forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Atentat na Trump-a i (ne)srodne teme
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author  Topic Next Topic
Page: of 66

wintermute
Senior Member



USA
1103 Posts

Member since 15/10/2023

Posted - 10/10/2024 : 17:10:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wintermute a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva
...sad wintermute nasjeda na isto sa suprotnim predznakom. Nema neke razlike. A ja se stvarno nadam da smo obojica tu naivčine.
[...]
nego mi je ironično što se izborno tijelo kojem se on obraća zaklinje u dijametralno suprotne vrijednosti: Obitelj, tradicija, vjera... I onda je kao Trump borac za sve to?
[...]
volim vjerovati da bih poništio listić...



Moguce je da sam ja i naseo. Ali ja sam barem bazirao svoje trenutno misljenje na onome sto vidim i dozivljavam licno zadnjih godina u svakodnevnom zivotu. Ako su me tako zajebali, svaka im cast i zasluzuju moj glas za vestinu.

Trump nije borac za nista osim za svoje interese. Ali za mnoge ovde on je simbol borbe protiv necega sto misle da je mnogo gore.

Ponistavanje listica ili neglasanje je uvek implicitan glas za nekoga u zavisnosti od situacije. Tako je u celom svetu na svim izborima bez obzira na sistem glasanja.

Prema tome, without further ado, alea iacta est i postar je juce pokupio i odneo moj ballot.

Daleko da je ovo idealno i zalosno je sto mora biti tako ali sve drugacije bi bilo licemerje prema sebi. Neka se D urazume pa me privole nazad. Ili barem neka mi pokazu da su manje zlo od R. Oduvek sam bio registrovan kao I (Independent), otvoren sam da promenim misljenje, vec sam ga menjao ranije...




Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47021 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/10/2024 : 19:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by izivko

Narodski rečeno, Beva bi se jebavao ali da mu ne uđe. Ne ide to.



Ne znam na što konkretno ciljaš.

Što se tiče promjene vlasti, iz prakse vidim da to funkcionira. Društva u kojima je vlast nepromjenjiva (lijeva ili desna, nebitno) ne funkcioniraju. Cilj društvenog uređenja je da bude dobro što većem broju ljudi. Nikad neće biti dobro svima, iz kojekakvih razloga.

Ako misliš na smrtnu kaznu, ja osobno ne bih mogao živjeti (normalno) s činjenicom da sam ubio čovjeka.



Ja sve podupiren i smrtnu i pobačaj i eutanaziju.
Naravno i prigovor savjesti.
Ko voli nek izvoli.
Ljudi tribaju imat šta je moguće više izbora.
Nismo ni u komunizmu niti u teokraciji.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47021 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/10/2024 : 19:03:12  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by izivko

U USA je veća korupcija nego u BiH. Samo oni to drugčije nazivaju.



Te sam priče čuo milijun puta, "isto je i kod nas i u Njemačkoj" ili u Americi. Nije ni blizu.

Samo usporedi organizaciju oko uragana trenutno na Floridi i ovoga što se dogodilo u Jablanici. Mi možemo samo sanjati njihovu razinu spremnosti i sposobnosti. I oni se opet bune da nije dovoljno. A mi se ne bi bunili ni da nam osobno ubiju pola susjedstva.



beha je država samo zbog Daytona.
Neusporediva sa susjednim državama kamoli sa USA i sl.

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page
Page: of 66  Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 2.55 seconds. Snitz Forums 2000