forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 TOP LISTA NAJDOSADNIJIH PJESAMA - STRANJSKE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 18/11/2010 : 17:10:59  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

Ništa dosadnije od: Edwyn Collins - A Girl Like You, kao i John Paul Young - Love Is In The Air. Dođe mi da se roknem iz zasede kad ovo čujem...



A meni ove nikad dosta.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/11/2010 : 17:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Europe legende, stvarno genijalan bend... To šta svi znaju samo Final Countdown, jebiga, imaju masu boljih stvari. A šta se tiče svađanja, slab san kad neko počme govorit protiv glama, ne znan, uživin se cili Ne volin predrasude prema muzici općenito, ne znan

I odakle ti znaš kakve ja prišivke iman?



europe niti nemaju baš nekih većih (međunarodnih) hitova osim final countdown. od njih su mi još dobre pjesme carrie i rock the night i to je to. a plus toga, final countdown počinje isto iritirat nakon što par puta čuješ onaj ref "IT'S THE FINAL COUNTDOWN......!"

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 18/11/2010 : 17:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
nego, sad kad smo spomenuli europe, jesu li još neki ne-engleski bendovi, primjerice scorpionsi, abba i nena mi sad padaju na pamet, snimili nekih dosadnih pjesama?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 18:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Paka01

Europe legende, stvarno genijalan bend... To šta svi znaju samo Final Countdown, jebiga, imaju masu boljih stvari. A šta se tiče svađanja, slab san kad neko počme govorit protiv glama, ne znan, uživin se cili Ne volin predrasude prema muzici općenito, ne znan

I odakle ti znaš kakve ja prišivke iman?



europe niti nemaju baš nekih većih (međunarodnih) hitova osim final countdown. od njih su mi još dobre pjesme carrie i rock the night i to je to. a plus toga, final countdown počinje isto iritirat nakon što par puta čuješ onaj ref "IT'S THE FINAL COUNTDOWN......!"



Cherokee, Open Your Heart, i tako dalje... Ma ne znan, meni je to mjerilo koliko imaju hitova sasvin bezveze. Masa ljudi od Alice Coopera zna jedino Poison (kako to niko nije stavija za najdosadniju stvar? ), a čovik ima stvarno odličnih i genijalnih stvari i albuma koje nisu previše razvikane.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7065 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/11/2010 : 19:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darth Ivan

nego, sad kad smo spomenuli europe, jesu li još neki ne-engleski bendovi, primjerice scorpionsi, abba i nena mi sad padaju na pamet, snimili nekih dosadnih pjesama?


Ne uopce nisu! To je onako retoricko pitanje zar ne?
Wind Of Change, Dancing Queen, 99 Luftballons, to name a few...

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7065 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 18/11/2010 : 19:57:02  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Darth Ivan

quote:
Originally posted by Paka01

Europe legende, stvarno genijalan bend... To šta svi znaju samo Final Countdown, jebiga, imaju masu boljih stvari. A šta se tiče svađanja, slab san kad neko počme govorit protiv glama, ne znan, uživin se cili Ne volin predrasude prema muzici općenito, ne znan

I odakle ti znaš kakve ja prišivke iman?



europe niti nemaju baš nekih većih (međunarodnih) hitova osim final countdown. od njih su mi još dobre pjesme carrie i rock the night i to je to. a plus toga, final countdown počinje isto iritirat nakon što par puta čuješ onaj ref "IT'S THE FINAL COUNTDOWN......!"



Cherokee, Open Your Heart, i tako dalje... Ma ne znan, meni je to mjerilo koliko imaju hitova sasvin bezveze. Masa ljudi od Alice Coopera zna jedino Poison (kako to niko nije stavija za najdosadniju stvar? ), a čovik ima stvarno odličnih i genijalnih stvari i albuma koje nisu previše razvikane.


Ma dobro kad imas The Final Countdown s tim riffom, melodijom i solom sto ce ti drugo!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/11/2010 : 20:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Masa ljudi od Alice Coopera zna jedino Poison


evo ja na primer znam samo za School's out, jel ja nisam masa

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7925 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 18/11/2010 : 20:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
ima tome 10-ak godina, zove tip na radio 101 phone box i u 8 ujutro naručuje smrtno dubokim/pospanim glasom, u laganom tempu, naglašavajući svaki slog: black sabath paranoid , ništa više nije rekao, klik, ni ono kurtoazno, imate li? - muk u studiju cijele sekunde, a onda malo sprdanja tipa đii,odakle je ovaj izronio, to mu dođe umjesto kave?
no dobro, možda ću nekima biti heretik, ali ovo je na mojoj listi, samo još nisam odlučio je li u kategoriji 2 ili 1 ili nešto između, ali ne u trećoj, jer ne mogu zamisliti tulum koji bi se spašavao paranoidom

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 19/11/2010 : 00:36:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

Ne uopce nisu! To je onako retoricko pitanje zar ne?
Wind Of Change, Dancing Queen, 99 Luftballons, to name a few...



LOL retoričko pitanje

sa svim ovim navedenim pjesmama bi se složio. dobri primjeri. premda u slučaju nene niti jedna druga pjesma ne dolazi u obzir s obzirom da ona nije nikad ni imala većih hitova (međunarodnih) osim 99 luftballons. iako, meni u toj pjesmi može bit iritantna jedino glazba. pogotovo ak se fokusiraš na one zvukove sintisajzera pjesma zvuči ko neka dječja.

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Bardho
Senior Member

1943 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 19/11/2010 : 01:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Bardho a Private Message  Reply with Quote

nirvana i revanje(čitaj pjevanje) od cobaina u smells like.. je nešto najgore što postoji. ono ako me oćeš mučiti samo mi to pusti
vidim da još nitko nije spomenuo lady gagu al brate onaj njen alejandro me ubi u pojam.
i can fly r. kelly (povraćam)
simona od blunta (mukica mi je)

Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5826 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 19/11/2010 : 07:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ima tome 10-ak godina, zove tip na radio 101 phone box i u 8 ujutro naručuje smrtno dubokim/pospanim glasom, u laganom tempu, naglašavajući svaki slog: black sabath paranoid , ništa više nije rekao, klik, ni ono kurtoazno, imate li? - muk u studiju cijele sekunde, a onda malo sprdanja tipa đii,odakle je ovaj izronio, to mu dođe umjesto kave?
no dobro, možda ću nekima biti heretik, ali ovo je na mojoj listi, samo još nisam odlučio je li u kategoriji 2 ili 1 ili nešto između, ali ne u trećoj, jer ne mogu zamisliti tulum koji bi se spašavao paranoidom


Hoces da te mi spalimo ili ces se spaliti sam?
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12544 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 19/11/2010 : 09:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2


no dobro, možda ću nekima biti heretik



Heretik!

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7925 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 19/11/2010 : 09:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
znao sam, znao sam
samo, jutros mi se spaljivanje čini malo drastično
jel' može malo da se izbičujem
ili 15 minuta u kutu

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10140 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 19/11/2010 : 09:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

znao sam, znao sam
samo, jutros mi se spaljivanje čini malo drastično
jel' može malo da se izbičujem
ili 15 minuta u kutu


Kleči na kukuruzu.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12544 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 19/11/2010 : 09:49:16  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

jel' može malo da se izbičujem



Jesi li član Opus Dei?

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37510 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/11/2010 : 10:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Za rano ujutro mogla bi i ova verzija.


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12544 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 19/11/2010 : 10:25:09  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Vedno si sanjala njega - Fredy Miler

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/11/2010 : 18:29:59  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Aerosmith - Dude looks like a lady
Hah hah djud luks lajka lejdi hah hah...
Kad cujem taj hah hah dodje mi da cavlom izgrebem cd, ali samo prebacim!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 19/11/2010 18:30:29
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7065 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/11/2010 : 20:03:34  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Aerosmith - Dude looks like a lady
Hah hah djud luks lajka lejdi hah hah...
Kad cujem taj hah hah dodje mi da cavlom izgrebem cd, ali samo prebacim!!


A sto se tek moze reci za "I Don't Wanna Miss A Thing". Covjece sami uvod i ja sam Mislim da je u zivotu nisam mogao do kraja poslusati! "My Heart Will Go On" od Celine Dion mi je dvaput, triput bolja, ozbiljno!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10766 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 19/11/2010 : 20:13:57  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
A sto se tek moze reci za "I Don't Wanna Miss A Thing". Covjece sami uvod i ja sam Mislim da je u zivotu nisam mogao do kraja poslusati! "My Heart Will Go On" od Celine Dion mi je dvaput, triput bolja, ozbiljno!
[/quote]


Mogu reci "I wanna miss that thing!"
Bila pjesma ok kad gledas film i mozda par puta ,ali poslije vec ti dodje da pustis meteor da nam padne na glavu!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 19/11/2010 20:15:01
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 19/11/2010 : 20:26:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Vala, ako "My heart will go on" nije smorila, onda ne znam sta je....


A "I don't wanna miss a thing" je isto tako smorila, istina, ali me vezuje za neke bas lepe trenutke....putuje grupa autobusom, vec smo pospali svi....sedimo zajedno, ona spava u mom narucju....peva ta pesma, ah....da mi je jos jednom samo taj trenutak

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7065 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 19/11/2010 : 21:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Vala, ako "My heart will go on" nije smorila, onda ne znam sta je....


A "I don't wanna miss a thing" je isto tako smorila, istina, ali me vezuje za neke bas lepe trenutke....putuje grupa autobusom, vec smo pospali svi....sedimo zajedno, ona spava u mom narucju...A .peva ta pesma, ah....da mi je jos jednom samo taj trenutak


Smorila su me i jedna i druga naravno (Celine i njezin tehnicki perfektan glas ne volim) samo sto od Celine i ocekujem melodramu i pase joj, dok Aerosmith-u bas i ne. Istina film sam gledao kasnije i stvarno dobro stoji u njemu, ali ako je puste na radiu nije mi dobra. Normalno kad su ti neki lijepi trenutci iz zivota vezani za nju, onda je sve super! Da se razumijemo inace volim dosta balada, npr. od Elton Johna "Sacrifice" ili jos uvijek nevjerovatnu "Nothing Compares 2U" od Sinead O'Connor (dobro to je Prince cover, ali 10 puta bolji).

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3534 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 19/11/2010 : 22:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

Aerosmith - Dude looks like a lady
Hah hah djud luks lajka lejdi hah hah...
Kad cujem taj hah hah dodje mi da cavlom izgrebem cd, ali samo prebacim!!


A sto se tek moze reci za "I Don't Wanna Miss A Thing". Covjece sami uvod i ja sam Mislim da je u zivotu nisam mogao do kraja poslusati! "My Heart Will Go On" od Celine Dion mi je dvaput, triput bolja, ozbiljno!



Kako da umrete od smeha dok slušate ovu pesmu?
http://www.youtube.com/watch?v=O3MqTun92PI


PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture

Edited by - Gil-galad on 19/11/2010 22:11:08
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 20/11/2010 : 17:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by emirem

Aerosmith - Dude looks like a lady
Hah hah djud luks lajka lejdi hah hah...
Kad cujem taj hah hah dodje mi da cavlom izgrebem cd, ali samo prebacim!!


"My Heart Will Go On" od Celine Dion mi je dvaput, triput bolja, ozbiljno!



iako ne volim baš celine dion kad je u pitanju njen stil glazbe i pjevanja, ovo je meni njena najbolja pjesma. premda sam poprilično siguran da pjesma ne bi uopće postala toliki hit da nije bila soundtrack u filmu titanic.

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 20/11/2010 17:07:29
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 21/11/2010 : 12:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

ima tome 10-ak godina, zove tip na radio 101 phone box i u 8 ujutro naručuje smrtno dubokim/pospanim glasom, u laganom tempu, naglašavajući svaki slog: black sabath paranoid , ništa više nije rekao, klik, ni ono kurtoazno, imate li? - muk u studiju cijele sekunde, a onda malo sprdanja tipa đii,odakle je ovaj izronio, to mu dođe umjesto kave?
no dobro, možda ću nekima biti heretik, ali ovo je na mojoj listi, samo još nisam odlučio je li u kategoriji 2 ili 1 ili nešto između, ali ne u trećoj, jer ne mogu zamisliti tulum koji bi se spašavao paranoidom




My kind of heresy.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000