forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 TOP LISTA NAJDOSADNIJIH PJESAMA - STRANJSKE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 17/11/2010 : 18:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
Za Selin verovatno jeste.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10133 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2010 : 21:04:53  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morrison

Za Selin verovatno jeste.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7911 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 21:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by morrison

Za Selin verovatno jeste.






if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

cat claw
Advanced Member



5824 Posts

Member since 06/10/2007

Posted - 17/11/2010 : 23:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send cat claw a Private Message  Reply with Quote

Ovim ste je CUT LIKE A KNIFE!!!!

Ne znam kako vama, ali na We Are The Champions meni izadju velike boginje....
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/11/2010 : 00:32:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
u paru sa We will rock you

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12537 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 18/11/2010 : 09:14:20  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Skoro sve su naše, ali za vas su strane:

sve od Damjana Murka
sve od Domena Kumra
Franjo - Zadnji taksi
sve od štajerskog Miše (Kovača)
pjesma sa TV Petelin sa refrenom Vreme, vreme, vreme, vreme
pjesme sa TV Petelin, gde muškarac igra ženu
pjesme sa TV petelin gde žena peva, a njezina djeca moraju nastupiti u video spotu, iako se na njihovim licima vidi, da jim je neugodno
sve od grupe Kingston
sve od Miley Cyrus
Kruh ponoči spi- Ansambel Tonija Verderberja

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 18/11/2010 09:14:47
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10133 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/11/2010 : 12:40:31  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Glam je najgore šta se dogodilo rokenrolu u dvadesetom stoljeću



Majko Isusova, pa ja ne virujen šta čitan
Zajebajen se, znan da puno ljudi ne voli takvu muziku, al meni je genijalna. Ne govorin o pizdarijama tipa Poison ili Def Leppard, nego o pravome Glam Metalu, nešto sličnije Twisted Sisteru, Whitesnakeu, W.A.S.P. i slično, to je prava muzika


Sori, ali ja ne vidin razliku između Def Lepparda i Whitesnakea.
I WASP mi je totalna katastrofa od banda.
Čin vidin natapirane i našmikane frajere prestajen ih ozbiljno shvaćat.
Neko ko više brige posvećuje izgledu i scenskom nastupu nego samoj muzici ne svira rokenrol.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/11/2010 : 12:49:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
najbolji primer bi tu bio KISS

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 12:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Sori, ali ja ne vidin razliku između Def Lepparda i Whitesnakea.
I WASP mi je totalna katastrofa od banda.
Čin vidin natapirane i našmikane frajere prestajen ih ozbiljno shvaćat.
Neko ko više brige posvećuje izgledu i scenskom nastupu nego samoj muzici ne svira rokenrol.



Sad bez zajebancije, nadrobija si hrpu gluposti. Ako ne čuješ razliku između Def Lepparda i Whitesnakea onda ti definitivno nešto nije u redu sa sluhom.

Ovo: http://www.youtube.com/watch?v=xPy2BggZP5I&feature=related
i ovo: http://www.youtube.com/watch?v=DPIYfd6v3CI&feature=related

ti je isto?
Za W.A.S.P. neću ništa komentirat jer je to do ukusa, ne sviđa ti se i okej. A ovo zadnje si promašija poantu totalno. Svaki scenski nastup ima jednak cilj, a to je dodat glazbi još jednu dimenziju, gurat svoj đir i to je to. Ovoj prvoj grupi bendova šta sam ih nabroja je možda imidž isprid muzike, WASPu i Whitesnakeu definitivno nije.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 12:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

najbolji primer bi tu bio KISS



Dobro, KISSovci i sviraju jedino radi novaca Ko šta su i sami rekli, al to ne znači da nemaju genijalnih stvari.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/11/2010 : 13:33:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by Lord Vader89

najbolji primer bi tu bio KISS



Dobro, KISSovci i sviraju jedino radi novaca



jes, ali nadovezah se na odgovor o bendovima kojima je bitniji scenski nastup i sminkeraj nego muzika

pogledamo li njihove kostime, gitare, pirotehniku i ostale scenske gluposti, pa akcione figure, merchandise i STRIPOVE, e onda stvarno....ga preterase....

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 13:43:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da, ali reć da svi glam metal bendovi funkcioniraju na taj način je glupost isto ko da kažeš da svi black metal bendovi veličaju sotonizam.
Generaliziranje je općenito glupost, a suđenje nekoga glazbenoga žanra prema jednome ili dva najpoznatija predstavnika je već pitanje neznanja i baljezganja.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10133 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/11/2010 : 13:47:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Sori, ali ja ne vidin razliku između Def Lepparda i Whitesnakea.
I WASP mi je totalna katastrofa od banda.
Čin vidin natapirane i našmikane frajere prestajen ih ozbiljno shvaćat.
Neko ko više brige posvećuje izgledu i scenskom nastupu nego samoj muzici ne svira rokenrol.



Sad bez zajebancije, nadrobija si hrpu gluposti. Ako ne čuješ razliku između Def Lepparda i Whitesnakea onda ti definitivno nešto nije u redu sa sluhom.

Ovo: http://www.youtube.com/watch?v=xPy2BggZP5I&feature=related
i ovo: http://www.youtube.com/watch?v=DPIYfd6v3CI&feature=related

ti je isto?
Za W.A.S.P. neću ništa komentirat jer je to do ukusa, ne sviđa ti se i okej. A ovo zadnje si promašija poantu totalno. Svaki scenski nastup ima jednak cilj, a to je dodat glazbi još jednu dimenziju, gurat svoj đir i to je to. Ovoj prvoj grupi bendova šta sam ih nabroja je možda imidž isprid muzike, WASPu i Whitesnakeu definitivno nije.


Pristojnije komuniciraj jer ja ovaj topic prvenstveno vidin ka zajebanciju a ne misto za raspravljanje o glazbenim (ne)ukusima.
Sa sluhom nemam nikakvih problema, dapače čak san završija i muzičku školu, ali razliku između Lepparda i Snakea stvarno ne vidin.
Jedno i drugo je sladunjavi wannabe hard rock, kojeg sviraju momci(vljda jesu momci), koji izgledaju ko reklama za frizerski salon.
:http://img831.imageshack.us/i/whitesnake.jpg/
Ovaj obrijanih prsa u roza košuljici mi je posebno cakan
WASP mi je posebno smiješan band, al ajde, jasno mi je da neki ljudi to vole, i ne da mi se ulazit u prepucavanje.
Scenski nastup mi je skoro skroz nebitan, a šminkanje smiješno.
Ajde, negdi je to sve skupa lipo uklopljeno, kao kod Maidena ili King Diamonda, ali uglavnom.
Za mene efektniji scenski nastup ima Motorhead, koji dođu normalno obučeni, bez šminke i natapiranih frizura, bez svjetlosnih efekata, dimnih zavjesa, usklađenog headbanginga, nego neki od ovih gore navedenih.Otprže svoje da te bole uši još 3 dana, i to jr to.
Isti takvi su(ili su bili) Ramonesi, Clash, stara Metallica, Pixies,Fugazi, stari AC/DC, itd..., a boga mi radi se stvarno o legendama rock glazbe.



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 18/11/2010 13:54:56
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/11/2010 : 13:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
ne znam sta znaci "stari AC/DC"?

A Paka01, nisi meni uputio ovaj poslednji post?
Ja samo pomenuh KISS u prolazu. O glam metalu, i metalu uopste, pojma nemam, niti me zanima, nego mi je ovo bilo upecatljivo. :P

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 13:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Da, legende rock glazbe, isto ko i Whitesnake, Twisted Sister, Gunsi, Europe i Alice Cooper, unatoč silnome tapiranju i šminkanju...
To je bija đir jednoga vrimena, obilježje... Ti bendovi su imali identitet, pa makar dijelom zapamćeni i zbog svoga izgleda. Nijedan od ovih bendova nije drža svoj izgled isprid svoje muzike.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 13:58:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

ne znam sta znaci "stari AC/DC"?

A Paka01, nisi meni uputio ovaj poslednji post?
Ja samo pomenuh KISS u prolazu. O glam metalu, i metalu uopste, pojma nemam, niti me zanima, nego mi je ovo bilo upecatljivo. :P



Ne, to je bilo onako općenito

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10133 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/11/2010 : 13:59:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

ne znam sta znaci "stari AC/DC"?



Bon Scott faza. Nisan nikad uspija prožvakat Brian Johnsona.
Ima mi AC/DC i posli dobrih pisama, ali Bon Scott faza mi je savršenstvo.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10133 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/11/2010 : 14:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Da, legende rock glazbe, isto ko i Whitesnake, Twisted Sister, Gunsi, Europe i Alice Cooper, unatoč silnome tapiranju i šminkanju...
To je bija đir jednoga vrimena, obilježje... Ti bendovi su imali identitet, pa makar dijelom zapamćeni i zbog svoga izgleda. Nijedan od ovih bendova nije drža svoj izgled isprid svoje muzike.


Gunsi nisu glam, Gunsi su dobri.
Europe legende
Ostalo neću komentirat jer ćemo se posvađat, a i onako smo off topic.

Nego Paka, kako to da imaš odlične prišivke, a slušaš ovako lošu glazbu

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/11/2010 : 14:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Lord Vader89

ne znam sta znaci "stari AC/DC"?



Bon Scott faza. Nisan nikad uspija prožvakat Brian Johnsona.
Ima mi AC/DC i posli dobrih pisama, ali Bon Scott faza mi je savršenstvo.



pretpostavio sam da na to mislis
ali ne mogu se sloziti sa time, jer brajanovo pevanje nije relevantno u kontekstu u kom si ih nabrojao, nego preformans benda, koji nimalo nije opao nakon bonove smrti. cak ni danas, kad imaju 100 godina.

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 14:21:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Paka01

Da, legende rock glazbe, isto ko i Whitesnake, Twisted Sister, Gunsi, Europe i Alice Cooper, unatoč silnome tapiranju i šminkanju...
To je bija đir jednoga vrimena, obilježje... Ti bendovi su imali identitet, pa makar dijelom zapamćeni i zbog svoga izgleda. Nijedan od ovih bendova nije drža svoj izgled isprid svoje muzike.


Gunsi nisu glam, Gunsi su dobri.
Europe legende
Ostalo neću komentirat jer ćemo se posvađat, a i onako smo off topic.

Nego Paka, kako to da imaš odlične prišivke, a slušaš ovako lošu glazbu



Europe legende, stvarno genijalan bend... To šta svi znaju samo Final Countdown, jebiga, imaju masu boljih stvari. A šta se tiče svađanja, slab san kad neko počme govorit protiv glama, ne znan, uživin se cili Ne volin predrasude prema muzici općenito, ne znan

I odakle ti znaš kakve ja prišivke iman?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3534 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 18/11/2010 : 14:26:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Ništa dosadnije od: Edwyn Collins - A Girl Like You, kao i John Paul Young - Love Is In The Air. Dođe mi da se roknem iz zasede kad ovo čujem...

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10133 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/11/2010 : 14:40:15  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Paka01

Da, legende rock glazbe, isto ko i Whitesnake, Twisted Sister, Gunsi, Europe i Alice Cooper, unatoč silnome tapiranju i šminkanju...
To je bija đir jednoga vrimena, obilježje... Ti bendovi su imali identitet, pa makar dijelom zapamćeni i zbog svoga izgleda. Nijedan od ovih bendova nije drža svoj izgled isprid svoje muzike.


Gunsi nisu glam, Gunsi su dobri.
Europe legende
Ostalo neću komentirat jer ćemo se posvađat, a i onako smo off topic.

Nego Paka, kako to da imaš odlične prišivke, a slušaš ovako lošu glazbu



Europe legende, stvarno genijalan bend... To šta svi znaju samo Final Countdown, jebiga, imaju masu boljih stvari. A šta se tiče svađanja, slab san kad neko počme govorit protiv glama, ne znan, uživin se cili Ne volin predrasude prema muzici općenito, ne znan

I odakle ti znaš kakve ja prišivke iman?


Sve ove bendove san posluša i donija zaključak.Dakle neman predrasude, nego san se osobno uvjerija.
Ne volin ni ja predrasude prema muzici.Slušan svašta, od Franz Ferdinanda do Napalm deatha.

Za prišivke znan jer smo se upoznali u Bookcaffeu u Makarskoj.
Tada si nakon sastanka napisa da ti je jedan gospodin(ejjj gospodin) pofalija prišivke, a sad tome istome "gospodinu" kažeš da je "nadrobija hrpu gluposti"

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 15:26:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Ahahahahahaha, kad je to bilo jebote, ima 2 godine, jelda? Skroz san i zaboravija da smo se upoznali... Doduše, ni sada neman u glavi sliku ko si ti

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10133 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 18/11/2010 : 15:27:57  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ahahahahahaha, kad je to bilo jebote, ima 2 godine, jelda? Skroz san i zaboravija da smo se upoznali... Doduše, ni sada neman u glavi sliku ko si ti


Nije ni meni baš slika čista, al sićan se prišivaka i Marty Friedman frizure.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/11/2010 : 15:35:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Bar to, ja se ne sićan ničega

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000