forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Antologijske stvari
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 118

frano
Advanced Member

Croatia
6612 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 19/09/2024 : 07:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Britka sablja, forever!

https://www.facebook.com/reel/1954003875022145?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6612 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 23/09/2024 : 17:59:06  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
https://www.facebook.com/reel/1051113596565162?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6612 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 23/09/2024 : 17:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Jihaaa!
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6612 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 26/09/2024 : 06:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote


Probao sam 3 min The misfitsa.

Clarck Gable čim progovori stegne me žuć.
Oblijeće oko gđe. Monroe... na način da je to meni mučno za gledat.
Valjda pregaženoj od bezbroj kauboja, toj ženi tada nije bilo dobro.

A, ovi ju još i snimaju.

Ali eto, bar sam probal škicnut.


Teška su vremena Stinkač.

Jedan vrli zagorec kak ti, pa onda... razni komunisti, jugosloveni, progresisti, kolege crtači, umjetnici i humanisti ... svi ste sad na istoj strani. Da ne velim kojoj.

Krećete na rusiju.

Bah, loše skroz.



Kaj da se radi, moram uvek bit na strani slabijeg.
Ufatićemo vas između dve vatre.
Ja s jedne, rusija s druge strane.

Hebali ste ježa, kauboji.
:))















Edited by - frano on 26/09/2024 06:19:24
Go to Top of Page

frano
Advanced Member

Croatia
6612 Posts

Member since 25/05/2003

Posted - 26/09/2024 : 06:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Send frano a Private Message  Reply with Quote
Ovi dečki s kojima sam se tu spominao o kakti nekoj duhovnosti, puno su me naučili.



Navrnite na livadu, imamo prodajnu izložbu za vikend. Morti narišem nekog kauboja.









Edited by - frano on 26/09/2024 06:09:33
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13118 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/10/2024 : 09:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
Posljednjih mjesec dana povukao sam se u pećinu kako bih u osami razgovarao s bogovima o hrvatskim strip autorima. Takozvanim strip autorima, jer se sada svaka šuša koja črčka i mrči papir kiti epitetom "strip autor", slično kao što se Talijani kite perjem, a gube sve ratove.

Izvjesno je jedno: hrvatski strip crtači su svi odreda nule. Zapravo dosta dugo nisam primjećivao ovu zajedničku nit svih tih tutleka, i to je dosta čudno, jer sam vraški pronicav i uvijek providim kroz ljude. To je kao da imam rendgenske oči i gledam nutrinu kao na dlanu; zato preda mnom ljudi nemaju tajni i to ih čini nespokojnima.

Hrvatski strip crtači se raspadaju na razne strane: ima ih budalastih, ima ih kršćana, ima ruskih smušenjaka, ima koji crtaju urbano, ima sotonista, ima homića... ali u toj gomili nesklada, zajednička nit koja se provlači da su nule, karakterne nule.

Ne bih znao objasniti otkuda ova dominanta. Prvo treba osmisliti bateriju testova kojom bi se metodološki razvilo ovu, za sada, blickrig intuitivnu spoznaju, koja je, kao i svaka takva intuitivna spoznaja neupitna, istinita i točna.

Za većinu sam oduvijek znao da su nule. Onda sam to saznao za franu, što me je ipak razočaralo. A onda, samo tako i naprasno, najviše me razočarao tkosta. Tkosta je bio jedini za koga sam mislio da ima herca i da stoji na svojim nogama. Pa sam prije par dana posudio Dragi moj, draga moja.

Nisam mogao vjerovati da je tkosta napisao ovakvo smeće. Zvao sam ženu upomoć, i rekao joj, daj vidi ovo, je li ovo normalno. Da čovjek kao tkosta piše takvo smeće. Sad ćeš prekinuti peći mi kestene i iz ovih stopa ideš pročitati ovaj strip, da se uvjerim da možda ne sanjam. I žena me, naravno, poslušala, jer sam govorio zapovjednim tonom. Pročitala je to i rekla: u pravu si.



Go to Top of Page

matori paraliticar
Senior Member



1806 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 12/10/2024 : 09:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
Mmm deluje kao da ste stvoreni jedan za drugog ti i supruga :)

Nemoj stati samo na Hrvatskoj pri analizi?
(mada imam utisak da je tebi samo Hrvatska
vazna)

Jel ima neki strip autor u svetu a da po tebi nije nula?

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13118 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/10/2024 : 12:32:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
a jel ima neka tema na svijetu u koju ti ne bi gurao nos, a ako već guraš, da znaš iznijeti neki stav?
jel postoji nešto na svijetu o čemu ti možeš reći ovo valja, ovo ne valja?
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
13118 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 12/10/2024 : 13:01:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
MOJA ANTOLOGIJSKA ŠITLISTA iliti popis forumaša koji nisu stanovnici Gospodinovih zelenih pašnjaka

Forumaše ću popisati kako se sjetim, ad hoc.

1. beva
2. ken2
3. wintermute
4. frano
5. manhunter
6. jaki
7. nesvrstani
8. lwood
9. verab
10. tonto
11. dupli
12. markos
13. matori paralitičar
14. savić
15. anto
16. mlađo
17. tinton
18. ggg
19. teller
20. mmihoci
21. izivko
22. risbozg
23. djeska
24. paprika justice
25.

... nemam pojma, sjetit ću se pa ću ažurirati popis. uglavnom, tu će biti dosta pripadnika manjina, svih mogućih manjina, pa oni koji čitaju mange, američke stripove, gledaju serije, pišu o ligi prvaka, prate aukcije, postavljaju pitanja markosu što će sljedeće izdati i tako dalje

Go to Top of Page
Page: of 118 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000