forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Pažnja - prevarant pod novim nickom! (korna)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 04/02/2006 : 13:49:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Prije godinu i više, kada sam tek došao na ovaj sajt, trgovao sam sa izvjesnim članom "niko" - Kornelije Vujnović iz Dubrovnika. Ja sam slao strip, on meni novac preporučeno. Novac mi nije stigao, a on je rekao da ni strip nije stigao. Okrivili smo poštu i na tome je ostalo. Nedavno sam čuo sa 3-4 različite strane da je Kornelije bio sklon prevarama. Osim toga, sve moje pošiljke osim te su stigle (100 pošiljki možda) pa mi je bilo jasno da je Kornelije strip dobio, a novac nije ni poslao. Potražio sam ga na listi sa aukcija i otkrio da je izbačen(zaključan). Upravo smo na crnoj listi u forumu potražnje otkrili da se Kornelije koristi novim nickom - Manuela. Naime, Altair je Manueli slao na adresu Kornelije Vujnović u Dubrovnik. Ispada da je to novi prevarantov nick ili se služi time preko prijatelja.
Ono što mi smeta je da se prevarant koji je izbačen, tako lako uvuče nazad i baš ga briga. Tko zna pod koliko nickova se krije Kornelije. Kod mene je šteta bila stvarno sića 40-50 kuna, ali takva osoba može nanijeti i veće štete. U pitanju je princip, ne volim prevarante i lažove i nije mi drago da se takvi druže sa nama na ovom sajtu. Možda vas iznenađuje ovolika srdžba kod mene koji sam inače vrlo miroljubiva osoba, ali preko nekih stvari, jednostavno ne mogu preći.
Cilj ovog topica je da se skrene pažnja na Kornelija Vujnovića i na sve ostale koji su svoje nepoštenje širili preko višestrukih nickova. Nick mogu promjeniti, ali adresu na koju se šalju stripovi ipak malo teže pa se tako mogu otkriti. Zato, napišite imena onih koji su vas prevarili na crnu listu sa svim podatcima koje imate. Naravno, prvo budite sigurni da je osoba prevarant - meni je trebalo više od godinu dana jer nisam htio iznositi optužbe dok nisam bio sasvim siguran.

>> Stvari ne vidimo kakve jesu. Vidimo ih kakvi jesmo. <<

Edited by - Obi-wan on 23/10/2006 18:06:46

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 04/02/2006 : 14:13:33  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message  Reply with Quote
Ja moram reci da sam s manuelom korektno odradio posao i nemam nikakvih zamjerki.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 04/02/2006 : 16:32:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
Manuela...lepse zvuci :))



"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"



Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 04/02/2006 : 16:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
za kaznu nek Kornelije opali Manuelu
kako god zna i umije
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 05/02/2006 : 00:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote


Porter
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 05/02/2006 : 11:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Prije godinu i više, kada sam tek došao na ovaj sajt, trgovao sam sa izvjesnim članom "niko" - Kornelije Vujnović iz Dubrovnika. Ja sam slao strip, on meni novac preporučeno. Novac mi nije stigao, a on je rekao da ni strip nije stigao. Okrivili smo poštu i na tome je ostalo. Nedavno sam čuo sa 3-4 različite strane da je Kornelije bio sklon prevarama. Osim toga, sve moje pošiljke osim te su stigle (100 pošiljki možda) pa mi je bilo jasno da je Kornelije strip dobio, a novac nije ni poslao. Potražio sam ga na listi sa aukcija i otkrio da je izbačen(zaključan). Upravo smo na crnoj listi u forumu potražnje otkrili da se Kornelije koristi novim nickom - Manuela. Naime, Altair je Manueli slao na adresu Kornelije Vujnović u Dubrovnik. Ispada da je to novi prevarantov nick ili se služi time preko prijatelja.
Ono što mi smeta je da se prevarant koji je izbačen, tako lako uvuče nazad i baš ga briga. Tko zna pod koliko nickova se krije Kornelije. Kod mene je šteta bila stvarno sića 40-50 kuna, ali takva osoba može nanijeti i veće štete. U pitanju je princip, ne volim prevarante i lažove i nije mi drago da se takvi druže sa nama na ovom sajtu. Možda vas iznenađuje ovolika srdžba kod mene koji sam inače vrlo miroljubiva osoba, ali preko nekih stvari, jednostavno ne mogu preći.
Cilj ovog topica je da se skrene pažnja na Kornelija Vujnovića i na sve ostale koji su svoje nepoštenje širili preko višestrukih nickova. Nick mogu promjeniti, ali adresu na koju se šalju stripovi ipak malo teže pa se tako mogu otkriti. Zato, napišite imena onih koji su vas prevarili na crnu listu sa svim podatcima koje imate. Naravno, prvo budite sigurni da je osoba prevarant - meni je trebalo više od godinu dana jer nisam htio iznositi optužbe dok nisam bio sasvim siguran.

>> Stvari ne vidimo kakve jesu. Vidimo ih kakvi jesmo. <<


prvo jedna osnova poslovanja preko pošte:
Ako ti čovek kaže da je novac slao preporučeno onda treba da ti pokaže POTRDILO o tome da je slao. Ne može se vaditi na poštu jer ako novca nije bilo do tebe na njemu je da zatraži POIZVEDNICU o tome šta se desilo sa novcem. Dakle onda pošta pogleda dali je to pismo stiglo u tvoj kraj i dali je neko potpisao i preuzeo pismo. Ako je stiglo i netko je potpisao onda treba ustanoviti tko je to bio. Ako nije stiglo onda se izgubilo na pošti i pošiljatelj dobiva odštetu od pošte... stvar se može rešiti, druga stvar je ako bi se slalo običnom pismom.
No sad je malo kasno za te štosove

jebiga, al pare mi izgledaju sve sigurnije
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/02/2006 : 11:50:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
jang ti je sve rekao kao treba...

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/02/2006 : 12:12:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
ljudi, to je bilo prije više od godinu dana. Nisam nikada trgovao stripovima ranije, a nisam ni slao poštom. Tako da mi to -šaljem novac preporučeno, nije puno značilo. Novac nije stigao i ja sam s povjerenjem u čovjeka, okrivio poštu. Vremenom sumnja je rasla i na kraju sam čuo da je Kornelije sklon varanju. Sada je kasno tražiti potvrdu, ali meni je situacija jasna. On je izbačen i sada svoje poslove obavlje preko prijatelja(Manuela) ili je Manuela njegov novi nick. Šteta je načinjena, ne mogu ništa dobiti, ali teško mi je gladati da nepošten čovjek opet kupuje na ovom sajtu. To je uvreda za 99% poštenih ljudi na sajtu i zato sam skrenuo pažnju na njega. Poenta : ne šaljite stripove na adresu Kornelija Vujnovića u Dubrovnik dok vam se ne plati. Bez obzira sa kojim nickom ste dogovorili trgovinu.

>> Stvari ne vidimo kakve jesu. Vidimo ih kakvi jesmo. <<
Go to Top of Page

alanmaras
Advanced Member



Croatia
3787 Posts

Member since 06/03/2005

Posted - 05/02/2006 : 12:13:28  Show Profile Show Extended Profile  Send alanmaras an ICQ Message  Send alanmaras a Private Message  Reply with Quote
Dečki! Nema stripova bez love...dakle, prvo lova pa nada stripovi ! ! ! ! ! ! ! ! !

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/02/2006 : 12:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

Dečki! Nema stripova bez love...dakle, prvo lova pa nada stripovi ! ! ! ! ! ! ! ! !

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."


Pa dobro, to mi je sada jasno. To pravilo obavezno primjeniti kod nepoznatih ljudi. Ipak, danas ima dosta ljudi kojima se može potpuno vjerovati, a i ti si jedan od njih.
U vrijeme kada sam prevaren, on(niko) je bio poznatiji od mene pa smo se dogovorili da pošaljemo u isto vrijeme bez čekanja. Ja sam izvukao gorku pouku zbog koje sam postao oprezano paranoičan što se tiče slanja. Poslije je uvijek sve bilo u redu...

>> Stvari ne vidimo kakve jesu. Vidimo ih kakvi jesmo. <<
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 05/02/2006 : 12:30:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Sada je kasno tražiti potvrdu, ali meni je situacija jasna. On je izbačen i sada svoje poslove obavlje preko prijatelja(Manuela) ili je Manuela njegov novi nick.


1.nije kasno tražiti potvrdu
2.manuela je izbačena

...i onda kad ne bude nas bilo,stripove će čitat' naše...
I KAD GUBE I KAD TUKU UVIJEK VJERNI SVOM HAJDUKU!


Go to Top of Page

Toninho
Advanced Member



Croatia
3825 Posts

Member since 15/05/2004

Posted - 05/02/2006 : 14:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Toninho a Private Message  Reply with Quote
sad se seksaju u ilegali
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 05/02/2006 : 17:39:47  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Ja sam jednom poslovao sa Kornelijem Vujnovićem Iz Dubrovnika , dobio lovu i on od mene strip !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/02/2006 : 17:49:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Ja sam jednom poslovao sa Kornelijem Vujnovićem Iz Dubrovnika , dobio lovu i on od mene strip !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"


Naravno. Pa tip ima 26 pozitivnih komentara, bez negativnih. A ipak je izbačen(prije par mjeseci) i to nevezano za mene. Znači da se netko bunio pa je razotkriven(opet bez mojeg mješanja). Nije ni on stalno varao - bilo bi to previše providno. Ipak, garantiram ti da je mene prevario jer mu se ukazala prilika, a očigledno i druge jer je izbačen prije ovih mojih pritužbi. On je izbačen, sigurno s razlogom, ali to nije poenta. Poenta je u tome da se prevaranti mogu vratiti na sajt pod novim nickom jer je to teško kontrolirati. Najlakše je prokljuviti tko su kada dođe do trgovine preko imena i adrese i zato sam upozorio na njega. To što on nije prevario sve ljude, meni ništa ne znači. Dovoljno je da prevari jednog i za mene je on mućak s kojim više ne želim imati posla, a bolje da ni ostali nemaju...

>> Stvari ne vidimo kakve jesu. Vidimo ih kakvi jesmo. <<
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 05/02/2006 : 20:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Naravno da se slažem sa tobom, treba razotkriti sve prevarante, ja sam znači dobro prošao, čista sreća, mada je on meni rekao da mu šaljem strip, a da će on poslati lovu, međutim ja nisam slao strip dok nisam video lovu, a to je trajalo dugo, ali na kraju sve je bilo ok !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
575 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 05/02/2006 : 20:34:51  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message  Reply with Quote
Meni je lova uplacena od drugog puta i to zaokruzeno cak s par kuna viska. Nakon toga sam i poslao stripove. "Manuela" je jedino trazila da posaljem na adresu njezinog decka a to je doticni izbaceni gospodin. Koja je tu kombinacija u igri ne znam ali svatko ko ne igra posteno treba biti izbacen. Buduci da "niko" ima sve pozitivne komentare a ipak je izbacen zanima me zasto? Ne vjerujem da bi se izbacio netko tko nije nesto zabrljao. Obi sam kaze da nije izbacen zbog njega,zna li netko razlog zbog kojeg je "niko" izbacen?
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 06/02/2006 : 12:39:59  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
Mozda se iz svega krije prof. Okultis :-)
Salu na stranu, ali mislim da bi niko, manuela ili kornelije bar trebali se oglasiti sa nekim razumnim objasnjenjem pa da se onda mozda vidi u cemu je stvar. Ovako ostaje onako kako kaze master jedi. A kako je to kada ne dobijes placenu robu osjetio sam prije dva, tri mjeseca. Kupio sam bas neke meni bitne stripove ali najvjerovatnije su ih poste zeznule ili ih mi je neko maknuo u haustoru. Kradljivcima zelim sve najgore, pa pratim vijesti dal je neki postar poginuo od pada klavira na glavu ili neki dobri komsija se naglo ukocio :-) Inace bih opet platio samo da dobijem te stripove. Zato je Maras u pravu, lova pa roba.

TM
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 06/02/2006 : 12:56:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by altair

Meni je lova uplacena od drugog puta i to zaokruzeno cak s par kuna viska. Nakon toga sam i poslao stripove. "Manuela" je jedino trazila da posaljem na adresu njezinog decka a to je doticni izbaceni gospodin. Koja je tu kombinacija u igri ne znam ali svatko ko ne igra posteno treba biti izbacen. Buduci da "niko" ima sve pozitivne komentare a ipak je izbacen zanima me zasto? Ne vjerujem da bi se izbacio netko tko nije nesto zabrljao. Obi sam kaze da nije izbacen zbog njega,zna li netko razlog zbog kojeg je "niko" izbacen?



Meni je situacija prilično jasna :
Kornelije pod nickom "niko" oportunistički varao ljude gdje je procjenio da je to lako i moguće izvesti. Negdje su ga provalili pa je izbačen. Kasnije je trgovao preko nick-a "Manuela". Ta osoba mu je djevojka, prijateljica ili on sam - nije ni važno. Stripovi su vjerovatno išli svi njemu.
I ja bih volio znati zašto je nick "niko" izbačen tj. tko ga je ukebao.
Što se tiče razjašnjavanja situacije(koja je meni savršeno jasna), ja sam tu skoro svaki dan spreman da odgovorim na svako pitanje.

>> Stvari ne vidimo kakve jesu. Vidimo ih kakvi jesmo. <<

Edited by - Obi-wan on 06/02/2006 13:24:21
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29274 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 06/02/2006 : 14:23:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ne sjecam se zasto je niko izbacen, iskreno. Niti se sjecam jesam li ga ja izbacio:(

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

SejoSexon
Advanced Member



Austria
17229 Posts

Member since 16/04/2002

Posted - 06/02/2006 : 18:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit SejoSexon's Homepage  Send SejoSexon a Private Message  Reply with Quote
Sa foruma je izbačen zbog vrijeđanja na nacionalnoj osnovi.

Ase ležit vojnik Gorčin u zemlji svojoj. Na baštini tuždi žih. A smrt dozivah noć i dan. Mrava ne zgazih u vojnike odoh.

Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 15/02/2006 : 23:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
sateram ja Manueli u sridu :)))

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 26/02/2006 : 16:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message  Reply with Quote
Za ne falit, dotični se Kornelije, uvidjevši da je persona non grata na ovom forumu, ulogirao kao -ni manje ni više- nego kao ŽENA!!! Ponadao se kako će ekipa zagrist jer je "žensko"...kakva manipulacija!!!! Sram neka ga je i stid! I onda je , povrh svega, bio toliko glup da da staru adresu na svoje ime i prezime! Da je dao adresu neke prijateljice/prijatelja, teže bi ga razotkrli! Frajer mora da je fakat glup!



Giuda ballerino!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15571 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/02/2006 : 12:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

Dečki! Nema stripova bez love...dakle, prvo lova pa nada stripovi ! ! ! ! ! ! ! ! !

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."



nema love bez stripova... dakle prvo strip pa nadam se lova !!!!!!!!


- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leđa --
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 28/02/2006 : 12:48:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
Bez... love stripova nema pa prvo se lova !!!dakle nadam:)))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...





Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 28/02/2006 : 21:53:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

Bez... love stripova nema pa prvo se lova !!!dakle nadam:)))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...









ma mozes i sam ocjeniti kome kako slati. ako je neko stalan na forumu i ako je dugogodisnji clan, nema brige. mozete se i dogovoriti ko sta da prvi salje. u mom slucaju je stvar da sam student (citaj stalno na ivici kokuzluka) pa trebam pricekati novac da bi platio stripove koje saljem!

ZAGOR PRIČA...
Go to Top of Page

GTI_TURBO
Advanced Member



3854 Posts

Member since 28/07/2004

Posted - 01/03/2006 : 10:06:18  Show Profile Show Extended Profile  Send GTI_TURBO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SnotMan

Bez... love stripova nema pa prvo se lova !!!dakle nadam:)))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...








Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000