forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Vruća najava, Strangers in paradise!!!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 27/07/2007 : 09:47:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Super najava za odličan strip.

Samo me zanima, da li postoji mogućnost da se ovo izdanje pojavi i s tvrdim uvezom?

________________________
There are few wars between good and evil; most are between one good and another good.

Mislim da neće biti tvrdog uveza.
Go to Top of Page

tardis123456
Starting Member

36 Posts

Member since 16/05/2006

Posted - 27/07/2007 : 10:23:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tardis123456 a Private Message  Reply with Quote
Predobro nesto! Jedan od najboljih stripova ikad, s gustom cu kupiti oba! Kad mozemo to ocekivati u knizarama? Za cijene i uvez skidam kapu, napokon nesto sto svatko moze priustiti!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 27/07/2007 : 10:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tardis123456

Predobro nesto! Jedan od najboljih stripova ikad, s gustom cu kupiti oba! Kad mozemo to ocekivati u knizarama? Za cijene i uvez skidam kapu, napokon nesto sto svatko moze priustiti!

Trebalo bi izaći u 10 mjesecu. Svaki kupac će biti još i dodatno nagrađen jednim lijepim poklonom od mene.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15492 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 27/07/2007 : 11:30:03  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by tardis123456

Predobro nesto! Jedan od najboljih stripova ikad, s gustom cu kupiti oba! Kad mozemo to ocekivati u knizarama? Za cijene i uvez skidam kapu, napokon nesto sto svatko moze priustiti!

Trebalo bi izaći u 10 mjesecu. Svaki kupac će biti još i dodatno nagrađen jednim lijepim poklonom od mene.




novim kompletom julie

- --ak ti je slaba pamet moraš imat jaka leda --
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 27/07/2007 : 11:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
ovo je odlično, bravo Dani
cijena stvarno povoljna

Edited by - HC on 27/07/2007 12:47:26
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 27/07/2007 : 12:41:43  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
ups moja greška, ispravljeno
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 27/07/2007 : 21:37:42  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
ha!

http://forum.newsarama.com/showthread.php?t=122838

terry moore preuzima Runawayse posle BKVa i whedona.
jedan od dragih autora na najdrazem(i jedinom mi paznje vrednom)marvel naslovu i josh potkovan sa strane sa Ramosem(koji mi je nekad hit nekad miss ali ovde bi se trebalo fino snatji ako krene Out There umesto Volverine rutom...


(a da ostanemo on topic) KUPITE STRANCE U RAJU!:)))

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

Vlaadisha
Advanced Member



USA
3488 Posts

Member since 21/07/2004

Posted - 28/07/2007 : 20:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlaadisha a Private Message  Reply with Quote
more off topic
quote:
Originally posted by BlekenDekara

terry moore preuzima Runawayse posle BKVa i whedona.
jedan od dragih autora na najdrazem(i jedinom mi paznje vrednom)marvel naslovu
Kakav je X-Factor?
Go to Top of Page

BlekenDekara
Advanced Member



United Arab Emirates
3758 Posts

Member since 07/07/2004

Posted - 28/07/2007 : 22:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send BlekenDekara a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlaadisha

more off topic
quote:
Originally posted by BlekenDekara

terry moore preuzima Runawayse posle BKVa i whedona.
jedan od dragih autora na najdrazem(i jedinom mi paznje vrednom)marvel naslovu
Kakav je X-Factor?



ko Angel iz pete sezone:) - samo shto sam ja totalno zapustio sa chitanjem posle prvog storiarka... a nije da je bio losh... naprotiv... tjah.. previshe stripova ochito...
fala na podsetniku.

****************
"It eats you starting with your bottom!"
Go to Top of Page

dzuka
Junior Member

Croatia
470 Posts

Member since 12/01/2006

Posted - 28/07/2007 : 23:20:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit dzuka's Homepage  Send dzuka a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BlekenDekara



(a da ostanemo on topic) KUPITE STRANCE U RAJU!:)))

****************
"It eats you starting with your bottom!"



bas mi je danas pajtak reko da me prva knjiga ceka u libellusu.
narucio ju odavno i zaboravio na nju. pa cu i ja to konacno procitat.
pa ako mi se svidi, kupit i hrvatsko izdanje!
u svakom slucaju, pohvale za hrabar pokusaj upoznavanja domace publike sa stripovima na kakve nisu navikli!

http://dzukalog.blogspot.com/
Go to Top of Page

Constantine33
Average Member



Croatia
670 Posts

Member since 02/11/2005

Posted - 29/07/2007 : 00:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Constantine33's Homepage  Send Constantine33 a Private Message  Reply with Quote
genijalna vijest, svaka čast... već dugo odgađam kupnju izvornog izdanja, ali sad mi izgleda neće ni trebati
samo jedno pitanje, tko radi prijevod?

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.
Go to Top of Page

Djole
stripovi.com suradnik



Serbia
11876 Posts

Member since 03/11/2002

Posted - 29/07/2007 : 11:49:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Djole a Private Message  Reply with Quote
Potpuni respect za petlju.

Obavezno kupujem.

--
"We'll stop at nothing, you see. All the suffering and the death and the pain in your world is entertainment for us."
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 29/07/2007 : 12:06:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Constantine33

genijalna vijest, svaka čast... već dugo odgađam kupnju izvornog izdanja, ali sad mi izgleda neće ni trebati
samo jedno pitanje, tko radi prijevod?

____________________________
Skip the dramatic pauses. I can only give a shit for very short intervals.

Prijevod će raditi jedna mlada profesorica engleskog jezika sa završenim filozofskim fakultetom smjer engleski i njemački. Naravno ja ću se zatim pobrinuti za neke prilagodbe, nakon toga će stručna osoba obaviti i lekturu. I nakon svega toga pozivam osobu koja misli da ima dovoljno znanja,mašte a što je najvažnije dobre volje da mu pošaljem obavljeni prijevod da ga još jedanput dodatno pregleda i ukaže na neke greške ili nedostatke ako budu postojali tako da sve bude gotovo savršeno izvedeno. Osobnog sam stava da se ne treba sve doslovno prevoditi jer nekada ispadnu tragikomične rečenice, a opet ne smije se ni previše odstupati od duha originala tako da se treba pronaći ona zlatna sredina i mislim da ćemo uspjeti u tome.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/07/2007 : 13:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
Svaki novi strip zasluzuje bezrezervnu podrsku. Bravo, i samo naprijed!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 29/07/2007 : 14:59:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message  Reply with Quote
Samo da to bude u 10.mjesecu, kako je i najavljeno.
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 29/07/2007 : 22:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message  Reply with Quote
kad će Julia
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 30/07/2007 : 09:01:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fantom

kad će Julia

Ne znam točno, urednik je na godišnjem, ali mislim da će biti vrlo brzo (ovaj put stvarno se radi o danima, a ne mjesecima).
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 30/07/2007 : 10:31:24  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Da li moze par komada da se rezervise za Srbiju? Mislim po jedan od oba izdanja za mene, siguran sam da ima jos interesenata.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 30/07/2007 : 10:32:34  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Da li moze par komada da se rezervise za Srbiju? Mislim po jedan od oba izdanja za mene, siguran sam da ima jos interesenata.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 30/07/2007 : 11:25:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by beli luk

Da li moze par komada da se rezervise za Srbiju? Mislim po jedan od oba izdanja za mene, siguran sam da ima jos interesenata.

Nastojat ću uvesti stripove i u Srbiju tako da će se moći kupiti u nekoj od strip knjižara.
Go to Top of Page

beli luk
Average Member



Serbia
795 Posts

Member since 18/06/2006

Posted - 30/07/2007 : 11:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send beli luk a Private Message  Reply with Quote
Fino, hvala.
BTW, nisam dva puta postovao pitanje da bih dobio dva stripa, vec zato sto me zeza internet.
Pos utiskom sam onih 200 bad comix, koliko je ono dobro...
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 30/07/2007 : 14:11:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Neću reć da nisam nešto takvo očekivao od danija... Izbor izdanja, jel to obiteljski život utječe na izbor stripova koji se izdaju?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 30/07/2007 : 14:26:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Neću reć da nisam nešto takvo očekivao od danija... Izbor izdanja, jel to obiteljski život utječe na izbor stripova koji se izdaju?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!

Žena pita gdje su pare, a ja kažem u tiskare - Let3. Više je razloga za odabir ovoga stripa. Dosta je tu slučajnosti bilo.
Go to Top of Page

bookglobe
New Member

296 Posts

Member since 06/06/2007

Posted - 30/07/2007 : 15:52:22  Show Profile Show Extended Profile  Send bookglobe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by DeeCay

Neću reć da nisam nešto takvo očekivao od danija... Izbor izdanja, jel to obiteljski život utječe na izbor stripova koji se izdaju?

Ja se znam, al nesmem nikaj reci, jooj...
HC! je zakon, živijo HC!
Žene vicu, Dee, tebe seksi trebam... Ajoooj!

Žena pita gdje su pare, a ja kažem u tiskare - Let3. Više je razloga za odabir ovoga stripa. Dosta je tu slučajnosti bilo.



Imaš mail
Go to Top of Page

DusMan
Advanced Member



5067 Posts

Member since 12/11/2001

Posted - 03/08/2007 : 02:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DusMan a Private Message  Reply with Quote
Kada vojnu košulju obucem!
bradu brijem i brkove sucem!
tesko onoj kojoj se privucem!

Odlicno upotrebljen citat Let3 i za nagradu cu da kupim strip.
Tako da... posalji vise od 10 primeraka u Srbiju, ima da razgrabimo.

http://let3.blog.hr/

______________________
Freeeze! Vegan police!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000