forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 TOP LISTA NAJDOSADNIJIH PJESAMA - STRANJSKE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3082 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 16/11/2010 : 14:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

james brown, pokoj mu duši, ali I feel good - to je borel koji ne prestaje



ta i ona Bobby McFerrina - Don't Worry Be Happy sto se uz loto vrtila na TV-u su i meni iritantne...
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 16/11/2010 : 14:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by panzer



sve od Bon Jovija








STING - Desert Rose razmisljam da li mi je odmah bio u prvoj kategoriji ili je vrlo brzo iz druge presao u prvu




Čemu čuđenje za Bon Jovi-ja
Slažem se sa kolegom tenkom.Meni Bon Jovi takođe spada u kategoriju "Ospice čim čujem"

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/11/2010 : 14:34:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
"sting - desert rose"

uh, kada sam bio klinac, odvaljivao sam na pesmu

sad sam totalno indiferentan jedino pozitivno kada je cujem je sto se setim lepih prilika u kojima sam je slusao, i dobrih ljudi koji su me tada okruzivali. a i to je valjda i vise nego dovoljno


u ostalom - smorko, jbg

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 16/11/2010 : 19:06:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Skoro kompletna prva faza Beatlesa.
Can't buy me love, Yesterday, Love me do, From me to you, ma skoro sve.
Lagani pjesmuljci za vrištanje bubuljičavim britankama. U stvari su Beatlesi bili prvi boy band.

Beatlesi iz druge polovice 60-ih, nešto sasvim drugačije, i puno puno bolje.
Počeli su jesti droge, pa ih je valjda prosvitlilo.



od beatlesa bi ja izdvojio yellow submarine
isto bi se složio i sa james brown - i feel good

I FEEEEEEL GOOOOOD (na na na na na na) I KNEEEEW THAT I WHOULD NOOOOOOOW...

"Nothing lasts forever."

Edited by - Darth Ivan on 16/11/2010 19:09:14
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7057 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 16/11/2010 : 20:57:19  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
Odlican topic!
Evo ih nekoliko od bandova koji su mi inace OK:

Stairway To Heaven--Led Zeppelin (meni nije nikad bila u top 30 Zeppelinovih stvari. Pjesma "Babe I'm Gonna Leave You" sa prvog albuma koja je ustvari preteca ovoj mi je 100 puta bolja)

Every Breath You Take--The Police (preisforsirana stvar i to pogotovo jer se pusta iz krivih razloga kao neka velika ljubavna stvar, a u stvari je obsesivna i stalker stvar)

Enter Sandman--Metallica (dosadna od prvog puta kad sam je cuo. Meni slabasan riff)

You Shook Me All Night Long--AC/DC (preisforsirana stvar tu u Americi. Samo pustaju nju, Highway To Hell i Back In Black, kao da ne postoje Whole Lotta Rosy, Big Balls, Thunderstruck, TNT itd. I jos kad vidim gomilu bijelih ljudu bez ritma kako plesu na nju, pozlije mi)


Inace bilo sto od Audio Slavea (kako je kombinacija dva dobra banda ispala tako dosadno?), Tool-a, Nicklebacka, Linkin Park (osim "Bleed It Out") i pola stvari od Green Daya i Foo Fightersa mi je za odmah promijeniti radio stanicu.
A ove pajsere (da posudim Imrahilov izraz) koji dominiraju pop stanice u Americi (vjerovatno i u svijetu) i stvari kao prije nekoliko godina Akon ft. Eminem "Smak That" ili bilo gotovo bilo sto od Black Eyed Peas-a ne mogu smisliti, a inace obozavam pop muziku. Ovo sto oni rade je pravljeno za ringtonove i zvuci vise kao jingle nego prava pjesma. Ima jedan hook i to je to, cujes 30 sekundi znas cijelu stvar.




www.epicentercomics.com

Edited by - D.J. on 16/11/2010 20:59:04
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/11/2010 : 23:04:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

You Shook Me All Night Long--AC/DC (preisforsirana stvar tu u Americi. Samo pustaju nju, Highway To Hell i Back In Black, kao da ne postoje Whole Lotta Rosy, Big Balls, Thunderstruck, TNT itd. I jos kad vidim gomilu bijelih ljudu bez ritma kako plesu na nju, pozlije mi)


za ovo se totalno slazem. cak je i meni dosadila, a slusam AC/DC, ono....za dorucak, rucak i veceru

a devojke Girls got rhythm


sta da ti kazem, ne znam na primer....kako je jedna pesma poput Riff Raff, koja je bomba bomba bomba ostala tako....na margini, a ovo se probilo. mislim, nije losa pesma, i na koncertima je mega, narocito jos ako se pored tebe zadesi neka lepa zenskinja (mada je za to bolja The Jack ), al ono....sto je mnogo mnogo je

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 16/11/2010 : 23:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.


You Shook Me All Night Long--AC/DC (preisforsirana stvar tu u Americi. Samo pustaju nju, Highway To Hell i Back In Black, kao da ne postoje Whole Lotta Rosy, Big Balls, Thunderstruck, TNT itd. I jos kad vidim gomilu bijelih ljudu bez ritma kako plesu na nju, pozlije mi)



thunderstruck i npr. hells bells su meni bolje od highway to hell...

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/11/2010 : 23:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Highway to hell je....ne znam....

a tako laka za nauciti na gitari, sve sa solazom, pa kad krenes da kidas (aaaaaaaaaaaaa)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7890 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 09:55:01  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
gotovo cijeli opus tom jonesa, ali eto, izdvojimo najpoznatiju - sex bomb

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12526 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 17/11/2010 : 10:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Puno pjesama glam metal bendova

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/11/2010 : 12:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by panzer

Puno pjesama glam metal bendova



Heretik!
Na lomaču!

Glam živi zauvik!



Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10126 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 17/11/2010 : 14:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by panzer

Puno pjesama glam metal bendova



Heretik!
Na lomaču!

Glam živi zauvik!






Glam je najgore šta se dogodilo rokenrolu u dvadesetom stoljeću

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 17/11/2010 : 16:36:36  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Justin Bieber - Baby
Bruno Mars - Just the way you are
U2 - Magnificent
Coldplay - Viva la vida
Guns N Roses - November Rain

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/11/2010 : 16:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Glam je najgore šta se dogodilo rokenrolu u dvadesetom stoljeću



Majko Isusova, pa ja ne virujen šta čitan
Zajebajen se, znan da puno ljudi ne voli takvu muziku, al meni je genijalna. Ne govorin o pizdarijama tipa Poison ili Def Leppard, nego o pravome Glam Metalu, nešto sličnije Twisted Sisteru, Whitesnakeu, W.A.S.P. i slično, to je prava muzika

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7890 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 17:15:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Glam je najgore šta se dogodilo rokenrolu u dvadesetom stoljeću



Majko Isusova, pa ja ne virujen šta čitan
Zajebajen se, znan da puno ljudi ne voli takvu muziku, al meni je genijalna. Ne govorin o pizdarijama tipa Poison ili Def Leppard, nego o pravome Glam Metalu, nešto sličnije Twisted Sisteru, Whitesnakeu, W.A.S.P. i slično, to je prava muzika


eh, kad je to bilo
njihov album come and get it je prva kazeta koju sam sam kupio, 5. razred

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 17/11/2010 : 17:19:41  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
'Smells like teen spirit' i 'Satisfaction' su mozda i najizlizanije pesme svih vremena.
'Everybody hurts' mi danas zvuci isto kao i kada sam je prvi put cuo - boooooring.

Macarena
Highway to hell
Smoke on the water
Don't wanna miss a thing
Wind of change

Od novijih - B.E.P.-Good night, neopisivo iritantna melodija, odvratni zvucni efekti, bukvalno 3 dana srece nemam kad je cujem.

Bilo sta od NU metala, vecina hip hop stvari, eurodens, J. Blant, Nickelback, Creed, ...ali ubedljivo NAJZARAZNIJA pesma ikad:

tananananana...Kajagoogoo - Too shy! Dovoljno je samo da se setim imena pesme, pa da mi u glavi krene: "Hey girl, move a little closer...", sad necu moci da je izbacim iz glave ceo dan.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7890 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 17:25:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
joj, nemojte previše spominjat black eyed peas, opasno je to

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 17/11/2010 : 17:29:04  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
I najveca ljiga svih vremena ikad (umalo da je zaboravim): 'Everything i do, i do it for you'.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/11/2010 : 17:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
"najveca ljiga"

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24681 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/11/2010 : 17:33:49  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Uf, njih ne mogu da smislim, iako je Fergie...fina. ;)
Setih se i nesrecnog Blunta i onog njegovog hita, ne znam kako se tacno zove...

Takodje:
Eye of the tiger
Poison od Coopera
Show must go on
74/75
sve od Aerosmitha

seticu se jos...;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24681 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/11/2010 : 17:34:10  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Uf, njih ne mogu da smislim, iako je Fergie...fina. ;)
Setih se i nesrecnog Blunta i onog njegovog hita, ne znam kako se tacno zove...

Takodje:
Eye of the tiger
Poison od Coopera
Show must go on
74/75
sve od Aerosmitha

seticu se jos...;)

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7890 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 17:38:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
dobro, dobro, je dopizdio s tom pjesmom, top 10 mu ne gine, ali ne dirajte mi previše bryana, od onog band aida za afriku prije par godina, o njemu imam skroz drugo mišljenje, gledao sam prijenos kanadskog koncerta, izađe tip na pozornicu, sam s gitarom i odličan nastup je imao

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 17/11/2010 : 17:51:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
on je bio i na Live aidu, ako se ne varam? bese pevao Summer of '69
dobri bili ti koncerti :)

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

morrison
Advanced Member



Serbia
5142 Posts

Member since 29/01/2008

Posted - 17/11/2010 : 17:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send morrison a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

dobro, dobro, je dopizdio s tom pjesmom, top 10 mu ne gine, ali ne dirajte mi previše bryana, od onog band aida za afriku prije par godina, o njemu imam skroz drugo mišljenje, gledao sam prijenos kanadskog koncerta, izađe tip na pozornicu, sam s gitarom i odličan nastup je imao



Neki ga zovu 'muska Selin Dion'.

There ain't no grave gonna hold my body down.
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7890 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/11/2010 : 17:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morrison

quote:
Originally posted by ken2

dobro, dobro, je dopizdio s tom pjesmom, top 10 mu ne gine, ali ne dirajte mi previše bryana, od onog band aida za afriku prije par godina, o njemu imam skroz drugo mišljenje, gledao sam prijenos kanadskog koncerta, izađe tip na pozornicu, sam s gitarom i odličan nastup je imao



Neki ga zovu 'muska Selin Dion'.


jel' to dođe kompliment, ili

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000