forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Libellus almanasi: Nick Raider & Mister No
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/10/2008 : 13:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ma znam, samo se pozivam na tvoj post o junačkom djelu vrlih libelusovaca...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 10/10/2008 : 13:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ma znam, samo se pozivam na tvoj post o junačkom djelu vrlih libelusovaca...


ergo da sam libellusovac eskivirao bih od ovakvih ispada...cekajuci da to neko drugi kaze...no kako nisam onda...
no izmedju redaka da se iscitati i kako pojma nemam

Edited by - rommel on 10/10/2008 14:00:39
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 10/10/2008 : 17:54:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Tex Willer

Procitao i ja i mogu samo da kazem da mi mnogo nedostaje stari dobri Nick.
Ej Srbi,znate li da je ovaj almanah 200 dinara jeftiniji od ostalih u Darkwoodu!!!
Sta cekate
Ajde bre uzimajte malo vise Nicka pa da dobijemo i regularnu seriju kao MV - 3 u 1


Evo BRE, ja sam ih vec odavno kupio, oba primerka!



Jos uvek nas je malo bre
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 10/10/2008 : 21:16:12  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by Tex Willer

Procitao i ja i mogu samo da kazem da mi mnogo nedostaje stari dobri Nick.
Ej Srbi,znate li da je ovaj almanah 200 dinara jeftiniji od ostalih u Darkwoodu!!!
Sta cekate
Ajde bre uzimajte malo vise Nicka pa da dobijemo i regularnu seriju kao MV - 3 u 1


Evo BRE, ja sam ih vec odavno kupio, oba primerka!



Jos uvek nas je malo bre


Ajde Srbijanci BRE, kupivajte Nike Rajdere BRE....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/10/2008 : 00:56:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Procitao i ja i mogu samo da kazem da mi mnogo nedostaje stari dobri Nick.
Ej Srbi,znate li da je ovaj almanah 200 dinara jeftiniji od ostalih u Darkwoodu!!!


Zahvaljujuci Slobi iz Darkwooda koji na taj nacin pokusava prodati vise primjeraka,
i to izdanje prodaje bez ikakve marze, ispod cijene, bez ikakvog ekonomskog interesa.
Hvala mu i svaka cast.
Ranije su se znali javiti pojedini likovi koji bi iz kojekakvih razloga znali spomenuti
Darkwood u negativnom tonu i to najcesce u stilu "jer je prilikom slanja zastitio paket stripova
s vecernjim novostima umjesto s politikom ili borbom"...
Pa kad je bilo i tome slicnih komentara, mislim da u najmanju ruku vrijedi i ovu gestu komentirati.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 11/10/2008 : 01:38:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
Pa jel' bar sad Nick krenuo malo bolje da se prodaje?
Ako nije,krenite limited edition regularne serije u 3 primerka - za srdjandj,kicu i mene
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 11/10/2008 : 08:50:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Ma znam, samo se pozivam na tvoj post o junačkom djelu vrlih libelusovaca...



Je l' ima neki problem, prika?

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 11/10/2008 : 10:23:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Ako nije,krenite limited edition regularne serije u 3 primerka - za srdjandj,kicu i mene


Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
30675 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 11/10/2008 : 10:53:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Pa jel' bar sad Nick krenuo malo bolje da se prodaje?
Ako nije,krenite limited edition regularne serije u 3 primerka - za srdjandj,kicu i mene




računajte i na mene!!!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 11/10/2008 : 13:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gaston

quote:
Originally posted by DeeCay

Ma znam, samo se pozivam na tvoj post o junačkom djelu vrlih libelusovaca...



Je l' ima neki problem, prika?



Nope, očito si me pročitao izvan konteksta... Samo sam se pitao hoće li to tiskara ponovno tiskati o vlastitom trošku? Ako ne, koliko je to uopće isplativo za izdavača. Ne moraš niti odgovoriti, pitam tek onako... Bez zamere molim.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 11/10/2008 : 18:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
Samo sam se pitao hoće li to tiskara ponovno tiskati o vlastitom trošku? Ako ne, koliko je to uopće isplativo za izdavača. Ne moraš niti odgovoriti, pitam tek onako... Bez zamere molim.


Pa kad vec pitas tako ocito ti nije nevazno to pitanje, iako ne mogu dokuciti zbog cega...
Ali pravit cu se da ti je nevazno, pa cu samo postaviti protupitanje, koliko je uopce isplativo
izdavati stripove za izdavaca poput nas?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 11/10/2008 : 19:50:59  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Tex Willer

Ako nije,krenite limited edition regularne serije u 3 primerka - za srdjandj,kicu i mene





Stari smo mi smekeri....

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 13/10/2008 : 14:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay
Samo sam se pitao hoće li to tiskara ponovno tiskati o vlastitom trošku? Ako ne, koliko je to uopće isplativo za izdavača. Ne moraš niti odgovoriti, pitam tek onako... Bez zamere molim.


Pa kad vec pitas tako ocito ti nije nevazno to pitanje, iako ne mogu dokuciti zbog cega...
Ali pravit cu se da ti je nevazno, pa cu samo postaviti protupitanje, koliko je uopce isplativo
izdavati stripove za izdavaca poput nas?



Nemam pojma, no to je vaša stvar... Tako dugo dok su mi vaša izdanja cjenovno prihvatljiva, ja ću ih kupovati. Koji su vaši razlozi za izdavanje (fanovski ili ekonomski interesi whatever) nije me briga tako dugo dok izdajete ono što želim kupovati. Zarađujete li vi ili ne dotičnim izdanjima, vaša stvar. Ako nemate apsolutno! nikakvu ekonomsku opravdanost za daljnje izdavanje, e pa onda mi nije jasno zašto onda i dalje izdajete. Čim mi postavljaš nekakva takva pitanja, osjećam da se si se osjetio napadnutim. Perque?

Ako nešto ne želiš reći, onda reci neću reći i gotovo. Mislim, ne moramo se natezati ko djeca oko jednog bezazlenog pitanja (a ništa nije bezazleno kad uključuje pare). Kad se mene replaya, ja odgovorim. Evo, da zaključimo temu i gotovo. Ne interesira me ništa, sorry što sam pitao, kaj smo odmah touchy

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2008 : 15:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Meni je drago vidjeti da se netko brine o (ne)isplativosti naseg izdavastva.
Nije problem nista pitati, ali je interesantno i kako se pita. Ni to nije problem, samo bude malo neobicno.
Ako se ne varam odgovarali smo i do sad na bezbroj pitanja, neke odgovore i ponavljali po nekoliko puta.
Ne osjecam se napadnut, zasto? Zar bih trebao biti? Naprotiv, zanimalo me samo zasto postavljas neobicno
pitanje. Jer ne moze bas biti uobicajeno da se "konzument" brine o isplativosti "proizvodjaca".
No sad kad vidim da se brines o isplativosti nasih izdanja, mislim da sam razumio i tvoje pitanje i to je u redu.

A sto se tice odgovora, dakako da on nije nikakva tajna, zasto bi bio. Dio troskova za ponovno tiskanje MNO almanaha
snosit cemo mi, jer nismo htjeli da se nesto prepravlja na postojecem krivo otisnutom izdanju, a drugi dio snosit
ce tiskara koja je u biti napravila pogresku i krivo otisnula, odnosno uvezla cijelu nakladu.

Sve to u konacnici nije ni vazno. I da sve mi sami placamo nebi bilo bitno. Jedino sto mi je zao je to sto nismo dobili to
izdanje onda kad je planirano, a jedino sto je bitno je da kupci dobiju kvalitetno izdanje, pa makar i s kasnjenjem.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2008 : 15:47:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay
Zarađujete li vi ili ne dotičnim izdanjima, vaša stvar. Ako nemate apsolutno! nikakvu ekonomsku opravdanost za daljnje izdavanje, e pa onda mi nije jasno zašto onda i dalje izdajete.


To ti je (skoro!) kao kad volis Hajduka, i znas da nece pobjediti pa svejedno ides na utakmicu, platis ulaznicu,
trosis vrijeme i zivce, i nadas se, vjecno se nadas, a svaki put ides ponovno, pa se vrtis u krug tko zna do kad.
Tko nije probao ne zna o cemu pricam...

I kao da smo mi jedini, naravno da nismo, kad bi se gledala iskljucivo ekonomska opravdanost
puno toga nebi bilo ni u ovom nasem stripofilskom svijetu.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/10/2008 : 18:31:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay
Zarađujete li vi ili ne dotičnim izdanjima, vaša stvar. Ako nemate apsolutno! nikakvu ekonomsku opravdanost za daljnje izdavanje, e pa onda mi nije jasno zašto onda i dalje izdajete.


To ti je (skoro!) kao kad volis Hajduka, i znas da nece pobjediti pa svejedno ides na utakmicu, platis ulaznicu,
trosis vrijeme i zivce, i nadas se, vjecno se nadas, a svaki put ides ponovno, pa se vrtis u krug tko zna do kad.
Tko nije probao ne zna o cemu pricam...

I kao da smo mi jedini, naravno da nismo, kad bi se gledala iskljucivo ekonomska opravdanost
puno toga nebi bilo ni u ovom nasem stripofilskom svijetu.



Ne bi da glumim necijeg advokata al' eto i mene je interesovalo ko snosi troskove kad se nesto zabrlja.
Poredjenje s Hajdukom ti je lose(osim ako nisi finansijer ili clan upravnog odbora) jer oni(mislim na stampariju) primaju platu za svoj posao i kad zabrljaju nesto trebalo bi da snose i posledice.
Vise lici na sledece(radim za jednu farmaceutsku kucu pa odatle poredjenje) - fabrika isporuci veledrogeriji odredjenu kolicinu lekova,oni ne proslede apotekama na vreme i drze lekove u kamionima u uslovima koji nisu predvidjeni za cuvanje lekova. Lekovi propadnu i onda dodjemo isto krivi???
Svaka cast vama na potezu,ali cini mi se da oni dosta brljaju.
A ja sam kao kupac pogodjen jer sam recimo posle HC izdanja Ludensa morao da nabavljam ista u SC i da dvaput kupujem isto
Trebalo bi da snose konsekvence za ono sto su zabrljali jer ne verujem da bi tebi neko gledao kroz prste da pravis tako krupne propuste na poslu. A ovo jeste krupan propust,jer se ne radi o par brojeva vec o celom tirazu.
Pozdrav i tebi i DeeCayu
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7436 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 13/10/2008 : 19:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay
Zarađujete li vi ili ne dotičnim izdanjima, vaša stvar. Ako nemate apsolutno! nikakvu ekonomsku opravdanost za daljnje izdavanje, e pa onda mi nije jasno zašto onda i dalje izdajete.


To ti je (skoro!) kao kad volis Hajduka, i znas da nece pobjediti pa svejedno ides na utakmicu, platis ulaznicu,
trosis vrijeme i zivce, i nadas se, vjecno se nadas, a svaki put ides ponovno, pa se vrtis u krug tko zna do kad.
Tko nije probao ne zna o cemu pricam...

I kao da smo mi jedini, naravno da nismo, kad bi se gledala iskljucivo ekonomska opravdanost
puno toga nebi bilo ni u ovom nasem stripofilskom svijetu.



Ne bi da glumim necijeg advokata al' eto i mene je interesovalo ko snosi troskove kad se nesto zabrlja.
Poredjenje s Hajdukom ti je lose(osim ako nisi finansijer ili clan upravnog odbora) jer oni(mislim na stampariju) primaju platu za svoj posao i kad zabrljaju nesto trebalo bi da snose i posledice.
Vise lici na sledece(radim za jednu farmaceutsku kucu pa odatle poredjenje) - fabrika isporuci veledrogeriji odredjenu kolicinu lekova,oni ne proslede apotekama na vreme i drze lekove u kamionima u uslovima koji nisu predvidjeni za cuvanje lekova. Lekovi propadnu i onda dodjemo isto krivi???
Svaka cast vama na potezu,ali cini mi se da oni dosta brljaju.
A ja sam kao kupac pogodjen jer sam recimo posle HC izdanja Ludensa morao da nabavljam ista u SC i da dvaput kupujem isto
Trebalo bi da snose konsekvence za ono sto su zabrljali jer ne verujem da bi tebi neko gledao kroz prste da pravis tako krupne propuste na poslu. A ovo jeste krupan propust,jer se ne radi o par brojeva vec o celom tirazu.
Pozdrav i tebi i DeeCayu

od x izdanja sa gomilom grešaka nevjerojatno je kako je najlakše gnjaviti jedine koji tu grešku idu ispravljati...da da svi ste spalili sce one serije zlatne...koje nisu greškom već planski sakaćene da ne govorimo o drugim greškama...ali to postaju jelte rariteti...sto ikoga briga za aranzman...libellus je napravio nesto duboka naklona vrijedno....
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10197 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 13/10/2008 : 20:03:54  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by DeeCay
Zarađujete li vi ili ne dotičnim izdanjima, vaša stvar. Ako nemate apsolutno! nikakvu ekonomsku opravdanost za daljnje izdavanje, e pa onda mi nije jasno zašto onda i dalje izdajete.


To ti je (skoro!) kao kad volis Hajduka, i znas da nece pobjediti pa svejedno ides na utakmicu, platis ulaznicu,
trosis vrijeme i zivce, i nadas se, vjecno se nadas, a svaki put ides ponovno, pa se vrtis u krug tko zna do kad.
Tko nije probao ne zna o cemu pricam...


Netko bezobrazan bi iz ovoga moga zaključit da izdaješ stripove zato šta si blesav

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2008 : 21:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer

Poredjenje s Hajdukom ti je lose(osim ako nisi finansijer ili clan upravnog odbora) jer oni(mislim na stampariju) primaju platu za svoj posao i kad zabrljaju nesto trebalo bi da snose i posledice.



Krivo si razumio, poredjenje s Hajdukom je bilo iskljucivo vezano (zato sam i citirao taj dio) zasto raditi nesto ako nemas
nikakve koristi. Nisam direktno mislio na ekonomsku korist, vec iskljucivo na ljubav koju mozes osjecati prema necemu.
Pa i kad znas da uglavnom nemas koristi (ekonomske ili emotivne) opet si tu, opet se nadas, radis i navijas...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/10/2008 : 21:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by rommel


od x izdanja sa gomilom grešaka nevjerojatno je kako je najlakše gnjaviti jedine koji tu grešku idu ispravljati...da da svi ste spalili sce one serije zlatne...koje nisu greškom već planski sakaćene da ne govorimo o drugim greškama...ali to postaju jelte rariteti...sto ikoga briga za aranzman...libellus je napravio nesto duboka naklona vrijedno....



Ni na kraj pameti mi nije bilo da gnjavim Libellusovce,zao mi je ako je to tako izgledalo.
Meni su od svih izdavaca najdrazi zbog milion stvari - kvalitet izdanja,ludacki ritam izlazenja pojedinih izdanja koji meni kao malo matorijem odgovara,odnos s forumasima i postovanje prema svim kupcima...
I privatno mi deluju kao dobri likovi.
Ja samo ne mogu da shvatim da ovi iz stamparije mogu da brljaju i nikom nista,a tu su svakako najvise osteceni bas Libellusovci(novac,zivci...)
Zato sam reko da razumem DeeCaya kad ga interesuje ko tu snosi troskove zbog greske jer je neposteno da troskove snosi Libellus kad je s njihove strane sve odradjeno profesionalno i posteno.
Naravno da me uopste ne interesuju finansijske pojedinosti jer ne znam sta bi s tim podacima,samo sam se pitao kao i DeeCay da li je moguce da i kod vas kao i kod nas nikad ne bude odgovoran onaj ko je zabrljao.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2008 : 21:43:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer
Svaka cast vama na potezu,ali cini mi se da oni dosta brljaju.
A ja sam kao kupac pogodjen jer sam recimo posle HC izdanja Ludensa morao da nabavljam ista u SC i da dvaput kupujem isto
Trebalo bi da snose konsekvence za ono sto su zabrljali jer ne verujem da bi tebi neko gledao kroz prste da pravis tako krupne propuste na poslu. A ovo jeste krupan propust,jer se ne radi o par brojeva vec o celom tirazu.


Nije sve uvijek tako jednostavno. Mozda bi negdje i bilo (Svicarska) ali ni tamo uvijek, vjeruj mi na rijec.
Grijese mnogi, kako se kaze, svatko tko radi moze i pogrijesiti. I nije da tiskara nije stala iza svoje greske, stala je, i ispravit ce to.
To kako cemo se dogovoriti oko podjele troska je interna stvar izmedju tiskare i nas, mislim da to u cijeloj prici nije bitno.
Naveo sam iz kojeg razloga cemo mi preuzeti dio troska, ali kao sto rekoh, jedino je bitno da na kraju dobijemo izdanje
koje smo narucili u kvaliteti koja se trazi. A kad bi u svaku kunu birali izmedju isplatiosti i kvalitete, mnogo toga bi izgledalo drukcije.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2008 : 21:48:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Netko bezobrazan bi iz ovoga moga zaključit da izdaješ stripove zato šta si blesav


Pa nismo bas blesavi, mada se katkad i to pitamo...
Nismo glupi, znamo racunati, istina, no da mnogo toga oko izdavastva i stripova opcenito granici
sa zdravim razumom, to je cinjenica. Ali sto covjek ne napravi sve za ono sto (koga) voli.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Tex Willer
Advanced Member



Burkina Faso (Upper Volta)
14077 Posts

Member since 17/09/2005

Posted - 13/10/2008 : 21:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Tex Willer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Tex Willer

Poredjenje s Hajdukom ti je lose(osim ako nisi finansijer ili clan upravnog odbora) jer oni(mislim na stampariju) primaju platu za svoj posao i kad zabrljaju nesto trebalo bi da snose i posledice.



Krivo si razumio, poredjenje s Hajdukom je bilo iskljucivo vezano (zato sam i citirao taj dio) zasto raditi nesto ako nemas
nikakve koristi. Nisam direktno mislio na ekonomsku korist, vec iskljucivo na ljubav koju mozes osjecati prema necemu.
Pa i kad znas da uglavnom nemas koristi (ekonomske ili emotivne) opet si tu, opet se nadas, radis i navijas...



Navijaj onda za Dinamo
Sad samo mogu da se nadam da je Globinju crko kompjuter
Da me ne shvatis pogresno,samo mi je zao kad vidim koliko truda i nerava ulazete da bi vas na kraju bili ispaljeni zbog nemara pojedinih ljudi.
Inace,stvarno nemam nikakve izdavacke planove osim da ukoricim Texa iz ZS i LMs,ako ne krenete s reprintom u narednih par godina,tako da ovo sve komentarisem iskljucivo kao kupac
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2008 : 21:50:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer
Ni na kraj pameti mi nije bilo da gnjavim Libellusovce,zao mi je ako je to tako izgledalo.


Ne brini, nismo mi pomislili da je bilo ista zlonamjerno.
Samo sam ti htio reci da nije sve uvijek tako jednostavno.

Btw. zar nisi mogao zamjeniti onaj strip koji rece da si kupovao dva puta?

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 13/10/2008 : 21:52:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tex Willer
Navijaj onda za Dinamo


Nedaj Boze, nedaj dva Bozeta!

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000