forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Darkwood noviteti! (uskoro)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 174

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/09/2024 : 10:00:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Bez obzira koliko mi je drag Darkwood i sto sam jako srecan jer su se vratili iz mrtvih nekako ne mogu da nadjem tu nesto sto ce meni da pase. Ali kontam da drze neki stream koji ide pa jbg. Cekam.
Go to Top of Page

Dzimi Gitara
stripovi.com suradnik



1888 Posts

Member since 14/11/2001

Posted - 19/09/2024 : 10:03:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Dzimi Gitara's Homepage  Send Dzimi Gitara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Bez obzira koliko mi je drag Darkwood i sto sam jako srecan jer su se vratili iz mrtvih nekako ne mogu da nadjem tu nesto sto ce meni da pase. Ali kontam da drze neki stream koji ide pa jbg. Cekam.



Evo prizvao si, danas stiže nešto što voliš. ;)
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/09/2024 : 10:11:49  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
'ajde majku mu. Darkwood mi je esencija stripa kod nas..
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1986 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 19/09/2024 : 10:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Verovatno poslednji Kalvin. :)


Resistance is futile.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
7544 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 19/09/2024 : 10:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ili Hobs.
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2628 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 19/09/2024 : 10:27:10  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Kada ce napokon Tales of the Zombie?
Go to Top of Page

Heisenberg
Average Member



Serbia
544 Posts

Member since 06/11/2022

Posted - 19/09/2024 : 10:45:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Heisenberg a Private Message  Reply with Quote
Ili zadnjih pet tankobona titana?👀

I Am Not In Danger, Skyler. I Am The Danger. A Guy Opens His Door And Gets Shot, And You Think That Of Me? No! I Am The One Who Knocks!
Go to Top of Page

MF Doom
Starting Member



71 Posts

Member since 23/04/2024

Posted - 19/09/2024 : 10:51:06  Show Profile Show Extended Profile  Send MF Doom a Private Message  Reply with Quote
Moram da se složim sa sawitchem. Drag mi je Darkwood, mada su me malo razočarali oko SUISa i zabrana, ali da se ne vraćamo na to. Drago mi je da staju na noge, iako tu ima slabo šta za mene.

Sa Berserkom sam krenuo iz radoznalosti i baš mi je zabavan serijal, ali ga oni sa tempom baš usraše. Ako se ne varam tri broja su izašla ove godine, što je očajan tempo. Teško da bi se i moglo nazvati tempom.

Baš me zanima koji je razlog, da li je toliko slaba prodaja?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20952 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/09/2024 : 10:54:02  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

quote:
Originally posted by sawitch

Bez obzira koliko mi je drag Darkwood i sto sam jako srecan jer su se vratili iz mrtvih nekako ne mogu da nadjem tu nesto sto ce meni da pase. Ali kontam da drze neki stream koji ide pa jbg. Cekam.



Evo prizvao si, danas stiže nešto što voliš. ;)


Volim li i ja taj strip?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

john connor
Senior Member

Serbia
2628 Posts

Member since 15/02/2011

Posted - 19/09/2024 : 11:38:49  Show Profile Show Extended Profile  Send john connor a Private Message  Reply with Quote
Modesti 7 verovatno.
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39929 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/09/2024 : 15:55:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dzimi Gitara

quote:
Originally posted by sawitch

Bez obzira koliko mi je drag Darkwood i sto sam jako srecan jer su se vratili iz mrtvih nekako ne mogu da nadjem tu nesto sto ce meni da pase. Ali kontam da drze neki stream koji ide pa jbg. Cekam.



Evo prizvao si, danas stiže nešto što voliš. ;)



Majstore! Vrh! Kalvin!
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3238 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 19/09/2024 : 16:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
Konačno!
Go to Top of Page

borg
Senior Member



Serbia
1986 Posts

Member since 13/01/2020

Posted - 19/09/2024 : 16:11:39  Show Profile Show Extended Profile  Send borg a Private Message  Reply with Quote
Bolji sam od onog vrača pogađača iz Asteriksa. :)


Resistance is futile.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20952 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/09/2024 : 16:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
super za Kalvina,znači i to je kompletirano,bravo za izdavača.
Mada,mislio sam da je neki "limunada" strip tipa Namibija,za Savića i mene,stare bonelijevce.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



4203 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 19/09/2024 : 19:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Eto i poslednjeg Kalvina Svaka čast na dovršavanju ovog projekta i ovog nadasve sjajnog stripa
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6801 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/09/2024 : 08:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Lijepa vijest, ali paprena cijena za one izvan Srbije.

loading...
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1810 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 20/09/2024 : 12:16:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
https://www.facebook.com/watch/?v=3997685740514738

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

vatrena_stenica
New Member



124 Posts

Member since 27/04/2024

Posted - 20/09/2024 : 20:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send vatrena_stenica a Private Message  Reply with Quote
Je l' to najavljuju Vagabonda?! 😯
Go to Top of Page

Lajkovcanin
Starting Member



Serbia
67 Posts

Member since 22/02/2024

Posted - 20/09/2024 : 20:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lajkovcanin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vatrena_stenica

Je l' to najavljuju Vagabonda?! 😯


Ne, rekoše da su Vagabond iskoristili samo za reklamu.
Go to Top of Page

vatrena_stenica
New Member



124 Posts

Member since 27/04/2024

Posted - 20/09/2024 : 20:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vatrena_stenica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lajkovcanin

quote:
Originally posted by vatrena_stenica

Je l' to najavljuju Vagabonda?! 😯


Ne, rekoše da su Vagabond iskoristili samo za reklamu.



Au, koji mega zajeb! 😂
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11741 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2024 : 21:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote


KOMPLETIRAN KALVIN I HOBS

Kalvin i Hobs: Ovo je čaroban svet

2.490,00 RSD 3.490,00 RSD (-29%)

– Uh, koliko je snega napadalo noćas! Zar nije divno?
– Sve poznato je iščezlo! Svet izgleda sasvim novo!
– Nova godina, novi početak!
– Kao veliki novi list papira za crtanje!
– Pred nama je dan beskrajnih mogućnosti!
– Ovo je čaroban svet, Hobse, druškane moj…
– …Idemo da istražujemo!

Nakon više od deset godina rada i preko tri hiljade kaiša i kolornih tabli, Bil Voterson je osetio da je rekao sve što je imao da kaže. Bilo je to već daleke 1995. godine. Povukao se iz javnosti i izabrao život anonimnog, reklo bi se „običnog” čoveka. Njegova veličina ogleda se i u takvom osećaju za meru, jer zasićenje je osetio pre svojih čitalaca. To je izuzetno retko u umetnosti, posebno kada ona autoru nudi uspeh, slavu i materijalno bogatstvo.
Voterson nije odjahao prema zalasku sunca, Voterson je iščezao na vrhu planine.
Pred vama je poslednja knjiga avantura Kalvina i Hobsa!

Zavir:
Kalvin_i_Hobs_11_zavir.pdf https://darkwood.co.rs/wp-content/uploads/2024/09/Kalvin_i_Hobs_11_zavir.pdf

https://darkwood.co.rs/wp-content/uploads/2024/09/Kalvin_i_Hobs_11_korice-scaled.jpg

Edited by - going going on 20/09/2024 21:34:00
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6801 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/09/2024 : 21:38:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Samo pogledam 10. str. i popravi mi dan. Koji je genij taj Watterson.

loading...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11741 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/09/2024 : 21:42:52  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Samo pogledam 10. str. i popravi mi dan. Koji je genij taj Watterson.



Apsolutno! Genijalan strip za sva vremena i za svako raspolozenje. Uvek mi izmami osmeh i popravi mi dan genijalni Voters i Kalvin i Hobs. Remek delo novinskog humoristickog stripa.

Preporucujem i sjajan dokuemntarac o fenomenu Kalvina i Hobsa i o njegovom misterioznom autoru - Dear Mr. Watterson. Celoviti film je dostupan besplatno na jutjubu.

Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20952 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/09/2024 : 23:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
evo sad gledam šta je sve DW izbacio u zadnjih par godina,kvalitet izdanja i politiku izdavanja,i samo mogu reći,naklon do poda.
Jeste da su mange tu najbrojnije,a nije da nešto sečem vene na ono što se izdaje (verujem da mlađima itekako paše DW izbor),ali odluka da se finišira veliki broj izdanja započetih ranije (pri čemu se za neka nismo ni najmanje nadali,pogotovu za sjajni Granvil),da se ne kreće dalje u širinu već uglavnom forsiraju jednopuci i kraći serijali je prava odluka.
Kalvin i MekKoj završeni,postpratovski Korto punim gasom kao i Modesti,nastavljanje Špagetija,Kena,Dedpula,brojni Konani...ma sve za deset.

Ono što ja priželjkujem da vidim od darkvuđana,a započeto je sledeće:
Hogartov Tarzan
Rabinov mačak
Namibija/Amazonija/Škotska
preostala dva Velmanova Spirua
još poneki Spiru iz edicije Une aventure (ne može najkula sve da sama pokrije)

kad bi uleteo još neki Francuz u Karuselu/Perli, to bi bio onaj stari DW,perjanica srpskog strip izdavaštva.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20952 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/09/2024 : 23:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by AleksandarN

quote:
Originally posted by Red Marquis

Bolja je Lokomotiva sa Bosonogim i Nausikajom.



Od Najkule mi se ne dopada ama bas nista od mangi i tih manfri sta god da su. Uzeo sam samo Kopile i tu cekam kraj da procitam u cugu.
Od DW-a samo Ito i Zelenu Krv koju jos nisam procitao. Od Lokomotive sam uzeo Ryuko (blago receno uzasno!), Bosonogi (samo one sto Fibra nije objavila i cekam poslednju knjigu pa sve da procitam), Nijigahara holograph (jedva procitao!), Poslednje putovanje (cekam kraj), Kolekva mora (cekam kraj), Devojka na obali (procitao proslog vikenda, nista posebno). Ne znam da li cu uzeti Nausikaju. Videcu kad izadje.
Sto se CK tice, od njih sam uzeo Tokijski osvetnici (cekam kraj da procitam sve), Oblik glasa (odlican!!), Planetes (odlican!!), Bogovi lazu (slican dojam kao za Devojka na obali), Ispovest (dobro/nije lose/ne-znam-ni-sam ).
Zaboravio sam Laku noc, Punpune... Ne znam ni za to sta da kazem. Zaista tezak i mucan serijal. Nije za svakoga. Ne mogu da kazem da mi se nije dopao a opet...
Old Boy od Golconde sam uzeo ali verovatno nikada necu procitati kako su krenuli.
I da, Deca mora od Staklera su super.

Fibra ima ubedljivo najbolje mange i sto se tice izbora i izgleda! Steta sto Bosonogi nije zavrsen u onom prelepom izdanju.


Apropo mangi koje se izdaju ili su se izdavale,u svom tom obilju,slabo me je koja dobro dotakla.
Bosonogi Gen i Čovek bez talenta su mi za pet klasa iznad svih ostalih.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 174  Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000