forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 CRNA LISTA
 New Topic  Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 21

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 30/12/2007 : 21:45:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by acika

quote:
Originally posted by danijel

quote:
Originally posted by acika

sumnja ti je opravdana,al na kraju bit ce neosnovana



acika, hoćeš li mi rješiti taj dug više?


evo,globinjo ce da ti plati to,i jos nekolcini u hravtskoj sto im dugujem preko ovog foruma..ne boj se,imucan je on,zna reketrati ljude,ili mu daju,ili ljete napolje..


Ajde smradino, odj... odavde... Varas, krades, pljujes, i ko zna sta jos... i jos se bunis... Sram te bilo... Ako treba nekom da se vrati dug, a ti si ga prevario, ja cu da sujdeluje i da pomognem...


kako? poslaces dzak stripova sto se raspadaju ko sto si prevario mene dva puta ili okupat ces se vec jednom?

www.stripovimk.tk
"more je suvise slano,zasecirimo ga" GRUNF
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 30/12/2007 : 22:10:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
ajmo dosta,obojica...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39488 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 30/12/2007 : 22:27:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Izvinjavam se svima, necu vise, ali njemu ne!!!
Go to Top of Page

acika
Junior Member



Trinidad and Tobago
381 Posts

Member since 04/02/2004

Posted - 01/01/2008 : 18:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit acika's Homepage  Send acika a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Izvinjavam se svima, necu vise, ali njemu ne!!!


nece deca da se igraju vise s acikom

www.stripovimk.tk
"more je suvise slano,zasecirimo ga" GRUNF
Go to Top of Page

dveribad
Senior Member



Croatia
2502 Posts

Member since 18/07/2005

Posted - 03/03/2008 : 21:54:42  Show Profile Show Extended Profile  Send dveribad a Private Message  Reply with Quote
--Evo,nisam nikoga stavio na crnu listu,ali moram GLOBINJA!!!!--Zašto????-Zato jer je on mene stavio na bijelu,.....pa da vidimo!!!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 03/03/2008 : 23:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dveribad

--Evo,nisam nikoga stavio na crnu listu,ali moram GLOBINJA!!!!--Zašto????-Zato jer je on mene stavio na bijelu,.....pa da vidimo!!!!!


a tko je taj GLOBINJO...ja sam globinjo

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/03/2008 : 14:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
Zavrsena aukcija kolekcije DYLAN DOG DNEVNIK 25.02.2008.
"Gospodina" Maria Mustapića /No1/ nikada u zivotu nisam vidio, ali sam mu maximalno izasao u sUsret nakon njegove zamolbe i prolongirao njegovo placanje za 25.03.2008 jer se radilo o vecem iznosu.

Kada je dosao 25.03.2008 ocekivao sam da ce se on meni prvi javiti. Nakon sto sam mu poslao: 4 maila, niti na jedan nisam dobio odgovor. Nakon toga je uslijedio 5-6 sms poruka od kojih je samo na 1 odgovorio u stilu da nema trentno para bez i jedne rijeci isprike sa nebuloznom ponudom nekakvih stripova koji njemu vise ne trebaju da ih uzmem.

Za finala sam ga pokusao 7-8 puta dobiti na mobitel i niti jednom mi se nije zelio javiti.

Ovo je krajnje nekorektno i nekulturno ponasanje i do sada moje zaista prvo negativno iskustvo sa nekime preko aukcija.

Da se ne bi nekome desilo slicno kao i meni sa izvjesnim "gospodinom", budite pazljivi.

A tebi Mario Mustapicu jos jednom veliko hvala na ovakvom jadnom potezu i na rijecju koju drzis.


Alen

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 29/03/2008 : 15:56:47  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Zavrsena aukcija kolekcije DYLAN DOG DNEVNIK 25.02.2008.
"Gospodina" Maria Mustapića /No1/ nikada u zivotu nisam vidio, ali sam mu maximalno izasao u sUsret nakon njegove zamolbe i prolongirao njegovo placanje za 25.03.2008 jer se radilo o vecem iznosu.

Kada je dosao 25.03.2008 ocekivao sam da ce se on meni prvi javiti. Nakon sto sam mu poslao: 4 maila, niti na jedan nisam dobio odgovor. Nakon toga je uslijedio 5-6 sms poruka od kojih je samo na 1 odgovorio u stilu da nema trentno para bez i jedne rijeci isprike sa nebuloznom ponudom nekakvih stripova koji njemu vise ne trebaju da ih uzmem.

Za finala sam ga pokusao 7-8 puta dobiti na mobitel i niti jednom mi se nije zelio javiti.

Ovo je krajnje nekorektno i nekulturno ponasanje i do sada moje zaista prvo negativno iskustvo sa nekime preko aukcija.

Da se ne bi nekome desilo slicno kao i meni sa izvjesnim "gospodinom", budite pazljivi.

A tebi Mario Mustapicu jos jednom veliko hvala na ovakvom jadnom potezu i na rijecju koju drzis.


Alen



Nemam opravdanja nego tek mali ispravci netoćnih navoda
koji neće ispravit pogrešku koju sam napravio prema Darkwood Devilu!

1.Točno da sam ga zamolio ako osvojim aukciju, dali me može pričekat mjesec dana do isplate.

2.Na mejlove koje mi je poslao neki su stigli prije kraja Aukcija o tome dali možemo to obavit ranije.

3.U vrijeme njegovih poruka koje mi je poslao nalazio sam se u nama susjednoj Bosni te sam mu tako odgovorio samo na jednu poruku,i to što Darkwood Devil i kaže da nemam novaca.Te sam mu ponudio stripove iz svoje kolekcije da na neki način probam sanirat nastalu štetu.
Stripovi nisu kako kaže, oni koji meni netrebaju nego:Komplet Super Ex 1 do 99,Komplet Spanka 1 do 21,Komplet Crnog Roka,Komplet Princ Valijanta meki uvez i još neke stipove.Svi stripovi u ocijeni 5 do GLANC.
Ovo su stripovi koje sam mu ponudio u zamjenu,nakon što se Darkwood Devil ljubazno zahvalio i rekao da ga to nezanima nisam imao što da mu ponudim.Nego kao što sam mu ranije i rekao da mi da negativan komentar jer je čovjek 100% upravu.

4.Nakon poruke koju sam mu poslao i ponude koju je odbio ja mu nisam imao šta ponudit.Tako da mu se nisam ni javljao na pozive.

I još jednom čovjek ima sva prava da se ljuti i da me stavi na crnu listu,znam ma de ovo neopravdava al možda se ivi nađete nekad pez Para!
Kriv 100%






Edited by - no1 on 29/03/2008 16:01:19
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 29/03/2008 : 18:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by no1

quote:
Originally posted by Darkwood Devil

Zavrsena aukcija kolekcije DYLAN DOG DNEVNIK 25.02.2008.
"Gospodina" Maria Mustapića /No1/ nikada u zivotu nisam vidio, ali sam mu maximalno izasao u sUsret nakon njegove zamolbe i prolongirao njegovo placanje za 25.03.2008 jer se radilo o vecem iznosu.

Kada je dosao 25.03.2008 ocekivao sam da ce se on meni prvi javiti. Nakon sto sam mu poslao: 4 maila, niti na jedan nisam dobio odgovor. Nakon toga je uslijedio 5-6 sms poruka od kojih je samo na 1 odgovorio u stilu da nema trentno para bez i jedne rijeci isprike sa nebuloznom ponudom nekakvih stripova koji njemu vise ne trebaju da ih uzmem.

Za finala sam ga pokusao 7-8 puta dobiti na mobitel i niti jednom mi se nije zelio javiti.

Ovo je krajnje nekorektno i nekulturno ponasanje i do sada moje zaista prvo negativno iskustvo sa nekime preko aukcija.

Da se ne bi nekome desilo slicno kao i meni sa izvjesnim "gospodinom", budite pazljivi.

A tebi Mario Mustapicu jos jednom veliko hvala na ovakvom jadnom potezu i na rijecju koju drzis.


Alen



Nemam opravdanja nego tek mali ispravci netoćnih navoda
koji neće ispravit pogrešku koju sam napravio prema Darkwood Devilu!

1.Točno da sam ga zamolio ako osvojim aukciju, dali me može pričekat mjesec dana do isplate.

2.Na mejlove koje mi je poslao neki su stigli prije kraja Aukcija o tome dali možemo to obavit ranije.

3.U vrijeme njegovih poruka koje mi je poslao nalazio sam se u nama susjednoj Bosni te sam mu tako odgovorio samo na jednu poruku,i to što Darkwood Devil i kaže da nemam novaca.Te sam mu ponudio stripove iz svoje kolekcije da na neki način probam sanirat nastalu štetu.
Stripovi nisu kako kaže, oni koji meni netrebaju nego:Komplet Super Ex 1 do 99,Komplet Spanka 1 do 21,Komplet Crnog Roka,Komplet Princ Valijanta meki uvez i još neke stipove.Svi stripovi u ocijeni 5 do GLANC.
Ovo su stripovi koje sam mu ponudio u zamjenu,nakon što se Darkwood Devil ljubazno zahvalio i rekao da ga to nezanima nisam imao što da mu ponudim.Nego kao što sam mu ranije i rekao da mi da negativan komentar jer je čovjek 100% upravu.

4.Nakon poruke koju sam mu poslao i ponude koju je odbio ja mu nisam imao šta ponudit.Tako da mu se nisam ni javljao na pozive.

I još jednom čovjek ima sva prava da se ljuti i da me stavi na crnu listu,znam ma de ovo neopravdava al možda se ivi nađete nekad pez Para!
Kriv 100%



Mario pricam o 4 maila koja sam ti poslao neki dan! Dakle mjesec dana nakon isteka aukcije, a ne nikakvi mailovi koje smo izmjenjivali dok je aukcija trajala.

Prodavao sam stripove za novac, a ne za zamjenu. Da sam zelio bilo kakvu zamjenu naveo bih to u aukciji dok je jos trajala. Na novac za koji smo se pogodili sam racunao i doveo si me u vrlo neugodnu situaciju.

Osnovna kultura ponasanja nalaze da se covjeku javis kada te zove na mobitel pa taman bio na kraju svijetu.

Jako si me razocarao!

Da ovo vise ne razvlacimo, end of story!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 29/03/2008 : 19:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Vidi ovako, što se tiče aukcije još jednom naglašavam zajebo sam, a ti si dao svima do znanja da nisam čovjek od riječi.Nadam se da si sad bar duševno miran, i nezamjeram ti to.
Još jednom ponavljam stripove sam ti ponudio u nedostatku novca, kao neko riješenje naravno uz uvjet da ti to odgovara.
A što se tiće osnove ljudskog ponašanja,pa šta još i predavanje o životu,daj molim te!
A sad smo gotovi s pričom!

Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 27/02/2009 : 17:13:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
Bax-Novi Sad. Prije tri nedelje dobio je novac. Javio se odtad nije ni jedan put. Moram i tu da podvučem debelom olovkom, da sam več sit ovakvih, koji nisu pošteni i ne igraju fair-play, što se tiče slanja novca. Sačekat ču još nekih sedam dana, ako mi se ne javi, objviču adresu, tako da se ga svi pazite. Slao sam 37 eura i pisao mu po ne znam koliko puta, a i na telefon se ne javlja.

Zahvalan sam svim na Kolekcionaru, koji su mi pomogli da ga nadjem.
I u nadaljnje suradjivanje!!

Stavljam i sliku, možda če se prisetiti!?

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 27/02/2009 17:20:37
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 27/02/2009 : 17:20:01  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Risar_69

Bax-Novi Sad. Prije tri nedelje dobio je novac. Javio se odtad nije ni jedan put. Moram i tu da podvučem debelom olovkom, da sam več sit ovakvih, koji nisu pošteni i ne igraju fair-play, što se tiče slanja novca. Sačekat ču još nekih sedam dana, ako mi se ne javi, objviču adresu, tako da se ga svi pazite.

Zahvalan sam svim na Kolekcionaru, koji su mi pomogli da ga nadjem.
I u nadaljnje suradjivanje!!

Stavljam i sliku, možda če se prisetiti!



Jebote, pa najvise prevaranata ima iz Novog Sada!
Ajde, objavi ime i prezime, jer taj te je sigurno zavrnuo, kad se ne javlja vec tri nedelje, a kazes da je primio novac, da se nije opet taj dmaksa pojavio pod drugim nickom?

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 27/02/2009 : 17:32:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
[/quote]
Jebote, pa najvise prevaranata ima iz Novog Sada!
Ajde, objavi ime i prezime, jer taj te je sigurno zavrnuo, kad se ne javlja vec tri nedelje, a kazes da je primio novac, da se nije opet taj dmaksa pojavio pod drugim nickom?
[/quote]



Stvarno ne znam i po prvi put dobijam odavde-nulu, sve do sad.
Pa bilo je sto puta kako sam dobio iz Beograda i to sve u odličnom stanju i pare su uvijek primili-nikakvih problema. Ma uvijek neki pojedinci moraju da brbljaju i prljaju stvar.
Za ime još neču da stavim, sačekaču još malo. Na telefonu je nedostignut. Zvali su ga i iz Beograda.
A ko je ovaj Dmaks, nemam pojma, i bolje da ne.

Hvala i Kolekcionarima, što ste mi ga pomogli tražiti, a bio sam i upozoren, da se pazim ove osobe. Prekasno i prekrasno.




Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 27/02/2009 19:58:54
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11679 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 28/02/2009 : 20:51:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message  Reply with Quote
EVO LJUDI !!!!! SAZNAO SAM KO JE!!!!!
PA SVET JE MALI!!!!

Dobio sam ovo:

Pa mogu ti reći da sam i pretpostavljao da je on, jer čuo sam da je neke zeznuo, a čak sumnjaju u njega da je on i taj (dmaksa!!!!!), samo ti njega vataj kad ideš u novi sad.
On ima i nick (crveni mundir!!!!!) i još (dosta nickova!!!!!), taj je (prevarant 100%!!!!)
Ako ti ne pošalje albume, šta se plašiš, ja bih objavio njegovo ime.


HVALA PUNO NA TOJ PORUKI!!!!!!!

A sad ljudi pre nego imate (izvinite svi iz Novog Sada) sa kim posao-pobrigajte se prvo ko je ta osoba!!!!!

(Pitajte one koji su prevareni za njegovu tačnu adresu.
Je li si se predomislio, da l češ slati albume?? Još ču malo sačekati-imam strpljenja)


Da mi je znati koliko ljudi je još prevario!?
A ima svaki dan drug nick, pa zdravo svi koji ste u klubu prevarenih od tog nitkova.



PROGUTAJ TAJ PRLJAVI JE..NI NOVAC I J..I SE!!!!!!



-

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 28/02/2009 20:58:46
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 10/05/2009 : 16:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
--- www2 ---

Odustao triput od istih aukcija,a nakon 4 mjeseca nije realizirao ništa.

Greškom sam mu ostavio pozitivni,umjesto negativni komentar.Molim Markosa da mi kaže kako to ispraviti.

Molim forumaše da obrate pažnju na njega (rocco21 posebno),a moderatore da uklone tog prevaranta sa aukcija.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/05/2009 : 19:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

--- www2 ---

Odustao triput od istih aukcija,a nakon 4 mjeseca nije realizirao ništa.

Greškom sam mu ostavio pozitivni,umjesto negativni komentar.Molim Markosa da mi kaže kako to ispraviti.

Molim forumaše da obrate pažnju na njega (rocco21 posebno),a moderatore da uklone tog prevaranta sa aukcija.


Eh pa onda vjeruj ljudima...
Moj spisak članova kojima "nisu" stigle tiskanice (4 od par stotina poslanih pošiljki tijekom ovih 4-5 godina)

1. Kornelije Vujnović (prevarant sa puno nickova koji mi nije platio)
2. www2 (njemu sam poslao ponovo 3 od 4 stripa koje sam uspio skupiti)
3. ulanminje
4. neću imenovati, prestao se javljati i ostade na tome da strip nije stigao

Na kraju ispada da je vjerovatno sve stiglo na odredište, a češkao sam glavu bezveze.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/05/2009 19:20:41
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1701 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 16/05/2009 : 09:01:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
To sam primjetio slučajno jer sam tko radi znatiželje išao vidjeti koji su to na crnoj listi!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 16/05/2009 : 14:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

To sam primjetio slučajno jer sam tko radi znatiželje išao vidjeti koji su to na crnoj listi!


Tvoj nick se ne nalazi ni na kakvoj crnoj listi.
Jedino te alen proziva u podforumu aukcije jer si bio previše nestrpljiv te si mu dao neutralan komentar. Njegova ljutnja je razumljiva jer je bio objektivno sprečen, a nije ni prošlo previše vremena. Nekada se poslić može odraditi za 2-3 dana, ali nikada ne znaš kada ti u životu može nešto iskrsnuti pa predlažem da ubuduće svakome daš razuman rok od 30 dana da izmire svoje obaveze.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1701 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 17/05/2009 : 21:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
Čovjek mi se nije javljao a ja već uplatio novac! Nisam mu dao negativan komentar nego samo neutralan (sve ostale kod mene dobit će pozitivne)! Razumljivo mi je da je imao bolesno dijete i ispričao sam mu se zbog toga, ali meni žena brani da skupljam stripove pa svejedno nađem vremena!
Hvala Obi-wanu na komentaru!

Do sada sam sve poslove rješavao vjerovali ili ne u roku koji je najdulje trajao tri dana a najbrže 1 dan!
Pohvale iseserinu, Ontariowebu, dragon_rage24, weky13, hrvoje 23 i osmi! S tim ljudima valja surađivati!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 18/05/2009 : 15:56:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bachy

Čovjek mi se nije javljao a ja već uplatio novac! Nisam mu dao negativan komentar nego samo neutralan (sve ostale kod mene dobit će pozitivne)! Razumljivo mi je da je imao bolesno dijete i ispričao sam mu se zbog toga, ali meni žena brani da skupljam stripove pa svejedno nađem vremena!
Hvala Obi-wanu na komentaru!

Do sada sam sve poslove rješavao vjerovali ili ne u roku koji je najdulje trajao tri dana a najbrže 1 dan!
Pohvale iseserinu, Ontariowebu, dragon_rage24, weky13, hrvoje 23 i osmi! S tim ljudima valja surađivati!


Neutralan komentar je gori od negativnog.
Da si mu dao negativan, mogao si mu ga naknadno obrisati (ako sve prođe u redu).
Neutralni se ne može obrisati i zato je gori...
A za čekanje, ljudi čekaju i po 6 mjeseci jedni druge. Ja prvi nisam pobornik odugovlačenja, ali nekako se kao razumna mjera čekanja stavlja plafon od 30 dana. Znači u neiskustvu si malo zbrzao i odatle nervoza. Nadam se da će na kraju ipak sve biti u redu.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1701 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 20/05/2009 : 14:28:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

quote:
Originally posted by Bachy

Čovjek mi se nije javljao a ja već uplatio novac! Nisam mu dao negativan komentar nego samo neutralan (sve ostale kod mene dobit će pozitivne)! Razumljivo mi je da je imao bolesno dijete i ispričao sam mu se zbog toga, ali meni žena brani da skupljam stripove pa svejedno nađem vremena!
Hvala Obi-wanu na komentaru!

Do sada sam sve poslove rješavao vjerovali ili ne u roku koji je najdulje trajao tri dana a najbrže 1 dan!
Pohvale iseserinu, Ontariowebu, dragon_rage24, weky13, hrvoje 23 i osmi! S tim ljudima valja surađivati!


Neutralan komentar je gori od negativnog.
Da si mu dao negativan, mogao si mu ga naknadno obrisati (ako sve prođe u redu).
Neutralni se ne može obrisati i zato je gori...
A za čekanje, ljudi čekaju i po 6 mjeseci jedni druge. Ja prvi nisam pobornik odugovlačenja, ali nekako se kao razumna mjera čekanja stavlja plafon od 30 dana. Znači u neiskustvu si malo zbrzao i odatle nervoza. Nadam se da će na kraju ipak sve biti u redu.


Hvala na odgovoru ali jeli pravdeno da onda moj nik bude na trećem mjestu i da piše Bachy - izbjegavati po svaku cijenu!
Isto to mogu napisati i ja za alena! I što onda!?
Možemo ići iz krajnosti u krajnost i umjesto da se čovjek meni ispriča ja sam se njemu ispričao već stotinu puta a "Bachy - izbjegavati pod svaku cijenu" još uvijek stoji!

Moje mišljenje je da to nije u redu!
Pa neka kaže tko šta hoće!

Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

raftaman
Starting Member

Germany
15 Posts

Member since 06/09/2006

Posted - 14/07/2009 : 01:49:26  Show Profile Show Extended Profile  Send raftaman a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo je procitati ovaj forum. Nemogu da vjerujem kakve komentare neki ovde daju. Ljude kao supermark ili CAGLIOSTRO13 nemaju uopste pojma sta je rijec "aukcija"!!!
Pa kako moze covjek da ne razmislja i da daje glupe komentare.

Kako ja vas razumijem mogu bidati a onda je dovoljno da napisem poruku da nemogu platiti. Gdje ste to vidjeli da ima na drugim aukcijama. Na pr. ebay: Ajd pokusavaj takve fore da uradis pa da vidis kako brzo ti blokiraju account. Znam o cemu pricam, jer sam imo posla za takvim idiotima.

Ako neznas da regulises svoje financije nemoj ni da pocinjes da se bavis stim bisnisom. Ljudi koje trose vrijeme da ubace neke stvari na aukciju sigurno nerade to za salu.
To je takva jednostavna stvar. Nudim moju cjenu koliko i imam para. Ako nemam toliko.... odustajem !!

Pa da mi neko pise poslje kraja aukcije da trenutno nema love stavijo bi ga odma na crnu listu!!!
Isto onima koji su dobili lovu pa nesalju nista ili nakon pola godine (kako sam u nekim "post" procito)
Nema nikakvi razlog na svjetu da covjek neplati ili da se ne drzi na dogovoru . Jedino, da je mozda meduvremeno umro ili pogino.

Zbog toga je i za mene ruski rulet kad nekome saljem pare.



Zato mi je ovaj "blog" vazno da se informacija daje, ko vara ljude.

Quid est veritas?
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 14/07/2009 : 14:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by raftaman

Zanimljivo je procitati ovaj forum. Nemogu da vjerujem kakve komentare neki ovde daju. Ljude kao supermark ili CAGLIOSTRO13 nemaju uopste pojma sta je rijec "aukcija"!!!
Pa kako moze covjek da ne razmislja i da daje glupe komentare.

Kako ja vas razumijem mogu bidati a onda je dovoljno da napisem poruku da nemogu platiti. Gdje ste to vidjeli da ima na drugim aukcijama. Na pr. ebay: Ajd pokusavaj takve fore da uradis pa da vidis kako brzo ti blokiraju account. Znam o cemu pricam, jer sam imo posla za takvim idiotima.

Ako neznas da regulises svoje financije nemoj ni da pocinjes da se bavis stim bisnisom. Ljudi koje trose vrijeme da ubace neke stvari na aukciju sigurno nerade to za salu.
To je takva jednostavna stvar. Nudim moju cjenu koliko i imam para. Ako nemam toliko.... odustajem !!

Pa da mi neko pise poslje kraja aukcije da trenutno nema love stavijo bi ga odma na crnu listu!!!
Isto onima koji su dobili lovu pa nesalju nista ili nakon pola godine (kako sam u nekim "post" procito)
Nema nikakvi razlog na svjetu da covjek neplati ili da se ne drzi na dogovoru . Jedino, da je mozda meduvremeno umro ili pogino.

Zbog toga je i za mene ruski rulet kad nekome saljem pare.
Zato mi je ovaj "blog" vazno da se informacija daje, ko vara ljude.


Ovaj forum i aucije su ultrasupermega poštene i pouzdane što se čitajući ovu crnu listu možda i ne čini tako.
Ali, vjeruj mi, ja sam ovdje već godinama. Imamo:
1% prevaranata
9% bezveznjakovića
90% ozbiljnih i poštenih ljudi

Ja bih rekao da je to apsolutno sjajno.
Trenutno prodajem neke sitnice preko jednog drugog sajta. Da vidiš tamo cirkusa. Sve dušman do dušmana, svi varaju, svi prevareni. Od 10 ljudi koji se jave 9 odustane. Novac uplatiti na račun - nema teorije (inače ovdje svi tako radimo). Prave mi probleme oko 30 kn. i oprezni su kao da ima je život u pitanju. Kupio sam jednu stvar do sada i stiglo mi neispravno.

Ponavljam, ovaj sajt je sjajan što se tiče poštenja i povjerenja...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

raftaman
Starting Member

Germany
15 Posts

Member since 06/09/2006

Posted - 14/07/2009 : 21:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send raftaman a Private Message  Reply with Quote
Vjerujem ti Obi-Wan. Govoris o sajtima koje su na Balkanu. A ja ipak govorim o sajtima koje pripadaju EU. I to sam mislijo kada sam piso, da takve gluposti nemaju sanse. Mozda jednom ima uspjeh. Ali ako skonta Admin (moderator) da je prevara blokiraju account.

Quid est veritas?
Go to Top of Page

bihac-una
Average Member



Germany
979 Posts

Member since 13/07/2008

Posted - 17/07/2009 : 19:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bihac-una a Private Message  Reply with Quote
Ma i Svabe su postali prevaranti i to veliki
Moja prica:

Ja postavio moje auto na eBay(Corsica)i prodao je navodno za 1350 Euro,meni drago fakat ono,dobio dobru lovu,ja je platio 850 Euro

Moje provizije i porez na prodaju itd..kostalo me,neznam tacno,slagacu,ali mislim neki 100-150 Euro
Opet dobro,ja sretan

Cekam,cekam,cekam i cekam,covjek se ne javlja

Odem ponovo na eBay i gledam slucajno druge Corse kad ono,imas sta da vidis:
Taj koji je od mene"kupio",kupuje i biduje jos 15 isti Corsica
Pa onda ganjuga i jebada na sve strane,zovi i trazi kontakt sa eBay,objasnjavaj da je bila prevara i zajebancija,da ja nisam prodao i da hocu mojih nekih 150 Euro nazad itd
Da skratim kakav EU i Ebay i Zapad,sve je to k...c,lopov je lopov da je na mjesecu a kamoli na Zemlji i takav ce ostati ma gdje da je
Balkan,EU ili Amerika
Go to Top of Page
Page: of 21 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000