampone i uloske (znam po supruzi) a muski prezervative. Mnogi cak imaju i biohazard kante za smece za igle i spriceve za drogerase da ne inficiraju druge. Znaci nista to nije novo. I vec se placa za to. 100% bioloskih zena je vec zbrinuto zadnjih 40+ godina. Novo je ova "ideja" (da ne kazem nesto gore) da se u *svaki* muski WC bez ikakvog normalnog razloga stavljaju tamponi. Znaci u svaki mora da se ugradi masina za disposal koja mora da se odrzava, servisira, testira, atestira od vlasti da nije temperovana, popravlja kada se pokvari, menja kada je vandali uniste ili ukradu, a onda mora neko da svaku proverava periodicno i dopunjava... to su sve stvari u koje se ugradjuju middlemen i koje mnogo kostaju poreznike a ne resavaju nikakav realan problem. Cena ovoga nece biti 0.1% veca kako ti mislis nego ce biti 49.9% veca jer se broj masina udvostrucuje a najmanje od svega u toj prici kostaju tamponi. A u realnosti ce, ubedjen sam, biti i svih 50% veca jer te tampone posle prvobitnog punjenja niko nece ni koristiti ali ce svejedno morati da se proveravaju i disposal masine odrzavaju a kada im istekne rok onda ce se samo baciti u djubre i stavice se novi. Sve o trosku ljudi koji placaju porez.

I da parafraziram sebe ako nisi citao ili razumeo: I ja sam (kao i svi mi) cesto deo neke manjine po nekom pitanju koje je meni vazno ali ne mogu da dodjem na red od vecine pa trpim i cekam. Jer tako je jedino fer da funkcionise drustvo u kome su svi glasovi ravnopravni i u kojem (barem u teoriji) svi placaju porez. Zasto bi moja manjina bila manje vredna od njihove? Ovo je zapravo i sustina demokratije a ne da se mirna vecina povinuje jako maloj i bucnoj manjini.

A pominjanje fasizma u online raspravama nije nikakav argument i samo ces dokazati Godwinov zakon (jedna rec te deli, ajde reci i tu rec pa da zavrsimo i taj pravac razgovora).

Ovakve stvari bi se u ozbiljnim industrijama i inzenjeringu (gde sam radio decenijama) radile nakon dugotrajnog testiranja pilot programa na malom broju pazljivo odabranih (statisticki znacajan sample) WC-ova gde bi se zapisivale i pratile mnoge metrike i statisticki dokazivala validnost predlozenog programa kao i ROI (Return on Investment) za poreske obveznike. (Npr. samo jedno jednostavno psiholosko/sociolosko pitanje: da li bi trans osoba zaista i uzela tampon iz tog disposala u prometnom WC-u punom bioloskih muskaraca koji u to i nju gledaju?) A nikako se ne donose dekretom koji je jedna glasna woke osoba iz svoje ideologije nametnula drugima na nekom sastanku na kome svi cute iz straha da se ne bi okarakterisali fasistima kao sto si ti ovde mene. A umesto da uradi te testove i vidi metrike, buduci potencijalni VP to odmah potpisuje!? Uradi te testove, pokazi mi metrike, ubedi me naukom i statistikom da to vredi ulaganja pa cemo da pricamo. Ovako ja imam pravo da interpretiram ovo na bilo koji nacin jer drugih argumenata osim ideologije druga strana nema. Pa onda evo i ja imam ideologiju koja je suprotna i nase ideologije podjednako vrede. A ako tvrdis da tvoja ideologija vredi vise od moje onda si, naravno, i ti -- fasista.

Mi jednostavno imamo drugacije poglede na svet. (I ja sam objasnio zasto ja imam takve poglede vec mnogo puta.)

Ti napises svoje, ja napisem svoje (a bogami i argumentujem dosta), ostali napisu svoje, a oni koji citaju neka sami odluce za sebe.

Edited by - wintermute on 08/08/2024 04:04:22
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1305 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 08/08/2024 : 08:30:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto


Kad stoljecima ugnjetavana, porobljavana, diskriminirana rasa osnuje tamo neki BLM koji je trajao pet minuta onda je to ludilo,



Koliko štete su napravili poslije smrti drogiranog kriminalca Floyda? Milijardu? Ubili su i više ljudi.
https://www.nytimes.com/article/george-floyd-protests-timeline.html

Tvoja ideja o jadnim crncima u SAD je posve pogrešna i produkt laži leve propagande. Zašto je tako? Zato jer su poslije crnca u SAD došle različite grupe siromašnih Azijaca (Kinezi, Korejci, Vietnamci...) i u tri generacije postale u prosijeku bogatije od bijelaca. Ako bi američko društvo funkcioniralo na rasizmu i ugnjetanju, onda to ne bi bilo moguče, jer ide za dosta milijona ljudi.

Na kraju pogledaj, kako radi lijeva propaganda i nauči nešto.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 08/08/2024 08:30:47
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



8204 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 08/08/2024 : 09:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Odlazim jer mogu samo dobiti dozivotni ban.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/08/2024 : 10:03:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Dramiš moj Tonto previše.
Najlošija hispano grupa u USA su Hondurašani,znaš li iz kojih su ti ljudi vukojebina došli?
I čak i oni su u prosjeku bolji od izvornih američkih crnaca.
Da ne pričan o Kolumbijcima,Argentincima..
Čak i Mexošima.
A ovi su očito nesposobni kad ne mogu ka prosjek ništa postić.
A to ropstvo je ukinuto 1863.! Ej. 1863.
Zašto bi ovi drugi pustili da ih vuku na dno?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

culture vulture
Senior Member

1565 Posts

Member since 21/02/2004

Posted - 08/08/2024 : 12:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send culture vulture a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Dramiš moj Tonto previše.
Najlošija hispano grupa u USA su Hondurašani,znaš li iz kojih su ti ljudi vukojebina došli?
I čak i oni su u prosjeku bolji od izvornih američkih crnaca.
Da ne pričan o Kolumbijcima,Argentincima..
Čak i Mexošima.
A ovi su očito nesposobni kad ne mogu ka prosjek ništa postić.
A to ropstvo je ukinuto 1863.! Ej. 1863.
Zašto bi ovi drugi pustili da ih vuku na dno?




Ili, drugim riječima, zašto ne možeš vidjeti what can be, unburdened by what has been?

Olovka je jedina stvar u mojem životu koju mogu kontrolirati.
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1128 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 08/08/2024 : 17:10:32  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Odlazim jer mogu samo dobiti dozivotni ban.



Steta ako si tako odlucio a imas misljenje koje ti znaci i koje bi zeleo da podelis. Nema razloga ni za kakav ban ako bez licnih vredjanja napises sta mislis i kakvu logiku si primenio i na koji skup podataka uz slaganje da i drugi imaju to isto pravo.

A sto se americkih crnaca tice, od njih su mnogo uspesniji i sami crnci emigranti iz afrike. Ja uvek kazem nije bitna rasa nego kultura. Nemoj biti "nigga" i "gangsta" (sto su kulturoloske reference) a to je najbolje *crnac* Chris Rock objasnio:

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47023 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/08/2024 : 08:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

quote:
Originally posted by lwood

Dramiš moj Tonto previše.
Najlošija hispano grupa u USA su Hondurašani,znaš li iz kojih su ti ljudi vukojebina došli?
I čak i oni su u prosjeku bolji od izvornih američkih crnaca.
Da ne pričan o Kolumbijcima,Argentincima..
Čak i Mexošima.
A ovi su očito nesposobni kad ne mogu ka prosjek ništa postić.
A to ropstvo je ukinuto 1863.! Ej. 1863.
Zašto bi ovi drugi pustili da ih vuku na dno?




Ili, drugim riječima, zašto ne možeš vidjeti what can be, unburdened by what has been?



Ma smiješni su više s ton pričom.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

kimba
Average Member

659 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 09/08/2024 : 12:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
Debata Trump i Harris 10.09.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/08/2024 : 12:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
može, može. jedva čekam. vi pripremite linkove za streaming a ja ću kokice...
Go to Top of Page

kimba
Average Member

659 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 09/08/2024 : 12:29:51  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
Nema se tu sta gledati.
Ja nju nisam nikad vidijo da ima press konferenciju.
A on to radi svaki dan.
Poderat ce je kao pas masnu krpu.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih

Edited by - kimba on 09/08/2024 12:31:05
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8122 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/08/2024 : 15:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba

Nema se tu sta gledati.
Ja nju nisam nikad vidijo da ima press konferenciju.
A on to radi svaki dan.
Poderat ce je kao pas masnu krpu.



kao jučer što je radio
dobio sve medije da mu dođu na privatni posjed (??!) kao nekakvom kralju i još su bili tiho dok on laže i vrijeđa sve živo
nevjerojatno mi je da on pred novinarima izgovara laži i gluposti, a da su oni tihi ko bubice i nitko mu ne kaže da laže, da nema potpitanja, da mu nitko nije rekao da mu nije odgovorio ...
pazi, on kaže da je držao veći skup nego martin luther king i nitko mu ne kaže da priča gluposti, da laže ili barem da je u zabludi ...
ili, ako tako nešto ne mogu u realnom vremenu provjeriti, izgovorio je on očite laži, kao npr. da 6.1.2021. nitko nije poginuo u neredima
sramota za američke medije i novinare, koji su očito u strahu od ovog psihopata

a što se kamale harris tiče, držala je ona press konferencije i kao tužiteljica i kao potpredsjednica, a imala je i debatu s mike penceom na kojoj je bila sasvim solidna
znat će ona prizemljit donalda, ne brini

if you tolerate this, then your children will be next

Edited by - ken2 on 09/08/2024 15:40:40
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 09/08/2024 : 16:21:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
ova nervoza među trumpom i trumpovcima je evidentna. nisu očekivali ovakav razvoj događaja. bili su uvjereni da će demokrati gurati bidena do samog kraja... hahah!
Go to Top of Page

kimba
Average Member

659 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 09/08/2024 : 17:34:28  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
Kene, živi bili pa vidjeli.
Zna se kako je Hillary prošla sa njim u debatama.
A Harris je ,uz dužno poštovanje mala beba za nju.
A što se tiče, izbora tako će i proći kao Hillary.
A što se tiče novinara, ne zove on njih nego oni njega.
I pitaju oni njega puno toga i što treba i ne treba.
Nije ti tamo EU demokracija, sa naručenim pitanjima.
Kreni od Hrvatske pa na dalje.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8122 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 09/08/2024 : 20:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kimba

Kene, živi bili pa vidjeli.
Zna se kako je Hillary prošla sa njim u debatama.
A Harris je ,uz dužno poštovanje mala beba za nju.
A što se tiče, izbora tako će i proći kao Hillary.
A što se tiče novinara, ne zove on njih nego oni njega.
I pitaju oni njega puno toga i što treba i ne treba.
Nije ti tamo EU demokracija, sa naručenim pitanjima.
Kreni od Hrvatske pa na dalje.



pa dobro kimba, nećemo baš ko trump lagat
clinton je izgubila izbore, ali je u sve tri debate bila proglašena kao uvjerljivija, iako je trump imao svojih momenata
treba uzeti u obzir i da je to bilo prije 8 godina kada je trump bio mentalno oštriji nego danas, a ja bih rekao i manje lud

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

kimba
Average Member

659 Posts

Member since 04/02/2023

Posted - 09/08/2024 : 20:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send kimba a Private Message  Reply with Quote
Reci ti meni sta je tu laganje.
U nedostatku necega najlakse je reci da netko laze.
Nisi li ti rekao da nema debate, "Trump se boji" zar ne.
Cista laz, nije li, ako cemo sa prozivkama.
Pa naravno da je proglasena kao uvjerljiva.
I to od strane CNN-a,ABC,Sky News-a.
A kako je prosla kao "uvjerljiva" to smo vidjeli.
A ni ova nece proci bolje.

Zaostao na LMS I ZS i nepoznavanje osnovnih elemena zivota - citat odredenih
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2169 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 09/08/2024 : 20:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Ovaj topic bi se treb'o zvati "Atentat na Trump-a i transrodne teme"...

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page
Page: of 70  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000