forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Novi Zagor u Italiji...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 763

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 24/03/2015 : 00:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
I ovaj kajis od Segne nije merodavan Losa stampa od strane Dnevnika Inace linije sigurno nisu ovako mutne i debele

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/03/2015 : 00:25:05  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
To je nagor namjerno stavio najgori mogući otisak koji se može iskopati u bespućima interneta.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 24/03/2015 : 00:49:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

SEGNA JE KRALJ; ON VRACA U DJETINJSTVO; GLUPI RUBINI NIKADA NECE DOSEGNUTI TAKVE DIMENZIJE CISTOG; ATMOSFERICNOG CRTEZA!


Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 24/03/2015 : 07:25:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Rubinijev crtez je odlican, nema sta..savrsenstvo..ali Segna vraca u detinjstvo...a da ne pricam od Donateliju Radije bi ipak citao Segninog i Donatelijevog Zagora

Rubinijev crtež je bolji ali nedovoljno da nadmaši nostalgičnost za Segnom, a pogotovo Donatelijem
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 24/03/2015 : 07:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Timber Bil

DOK je Ferri crtao i treći Kandraks je ličio na nešto, kada je Boselli ostao sa Toričelijem i sa svojim Marčelom pokazao je svoju nesposobnost, potpuni promašaj, provalija, ambis, nečitljivo...



Potpis

Meni te prve dve epizode trećeg Kandaksa - POVRATAK KANDRAKSA I KRVNA ŽRTVA imaju kvalitet uvodnih svesaka DEMONA LUDILA I INVAZIJA AKRONJANA iz nekadašnje ZS. Međutim Boselliju uz pomoć nesposobnih Toričelija i Marčela ne polazi za rukom da napravi što i Sclavi, on svojim SF idejama uspeva da doživi potpuni fijasko, što Buratiniju nikada ne bi moglo da se desi sa ovako moćnim nemezisom kakav je Kandraks. Jednostavno Buratini je klasa za Boselija.


Eh moj Timber... Za ono sto si napisao za prve dvije sveske se slazem, ali za ono za Bosellija i Burattinija, nikako. OK, vidjet cemo kako ce ispasti novi Hellingen. Nema veceg nemesisa od njega, tj. on je arch-nemesis.

Da je Buratini bolji od Boselija pokazaće ti baš ovaj primer Helingena, siguran sam da neće propustiti šansu da napravi odličnu priču, to Boseli nije znao da uradi. Nisi objektivan jer navijaš za Boselija koji Zagora odvlači u nekakav SF. Ima Dampira za to pa neka se vežba i isprobava šta hoće, Zagor mora ostati ono što jeste.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/03/2015 : 07:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Zagor mora ostati ono što jeste?

Tako je! Jebeš sci-fi! Vratite nam izvanzemaljce koji otimaju indijance po šumama i znanstvenika, koji robotima osvaja gradove.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/03/2015 : 07:58:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

2) Dodvoravati se nostalgicarima

... i usput kreirati neke nove klasike poput onih iz zlatnih vremena.







To je baš to. Novi klasici su već vani, a vi im ne dajete šansu. :(
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/03/2015 : 08:02:22  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Timber Bil

DOK je Ferri crtao i treći Kandraks je ličio na nešto, kada je Boselli ostao sa Toričelijem i sa svojim Marčelom pokazao je svoju nesposobnost, potpuni promašaj, provalija, ambis, nečitljivo...



Potpis

Meni te prve dve epizode trećeg Kandaksa - POVRATAK KANDRAKSA I KRVNA ŽRTVA imaju kvalitet uvodnih svesaka DEMONA LUDILA I INVAZIJA AKRONJANA iz nekadašnje ZS. Međutim Boselliju uz pomoć nesposobnih Toričelija i Marčela ne polazi za rukom da napravi što i Sclavi, on svojim SF idejama uspeva da doživi potpuni fijasko, što Buratiniju nikada ne bi moglo da se desi sa ovako moćnim nemezisom kakav je Kandraks. Jednostavno Buratini je klasa za Boselija.


Eh moj Timber... Za ono sto si napisao za prve dvije sveske se slazem, ali za ono za Bosellija i Burattinija, nikako. OK, vidjet cemo kako ce ispasti novi Hellingen. Nema veceg nemesisa od njega, tj. on je arch-nemesis.

Da je Buratini bolji od Boselija pokazaće ti baš ovaj primer Helingena, siguran sam da neće propustiti šansu da napravi odličnu priču, to Boseli nije znao da uradi. Nisi objektivan jer navijaš za Boselija koji Zagora odvlači u nekakav SF. Ima Dampira za to pa neka se vežba i isprobava šta hoće, Zagor mora ostati ono što jeste.


Ja navijam za Zagora i ne cima me toliko nostalgija. Nolittine epizode mnoge od kojih su mi vrh serijala i dan danas citam kad mi se zazeli, sto znaci da neke citam ponovo svake godine (npr. Supermike), a neke svakih nekoliko godina (npr. Zimska Zmija, Akronjani, Tigar). Ni ja ne volim pretjerani SF, nego odlicno smisljene pustolovine, bilo koje vrste. Uzivam i u Burattinijevim epizodama samo me rijetko koja bas raspameti (npr. Kameni Div), kao sto me i rijetko koja stara Toninellijeva raspameti, a kod Bosellija se to ipak cesce dogodi (Tin-Hinan, Crni Brod, Cibola etc.) Ako Burattini rasturi s Akronjanima, nitko sretniji od mene!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 24/03/2015 : 08:04:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Maloprije sam zavrsio Rubini-Boselli epizodu "Izgubljeni Svijet". Jedan od najboljih crteza u serijalu, bez sumnje. Takodje vrlo zabavna epizoda.
Ali je uglavnom prava uzivancija za oci.

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Timber Bil
Senior Member

1068 Posts

Member since 02/10/2013

Posted - 24/03/2015 : 08:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Timber Bil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by D.J.

quote:
Originally posted by Timber Bil

quote:
Originally posted by Bruce Springsteen

quote:
Originally posted by Timber Bil

DOK je Ferri crtao i treći Kandraks je ličio na nešto, kada je Boselli ostao sa Toričelijem i sa svojim Marčelom pokazao je svoju nesposobnost, potpuni promašaj, provalija, ambis, nečitljivo...



Potpis

Meni te prve dve epizode trećeg Kandaksa - POVRATAK KANDRAKSA I KRVNA ŽRTVA imaju kvalitet uvodnih svesaka DEMONA LUDILA I INVAZIJA AKRONJANA iz nekadašnje ZS. Međutim Boselliju uz pomoć nesposobnih Toričelija i Marčela ne polazi za rukom da napravi što i Sclavi, on svojim SF idejama uspeva da doživi potpuni fijasko, što Buratiniju nikada ne bi moglo da se desi sa ovako moćnim nemezisom kakav je Kandraks. Jednostavno Buratini je klasa za Boselija.


Eh moj Timber... Za ono sto si napisao za prve dvije sveske se slazem, ali za ono za Bosellija i Burattinija, nikako. OK, vidjet cemo kako ce ispasti novi Hellingen. Nema veceg nemesisa od njega, tj. on je arch-nemesis.

Da je Buratini bolji od Boselija pokazaće ti baš ovaj primer Helingena, siguran sam da neće propustiti šansu da napravi odličnu priču, to Boseli nije znao da uradi. Nisi objektivan jer navijaš za Boselija koji Zagora odvlači u nekakav SF. Ima Dampira za to pa neka se vežba i isprobava šta hoće, Zagor mora ostati ono što jeste.


Ja navijam za Zagora i ne cima me toliko nostalgija. Nolittine epizode mnoge od kojih su mi vrh serijala i dan danas citam kad mi se zazeli, sto znaci da neke citam ponovo svake godine (npr. Supermike), a neke svakih nekoliko godina (npr. Zimska Zmija, Akronjani, Tigar). Ni ja ne volim pretjerani SF, nego odlicno smisljene pustolovine, bilo koje vrste. Uzivam i u Burattinijevim epizodama samo me rijetko koja bas raspameti (npr. Kameni Div), kao sto me i rijetko koja stara Toninellijeva raspameti, a kod Bosellija se to ipak cesce dogodi (Tin-Hinan, Crni Brod, Cibola etc.) Ako Burattini rasturi s Akronjanima, nitko sretniji od mene!

Ne znam zašto smatraš da Buratini nema dobrih epizoda - Kameni div, Mrtva šuma, Zagor protiv Tkača, Mortimer, Mumija sa Anda ...
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/03/2015 : 08:10:29  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Mrtvu šumu je, naravno, napisao Ade Capone. Burattinijev najbolji rad je maxi Dugo putovanje.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7055 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 24/03/2015 : 08:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
@ Timber: Po meni Burattini ima mnogo vrlo dobrih epizoda, ali nema mnogo vrhunskih. Znaci ima dosta 8ica, ali malo 9ki i 10ki. Mumiju s Anda nisam citao, ali sam cuo da je odlicna.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/03/2015 : 09:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Zagor mora ostati ono što jeste?

Tako je! Jebeš sci-fi! Vratite nam izvanzemaljce koji otimaju indijance po šumama i znanstvenika, koji robotima osvaja gradove.


Mala doza klasičnog SF-a ne može toliko naštetiti (pogotovo ako su tu ubačeni i indijanci).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/03/2015 : 09:24:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

2) Dodvoravati se nostalgicarima

... i usput kreirati neke nove klasike poput onih iz zlatnih vremena.







To je baš to. Novi klasici su već vani, a vi im ne dajete šansu. :(


Kako ne... od ovih priča koje su izašle u zadnje vrijeme meni su se dosta svidjele Pun mjesec, U potrazi za Zagorom i Grad ludila, to su za mene klasici a ne ono baljezganje sa povratkom u pećinu i otkrivanjem baze stare civilizacije uz hrpu nadolazećih vizija.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 24/03/2015 : 10:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Elderane84

SEGNA JE KRALJ; ON VRACA U DJETINJSTVO; GLUPI RUBINI NIKADA NECE DOSEGNUTI TAKVE DIMENZIJE CISTOG; ATMOSFERICNOG CRTEZA!



EL KRALJU

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Džedson
Average Member



532 Posts

Member since 29/04/2008

Posted - 24/03/2015 : 10:51:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Džedson a Private Message  Reply with Quote
bure je bolji od bosellija koliko sam ja bolji tenisač od samprasa
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 24/03/2015 : 10:56:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

To je nagor namjerno stavio najgori mogući otisak koji se može iskopati u bespućima interneta.



Zao sam ko Hellingen.

Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4276 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 24/03/2015 : 14:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
segnina mutna scena je iz ludensa a ne zlatne serije..kod zlatne serije linije su cesto bile cistije nego u ekstra zagoru u tom razdoblju..naravno ni kod ludensa nije tako mutno nego je sken sa neta uzasno los...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 24/03/2015 : 15:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

2) Dodvoravati se nostalgicarima

... i usput kreirati neke nove klasike poput onih iz zlatnih vremena.







To je baš to. Novi klasici su već vani, a vi im ne dajete šansu. :(


Kako ne... od ovih priča koje su izašle u zadnje vrijeme meni su se dosta svidjele Pun mjesec, U potrazi za Zagorom i Grad ludila, to su za mene klasici a ne ono baljezganje sa povratkom u pećinu i otkrivanjem baze stare civilizacije uz hrpu nadolazećih vizija.



Recimo, pomalo neočekivano me oduševila Grad ludila... Po meni, to je najbolji Zagor još od Kamenog diva...
Za ovu Buretovu kemijadu sa naprednom tehnologijom u zelenom ponoru se slažem da je totalno nepotrebna, neprilagođena i bezvezna...
I onda neki prigovaraju Boselliju da takve elemente uvlači u serijal. A tek onaj predator što ga je crtao Chiarolla... Ne znam da li sam do tada pročitao lošijeg Zagora.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/03/2015 : 16:06:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ovdje ima ljudi kojima je Segna dobar?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/03/2015 : 16:57:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031
A tek onaj predator što ga je crtao Chiarolla... Ne znam da li sam do tada pročitao lošijeg Zagora.


Ja sam se te epizode (uz još neke iz tog razdoblja) brzo riješio nakon čitanja koliko je bila očajna scenaristički i crtački. Možda bih je htio još jednom nekada pročitati ali mi se ne da opet utući pare u tu glupost.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 24/03/2015 : 23:28:56  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Recimo, pomalo neočekivano me oduševila Grad ludila... Po meni, to je najbolji Zagor još od Kamenog diva...
Za ovu Buretovu kemijadu sa naprednom tehnologijom u zelenom ponoru se slažem da je totalno nepotrebna, neprilagođena i bezvezna...
I onda neki prigovaraju Boselliju da takve elemente uvlači u serijal. A tek onaj predator što ga je crtao Chiarolla... Ne znam da li sam do tada pročitao lošijeg Zagora.



Meni su Rauch i Della onika odličan tandem. Mislim da samo Della Monika u potpunosti može sprovesti crtački zamisao Raucha.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 25/03/2015 : 10:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Repubblica N° 163






Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member



4208 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 25/03/2015 : 10:22:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
Hoce li biti povratka brace Isaka i Avrama?
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 25/03/2015 : 10:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sneaksie Thiefsie

Hoce li biti povratka brace Isaka i Avrama?




, to mu dodji oni iz zeleznog cudovista (kraj I Helingena)?
Go to Top of Page
Page: of 763 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000