forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Atentat na Trump-a, USA izbori i (ne)srodne teme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 71

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 20/08/2024 : 21:14:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12609 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 20/08/2024 : 23:42:18  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/08/2024 : 00:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
panzer kao i obično, postavlja na forum lažne informacije
ovo je par screen shotova koje sam uzeo iz live snimka cijelog prvog dana
inače, harris uopće nije trebala govoriti prvi dan i ovo je bio 'govor iznenađenja' od svega par minuta, održan cca 3 sata prije bidena i prije svih glavnih najavljenih govornika - dakle, dok dvorana nije bila dupkom puna - ali je bila sasvim pristojno popunjena, a što se, naravno, može lako provjeriti




if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/08/2024 : 01:00:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
a da ne govorim kako u ovoj panzerovoj lošoj fotomontaži kamala na pozornici ima spuštene ruke, a na velikom ekranu - a koji daje izravnu sliku - ima podignutu ruku
plus, bila je u smeđem kompletu i imala u ruci veliki mikrofon

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8560 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 09:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

a da ne govorim kako u ovoj panzerovoj lošoj fotomontaži kamala na pozornici ima spuštene ruke, a na velikom ekranu - a koji daje izravnu sliku - ima podignutu ruku
plus, bila je u smeđem kompletu i imala u ruci veliki mikrofon



Dal' znaš možda i kaj je papala taj dan?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/08/2024 : 12:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nije mi bilo bitno za pokazat koliko je loša panzerova fotomontaža, pa slobodno ti istraži
ako nisu fetus burgeri, sve ostalo je ok

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8560 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 12:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

nije mi bilo bitno za pokazat koliko je loša panzerova fotomontaža, pa slobodno ti istraži
ako nisu fetus burgeri, sve ostalo je ok



Kene, dal' ti imaš pravo glasanja na izborima u USA?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/08/2024 : 13:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by ken2

nije mi bilo bitno za pokazat koliko je loša panzerova fotomontaža, pa slobodno ti istraži
ako nisu fetus burgeri, sve ostalo je ok



Kene, dal' ti imaš pravo glasanja na izborima u USA?



koje glupo pitanje
jesi li dobro?

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8560 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 13:46:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by ken2

nije mi bilo bitno za pokazat koliko je loša panzerova fotomontaža, pa slobodno ti istraži
ako nisu fetus burgeri, sve ostalo je ok



Kene, dal' ti imaš pravo glasanja na izborima u USA?



koje glupo pitanje
jesi li dobro?



Ja sam odlično.
I ne, nije glupo pitanje.
S obzirom koliko srčano i u detalje pratiš kampanju u USA, čovjek bi pomislio da ćeš izaći na izbore.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/08/2024 : 14:17:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by ken2

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by ken2

nije mi bilo bitno za pokazat koliko je loša panzerova fotomontaža, pa slobodno ti istraži
ako nisu fetus burgeri, sve ostalo je ok



Kene, dal' ti imaš pravo glasanja na izborima u USA?



koje glupo pitanje
jesi li dobro?



Ja sam odlično.
I ne, nije glupo pitanje.
S obzirom koliko srčano i u detalje pratiš kampanju u USA, čovjek bi pomislio da ćeš izaći na izbore.



ti si jedva nešto manje aktivan na ovoj temi od mene, pa možeš i sebi postaviti isto pitanje

ali da, u pravu si, prilično detaljno pratim kampanju, a o srčanosti ne bih, jer ja sam prvenstveno anti trump u ovoj priči
a ti očito podržavaš trumpa, što nije moguće bez velike doze
oduševljenja prema toj spodobi od čovjeka
zaiste se moraš 'zaljubiti' u njega, pa zažmiriti na činjenicu da se radi o patološkom lažovu, egomanijaku, prevarantu, ženomrscu, rasistu, seksualnom napasniku...i svemu ostalom što ide uz nabrojano
plus ekipa koja ga slijedi, sve gluplji i gori

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 21/08/2024 : 14:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
šta trkelja ovaj paro? još bi on diktirao tko će što pisati u ovom topiku.
isto kao što nam svima amerika diktira živote, tako da itekako imamo pravo, a i treba, da zdušno pratimo ove izbore i biramo favorita, gdje god se na svijetu nalazili.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8560 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 18:32:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2



ti si jedva nešto manje aktivan na ovoj temi od mene, pa možeš i sebi postaviti isto pitanje

ali da, u pravu si, prilično detaljno pratim kampanju, a o srčanosti ne bih, jer ja sam prvenstveno anti trump u ovoj priči
a ti očito podržavaš trumpa, što nije moguće bez velike doze
oduševljenja prema toj spodobi od čovjeka
zaiste se moraš 'zaljubiti' u njega, pa zažmiriti na činjenicu da se radi o patološkom lažovu, egomanijaku, prevarantu, ženomrscu, rasistu, seksualnom napasniku...i svemu ostalom što ide uz nabrojano
plus ekipa koja ga slijedi, sve gluplji i gori



Značiiiii, nemaš pravo glasanja u USA.
Ok, to smo riješili.
Slijedeće, ako me već etiketiraš kao tolikog Trump suportera, onda si ti očigledno lerftard koji se očito strogo ideološki vodi u svojim razmišljanjima. Tako da je tebi čisto svejedno dal' je u pitanju Biden, Kamala ili čak neko deset puta gori od Trumpa.
Jedini gluplji i gori su oni koji podržavaju da se čovjek može identificirati kao jelen, sokol, kamion, gelender, plastika, kolnik, semafor etc.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3460 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 21/08/2024 : 18:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
U svijetu gdje misli su slobodne,
Gdje srce od težnje nikad ne odustane,
Ljevičari snivaju, vječno i hrabro,
Da čovjek može biti sve što želi, zar ne?

Kroz šume ideja, kroz rijeke snova,
Gdje granice nestaju, stvarnost je nova.
Oni kažu: "Vjeruj u svoje moći,
Jer svaka zvijezda u tami te noći može zasjati."

Nebo je granica, il' možda i nije,
Jer kad srce te vodi, sve granice krije.
Oni vjeruju u snove, u ljubavi moć,
U svijetu gdje nema te neostvarene noć.

"Možeš biti što želiš," govore glasno,
"Bez obzira na put, bit ćeš sretan, jasno."
Jer snaga je u srcu, u duši što raste,
A ne u okovima svijeta, što snove ti krate.

Možda će netko reći, da sanjari griješe,
Ali njihova vjera svaku sumnju briše.
Jer u svijetu gdje misli su slobodne,
Ljevičari snivaju, čovjek može biti sve.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8560 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 18:36:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

šta trkelja ovaj paro? još bi on diktirao tko će što pisati u ovom topiku.
isto kao što nam svima amerika diktira živote, tako da itekako imamo pravo, a i treba, da zdušno pratimo ove izbore i biramo favorita, gdje god se na svijetu nalazili.



Tebi Amerika diktira život?
Šta si upravo ušao u pubertet?
No dobro, valjda si se vratio s maturalca, pa si još uvijek pod dojmom.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1132 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 21/08/2024 : 18:37:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky
isto kao što nam svima amerika diktira živote, tako da itekako imamo pravo, a i treba, da zdušno pratimo ove izbore i biramo favorita, gdje god se na svijetu nalazili.



Vi ste navijači

Ja sam igrač

Mada, nazalost, u zadnje vreme ne igram -- samo grejem klupu dok sam na transfer listi kluba

Ali platu za to uzimam

I ponekad dajem (ne)trazene intervjue i ostavljam monologe na ovoj temi
Go to Top of Page

wintermute
Senior Member



USA
1132 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 21/08/2024 : 18:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Ma moram poceti da pisem kao Zoroasterixx, mnogo dobro.

Nego nesto sam pricao sa drugom juce i kazem razdor u USA je danas veci nego ikada i pokusamo da nadjemo neki istorijski ekvivalent (recimo komunisti protiv nacista) i on kaze nema istorijskog ekvivalenta, ovi sa leva i desna danas nemaju niti isti jezik (zamenice, imenice, rodovi, sta ti ja znam...) niti imaju iste WC-ove (all/multi gender, tamponi za muskarce...).

Pao sam od smeha.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8560 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 20:09:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
@Wintermute

Eto vidiš, ekipa na forumu zna šta je bolje za Amerikance od samih Amerikanaca. Poznaju život u USA bolje od tebe koji tamo živiš xy godina. Glasat ćeš za jednog rasista, ženomrsca i silovatelja(???) dok su u drugom taboru same bijele golubice i bubamare koje njišu nogicama na laticama cvijeća.
Đe će ti duša?

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 21/08/2024 : 20:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by kiky

šta trkelja ovaj paro? još bi on diktirao tko će što pisati u ovom topiku.
isto kao što nam svima amerika diktira živote, tako da itekako imamo pravo, a i treba, da zdušno pratimo ove izbore i biramo favorita, gdje god se na svijetu nalazili.



Tebi Amerika diktira život?
Šta si upravo ušao u pubertet?
No dobro, valjda si se vratio s maturalca, pa si još uvijek pod dojmom.




da, ja sam balavac, dok ti ovdje pizdiš jer ken više voli kamalu od trumpa i što je prokazao panzerovu očiglednu laž. koliko ti ono imaš godina?
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 21/08/2024 : 21:00:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

@Wintermute

Eto vidiš, ekipa na forumu zna šta je bolje za Amerikance od samih Amerikanaca. Poznaju život u USA bolje od tebe koji tamo živiš xy godina.



pa nije wintermute = amerika, kao što nije niti kiky = hrvatska.
što je sa onim silnim amerikancima koji će glasat za kamalu? uh, slučajno niti jedan nije registriran na stripovi.com

i što mi moramo živjeti u americi da bi pravo vidjeli kakvo je trump govno od osobe? to se odavde ne vidi dobro?

propalo ti rezoniranje...

svatko ovdje ima pravo odrediti svoj stav i stranu, kao što si to uostalom i ti več u samom startu učinio.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8560 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 21:24:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky



da, ja sam balavac, dok ti ovdje pizdiš jer ken više voli kamalu od trumpa i što je prokazao panzerovu očiglednu laž. koliko ti ono imaš godina?



Je da, baš me zanima koga Ken više voli, njegov glas se broji na izborima. Jbte, da ljudi tako zdušno prate naše izbore, možda bi se zaista nešto promijenilo u ovoj prčiji od zemlje.
Nego, fascinantno je kako čovjek zna šta je Kamala nosila na sebi tu večer i kakav je mikrofon držala u ruci. Je, svojim znanjem je prokazao panzerov fotošop. Ma bravo, Kamala sad sigurno dobiva izbore.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8560 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 21:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky



pa nije wintermute = amerika, kao što nije niti kiky = hrvatska.
što je sa onim silnim amerikancima koji će glasat za kamalu? uh, slučajno niti jedan nije registriran na stripovi.com

i što mi moramo živjeti u americi da bi pravo vidjeli kakvo je trump govno od osobe? to se odavde ne vidi dobro?

propalo ti rezoniranje...

svatko ovdje ima pravo odrediti svoj stav i stranu, kao što si to uostalom i ti več u samom startu učinio.



Problem je u tome što ti ne kužiš da ni ti ni Ken ni paro nisu Amerika.I ne, niko od nas ne poznaje prilike i uvjete života u USA. I prekinite se pretvarati da znate.
I po čemu sam ja to Kikec odabrao stranu?
Ako wintermute vjeruje da će mu život u USA bit bolji sa Trumpom na čelu, ko sam ja da mu ne vjerujem?
Šta? Čovjek laže? Čovjek nema pojma o unutarnjoj politici zemlje u kojoj živi?
Čim glasa za Trumpa, automatski je etiketiran kao nepismeni redneck?
Meni su osobno obje strane za drek.
Sve su to lažovi, lopovi, prevaranti i kriminalci.
Neš ti poštenog američkog političara. Daj me ne zajebavaj.
Problem je što u američkoj politici postoje samo dvije struje koje agitiraju u apsolutnu krajnost.
A problem kod tebe, Kena i ostalih leftarda je da ne vidite dalje od svog nosa i mislite da nikakvih problema osim desničara nema na ovoj planeti.
Zagovarate apsolutnu slobodu,dok istovremeno licemjerno branite tu istu slobodu govora bilo kome ko govori bilo što šta se vama ne sviđa. Uopće niste svjesni da ste stravično isključivi, niti svjesni činjenice da bilo kakva isključivost na kraju vodi u kretenizam.
Tzv. Woke i cancel kultura samo su prolazne faze ovog degeneričnog društva.
Ali Bože dragi, pa ja sam sa svojim razmišljanjima ni više ni manje nego pro Trumpovac.

Eto ti moog rezoniranja.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8123 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 21/08/2024 : 21:55:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by kiky



da, ja sam balavac, dok ti ovdje pizdiš jer ken više voli kamalu od trumpa i što je prokazao panzerovu očiglednu laž. koliko ti ono imaš godina?



Je da, baš me zanima koga Ken više voli, njegov glas se broji na izborima. Jbte, da ljudi tako zdušno prate naše izbore, možda bi se zaista nešto promijenilo u ovoj prčiji od zemlje.
Nego, fascinantno je kako čovjek zna šta je Kamala nosila na sebi tu večer i kakav je mikrofon držala u ruci. Je, svojim znanjem je prokazao panzerov fotošop. Ma bravo, Kamala sad sigurno dobiva izbore.



ja ne znam što se s tobom događa i za koju pičku materinu si me uzeo na pik
panzer godinama maltretira ovaj forum lažnim informacijama i linkovima na teorije zavjere iz dark weba, a sjećam se da je i prije 4 godine na onom topiku u kojem je nastala frka oko solara isto tako postao laži, pa kad bi mu se dokazalo ili reklo da to nije istina, nikad se nije ni osvrnuo, nego bi sutra postavio novu ludoriju
sad je postao vrlo lošu fotomontažu, želeći imputirati da je kamala harris na dnc imala fijasko i govorila pred praznom publikom
ja sam stavio screen shotove njenog neplaniranog kratkog govora, u kojem ona ima drugačiju odjeću nego na panzerovoj fotografiji, u kojoj ona na pozornici ima odjeću od te večeri, a na ekranu je druga boja, na ekranu ima dignutu ruku, a dolje nema, na pozornicu je izašla s ogromnim mikrofonom u ruci, a na panzerovoj slici nema mikrofon...
jasno je da je fotografija nastala satima prije početka konvencije i da su tada (vjerojatno) na ekranu išle snimke i spotovi, te da je netko u tu fotografiju ubacio malu kamalu na pozornici
i to je jako loše napravio - taj koji je to radio se nije potrudio niti obrisati originalni spotlajt i sjenu od (koliko se meni čini) dvoje ljudi, pa je očito gdje je intervencija
zbilja ne znam zašto ti taj moj bezvezan napor da pobijem neku bezveznu laž toliko smeta
moja je stvar kako ću svoje slobodno vrijeme trošit

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12342 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 21/08/2024 : 22:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Nešto smo nervozni.

Have mercy
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1307 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 22:10:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

[quote]

Problem je u tome što ti ne kužiš da ni ti ni Ken ni paro nisu Amerika.I ne, niko od nas ne poznaje prilike i uvjete života u USA. I prekinite se pretvarati da znate.
I po čemu sam ja to Kikec odabrao stranu?
Ako wintermute vjeruje da će mu život u USA bit bolji sa Trumpom na čelu, ko sam ja da mu ne vjerujem?
Šta? Čovjek laže? Čovjek nema pojma o unutarnjoj politici zemlje u kojoj živi?
Čim glasa za Trumpa, automatski je etiketiran kao nepismeni redneck?
Meni su osobno obje strane za drek.
Sve su to lažovi, lopovi, prevaranti i kriminalci.
Neš ti poštenog američkog političara. Daj me ne zajebavaj.
Problem je što u američkoj politici postoje samo dvije struje koje agitiraju u apsolutnu krajnost.
A problem kod tebe, Kena i ostalih leftarda je da ne vidite dalje od svog nosa i mislite da nikakvih problema osim desničara nema na ovoj planeti.
Zagovarate apsolutnu slobodu,dok istovremeno licemjerno branite tu istu slobodu govora bilo kome ko govori bilo što šta se vama ne sviđa. Uopće niste svjesni da ste stravično isključivi, niti svjesni činjenice da bilo kakva isključivost na kraju vodi u kretenizam.
Tzv. Woke i cancel kultura samo su prolazne faze ovog degeneričnog društva.
Ali Bože dragi, pa ja sam sa svojim razmišljanjima ni više ni manje nego pro Trumpovac.

Eto ti moog rezoniranja.





Bravo. Slažem se sa svim od prve do poslednje riječi.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 21/08/2024 22:10:44
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8560 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 21/08/2024 : 22:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2



ja ne znam što se s tobom događa i za koju pičku materinu si me uzeo na pik
panzer godinama maltretira ovaj forum lažnim informacijama i linkovima na teorije zavjere iz dark weba, a sjećam se da je i prije 4 godine na onom topiku u kojem je nastala frka oko solara isto tako postao laži, pa kad bi mu se dokazalo ili reklo da to nije istina, nikad se nije ni osvrnuo, nego bi sutra postavio novu ludoriju
sad je postao vrlo lošu fotomontažu, želeći imputirati da je kamala harris na dnc imala fijasko i govorila pred praznom publikom
ja sam stavio screen shotove njenog neplaniranog kratkog govora, u kojem ona ima drugačiju odjeću nego na panzerovoj fotografiji, u kojoj ona na pozornici ima odjeću od te večeri, a na ekranu je druga boja, na ekranu ima dignutu ruku, a dolje nema, na pozornicu je izašla s ogromnim mikrofonom u ruci, a na panzerovoj slici nema mikrofon...
jasno je da je fotografija nastala satima prije početka konvencije i da su tada (vjerojatno) na ekranu išle snimke i spotovi, te da je netko u tu fotografiju ubacio malu kamalu na pozornici
i to je jako loše napravio - taj koji je to radio se nije potrudio niti obrisati originalni spotlajt i sjenu od (koliko se meni čini) dvoje ljudi, pa je očito gdje je intervencija
zbilja ne znam zašto ti taj moj bezvezan napor da pobijem neku bezveznu laž toliko smeta
moja je stvar kako ću svoje slobodno vrijeme trošit



Stvarno si se uzjogunio.
Ne, iskreno, nisam znao da je panzer poznat na forumu po postanju fake newsa.
Ali opet, iz mog kuta gledanja, kog boli kurac koliko ljudi je bilo na konvenciji.
Na to zaista ne mislim trošiti svoje slobodno vrijeme.
Ti svoje troši kako god želiš.
Svaki glas je bitan, rekli bi naši.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 71  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000