forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 CRNA LISTA
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 17/07/2009 : 20:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ovo si stvarno dobro rekao.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 17/07/2009 : 21:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Ma istina ziva ,covjece dragi

Za mene nije uplata novca"onom ko je prodao"rulet
Ne,to je pravilo,zakon i fakt u modernoj,kako se kaze Europi
Znaci,stotine miliona ljudi tako radi i to je svakodnevica pa zasto da nebi i ja
Zasto da razbijam glavu i strepim hoce li"corak biti pravi"

Ne zelim,kupujem i uzivam u online kupovini
Aaaaaaaa ko ne,molim ne cinite to
Go to Top of Page

raftaman
Starting Member

Germany
15 Posts

Member since 06/09/2006

Posted - 19/07/2009 : 03:23:34  Show Profile Show Extended Profile  Send raftaman a Private Message  Reply with Quote
To ti tako nemogu vjerovat, bihac-una.

Jedino sto se desilo, da je odustao. I ako je zadnji bidovo ima pravo po novim zakon.
Moze covjek da bida na 1.000 aukcija. Mogu i ja :)

A da na kraju dobije aukciju, a nejavlja se prodavacu i da se niko nebuni kod ebaya, zvuci mi malo cudno. I to da se desi recimo 15 puta ??????Sigurno i ostale ne sute. A da niko ne stupi u akciju kod ebay nije logicno!!!!

Sto se tice ljudima slati para preko banke koji ne pripadaju EU jest sa mene rulet. Ovako nemas nikakve sanse da ih vratis ako te zajebe. Ipak postoji mogucnost uplacen racun preko IBAN i SWIFT da vrate pare tvoja banka.

Ovde je tema "crna lista". Znaci nekome se desilo takav slucaj. Ili sto je otvoren ovaj Topic inace????
Pa ako tebi neboli stomak da nekome posaljes 100 evra a da ne dobijes robu....svaka cast..mora da si bogat :D

Ja sam optimist..ali bez brige nisam, kad saljem nekome 100 ili vise evra. Ne raste mi iz "gujsce" lova^^
Meni se desilo da sam se dogovorijo sa kupovaca i nikad vise cuo kad sam platio racun.
(to se inace nemoze desiti ako koristis na primjer PayPal!!!)

neznam kave mogucnost imas na ovoj aukciji, osim da ga spomenujes^^
Ovo je jedini nacin dok se balkan ne uklopi u EU.
Ne vjerujem da drzava trenutno ima zakon za pravila aukcije.

Quid est veritas?
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 19/07/2009 : 09:18:11  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Pa lijepo sam gore napisao"jebada i ganjuga na sve strane"

Citaj decko

Naravno da sam se bunio i ganjao i rukama i nogama,i uspostavio kontakt sa drugim "prodavacima",gdje je isti aukcije osvojio

Pa mi smo na zapadu i EU,mi bar znamo kako to ide

Jedan obicni zajebant i prevarant koji je nakon dva dana izbacen sa eBay

Ziv ti meni bio

bihac-una
Go to Top of Page

raftaman
Starting Member

Germany
15 Posts

Member since 06/09/2006

Posted - 19/07/2009 : 09:56:21  Show Profile Show Extended Profile  Send raftaman a Private Message  Reply with Quote
Ajoj..davno je to bilo kad sam bijo decko^^

Quid est veritas?
Go to Top of Page

profesor-inz
Advanced Member



4204 Posts

Member since 27/11/2008

Posted - 11/08/2009 : 15:57:48  Show Profile Show Extended Profile  Send profesor-inz a Private Message  Reply with Quote
Prodavac iseserin mi je poslao navodno dva glancera, kada sam ih dobio ličili su na palačinke.Još jednom molba za sve prodavce, nemojte da radite preko kurca, pakujte ojačano kartonom, poštari nemaju mnogo mozga i ne znaju da su unutra stripovi, da imaju malo više radili bi neke druge stvari. Zato sam mu zalupio negativni komentar jer je neprofesionalno odradio svoj deo posla.
Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 12/08/2009 : 14:21:48  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Ti si momak uporan da po svaku cenu ocrnis tog postenog momka,pa zar ne vidis da te jos niko nije opravdao sa tvoj postupak..ejjj,zalupio mu negativni..svaka cast,jaka stvar..
ides na puno crnih lista,veruj mi..
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28964 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 12/08/2009 : 14:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Profesore, izbriši ovaj post ili cu ja izbrisati tebe.

Trouble will find me
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 12/08/2009 : 14:55:31  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja ga čekam da kaže šta ima na ono iz topica Nove recenzije pa mu sledi kazna svejedno. Prekardašio je, a misli da su se svi nameračili na njega bezveze...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39366 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 12/08/2009 : 15:08:17  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
A nemojte sad zezati.. Ima covek svoje misljenje... Ivici treba obrisati negativan komentar, u tome se slazem.. Ali banovati Profesora, ne...
Go to Top of Page

iseserin
New Member

110 Posts

Member since 26/09/2007

Posted - 13/08/2009 : 08:34:53  Show Profile Show Extended Profile  Send iseserin a Private Message  Reply with Quote
Ovo što mene gospodin profesor-inz provlaći po crnim listama više govori o njemu nego o meni, pa to i nije neko zlo.
Ali, tvrditi da poštari imaju malo mozga je preko svake mjere, to je vrijeđanje svih ljudi čija je to profesija i koji je časno obavljaju.
Slao sma pošiljke u SAD, Njemačku, Švicarsku, Nizozemsku, Astriju, Srbiju, Crnu Goru, Sloveniju, Hrvatsku i niti jedna nije zalutala, niti jedna.
Prozvati poštare da imaju malo mozga je u najmanju ruku neumjesno!
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1695 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 14/08/2009 : 11:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by profesor-inz

Prodavac iseserin mi je poslao navodno dva glancera, kada sam ih dobio ličili su na palačinke.Još jednom molba za sve prodavce, nemojte da radite preko kurca, pakujte ojačano kartonom, poštari nemaju mnogo mozga i ne znaju da su unutra stripovi, da imaju malo više radili bi neke druge stvari. Zato sam mu zalupio negativni komentar jer je neprofesionalno odradio svoj deo posla.



Gledao sam aukcije koje si osvojio kod iseserina: nigdje ne piše da prodaje glancer stripove! Zato ne širi dezinformacije i laži o poštenim ljudima, frajeru!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Black_Pirate
Starting Member

7 Posts

Member since 14/01/2010

Posted - 28/01/2010 : 17:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Black_Pirate a Private Message  Reply with Quote
Evo ja cu samo istaci sopstveni primer, neozbiljnog i neprofesionalnog prilaza zainteresovanom kupcu. Mislim da se ova tema mora izreklamirati ovde.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36439

Posebno bih zeleo skrenuti paznju svim novim clanovima ili zainteresovanim kupcima na sledece ljude sa foruma:

1. vope
2. jaki
3. elva
4. DrB

Uzimajte sa rezervom svaku njihovu ponudu.

Srdacno,

Black_Pirate
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39366 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 28/01/2010 : 18:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Mislim da bi trebao da zasluzis neki status ovde i na aukcijama da bi ti narod poverovao i prihvatao tvoje preporuke...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/01/2010 : 19:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ove šta si nabroja su stari članovi ovog sajta sa dobron reputacijon

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 28/01/2010 : 19:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Stvarno ste pokvareni... Pa zar nije logično da prodavač mora tražiti kupca?

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.

Edited by - selanne on 28/01/2010 19:24:03
Go to Top of Page

Black_Pirate
Starting Member

7 Posts

Member since 14/01/2010

Posted - 28/01/2010 : 20:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Black_Pirate a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Stvarno ste pokvareni... Pa zar nije logično da prodavač mora tražiti kupca?




Zar bar Hrvatska nije otisla toliko daleko da ukapira tu logiku E jbm ti celi Balkan

Go to Top of Page

kerber
Senior Member



Fyro Macedonia
1723 Posts

Member since 22/03/2006

Posted - 28/01/2010 : 21:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send kerber a Private Message  Reply with Quote
Stavi i savitcha na crnu listu,obavezno i rgorgiev,obi-wan i jos poneki,i oni su se drznuli da pise onamo po tvom topiku,sram ih bilo.
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 29/01/2010 : 08:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kerber

Stavi i savitcha na crnu listu,obavezno i rgorgiev,obi-wan i jos poneki,i oni su se drznuli da pise onamo po tvom topiku,sram ih bilo.



I jos sve ostale koji "pateticno blenu u ekran po celi dan i nemaju nikakav socijalni zivot"
Kerberu moram reci da je tip "vjerojatno" ...
Ali evo necu reci nista.
Ako sam ja nakon 10 godina (koliko nisam znao za skoro nijednog novog izaslog stripa) uspeo za manje od 2 meseci za znam vecinom ko i sta je izdao i da sakupim to sto sam vec sakupio, onda to moze svako ko je bar delimicno to pratio.
I staviti nekog na crnoj listi ko nevino forumari, pa pa pa.

Ko kako pita, tako mu se i odgovori. Otkad sam na forumu, nije bilo ni jednom da sam postavio pitanje, a da sam dobi nikakav odgovor. A zezancije ko ne podnosi... To bre imas u svakom zivotu. Pa i u forumskog, koji je dio realnog.
Ali aj, bas se zapricah...

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

rgorgiev
Senior Member



2084 Posts

Member since 17/06/2004

Posted - 29/01/2010 : 08:28:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit rgorgiev's Homepage  Send rgorgiev a Private Message  Reply with Quote
P.S - ako ovom sto sam gore napisao nije mesto ovde, nek mi neko napise i odmah brisem, cisto sam sledio logicki tek diskusije.

so it shall be written, so it shall be done
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 10:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black_Pirate

Evo ja cu samo istaci sopstveni primer, neozbiljnog i neprofesionalnog prilaza zainteresovanom kupcu. Mislim da se ova tema mora izreklamirati ovde.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36439

Posebno bih zeleo skrenuti paznju svim novim clanovima ili zainteresovanim kupcima na sledece ljude sa foruma:

1. vope
2. jaki
3. elva
4. DrB

Uzimajte sa rezervom svaku njihovu ponudu.

Srdacno,

Black_Pirate


hahahahahahahahaha
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7630 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 29/01/2010 : 15:17:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
Nemoj, wele, uvrijedit ćeš ga tim smijanjem

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 29/01/2010 : 21:04:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by selanne

Nemoj, wele, uvrijedit ćeš ga tim smijanjem


neka,uh...kako sam se presmijao jutros kad sam vidio ovo
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 30/01/2010 : 13:06:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Black pirate ti ljudi su ti htjeli pomoci da nadjes stripove,tako je bezveze navoditi njihova imena u crnoj listi.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24653 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 30/01/2010 : 13:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Black_Pirate

Evo ja cu samo istaci sopstveni primer, neozbiljnog i neprofesionalnog prilaza zainteresovanom kupcu. Mislim da se ova tema mora izreklamirati ovde.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36439

Posebno bih zeleo skrenuti paznju svim novim clanovima ili zainteresovanim kupcima na sledece ljude sa foruma:

1. vope
2. jaki
3. elva
4. DrB

Uzimajte sa rezervom svaku njihovu ponudu.

Srdacno,

Black_Pirate




Ja ne mogu a da ne odreagujem ovde, iako mi nije u opisu posla...

Ne znam kojom se logikom vodiš, ali u tvojoj logici nema nikakve logike. Došao si na forum, napisao koje stripove tražiš, i ljudi su ti rekli ko te stripove IMA. I to još u najbližoj blizini.I ti se još duriš na te ljude, jer, pobogu, kako su se drznuli da ti predlože nešto tako primitivno, profano i nesofisticirano, kao da nisu "daleko odmakli" i ne razumeju neke stvari. A i ovi iz Hrvatske se izblamiraše živi....
A ti šta očekuješ? Da tebe, kralja kupca ljudi traže i pitaju šta tražiš, pošto je to po zakonima tržišne ekonomije...

Hajde molim te, sledeći put kad odeš na pijacu, a ti stani kod prve tezge i pitaj ko ima najbolji paradajz. Pa kad te upute na petu tezgu odatle, a i im samo reci: "Ne pada mi na pamet da idem tamo da pitam, neka oni meni ponude šta imaju ovde".

Pišem u najboljoj nameri, pošto se blamiraš ovde bez neke potrebe. Naravno, ako ti ne znači tuđe mišljenje, izvoli ovde: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auctions-list , ubaci u pretraživač to što te zanima i uživaj. Pa kad kupiš strip koji si tražio od nekog iz Slovenije i platiš finu poštarinu, a mogao si taj isti da nađeš kod nekog od prodavaca iz sopstvene zemlje po nižoj ceni, MOŽDA ćeš i shvatiti neke stvari.
I na kraju, ne zanima me da li ćeš platiti više ili manje neki strip, tvoj je novac, ali stavljati imena ljudi na crnu listu zbog toga što su ti odgovorili na pitanje je nebulozno.

Srdačno,
manhunter.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 30/01/2010 13:55:33
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000