forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Atentat na Trump-a i (ne)srodne teme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 59

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/09/2024 : 23:37:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Pa kako si zakljucio da sam tupson ako nisi nista moje citao?

Ja sam na osnovu tvoje 3 poruke zakljucio da nisi za 23 godine naucio da koristis forum.




Misliš imaš lažnu logiku za zaključak!!

Pomalo se otkrivaš i to je dobro.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/09/2024 : 23:41:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Pa kako si zakljucio da sam tupson ako nisi nista moje citao?

Ja sam na osnovu tvoje 3 poruke zakljucio da nisi za 23 godine naucio da koristis forum.



A tko bi uopće čitao ove baljezgarije koje pišeš. Mada sam i ja Trumpa!!
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
974 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 04/09/2024 : 23:46:45  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Pre neki dan je andjusticeforall isto ovako krenuo.

Izgleda da privlacim ljude koji te veceri imaju problem sa spavanjem

Ne razumam sto ti smetam. Ako ti se ne svidja nesto sto pisem a ti napisi onda sta i zasto.

Ipak, ovo sada zaista postaje spam pa cu ovu nit poruka prekinuti ovde. Osim ako ne odogovoris nesto suvislo.

Nadam se da ne zameras sto sam rekao da posle 23 godine ne znas da koristis forum. Hteo sam da odgovorim ostro na tvoju nicim obrazlozenu konstataciju da sam "tupson" a da to bude u okvirima moderacije. I to mi je prvo palo na pamet. Billo je, naravno, sarkasticno i skoro sigurno netacno. Eto. Ako zelis da normalno razgovaramo -- tu sam.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/09/2024 : 23:47:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute


Pa kako si zakljucio da sam tupson ako nisi nista moje citao?



Oprosti ako te ovo vrijeđa.
Što si ti konkretno na temu napisao? Veliko ništa!
Kako se ono kaže, puno pišeš ali ništa ne kažeš.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/09/2024 : 23:48:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Pre neki dan je andjusticeforall isto ovako krenuo.

Izgleda da privlacim ljude koji te veceri imaju problem sa spavanjem

Ne razumam sto ti smetam. Ako ti se ne svidja nesto sto pisem a ti napisi onda sta i zasto.

Ipak, ovo sada zaista postaje spam pa cu ovu nit poruka prekinuti ovde. Osim ako ne odogovoris nesto suvislo.

Nadam se da ne zameras sto sam rekao da posle 23 godine ne znas da koristis forum. Hteo sam da odgovorim ostro na tvoju nicim obrazlozenu konstataciju da sam "tupson" a da to bude u okvirima moderacije. I to mi je prvo palo na pamet. Billo je, naravno, sarkasticno i skoro sigurno netacno. Eto. Ako zelis da normalno razgovaramo -- tu sam.



Baš naprotiv želim raspravu.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/09/2024 : 23:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Pre neki dan je andjusticeforall isto ovako krenuo.

Izgleda da privlacim ljude koji te veceri imaju problem sa spavanjem

Ne razumam sto ti smetam. Ako ti se ne svidja nesto sto pisem a ti napisi onda sta i zasto.

Ipak, ovo sada zaista postaje spam pa cu ovu nit poruka prekinuti ovde. Osim ako ne odogovoris nesto suvislo.

Nadam se da ne zameras sto sam rekao da posle 23 godine ne znas da koristis forum. Hteo sam da odgovorim ostro na tvoju nicim obrazlozenu konstataciju da sam "tupson" a da to bude u okvirima moderacije. I to mi je prvo palo na pamet. Billo je, naravno, sarkasticno i skoro sigurno netacno. Eto. Ako zelis da normalno razgovaramo -- tu sam.



Ja sam Trumpovac ali si očigledno izu određenih razloga, po naputku izgleda izbjegao temu Ukrajine.
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
974 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 04/09/2024 : 23:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
Pa evo onda rasprave. Kazes da si za Trumpa. Zasto si ti za Trumpa? Zasto nisi kao i vecina ostalih ovde za Kamalu?

Ja sam to mnogo puta obrazlozio u svojim porukama i zao mi je sto ih nisi citao jer kazes da su ti bile predugacke. Evo najkrace moguce: Trump podrzava nekoliko stvari koje ja u ovom trenutku smatram da su za moj zivot ovde najvaznije od kojih je jedna npr. postavljanje prema ilegalnoj imigraciji. Kako u USA moras sam da izabers svog kandidata cak i ako se ne slazes sa njim u svemu jer postoje samo dva ("duopoly") ja sam prisiljen da podrzim Trumpa na ovim izborima jer mi je alternativa jos gora.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/09/2024 : 23:54:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute


Pre neki dan je andjusticeforall isto ovako krenuo.




Ja nisam andjusticeforall. On se voli glupirati ili je neozbiljan. Zašto ti on smeta? Odgovori mu na taj isti način.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 04/09/2024 : 23:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Pa evo onda rasprave. Kazes da si za Trumpa. Zasto si ti za Trumpa? Zasto nisi kao i vecina ostalih ovde za Kamalu?

Ja sam to mnogo puta obrazlozio u svojim porukama i zao mi je sto ih nisi citao jer kazes da su ti bile predugacke. Evo najkrace moguce: Trump podrzava nekoliko stvari koje ja u ovom trenutku smatram da su za moj zivot ovde najvaznije od kojih je jedna npr. postavljanje prema ilegalnoj imigraciji. Kako u USA moras sam da izabers svog kandidata cak i ako se ne slazes sa njim u svemu jer postoje samo dva ("duopoly") ja sam prisiljen da podrzim Trumpa na ovim izborima jer mi je alternativa jos gora.


Trump je po mojem prosječnom uvjerenju glede Amerike OK. Ja sam ispodprosječan poznavatelj i to je to,
Prekini se izvještavati o svakom događaju. Postani prosječan, ja sam u 23 g prosječan, postani i ti.
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
974 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 05/09/2024 : 00:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger
Prekini se izvještavati o svakom događaju. Postani prosječan, ja sam u 23 g prosječan, postani i ti.



E to je vec dobar savet. Ti si vec treci koji mi to kaze ovde. Dakle mora biti da ima nesto u tome. Hvala, trudicu se da smanjim dozivljaj i ne skacem na svaku loptu. Ipak, razumi da mi je tesko jer ja ipak jedini zivim ovde i zapravo najvise bih voleo da se pojavi jos neko ko zivi u USA i da komentarise. Ovako sam usamljen i pokusavam svima da odgovorim na sve sto i sam uvidjam da je besmisleno.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/09/2024 : 00:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by Kruger
Prekini se izvještavati o svakom događaju. Postani prosječan, ja sam u 23 g prosječan, postani i ti.



E to je vec dobar savet. Ti si vec treci koji mi to kaze ovde. Dakle mora biti da ima nesto u tome. Hvala, trudicu se da smanjim dozivljaj i ne skacem na svaku loptu. Ipak, razumi da mi je tesko jer ja ipak jedini zivim ovde i zapravo najvise bih voleo da se pojavi jos neko ko zivi u USA i da komentarise. Ovako sam usamljen i pokusavam svima da odgovorim na sve sto i sam uvidjam da je besmisleno.



Bahatluk, kad hi ti netko tko čita sa vipikedije rekao da si lud.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 05/09/2024 : 00:11:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

quote:
Originally posted by Kruger
Prekini se izvještavati o svakom događaju. Postani prosječan, ja sam u 23 g prosječan, postani i ti.



E to je vec dobar savet. Ti si vec treci koji mi to kaze ovde. Dakle mora biti da ima nesto u tome. Hvala, trudicu se da smanjim dozivljaj i ne skacem na svaku loptu. Ipak, razumi da mi je tesko jer ja ipak jedini zivim ovde i zapravo najvise bih voleo da se pojavi jos neko ko zivi u USA i da komentarise. Ovako sam usamljen i pokusavam svima da odgovorim na sve sto i sam uvidjam da je besmisleno.



Zašto nisi odgovorio glede rata ru - ua.

Edited by - Kruger on 05/09/2024 00:12:15
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
974 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 05/09/2024 : 00:26:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger
Zašto nisi odgovorio glede rata ru - ua.



Na neku tvoju specificnu poruku ili generalno?

Generalno sto se tog rata tice ja se slazem sa stavovima Mearsheimer-a i JFKJR-a.

EDIT: ah sad vidim da verovatno mislis na ovu poruku koja mi je promakla jer su nam se poruke ukrstile:

"Ja sam Trumpovac ali si očigledno izu određenih razloga, po naputku izgleda izbjegao temu Ukrajine."

Kao sto rekoh, pogledaj par videa Mearsheimer-ai JFKR-a i to su otprilike moji stavovi. Sam ih lako nadjes na internetu. Najkrace moguce:

Rusija je zelela mir i postojao je dogovor koji je NATO sprecio da bi u rat usle velike korporacije koje kontrolise megafund BlackRock i pod povoljnim uslovima razmenile zastarelo oruzje za plodnu zemlju Ukrajine (njen najveci asset).

Edited by - wintermute on 05/09/2024 00:56:55
Go to Top of Page

wintermute
Average Member



USA
974 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 05/09/2024 : 01:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger
Kad si vidio da ja vrijeđam a 23 g sam na ovijem forumu!!



PUNISHER:

Kruger (4) - politika - 30 dana - kazna ističe 04.11.2020. (drugi krug kazni)

- Kruger - offtopic/politika - 48 sati - kazna ističe 20.01.2019.
- VALTER, nagor, Kruger, Lwood - politika, spam i uvrede. VALTER i nagor - 48 sati (kazna ističe 07.02.2018.), Lwood i Kruger - 24 sata (kazna ističe 06.02.2018.)
- Kruger - 48 sati - provokacije - kazna ističe 23.04.2019.

Arkham asylum:

Kruger (6)— politika-90 dana - ističe 24.05.2022.
Kruger - uvrede - 48 sati - kazna ističe 17.02.2024
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7363 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 05/09/2024 : 17:29:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
pogledao sam trumpov intervju sa lexom fridmanom. ja se ovdje slažem sa svime što su ken i beva već na tu temu rekli. dodvornički intervju... i ništa čudno da niti na jedno pitanje (a bilo ih je nekoliko dosta jasnih) nije uspio/želio dati jasan odgovor, nego je i nevjerovatno koliko je okolišao i drobio gluposti koje na kraju sa početnim pitanjem nisu imali nimalo veze. glavno da se predstavio kao praktički jedini biznismen koji je uspio uspješno prijeći u političke vode. svojski se trudio i preplašiti sve slušatelje/gledatelje sa svime što očekuje ameriku i cijeli svijet ako njega ne izaberu za predsjednika (treći svjetski rat, komunistička amerika preplavljena imigrantima puštenim iz mentalnih institucija iz njihovih država: ovo je bio VRH GLUPOSTI!). biden je užasan, kamala još užasnija... nekoliko puta je spomenuo inflaciju koja proždire njegovu omiljenu zemlju ali, kao što rekoh, nije dao nikakav odgovor kako bi nju obuzdao. zacijelo ne suludom idejom o povećanju carina cijelom svijetu... ili?
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/09/2024 : 22:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by wintermute

Mislim da si u pravu. USA je propustila veliku sansu da ima Rusiju na svojoj strani. Rusija je htela godinama da udje u NATO ali joj je branjeno. Sve je to dokumentovano. Ruski narod ima mnogo vise kulturolosko i istorijski zajednicko sa amerikancima i NATO zemljama nego Kinezi.

Da, i tek ce se videti cemu sve ovo vodi...




Mislim da jako malo ljudi zna da je postojao plan kako bi Rusija ušla u Nato. No nakon dolaska na vlast putlera sve pada u vodu.

Rusija je velika zemlja sa ogromnim prirodnim bogatstvima. Na žalost vlastiti narod nema baš puno koristi od toga. Skoro 50 % stanovništva nema osnovne higijenske i sanitarne uvijete za život.

A što se tiče Ukrajine oni nemaju izbora, brane se ( čak i upad u oblast Kursk je obrambena faza ).

Čitam da dio republikanaca neće podržati Trumpa. Raspetljavaju se nekakve financijske zavrzlame. Otkriva se koliko je ruski kapital upetljan u neke bitne američke stvari.

Francuzi uhapsili bivšeg suvlasnika Vkontakte ( to je nešto kao ruski facebook, iako su korisnici te mreže zemlje koje su bili pod okupacijom sssr-a ), osnivača Telegrama ( ta je usput veliki alat ruske propagande, pa čak i vojske rf ).



Naravno da je poznato, pisalo u Feralu.



Ne znam da li se glupiraš ali svakako je malo poznato.

Koliko je uopće ljudi čitalo to glasilo, 113?



Čito je Njofra pa se usekiro, jadan, te im nametnuo poreze, a svi znamo tko je temelj naše državnosti

Nego šta kažeš kako se međunarodna desnica olako prodala Putinu?

A i libertarijanska govna su odma pritrčala, počevši od Muska, pa nadalje...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/09/2024 : 22:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Ne znan ,ne bi reka.
Jednostavno mislin da je Trump bolji izbor (mislin na HR i EU)
Monarhije danas su besmislene,nekad je to imalo smisla danas ne.



Kako može bit Trump bolji izbor kad je onaj lik što ima istog frizera ko Trump doslovno izveo UK iz EU?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2995 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 05/09/2024 : 22:47:52  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by wintermute


Pre neki dan je andjusticeforall isto ovako krenuo.




Ja nisam andjusticeforall. On se voli glupirati ili je neozbiljan. Zašto ti on smeta? Odgovori mu na taj isti način.



Smrtno sam ozbiljan ko i uvijek, kako možeš podržavat Trumpa kad lik i njegova klika otvoreno najavljuju da će prodati ne samo braću Ukrajince već i nas ostala govna iz EU-a i NATO-a onom satrapu i njegovoj kliki u Moskvi?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



632 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 06/09/2024 : 10:45:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
https://9gag.com/gag/aVvMxPy
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47008 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 06/09/2024 : 11:09:44  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by lwood

Ne znan ,ne bi reka.
Jednostavno mislin da je Trump bolji izbor (mislin na HR i EU)
Monarhije danas su besmislene,nekad je to imalo smisla danas ne.



Kako može bit Trump bolji izbor kad je onaj lik što ima istog frizera ko Trump doslovno izveo UK iz EU?



Napisah već al evo opet ću.
Zato šta EU triba šok terapiju,i šta je prije dobije to bolje za nju.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
12281 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 06/09/2024 : 11:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Steve Bannon: Victoria Nuland, preserve your documents and lawyer up, baby, beacause we are comig for you...

https://x.com/i/status/1831986406740148706

Have mercy
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/09/2024 : 21:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
wintermute, bio sam baniran na 48 h, ali izgleda kako je došlo do nekih promjena. Uzgred glede ove teme za tebe sad nebitno.

Ne mislim da si tupson, nije baš tako da nisam pročitao jedan dio tvojih upisa, jedan dio, ne sve.
Moj primitivni seljački upad je imao jednu svrhu. Primijetio sam kako odgovaraš svima, eh, sad, moj laički pogled je takav.
Mene si ignorirao, nemam pojma zašto. Nemam nikakvih zlih namjera glede tebe, a ti me ignoriraš. Dobro, taj dan mi je pomalo dosadno pa da probam sa primitivizmom i ti reagiraš. Reagiraš na moj primitivni upad a noj pristojan ne.

Postavio si mi nekoliko upita. Danas baš i nemam vremena na sve odgovoriti, možda nešto uspijem, vjerojatno ne, ali najkasnije u nedjelju ću moći.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/09/2024 : 21:11:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Steve Bannon: Victoria Nuland, preserve your documents and lawyer up, baby, beacause we are comig for you...

https://x.com/i/status/1831986406740148706



Upis na nivou 5togodišnjeg djeteta.

Ukrajina ni po jeziku, ni po kulturi, ni po mentalitetu nije dio rusije. Ako ćemo realno ni po izgledu stanovnika te dvije zemlje. Totalno različiti narodi.

Problem je što pojedinci, naravno oni koji nikad nisu imali prilike usporediti ili analizirati navode koje sam spomenu, misle kako je Ukrajina nekakva sastavnica rusije. Netočno, Ukrajina nije nikakva sastavnica rusije ni po izgledu ta dva naroda, ni po mentalitetu, ni po kultura a ni po jeziku.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/09/2024 : 21:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by andjusticeforall

quote:
Originally posted by Kruger

quote:
Originally posted by wintermute


Pre neki dan je andjusticeforall isto ovako krenuo.




Ja nisam andjusticeforall. On se voli glupirati ili je neozbiljan. Zašto ti on smeta? Odgovori mu na taj isti način.



Smrtno sam ozbiljan ko i uvijek, kako možeš podržavat Trumpa kad lik i njegova klika otvoreno najavljuju da će prodati ne samo braću Ukrajince već i nas ostala govna iz EU-a i NATO-a onom satrapu i njegovoj kliki u Moskvi?



Mislim da sam nekoliko puta objašnjavao.
Za vrijeme Trumpa je Ukrajina dobila najveću pomoć i podršku, tada vojnu. Obuka vojnika i preustroj na Nato standarde ratovanja.
Kad se razvlačilo glasanje o pomoći Ukrajine ( ali i Izraelu ), nakon nekog vremena dio republikanaca je dao podršku bidenovoj administraciji. Zar misliš kako bi ovaj dio republikanaca, koji nije potkupljiv, drugačije glasao i da je Trump predsjednik?

Trumpova predizborna retorika i ništa više.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16999 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 06/09/2024 : 21:23:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wintermute

Pa evo onda rasprave. Kazes da si za Trumpa. Zasto si ti za Trumpa? Zasto nisi kao i vecina ostalih ovde za Kamalu?




Pojednostavljeno bih odgovorio kako je Trump, i struja koja stoji iza njega svijetlost. Eh sad, suprotna struja bi rekla on ništa ne predstavlja to što priča. Točno, ali izgleda da provodi to što priča po svjetonazoru.

Kamala, potpuno suprotno od Trumpa, mrak. Glede svjetonazora.

Ua je neka zanimljiva tema, posebna za obrazložiti. Izrael također.
Go to Top of Page
Page: of 59 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000