forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 99

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/07/2024 : 08:35:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Lipo...

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 24/07/2024 : 19:37:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Bok ljudi,
Pitanje..
Comic Bugle mi javlja da je SW Tales of the Jedi spreman za slati, traze me tel.broj da salju preko FedExa.
Velim im da ne salju preko njih, jer me oglobe jos dodatno za obicni strip. Iako nisam nikad strip dobio preko FedExa, ne bih htio riskirati.
Dodam i to ipak smo u EU, pa nije neka frka da se strip posalje normalnom postom.
Vasa iskustva?
Kako su Vama poslali?
Tnx

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 24/07/2024 19:38:28
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1320 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 25/07/2024 : 12:43:32  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Da, GLS je bio prva liga nekoć, ali u zadnje vrijeme povremeno im nit ne radi stranica za praćenje pošiljke i još su se usporili.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

Wolfman
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 25/07/2024 : 13:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Danas napokon dostavili. Nije došao ni onaj uobičajeni kombi, nego osobni automobil
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1079 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 25/07/2024 : 13:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Bok ljudi,
Pitanje..
Comic Bugle mi javlja da je SW Tales of the Jedi spreman za slati, traze me tel.broj da salju preko FedExa.
Velim im da ne salju preko njih, jer me oglobe jos dodatno za obicni strip. Iako nisam nikad strip dobio preko FedExa, ne bih htio riskirati.
Dodam i to ipak smo u EU, pa nije neka frka da se strip posalje normalnom postom.
Vasa iskustva?
Kako su Vama poslali?
Tnx




Meni upravo stigao Absolute Superman od njih preko Overseasa i sve je
prošlo bez ikakvih problema.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10805 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/07/2024 : 23:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by emirem

Bok ljudi,
Pitanje..
Comic Bugle mi javlja da je SW Tales of the Jedi spreman za slati, traze me tel.broj da salju preko FedExa.
Velim im da ne salju preko njih, jer me oglobe jos dodatno za obicni strip. Iako nisam nikad strip dobio preko FedExa, ne bih htio riskirati.
Dodam i to ipak smo u EU, pa nije neka frka da se strip posalje normalnom postom.
Vasa iskustva?
Kako su Vama poslali?
Tnx




Meni upravo stigao Absolute Superman od njih preko Overseasa i sve je
prošlo bez ikakvih problema.


Ok tnx!
Bas sam jucer imao prepisku s njima i vele sve ok za fedex.
Cekam dr tj strip.
06.08. ide od njih Bendisov DDevil jedinica reprint.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/08/2024 : 01:12:08  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Kakva su vam iskustva s Amazonom otkako su uveli besplatnu dostavu?
Nisam baš sretan, evo opet sve na stanju a narudžba stiže tek za mjesec dana;
mislio sam zadnjih par puta da je to tek onako, odokativno, ali je bilo doslovno u dan točno.

Rado bih platio dostavu pa da je kod mene uobičajeno super brzo (odnosno.. tako je bilo prije),
ali jedina opcija koju sad nude je nekakav ekspres (koji to nije) za tipa 50€.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 09/08/2024 10:25:21
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



4155 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 09/08/2024 : 06:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Narucio sredinom sedmog mjeseca s njemackog Amazona. 2 tjedna nikakvog pomaka na trackingu i onda kad su ga dispatchali doslo ovdje u roku 5 dana. Zacudo stanje knjiga i stripova je bilo pristojno.

Prije je to u 7-10 dana sve bilo gotovo

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 09/08/2024 : 10:29:17  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Da, to je obrazac koji je izgleda postao uobičajen, neovisno o narudžbi
(tj. što još ima unutra osim knjiga/stripova).

Nisam dobro sročio post, nije zapravo problem u samoj dostavi (jer kad krene, stigne brzo)
nego što tjednima samo stoji bez ikakve promjene statusa, a to mi se prije nije dešavalo.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Spectre
Junior Member



Croatia
357 Posts

Member since 10/11/2001

Posted - 10/08/2024 : 22:50:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Spectre a Private Message  Reply with Quote
Ja imam prednaručeni Hitman Omnibus na Amazonu koji je izašao pred deset dana, 30.7. kad je krenuo u obradu (prednaručio sam ga pred oko godinu dana) i danas sam dobio obavijest da je očekivani datum dostave između 11.11.2024. i 19.2.2025. Mislim da je dostava pješke.

Filmovi, serije, super-heroji, stripovi - moj youtube kanal:
https://www.youtube.com/c/kanal301
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 11/08/2024 : 16:05:25  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pa, krasno.
Nije da me tješi, ali eto, očito uvijek može gore

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/08/2024 : 03:28:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Kakva su vam iskustva s Amazonom otkako su uveli besplatnu dostavu?
Nisam baš sretan, evo opet sve na stanju a narudžba stiže tek za mjesec dana;
mislio sam zadnjih par puta da je to tek onako, odokativno, ali je bilo doslovno u dan točno.

Rado bih platio dostavu pa da je kod mene uobičajeno super brzo (odnosno.. tako je bilo prije),
ali jedina opcija koju sad nude je nekakav ekspres (koji to nije) za tipa 50€.



Amazon je općenito postao jako spor, bez obzira kupujem li na njemačkom, britanskom ili francuskom Amazonu.

Pretpostavljam da im nedostaje ljudi, a Jeff Bezos vjerojatno ne želi zaposliti nove jer mu je u zadnje vrijeme pala zarada.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1603 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 12/08/2024 : 06:56:28  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Cudo to da mu ne cvetaju ruze vise..
upao neko drugi u raj ili jednostavno ljudi kupuju manje? Ili su mozda troskovi nekako
porasli..a "ne moze" da dize cene koliko bi bilo realno

Nisam Grk, još manje glazbenik, i vec dugo vremena ne pušim.
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 12/08/2024 : 11:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by matori paraliticar

Cudo to da mu ne cvetaju ruze vise..
upao neko drugi u raj ili jednostavno ljudi kupuju manje? Ili su mozda troskovi nekako
porasli..a "ne moze" da dize cene koliko bi bilo realno


Inflacija i nova konkurencija (Alibaba, Temu...).

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 21/09/2024 : 20:52:46  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Pff, baš me neće u zadnje vrijeme.

Koliko dugo paketi obično putuju, nakon što ih pošalju sa Scifiera?
Poslano 30.08., pa je 02.09. napravljena najava GLS-u, no još ga nisu zaprimili -
nije problem čekati, nego ne znam jel to uobičajeno.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26448 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 21/09/2024 : 22:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Nije.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 22/09/2024 : 00:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Kratko i jasno

OK, gnjavit ću ih.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page
Page: of 99 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000