forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Pažnja - prevarant pod novim nickom! (korna)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 01/03/2006 : 13:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nedim

quote:
Originally posted by SnotMan

Bez... love stripova nema pa prvo se lova !!!dakle nadam:)))))

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...









ma mozes i sam ocjeniti kome kako slati. ako je neko stalan na forumu i ako je dugogodisnji clan, nema brige. mozete se i dogovoriti ko sta da prvi salje. u mom slucaju je stvar da sam student (citaj stalno na ivici kokuzluka) pa trebam pricekati novac da bi platio stripove koje saljem!

ZAGOR PRIČA...


Zbog svega toga postoji crna i bijela lista,odnosno,s kime poslovati bez ikakvog straha,a s kime ne....

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself...





Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 09:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Treba se steći poverenje oko ovog slanja stripova, ja sam x puta prvi slao stripove kad je u pitanju bila razmena i niko me nije prevario, takođe sam i mnogo puta prvi dobijao stripove i uvek sam svima slao, ništa nema gore od toga prevariti nekoga za bednih par stripova, naravno ne treba nikad nikog za bilo šta prevariti, meni je uvek drago kad čujem da je taj kome sam poslao dobio stripove i živ se pojedem dokle god ne stignu stripovi.
A evo da se i na nešto požalim, prošle godine i sad ove nestajalo mi je novaca iz pisama, dva puta, jednom iz Slovenije 5 evra i jednom iz Hrvatske , ne znam tačno koliko je bolo, trebalo je biti 5 evra i 20 kn, e to mi je neko otvorio pismo i onda sa strane zalepio oho lepkom i kad sam otvorio pismo - šipak, to su jedina loša iskustva, ostalo je sve ok bilo !!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/03/2006 : 10:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Treba se steći poverenje oko ovog slanja stripova, ja sam x puta prvi slao stripove kad je u pitanju bila razmena i niko me nije prevario, takođe sam i mnogo puta prvi dobijao stripove i uvek sam svima slao, ništa nema gore od toga prevariti nekoga za bednih par stripova, naravno ne treba nikad nikog za bilo šta prevariti, meni je uvek drago kad čujem da je taj kome sam poslao dobio stripove i živ se pojedem dokle god ne stignu stripovi.
A evo da se i na nešto požalim, prošle godine i sad ove nestajalo mi je novaca iz pisama, dva puta, jednom iz Slovenije 5 evra i jednom iz Hrvatske , ne znam tačno koliko je bolo, trebalo je biti 5 evra i 20 kn, e to mi je neko otvorio pismo i onda sa strane zalepio oho lepkom i kad sam otvorio pismo - šipak, to su jedina loša iskustva, ostalo je sve ok bilo !!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"


Upravo sam zato i ljut na dotičnog Kornelija. Na početku mojeg stripovanja, bio sam pun povjerenja i odmah sam bio prevaren. To ti ulije neku dozu paranoje tako da i sada ne vjerujem svakome. Poštenog čovjeka može povrijediti to moje nepovjerenje. A zašto je to tako - zbog jednog sitnog prevaranta...
Lopova je uvijek bilo i bit će. Ne volim to slanje novca u pismu jer uvijek netko može uzeti. To je dio razloga što ne kupujem iz inozemstva(+ skupa poštarina). Najviše volim da se lijepo uplati na račun(100% sigurno), slanje paketom i uvijek sve u redu...

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 10:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Pazi ovako, dešavalo se da dobijem u običnom pismu i više nego što je 5 evra, znaš i sam da sam i tebi nešto sitno slao u običnom pismu, ali verovatno to neko radi u Beogradu, gde je to međunarodno raspoređivanje pisama, nikad mi se nije desilo da mi je novac nestao iz preporučenog pisma ili iz vrednosnog, a da ne pominjem koliko sam puta u stripovima ja slao novac i uvek mi je stizalo, ali desi se i zato ne preporučujem slanje u običnim pismima, ali ja sam svoju obavezu ispunio kao da mi je novac i stigao, jebiga treba biti pošten , niko se neće oštetiti za neki mali iznos !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 03/03/2006 : 10:23:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

Pazi ovako, dešavalo se da dobijem u običnom pismu i više nego što je 5 evra, znaš i sam da sam i tebi nešto sitno slao u običnom pismu, ali verovatno to neko radi u Beogradu, gde je to međunarodno raspoređivanje pisama, nikad mi se nije desilo da mi je novac nestao iz preporučenog pisma ili iz vrednosnog, a da ne pominjem koliko sam puta u stripovima ja slao novac i uvek mi je stizalo, ali desi se i zato ne preporučujem slanje u običnim pismima, ali ja sam svoju obavezu ispunio kao da mi je novac i stigao, jebiga treba biti pošten , niko se neće oštetiti za neki mali iznos !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"


Vrlo lijepo od tebe!

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 10:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Takav sam !!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 03/03/2006 : 10:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
oba imate pravo, s tim sto je srle momak i po!! dosad je s njim sve bilo za 5+, samo da se tako i nastavi srdjane!!!

ZAGOR PRIČA...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 12:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
OK, Nedime, opet ću ti ja poslati prvi stripove, pa ti posle razmišljaj kako da mi uzvratiš !!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 03/03/2006 : 13:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

OK, Nedime, opet ću ti ja poslati prvi stripove, pa ti posle razmišljaj kako da mi uzvratiš !!!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"



mislim da cu ovaj put ja biti prvi

ZAGOR PRIČA...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 17:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
OK, ništa ne brini, šaljem i ja kao i do sada !!!

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Betty Page
Senior Member



Croatia
1472 Posts

Member since 24/07/2003

Posted - 04/03/2006 : 22:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Betty Page's Homepage  Send Betty Page a Private Message  Reply with Quote
A otkupnina? Tipa ja pošaljem xy-u, a on prilikom preuzimanja mora platiti inače ne može dobiti pošiljku.

Giuda ballerino!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 04/03/2006 : 23:05:13  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Betty Page

A otkupnina? Tipa ja pošaljem xy-u, a on prilikom preuzimanja mora platiti inače ne može dobiti pošiljku.

Giuda ballerino!

Pouzećem retko ko šalje, jer pošiljaoc mora platiti poštarinu, a opnda kupac ne mora uzeti otkupninu, i pošiljka se vrati prodavcu, a dao je badava lovu za poštarinu, zanimljivo.

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 05/03/2006 : 10:39:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
A usput je skupo i ne funkcionira za inozemstvo...

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 05/03/2006 : 10:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
A niko nije ni lud da šalje pouzećem !

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/10/2006 : 18:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Kornelije Vujnović iz Dubrovnika izbačen pod nickovima "niko" i "Manuela" se ponovo registrirao pod nickom "korna". Stavio je aukciju od 8000 kuna. Upozoravam, ne plaćajte mu unaprijed ni slučajno...

What we do in life, echoes for eternity...

Edited by - Obi-wan on 23/10/2006 18:26:27
Go to Top of Page

makikatalinic
Advanced Member



Croatia
6187 Posts

Member since 07/03/2005

Posted - 23/10/2006 : 18:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send makikatalinic a Private Message  Reply with Quote
A baš sam mislio dati 8000 kn

"Velikodušnost bez premca
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
"Da Argentina pobjedi treba prvo zabiti gol više nego protivnik" - Željko Pervan
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/10/2006 : 18:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

A baš sam mislio dati 8000 kn

"Velikodušnost bez premca
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
"Da Argentina pobjedi treba prvo zabiti gol više nego protivnik" - Željko Pervan


Zaboravio sam smajlić staviti na kraju da naglasim sarkazam...

What we do in life, echoes for eternity...
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/10/2006 : 19:08:19  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Toninho

za kaznu nek Kornelije opali Manuelu
kako god zna i umije





Pa već sam se više puta izjašnjavao, ali ne bih imao ništa protiv da me manuela istuče i to onako da zapamtim, nek me bije pičkom, sve po kurcu, uh ,ala bih najebao, pa kako mi bude !

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/10/2006 : 19:13:22  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by makikatalinic

A baš sam mislio dati 8000 kn

"Velikodušnost bez premca
"Luđaci uvijek kupuju stripove" - Zakon i Red:Odjel za žrtve
"Da Argentina pobjedi treba prvo zabiti gol više nego protivnik" - Željko Pervan

.. a ja sam hteo da kupim odmah za 7500 kn

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 23/10/2006 : 19:53:43  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanmaras

Dečki! Nema stripova bez love...dakle, prvo lova pa nada stripovi ! ! ! ! ! ! ! ! !

"I sat before the wise man in the autumn of my youth, and I told him all the things I had to know. He said you have the future if you need to find the truth, and in his eyes I saw that it was so."

.. a meni prvo stripovi , pa lova kad bude

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
25195 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 23/10/2006 : 22:08:47  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
To bi trebao Markos da sredi jednom za svagda. Koliko znam, moguće je blokirati ip-adresu, tako da će tom liku ostati manje mogućnosti da se ponovo registruje.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 23/10/2006 : 22:13:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

To bi trebao Markos da sredi jednom za svagda. Koliko znam, moguće je blokirati ip-adresu, tako da će tom liku ostati manje mogućnosti da se ponovo registruje.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju


A baš mi je postalo zabavno, ovako ga raskrinkavati s vremena na vrijeme...

What we do in life, echoes for eternity...
Go to Top of Page

sonor
stripovi.com suradnik



Vatican City
3837 Posts

Member since 18/02/2006

Posted - 26/10/2006 : 00:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit sonor's Homepage  Send sonor a Private Message  Reply with Quote
koji si ti šerlok šolms :))))

It's in my hands
The sky, so bright
It's burning
It's for me to decide
If flames will reach heaven tonight
It's in my hands
Go to Top of Page

bero7
New Member



206 Posts

Member since 25/10/2005

Posted - 26/10/2006 : 09:32:00  Show Profile Show Extended Profile  Send bero7 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

To bi trebao Markos da sredi jednom za svagda. Koliko znam, moguće je blokirati ip-adresu, tako da će tom liku ostati manje mogućnosti da se ponovo registruje.

svega ovoga ne bi bilo da je Pera odmah otišao u policiju



...osim ako se spaja na net s modemom pa svaki put dobije drugi ip ili s drugog kompa, druge lokacije itd...nije bas rjesenje :(
Go to Top of Page

sed1
Advanced Member



Germany
3437 Posts

Member since 01/09/2006

Posted - 05/11/2006 : 10:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Visit sed1's Homepage  Send sed1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Kornelije Vujnović iz Dubrovnika izbačen pod nickovima "niko" i "Manuela" se ponovo registrirao pod nickom "korna". Stavio je aukciju od 8000 kuna. Upozoravam, ne plaćajte mu unaprijed ni slučajno...

What we do in life, echoes for eternity...




bio sam zainteresovan za tu aukciju i spreman da dam preko 1000 eura!!!!
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000