forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 SAVAGE SWORD OF CONAN U ESENCIJALU
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/07/2007 : 10:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"da, slazem se! samo da sto prije izadje. bilo bi super da DarkHorse negdje objavi i ritam izlaženja. Mislim da bi bilo savršeno 2-3 takve knjige godišnje :))"

ma sigurno ce biti 2-3 godisnje, s obzirom na ritam izlazenja ostalih serijala. plus sto ostaje c/b tako da se ne mora nesto previse doradjivati (kao sto je slucaj sa reprintom CTB). ali na kraju, vjerovatno ce i prodaja diktirati ritam izlazenja, a s obzirom na popularnost serijala SSoC, ne sumnjam da ce prodaja biti odlicna :-) bar sto se tice ovih prostora imaju vec zagarantovanih 4-5 kupaca ;-)

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29196 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 24/07/2007 : 11:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
stvarno mrak izgleda.

Kicking Squeeling Gucci Little Piggy
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12889 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 24/07/2007 : 17:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
Tko zna, možda jednog dana i kod nas netko ovo izda.

________________________
There are few wars between good and evil; most are between one good and another good.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/07/2007 : 17:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
zašto?Izlazit će na engleskom i to je sasvim dovoljno!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/07/2007 : 17:45:56  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"Tko zna, možda jednog dana i kod nas netko ovo izda."

nije uopste nemoguce. s obzirom da BP ide sa hronikama ne vidim zasto ne bi krenuli i sa ovim

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/07/2007 : 17:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"zašto?Izlazit će na engleskom i to je sasvim dovoljno!"

pa sto ce nam onda outlaw nation, watchmen, sandman, sin city, bone, usagi, metabaroni, incal, itd, itd, itd. sve imamo na engleskom i to je sasvim dovoljno

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/07/2007 : 17:53:04  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Onima koji znaju eng.(govorim kao indijanac ali ga znam dovoljno da mogu čitati stripove)i nije bilo puno važno,osim za Metabarune kojima zadnji album nije izašao na engl.

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/07/2007 : 18:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
ma izaci ce i to kao sto je i sve ostalo izaslo na engleskom.
ja bih ga recimo kupio kad bi BP izdao u blizoj buducnosti. ne sumnjam da bi bio kvalitetno opremljen a conana mi je uvijek bilo drago citati na nekom od ovdasnjih jezika.
dok 100 bullets ne mogu nikako svariti preveden...

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/07/2007 : 18:03:03  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
evo za primjer, neki dan sam skinuo chicanos na engleskom i procitao. fenomenalan mi je strip (i radnja i rissov c/b koji obara s nogu). ali cu ga opet pricekati u izdanju libellusa i necu se dvoumiti ni sekunde da ga kupim.

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/07/2007 : 18:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
imaš viška novca!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/07/2007 : 18:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
nije stvar u visku novca, nego u tome da mi se strip svidja i da hocu da ga imam u svojoj kolekciji. i kada sam bio srednjoskolac i nisam imao love opet sam skupljao marku po marku i kupovao ono sto sam htio. tako da nije stvar u lovi.

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 24/07/2007 : 18:44:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ma zezam te.Normalno je da ćeš kupiti strip koji ti se sviđa a imaš ga samo u skeniranom obliku.Meni skenovi služe da pogledam da li mi strip valja a onda ga kupim ili ne.Desilo mi se da kupim nešto šta inače ne bih kupio(da nisam čitao skenove-Brončano Doba) a i obrnuto.Odustao sam od nekih stripova koje bih sigurno kupio da nisam vidio skenove.Ali u slučaju ovog Conana kupit ću ga sigurno na engl.a ako eventualno nekad izađe na "našem"sigurno ga neću kupiti.Za Outlaw Nation bit će presudna cijena domaćeg izdanja.Ako ne bude puno veća od Američkog esencijala kupujem,ako bude ondak amer!

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 24/07/2007 : 19:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
ma nisam ni shvatio kao provokaciju :-)

i ja isto skidam skenove da provjerim da li nesto vrijedi za kupiti ili bar da procitam nesto sto mi se ne isplati nabavljati (citaj preskupo), kao sto je slucaj sa npr wolverineom. ili nesto sto u tom trenutku ne mogu da nabavim a pravo mi se cita (npr lone wolf and cub).
i meni se desilo bas nedavno da sam odustao od nekih mangi nakon citanja skena, i to sam bio strasno razocaran pa bih se dobro nasadio da sam ih narucio.
ja sam outlaw nation nabavio u sveskicama (ah te sveskice :-) tako da cu dobro razmisliti da li cu nabaviti domace. da je domace izaslo ranije vjerovatno bih sacekao malo da ga nabavim ali ovako ne znam isplati li mi se duplirati. sto opet nije slucaj za watchmene, koje cu sigurno nabaviti ako ih marko bude izdao sa macanovim prevodom (kao sto je jednom rekao da ima namjeru), iako imam original.

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/07/2007 : 10:50:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ja radim obratno, serijale koji me interesiraju želim imati i pročitati u papirnom obliku, a ono manje važno može i u elektronskom...

Da mi neko sad izda na hrvatskom ovaj essential SS odmah bih ga kupio. Mada, trebalo bi izaći gomila jer je u pitanju 235 epizoda iz razdoblja oko dvadesetak godina 1974–1995

Evo malo covera:



Stvar iz Lovecraftovih noćnih mora:


Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 25/07/2007 : 11:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"zadnje sto mi se svidjelo u skeniranom obliku i sto definitvno kupujem u papirnatom je DH Red Sonja vs Thulsa Doom, crtez fenomenalan, a najvjerojatnije i redovan serijal DH Red Sonje"

zar nema dynamite prava na sonju?

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 25/07/2007 : 11:51:30  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"Ja radim obratno, serijale koji me interesiraju želim imati i pročitati u papirnom obliku, a ono manje važno može i u elektronskom..."

ne vidim po cemu je to obratno od onog gore napisanog??? :-)

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 25/07/2007 : 12:28:58  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verter

"Ja radim obratno, serijale koji me interesiraju želim imati i pročitati u papirnom obliku, a ono manje važno može i u elektronskom..."

ne vidim po cemu je to obratno od onog gore napisanog??? :-)




Ne, ja uopće ne želim vidjeti u skeniranom ono što želim kupiti. Npr. oću si uzet LOEG, no neću ga pogledati u skeniranom ili ga malo pročitati. Strah me spoilera!

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 25/07/2007 : 12:33:11  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
ja se taman pobojao da je pukla sonja kod dynamite-a pa mi se smraci pred ocima :-)

skinuo sam battlestar galacticu i jedva cekam da pocnem citati, ali jebiga morace sacekati da se vratim s mora ;-)

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 25/07/2007 : 12:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nove vijesti za Conana:
http://www.newsarama.com/Comic-Con_07/DHC/Conan.html

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 25/07/2007 : 15:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"Ne, ja uopće ne želim vidjeti u skeniranom ono što želim kupiti. Npr. oću si uzet LOEG, no neću ga pogledati u skeniranom ili ga malo pročitati. Strah me spoilera"

aha na to si mislio. ma to je onda macak u vreci

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 25/07/2007 : 19:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
"i to veliki mačak u vreci"

macan u vreci?!? :-)

btw kad sam vec njega spomenuo, juce citam chewbacca-u i u trecem poglavlju, u zatvoru se biju neki wookie-ji i jedan govori drugom: "NO GRROBAHRR WILL EVER ESCAPE WHILE THE LAST PUURRGERR LIVES", i nije mi jasno jesam li dobro procitao. zbunjen, vracam se opet na to i citam jos dva-tri puta i kontam kako je to moguce, i onda se sjetim da je macan pisao scenario i odvalim se smijati :-)))
macane svaka ti cast! pitam se da li svi scenaristi ubacuju tako neke svoje fore, a da mi citaoci koji na to naletimo ni ne skontamo o cemu je rijec (izuzev odredjenog broja ljudi koji su upuceni u tu stvar).



"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"

Edited by - verter on 25/07/2007 19:33:31
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 30/07/2007 : 11:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verter
poglavlju, u zatvoru se biju neki wookie-ji i jedan govori drugom: "NO GRROBAHRR WILL EVER ESCAPE WHILE THE LAST PUURRGERR LIVES",



LOL

"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/07/2007 : 14:14:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verter

"Ne, ja uopće ne želim vidjeti u skeniranom ono što želim kupiti. Npr. oću si uzet LOEG, no neću ga pogledati u skeniranom ili ga malo pročitati. Strah me spoilera"

aha na to si mislio. ma to je onda macak u vreci



Da, i koliko se poznajem, pročitat ću skenirani strip do kraja i bit će mi žao davat pare za papirnati! Tako da, ili elektronska ili papirnata verzija!

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
2016 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 05/08/2007 : 21:26:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
nego, zna li netko gdje su u originalu objavljene one kratke epizode Solomona Kanea što su u YU Conan Sagi služili kao dodaci?
našao sam konačno skenirani Marvelov mini-serijal od 6 epizoda (iz 80 i neke, ako se ne varam), ali to nije to :(

"Here it is..! "Samsonite"! I was waaay off!"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26452 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/08/2007 : 00:46:23  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
valjda u SSOC?

Neka živi plemeniti Odin!Dok on živi,živjet ce i besmrtni Asgard!Jer njemu pripada svijet,on je naša volja,naš put i naša moc!
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000