forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Mali rendžer 16,17,18,19,20,21
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 07/02/2008 : 21:31:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
neće jer ne želi, ili jer će netko drugi preuzeti

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29193 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/02/2008 : 21:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Meni je Julia dobar i drag strip, procitao sam prvih osamdesetak epizoda i to je, kao i Ken uostalom, kvalitativno najujednaceniji Bonellijev serijal, ali ne odusevljava me toliko da bih preuzeo obavezu objavljivati je narednih deset godina. Kao sto sam vec rekao, ima dovoljno izdavača koji će raditi Bonellija, a mene više veseli otkrivanje novih, nepoznatijih stvari koji bi puno teze nasli svoj put do publike kod nas.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/02/2008 : 22:51:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Tex Willer
...jer ne volim izdanja koja su svake godine u sve vecem zaostatku za Italijanima


Sad mi ništa nije jasno.
Pa zašto onda kupuješ Texa????



Prorade mi emocije
A i ima ga koliko - toliko sa Libellusovim izdanjima,gigantima,maxi,almanasi...
Mada,daleko je to od brojke koju bi ja voleo
A zajebo bi se ja i Juliu da uzmem da su izasla i prva 5 broja u istom formatu.Onda bi verovatno uzeo sve i zajebo bi se ko sa Sistemovim MV ne tako davno

Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 07/02/2008 : 22:53:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Tex Willer
...jer ne volim izdanja koja su svake godine u sve vecem zaostatku za Italijanima


Sad mi ništa nije jasno.
Pa zašto onda kupuješ Texa????



A i Texa jos nisam uzeo Maxije 3 i 4 iz istog razloga.
Prva dva u HC,ovo ostalo kad ce i dal' ce
Ako ne izadju u HC bojkotovacu i njih
Ili...mozda...nabavim sva 4 u SC
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2261 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 08/02/2008 : 12:34:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Isti slučaj. Prvo sam uzeo Maxi Texa u SC, pa sam ih prodao i uzeo u HC. Sad 3 i 4 nikako da izađu, a u SC ih nisam uzeo. Niti nisam imao namjeru. Pošto "redovnog" Texa ne uzimam nego uzimam Libellusove knjige, Ludensove Gigante koji su svi u HC i Maxije, koji su isto bili u HC, glupo mi je da je nešto u SC nešto u HC. Npr. Zagorovi specijali i sl. kojih ima i u SC i HC, njega uzimam u SC jer su i extra i redovni u SC. Kako je sada situacija sa tim izgleda da ću morati prodati maxi Texa 1 i 2 u HC i kupiti svih 4 u SC.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/02/2008 : 12:59:40  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Tex Willer
...jer ne volim izdanja koja su svake godine u sve vecem zaostatku za Italijanima


Sad mi ništa nije jasno.
Pa zašto onda kupuješ Texa????



A i Texa jos nisam uzeo Maxije 3 i 4 iz istog razloga.
Prva dva u HC,ovo ostalo kad ce i dal' ce
Ako ne izadju u HC bojkotovacu i njih
Ili...mozda...nabavim sva 4 u SC


Imam ti ja sva 4 Texa u SC varijanti, po dva komada od svakog!UGH!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 10/02/2008 : 14:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Kakav je to način da pišete o usranom Texu (jako loš strip) u topicu o Malom rendžeru (jako dobar strip)? Kvarite opći dojam o Malom rendžeru (jako dobar strip). Nemojte to više raditi. Možda čak mogu očekivati na ovom topicu o Malom rendžeru (jako dobar strip) pisete, ne daj Bože, o usranom Blueberryju (jako loš strip)? Imajte srca...
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 10/02/2008 : 14:27:37  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Pardon, zaboravih. Što se Julije tiče, kada sam najavio da broj 10 nećete vidjeti, bio sam "zločest", "čangrizav", itd. Julija se ne čita koliko bi trebala jer ju je izdavač sjebao. Ja sam je npr. rado kupovao do 5. broja. A poslije...jok. Zar izdavač misli da promjena formata poslije 5 brojeva, kao i astronomsko dizanje cijene, ne utječe na prodaju? Onda je puno naivniji, nego što je loš izdavač.

Edited by - wiskey on 10/02/2008 14:29:07
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22424 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/02/2008 : 14:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wiskey

Kakav je to način da pišete o usranom Texu (jako loš strip) u topicu o Malom rendžeru (jako dobar strip)? Kvarite opći dojam o Malom rendžeru (jako dobar strip). Nemojte to više raditi. Možda čak mogu očekivati na ovom topicu o Malom rendžeru (jako dobar strip) pisete, ne daj Bože, o usranom Blueberryju (jako loš strip)? Imajte srca...



A priznaj da si popizdio što nema novih brojeva Malog Renžera?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 10/02/2008 : 15:27:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wiskey

Pardon, zaboravih. Što se Julije tiče, kada sam najavio da broj 10 nećete vidjeti, bio sam "zločest", "čangrizav", itd. Julija se ne čita koliko bi trebala jer ju je izdavač sjebao. Ja sam je npr. rado kupovao do 5. broja. A poslije...jok. Zar izdavač misli da promjena formata poslije 5 brojeva, kao i astronomsko dizanje cijene, ne utječe na prodaju? Onda je puno naivniji, nego što je loš izdavač.

Wiskey, tebe se sjećam po gotovo kronično negativnim komentarima na gotov svakom topicu O meni apsolutno ne ovisi hoće li se nastaviti s Juliom ili ne već isključivo o uredniku Van Gogha. Još nije rečeno da neće biti tiskan 10 broj, a astronomsko dizanje cijene je zbog promjene naklade i naravno da se očekivao pad prodaje. Za normalan rad (čitaj pokriće troškova) za kiosk izdanje je bilo potrebno da se proda samo 1400 komada (prodavalo ih se cca 700), a za ovaj format potrebno je oko 350 komada (prodaje se cca 220 komada). A što se tiče astronomskih cijena, hajde pošalji bilo kojoj tiskari upit za ponudu za 130 stranica + omot u nakladi od 500 komada i baš me zanima kolika će biti cijena tiska? Onda nadodaj i troškove prijevoda, a treba platiti i nekome da obavi upis teksta, prijelom i sl. I za kraj nadodaj i trošak za prava. I baš me zanima koliki bi ti bili troškovi, a kakvu prodajnu cijenu bi formirao. Pođi malo u knjižare i pogledaj koliko koštaju knjige u mekom uvezu od 130 stranica, a s malim nakladama i baš me zanima hoćeš li pronaći koju knjigu ispod 39,00 kuna, a plus toga Julia se može i kupiti uz popust od 10%, znsči za 35,00 kuna. Moje mišljenje je da Julia jednostavno interesira premalo ljudi neovisno o cijeni, formatu i ostalom.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/02/2008 : 17:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by wiskey

Pardon, zaboravih. Što se Julije tiče, kada sam najavio da broj 10 nećete vidjeti, bio sam "zločest", "čangrizav", itd. Julija se ne čita koliko bi trebala jer ju je izdavač sjebao. Ja sam je npr. rado kupovao do 5. broja. A poslije...jok. Zar izdavač misli da promjena formata poslije 5 brojeva, kao i astronomsko dizanje cijene, ne utječe na prodaju? Onda je puno naivniji, nego što je loš izdavač.

Wiskey, tebe se sjećam po gotovo kronično negativnim komentarima na gotov svakom topicu O meni apsolutno ne ovisi hoće li se nastaviti s Juliom ili ne već isključivo o uredniku Van Gogha. Još nije rečeno da neće biti tiskan 10 broj, a astronomsko dizanje cijene je zbog promjene naklade i naravno da se očekivao pad prodaje. Za normalan rad (čitaj pokriće troškova) za kiosk izdanje je bilo potrebno da se proda samo 1400 komada (prodavalo ih se cca 700), a za ovaj format potrebno je oko 350 komada (prodaje se cca 220 komada). A što se tiče astronomskih cijena, hajde pošalji bilo kojoj tiskari upit za ponudu za 130 stranica + omot u nakladi od 500 komada i baš me zanima kolika će biti cijena tiska? Onda nadodaj i troškove prijevoda, a treba platiti i nekome da obavi upis teksta, prijelom i sl. I za kraj nadodaj i trošak za prava. I baš me zanima koliki bi ti bili troškovi, a kakvu prodajnu cijenu bi formirao. Pođi malo u knjižare i pogledaj koliko koštaju knjige u mekom uvezu od 130 stranica, a s malim nakladama i baš me zanima hoćeš li pronaći koju knjigu ispod 39,00 kuna, a plus toga Julia se može i kupiti uz popust od 10%, znsči za 35,00 kuna. Moje mišljenje je da Julia jednostavno interesira premalo ljudi neovisno o cijeni, formatu i ostalom.



Čekaj, nakon promjene formata i cijene prodaja vam je pala sa 700 komada na 220?

Hmmm...

Najviše mrzim rečenice koje počinju sa " Nisam stručnjak, ali..." ,
ali sada ću napraviti iznimku.

Nisam stručnjak ali, čini mi se da je promjena cijene i formata samo zabila još jedan čavao u lijes ovog izdanja

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29193 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/02/2008 : 17:21:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Pa i ne bas. Jer, iako se prodaja toliko smanjila, siguran sam da je minus manji. (uostalom, to i brojke govore. Prije su prodali pola od onoga sto im treba da se pokriju, sad prodaju 70%). Dakle, minus se smanjio, ali je i dalje minus.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Tomislav
Average Member

Croatia
814 Posts

Member since 23/08/2002

Posted - 10/02/2008 : 17:40:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tomislav a Private Message  Reply with Quote
Kupovao sam i MR i Juliu dok su bili po 16/20 kn. Po ovim novim cijenama mi ne pada na pamet

Po meni je trebalo ostaviti izdanja kakva su i bila na pocetku i samo dignuti malo cijenu, recimo 20/25 kn. To ne bi bilo tako skupo i siguran sa da prodaja ne bi tako drasticno pala a ipak bi se sa razlikom u cijeni pokrio minus.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29193 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 10/02/2008 : 18:13:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Tomislave, opet samo treba uzeti brojke i staviti ih na papir.
Dakle, po cijeni od 20 kuna su prodavali 700 komada, od potrebnih 1400. Od tih 20 kuna, izdavaču ide (zaokružit ću radi lakšeg racunanja) 65% - dakle, 13 kn. 700*13= 9100 kn. Pošto je to pola od onoga što im treba da se pokriju, ispada da je minus 9000 kuna po broju.
Ako digneš cijenu na 25 kuna, ostaje ti 16,25. Pod uvjetom da prodaš ISTI broj izdanja po toj većoj cijeni dobit ćeš 11375, ali ti i dalje ostaje minus od 6825 kn. Zeznuto, a?
Svi vi mislite da je izdavaštvo lagano i da se sve to može bez po muke, svi ste vi sigurni u nesto, a nitko da sjedne i stavi brojke na papir i vidi kako to bas i nije tako jednostavno kao sto se vama cini. (ovo nije packa tebi, niti te zelim na ikoji nacin omalovaziti, samo izvlacim generalne zakljucke na osnovu tvog posta)

Trouble will find me
Go to Top of Page

fantom
stripovi.com suradnik

Croatia
1434 Posts

Member since 12/12/2004

Posted - 10/02/2008 : 18:45:00  Show Profile Show Extended Profile  Send fantom a Private Message  Reply with Quote
Nije bitno hoće li Julia izdržati jer ako i izdrži to će biti vrlo kratkoročno. Meni je Julia odlična i volio bih da je jednom preuzme neki bolji izdavač. Nakon propalog Extra Texa, sada i Julie uskoro, siguran sam, slijedi i eutanazija kita Tellera i propast ovog,pokazalo se ipak neozbiljnog izdavača.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 10/02/2008 : 19:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
O tome ja pričam. Nije da likujem, nemam razloga. Dapače, jako mi je žao, ali ovog izdavača znam samo po njegovim izdanjima i po njegovim postupcima i s njima se nikako ne mogu složiti. Kako kaže Fantom, najprije mi se "zamjerio" sa Texom, onda sa Julijom, a za MR me boli džon. A on se najviše održao. Da pukneš... A Hello, protiv tebe nemam ama baš ništa. Pobogu, ni ne poznam te. Jedino što ovako pišem kao gore, a to ti ne odgovara. Što ću?
Srdjane...pozdrav!

Edited by - wiskey on 10/02/2008 19:47:07
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 10/02/2008 : 19:56:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fantom

Nije bitno hoće li Julia izdržati jer ako i izdrži to će biti vrlo kratkoročno. Meni je Julia odlična i volio bih da je jednom preuzme neki bolji izdavač. Nakon propalog Extra Texa, sada i Julie uskoro, siguran sam, slijedi i eutanazija kita Tellera i propast ovog,pokazalo se ipak neozbiljnog izdavača.

Gledaj, nije stvar o boljem ili lošijem izdavaču. Evo ti primjer LUDENS. Odličan izdavač, ali prekinuli su sa Nathan Neverom, Tex se jedva drži, ali Zagor zato rastura. Dakle, stvar je u interesu za neki strip. Najlakše je reći Van Gogh je neozbiljan i slično. A zašto nitko ne reće hvala Van Gogh-u što nam je omogućio da pročitamo prvih 9 brojeva Julie po povoljnim cijenama. U neformalnom razgovoru urednik mi je rekao da bi prepustio Juliu nekom drugom izdavaču, ali nisam baš siguran bi li netko preuzeo Juliu. Koliko sam pročitao iz nekih postova sa foruma Magični vjetar ostvaruje gubitak, Dampyru isto ne vidim da cvjetaju ruže i reci tko ti može garantirati i da Magični vjetar neće nakon recimo 20 knjige prestati s izlaženjem ili Dampyr? Novi junaci teško prolaze.
PS. Sljedeći mjesec se tiska 6 novih knjiga Malog rendžera i to će biti 27 brojeva. Zar to ipak ne govori o ozbiljnosti nekog projekta?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/02/2008 : 20:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by fantom

Nije bitno hoće li Julia izdržati jer ako i izdrži to će biti vrlo kratkoročno. Meni je Julia odlična i volio bih da je jednom preuzme neki bolji izdavač. Nakon propalog Extra Texa, sada i Julie uskoro, siguran sam, slijedi i eutanazija kita Tellera i propast ovog,pokazalo se ipak neozbiljnog izdavača.

Gledaj, nije stvar o boljem ili lošijem izdavaču. Evo ti primjer LUDENS. Odličan izdavač, ali prekinuli su sa Nathan Neverom, Tex se jedva drži, ali Zagor zato rastura. Dakle, stvar je u interesu za neki strip. Najlakše je reći Van Gogh je neozbiljan i slično. A zašto nitko ne reće hvala Van Gogh-u što nam je omogućio da pročitamo prvih 9 brojeva Julie po povoljnim cijenama. U neformalnom razgovoru urednik mi je rekao da bi prepustio Juliu nekom drugom izdavaču, ali nisam baš siguran bi li netko preuzeo Juliu. Koliko sam pročitao iz nekih postova sa foruma Magični vjetar ostvaruje gubitak, Dampyru isto ne vidim da cvjetaju ruže i reci tko ti može garantirati i da Magični vjetar neće nakon recimo 20 knjige prestati s izlaženjem ili Dampyr? Novi junaci teško prolaze.
PS. Sljedeći mjesec se tiska 6 novih knjiga Malog rendžera i to će biti 27 brojeva. Zar to ipak ne govori o ozbiljnosti nekog projekta?



ja. rekose mi D&D
ps nema tu ni O od ozbiljnosti...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

altair
Average Member



Croatia
574 Posts

Member since 19/09/2005

Posted - 10/02/2008 : 20:09:20  Show Profile Show Extended Profile  Send altair a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by fantom

Nije bitno hoće li Julia izdržati jer ako i izdrži to će biti vrlo kratkoročno. Meni je Julia odlična i volio bih da je jednom preuzme neki bolji izdavač. Nakon propalog Extra Texa, sada i Julie uskoro, siguran sam, slijedi i eutanazija kita Tellera i propast ovog,pokazalo se ipak neozbiljnog izdavača.

Gledaj, nije stvar o boljem ili lošijem izdavaču. Evo ti primjer LUDENS. Odličan izdavač, ali prekinuli su sa Nathan Neverom, Tex se jedva drži, ali Zagor zato rastura. Dakle, stvar je u interesu za neki strip. Najlakše je reći Van Gogh je neozbiljan i slično. A zašto nitko ne reće hvala Van Gogh-u što nam je omogućio da pročitamo prvih 9 brojeva Julie po povoljnim cijenama. U neformalnom razgovoru urednik mi je rekao da bi prepustio Juliu nekom drugom izdavaču, ali nisam baš siguran bi li netko preuzeo Juliu. Koliko sam pročitao iz nekih postova sa foruma Magični vjetar ostvaruje gubitak, Dampyru isto ne vidim da cvjetaju ruže i reci tko ti može garantirati i da Magični vjetar neće nakon recimo 20 knjige prestati s izlaženjem ili Dampyr? Novi junaci teško prolaze.
PS. Sljedeći mjesec se tiska 6 novih knjiga Malog rendžera i to će biti 27 brojeva. Zar to ipak ne govori o ozbiljnosti nekog projekta?



Kakva je prodaja MRa?

Ne govori sve što znaš, znaj sve sto govoriš
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 10/02/2008 : 20:14:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by altair

quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by fantom

Nije bitno hoće li Julia izdržati jer ako i izdrži to će biti vrlo kratkoročno. Meni je Julia odlična i volio bih da je jednom preuzme neki bolji izdavač. Nakon propalog Extra Texa, sada i Julie uskoro, siguran sam, slijedi i eutanazija kita Tellera i propast ovog,pokazalo se ipak neozbiljnog izdavača.

Gledaj, nije stvar o boljem ili lošijem izdavaču. Evo ti primjer LUDENS. Odličan izdavač, ali prekinuli su sa Nathan Neverom, Tex se jedva drži, ali Zagor zato rastura. Dakle, stvar je u interesu za neki strip. Najlakše je reći Van Gogh je neozbiljan i slično. A zašto nitko ne reće hvala Van Gogh-u što nam je omogućio da pročitamo prvih 9 brojeva Julie po povoljnim cijenama. U neformalnom razgovoru urednik mi je rekao da bi prepustio Juliu nekom drugom izdavaču, ali nisam baš siguran bi li netko preuzeo Juliu. Koliko sam pročitao iz nekih postova sa foruma Magični vjetar ostvaruje gubitak, Dampyru isto ne vidim da cvjetaju ruže i reci tko ti može garantirati i da Magični vjetar neće nakon recimo 20 knjige prestati s izlaženjem ili Dampyr? Novi junaci teško prolaze.
PS. Sljedeći mjesec se tiska 6 novih knjiga Malog rendžera i to će biti 27 brojeva. Zar to ipak ne govori o ozbiljnosti nekog projekta?



Kakva je prodaja MRa?

Pa, mislim da ide jedna pošiljka prema Sloveniji na kioske tako da će na skladištu ostati samo 30-tak komada od svakog broja. Znači, MR se prodaje cca 350 komada po broju, a ostatak odlazi u Sloveniju.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

fred perry
Average Member

526 Posts

Member since 19/01/2008

Posted - 10/02/2008 : 20:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Send fred perry a Private Message  Reply with Quote
šteta za juliu,meni odličan strip.

SAMO HAJDUK!!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 10/02/2008 : 21:31:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
čudne smo mi zemlje, propade tex, što mi je žao,ali to sam nekako prebolio, propade julia, a to me duboko pogađa, vrhunski strip
dok, eto, mali rendžer jaše i dalje
a mnogi koji ga kupuju uopće ga ne pročitaju

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

tomislav.baretic
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 12/12/2007

Posted - 10/02/2008 : 22:03:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tomislav.baretic a Private Message  Reply with Quote
Istina, meni svi od 10 na gore stoje upakirani u orginalnim vrećicama ne čitani,ali svejedno bila bi šteta da se i MR ugasi

volim grad koji tece...
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 11/02/2008 : 00:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem da bi svima koji ga kupe i bila najveća kazna da ga pročitaju.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37755 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 11/02/2008 : 07:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.39 seconds. Snitz Forums 2000