forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The Boys (Ennis)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

vatrena_stenica
New Member



119 Posts

Member since 27/04/2024

Posted - 05/07/2024 : 09:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vatrena_stenica a Private Message  Reply with Quote
Već sam pomenula negde da su krenuli s Boysima nizbdo. Stra' me da neće znati da stanu, kao što nisu ni za mnoge druge, već eksploatišu dok ne useru. Ova sezona je plitka i gledaoce "zadržavaju" perverizijama i šok scenama, a moraš priznati da je Firecracker i mleko jedna od takvih scena i to mnogo dobra.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4177 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 06/07/2024 : 23:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Rečeno je da će peta sezona biti poslednja, nema govora o muženju (svaka igra reči je namerna), Boysi će se završiti kada i treba da se završe.

Odličan twist na samom kraju šeste epizode. A šta se dešava u Bat pećini treba da ostane u Bat pećini :)

Edited by - naker on 06/07/2024 23:37:35
Go to Top of Page

Winterspawn
Starting Member

3 Posts

Member since 03/09/2023

Posted - 19/07/2024 : 15:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Winterspawn a Private Message  Reply with Quote
Cijela sezona je relativno spora i onda se u zadnjoj epizodi u zadnjih 10 minuta dogodi više nego u cijeloj sezoni. Na stranu to što su tako upakirali sve skupa, okej mi je za pogledati i ne znam tko će dočekati zadnju sezonu.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4177 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 19/07/2024 : 23:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Sjajna zadnja epizoda. Meni je ovo bila odlična sezona, samo mi se nešto prebrzo završila.. Ko će sad dočekati poslednju..

p.s. Love Sausage!!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7290 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 23/07/2024 : 13:35:59  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Finale mi je popravilo dojam, ali nadam se direktnoj završnici bez tih naivnih političkih projekcija.

Iako tema ima sociološke motive i metastripovsku analizu superjunaštva i (zlo)uporabe moći, klimaks mora bit lišen razvlačenja istih.

Homelander je neuspio produkt, iskvaren i abnormalan, a uradio je toliko zla i njegov kraj mora bit brutalan. To očekujem u kontekstu ove serije.

Isto vridi i za Deepa, koji mi je čak i ogavniji od Homelandera. Privilegirana, samoživa kukavica i beskičmenjak koji se ne libi iskorištavat one koje smatra nižim od sebe, a prvenstveno žene. Par traumatičnih scena su mi, ka ljubitelju životinja izvlačile empatiju s njegovim likom. Dok je A Train doista iša putem iskupljenja, za Deepa je jasno da mu nema spasa. Nadam se da će i njegov kraj bit spektakularno okrutan.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 23/07/2024 13:36:42
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4177 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 23/07/2024 : 22:02:57  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Deep u strip predlošku praktički nebitan lik, u seriji su mu dali ulogu komičnog oduška, ali ne uči na svojim greškama i pretvara se u većeg zlikovca i sadistu kako serija napreduje. Imam osećaj da će doživeti iskupljenje pre nego što potone na dno okeana. Homelanderov sunovrat, će biti bezbolan i nepovratan bojim se. Kao i onog drugog glavnog negativca U svakom slučaju plus za seriju što su od jednodimenzionalnih likova kakvi su Homelander i Deep bili u stripu uspeli u seriji da od njih naprave složene i kompleksne likove.
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4177 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 29/07/2024 : 22:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Najavljen novi spinoff Boysa: Vought Rising. Prequel, priča će se baviti nastankom Vought korporacije, glavne uloge idu Soldier Boyu i Stormfront.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22285 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/08/2024 : 10:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Zadnja sezona je veliki korak unazad. Nema vise svjezine, fazoni se ponavljaju. Osam epizoda naklepano tek tako, besciljno.
Starlight, koja je stvarno bila preslatka, zbog plasticene operacije pretvorila se u zombija.
Go to Top of Page

DK24
Average Member



Croatia
608 Posts

Member since 24/04/2020

Posted - 07/08/2024 : 14:58:20  Show Profile Show Extended Profile  Send DK24 a Private Message  Reply with Quote
Znači tek sam sad vidio što je Erin Moriarty napravila od sebe, strašno nešto...
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4177 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 07/08/2024 : 22:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Nekad bila slatkica, a sad je plastika.


Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4177 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 15/08/2024 : 22:10:58  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote



Gen V (S1, #E1-8)


Kada je ova Boys spinoff serija prvi put najavljena nije mi delovala interesantno jer je trailer ostavljao utisak da je reč o sprdnji na X-Men i akademiju Profesora X sa mladim ljudima u glavnim ulogama. Istina da su glavni protagonisti studenti pa ima previše voli me-ne voli me momenata i nelogičnih poteza i besmislenih dijaloga. Nisu baš ispali kreativni po pitanju raspodele moći (Andre je Magneto za siromašne).

Ali generalno OK serija. Mračan ton i atmosfera; akademija nije ono što na prvi pogled izgleda; ima boleštine, sprdnje, komedije, i brutalnih grafičkih scena; likovi iz Boysa imaju cameo uloge; odlične poveznice sa glavnim Boys serijalom; i onim čuvenim padom aviona (ko je čitao strip znate na šta mislim). Nije ovo ni blizu nivoa Boysa, ali sasvim OK poveznica između treće i četvrte sezone Boyse (koju sam ja gledao nakon pogledane četvrte sezone ali OK).
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000