forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Alan Ford "Ultimate" Topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 568

RAKOSI4
Advanced Member



4818 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 02/03/2018 : 06:16:56  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3


Čitam na Darkwoodovom forumu,ne znam doduše da li je to napisao netko drugi ili Jasko,ali navodno da SA još ima prava na neka Alan Ford izdanja,ali ne zna se za koja.Ono što mene zanima,s obzirom da CPG objavljuje kolorce i redovne(tj.extra u nastavku),to jedino onda može biti klasik,iako mi je čudno da Strip-Agent išta objavljuje s obzirom da je potpuno"skinuo"Alan Forda sa svoje službene stranice,pa bi molio ako netko nešto zna da mi to malo pojasni.



SA će odradit klasik do broja 200 i to je to .Apsolutno ništa više neće izdavat.

Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2063 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 02/03/2018 : 10:18:55  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
Sad če novi trobroj specijali...

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google

Edited by - nikotin on 02/03/2018 11:58:32
Go to Top of Page

bvagner3
Senior Member



Croatia
2281 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 03/03/2018 : 00:30:59  Show Profile Show Extended Profile  Send bvagner3 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by bvagner3


Čitam na Darkwoodovom forumu,ne znam doduše da li je to napisao netko drugi ili Jasko,ali navodno da SA još ima prava na neka Alan Ford izdanja,ali ne zna se za koja.Ono što mene zanima,s obzirom da CPG objavljuje kolorce i redovne(tj.extra u nastavku),to jedino onda može biti klasik,iako mi je čudno da Strip-Agent išta objavljuje s obzirom da je potpuno"skinuo"Alan Forda sa svoje službene stranice,pa bi molio ako netko nešto zna da mi to malo pojasni.



SA će odradit klasik do broja 200 i to je to .Apsolutno ništa više neće izdavat.





Ma to i ja znam da poslje 200 nema ničeg,da je to gotova stvar.Zato mi je potpuno besmisleno da netko piše nešto drugačije,možda je to samo kriva informacija,no dobro,nema veze....
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20722 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/03/2018 : 15:08:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
reših i ja da se malo bacim na Forda Alana;ima bogami podosta godina od kako sam prestao sa redovnim čitanjem serijala.
Inače,AF sam počeo da kupujem od broja 287.Superstrip biblioteke (barem mi se tako čini),i u početku mi je bio malo wtf stripić,totalno drugačiji od ostalih - "prokinuo" sam sa epizodom Frit i Frut (294.), navukao se sa Ružičastom majicom za Boba,Pet metaka,PUK-om,ali i Magnusovim Čuvaj se bombe,Cirkus,Trojica iz Jume...
Kolekcija mi je šarena - ima tu i prvih "kartonaca",i trobroja i ostalih redovnjaka,i cenim da mi fali nekih 30-ak epizoda od prvih 438 brojeva.

Bunker&Magnus:Alan Ford 50-Tako je nastala grupa TNT (Strip-Agent,klasik edicija)

Iako je ova priča jedna od bitnijih, jer se u njoj opisuje kako su agenti dobili posao u tajnoj grupi,kao i kako je ona nastala, nikada mi nije bila nešto specijalno.
Isti su utisci i danas - sasvim dobra priča,ali ispod većine Magnusovih uradaka.

3.5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 03/03/2018 15:09:25
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2063 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 03/03/2018 : 16:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote



Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/03/2018 : 16:52:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bvagner3

quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by bvagner3


Čitam na Darkwoodovom forumu,ne znam doduše da li je to napisao netko drugi ili Jasko,ali navodno da SA još ima prava na neka Alan Ford izdanja,ali ne zna se za koja.Ono što mene zanima,s obzirom da CPG objavljuje kolorce i redovne(tj.extra u nastavku),to jedino onda može biti klasik,iako mi je čudno da Strip-Agent išta objavljuje s obzirom da je potpuno"skinuo"Alan Forda sa svoje službene stranice,pa bi molio ako netko nešto zna da mi to malo pojasni.



SA će odradit klasik do broja 200 i to je to .Apsolutno ništa više neće izdavat.





Ma to i ja znam da poslje 200 nema ničeg,da je to gotova stvar.Zato mi je potpuno besmisleno da netko piše nešto drugačije,možda je to samo kriva informacija,no dobro,nema veze....


Nista od Alan Forda u RH-a u dogledno vrijeme. Ako i ikad...Vec sam to rekao, kako je meni receno od gazde SA. A sad i definitivno. Danas smo pricali opet u Zagrebu. Steta i steta, i mogu samo reci koja steta!

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/03/2018 : 16:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

quote:
Originally posted by ivanl

Ovo sam vec cuo od naseg dosadasnjeg izdavaca, o "tezini" Lucianivih pregovora i stavova. Covjek moze, pa koristi priliku. Ako prode, prode...



vjerovatno imaš i info ide li Diabolik dalje?
Broj 6 koji se jučer pojavio na kioscima, u impressumu ima otisnutu "godinu 2017." kao datum tiskanja...
Slično kao i AF - otisnuto lani, sada na kioscima


Ide Diabolik dalje bez problema. Nije neka prodaja, ali i nema problema s nikakvim pravima. Ici ce dalje...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/03/2018 : 17:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

reših i ja da se malo bacim na Forda Alana;ima bogami podosta godina od kako sam prestao sa redovnim čitanjem serijala.
Inače,AF sam počeo da kupujem od broja 287.Superstrip biblioteke (barem mi se tako čini),i u početku mi je bio malo wtf stripić,totalno drugačiji od ostalih - "prokinuo" sam sa epizodom Frit i Frut (294.), navukao se sa Ružičastom majicom za Boba,Pet metaka,PUK-om,ali i Magnusovim Čuvaj se bombe,Cirkus,Trojica iz Jume...
Kolekcija mi je šarena - ima tu i prvih "kartonaca",i trobroja i ostalih redovnjaka,i cenim da mi fali nekih 30-ak epizoda od prvih 438 brojeva.

Bunker&Magnus:Alan Ford 50-Tako je nastala grupa TNT (Strip-Agent,klasik edicija)

Iako je ova priča jedna od bitnijih, jer se u njoj opisuje kako su agenti dobili posao u tajnoj grupi,kao i kako je ona nastala, nikada mi nije bila nešto specijalno.
Isti su utisci i danas - sasvim dobra priča,ali ispod većine Magnusovih uradaka.

3.5/5


Ma Anto, Ford je to...i kad nije nesto, opet je najbolji...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Hellrider
New Member



Bosnia and Herzegovina
171 Posts

Member since 12/03/2009

Posted - 05/03/2018 : 19:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Hellrider a Private Message  Reply with Quote
Da li sad CPG izdanje ima posebnu verziju za HR/BiH i za SRB ili je svugdje jedna verzija?
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 05/03/2018 : 20:44:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hellrider

Da li sad CPG izdanje ima posebnu verziju za HR/BiH i za SRB ili je svugdje jedna verzija?



Svugde ista
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2063 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 06/03/2018 : 10:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by Hellrider

Da li sad CPG izdanje ima posebnu verziju za HR/BiH i za SRB ili je svugdje jedna verzija?



Svugde ista

Kad ste več načeli tu temu. Da li je bilo razike u formatu u prijašnjim brojevima između Srbijanskog i Bosanskog izdanja?
Pitanje za Jaska.
Čini mi se da sam to negdje pročitao, ali nisam siguran.
Nesmislim na sve brojeve samo na neke.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google

Edited by - nikotin on 06/03/2018 10:14:13
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/03/2018 : 11:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Otkad je 2014. promenjen format svih izdanja, ne. Srbijansko izdanje je identično onome što ide u BiH.
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2063 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 06/03/2018 : 12:02:41  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Otkad je 2014. promenjen format svih izdanja, ne. Srbijansko izdanje je identično onome što ide u BiH.

OK. Imaš li informaciju što je sa onim prije nego li su promjenili cijenu i format.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/03/2018 : 12:44:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
Kako misliš šta je s tim? Ista izdanja od 2003. idu u obe zemlje (i formati).
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2063 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 06/03/2018 : 12:48:50  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

Kako misliš šta je s tim? Ista izdanja od 2003. idu u obe zemlje (i formati).

OK, OK. Mislio sam da sam negdje pročitao da je bilo razlike u formatu.
Čuo sam i drugu stvar da brojevi koji se neprodaju idu pod nož.
Znači sve što se neproda se uništava.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

srleb
Average Member



Serbia
634 Posts

Member since 08/11/2006

Posted - 06/03/2018 : 12:57:36  Show Profile Show Extended Profile  Send srleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin







Pozdrav!!!
Go to Top of Page

Jasko
Advanced Member



Nicaragua
6216 Posts

Member since 29/02/2012

Posted - 06/03/2018 : 13:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jasko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikotin

quote:
Originally posted by Jasko

Kako misliš šta je s tim? Ista izdanja od 2003. idu u obe zemlje (i formati).

OK, OK. Mislio sam da sam negdje pročitao da je bilo razlike u formatu.
Čuo sam i drugu stvar da brojevi koji se neprodaju idu pod nož.
Znači sve što se neproda se uništava.



Razlika je između Strip-agenta i CPG. I CPG je promenio format (u sadašnji) 2014. godine.
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2063 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 06/03/2018 : 13:20:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Jasko

quote:
Originally posted by nikotin

quote:
Originally posted by Jasko

Kako misliš šta je s tim? Ista izdanja od 2003. idu u obe zemlje (i formati).

OK, OK. Mislio sam da sam negdje pročitao da je bilo razlike u formatu.
Čuo sam i drugu stvar da brojevi koji se neprodaju idu pod nož.
Znači sve što se neproda se uništava.



Razlika je između Strip-agenta i CPG. I CPG je promenio format (u sadašnji) 2014. godine.

Znam da je promijenio format. Imam čitav komplet nečitan.

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/03/2018 : 20:13:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sto mogu, moram to ponoviti...lijepi nas dosadasnji Alan Ford... nikad vise,(kako to strasno zvuci, krajnje i konacno), al tako je...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2063 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 07/03/2018 : 18:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
i ako nema veze sa alan fordom............




Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2018 : 21:07:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Sjecam se ovog. Te godine je i Strip agent djelio propagandne kalendarcice... imao sam ih, bice 70-tak razlicitih. Samo naslovnica Fordova je bilo 30-tak...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2063 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 07/03/2018 : 22:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Sjecam se ovog. Te godine je i Strip agent djelio propagandne kalendarcice... imao sam ih, bice 70-tak razlicitih. Samo naslovnica Fordova je bilo 30-tak...

Ja nemam nijedan ali sam slike tih istih več davno objavio na topicu. Evo još jednog.


Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/03/2018 : 22:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
E da, ti kalendarcici...a nisam ni godinu fulao, posto ih je bilo i prije 2008, t.j. A.F. broja 59.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

nikotin
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2063 Posts

Member since 12/12/2016

Posted - 08/03/2018 : 07:45:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nikotin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

E da, ti kalendarcici...a nisam ni godinu fulao, posto ih je bilo i prije 2008, t.j. A.F. broja 59.

Što ih više nemaš. Zar si ih bacio?

Spisak Alan Forda - MEGA
Spisak Alan Forda - MediaFire
Spisak Alan Forda - Google
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15686 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 08/03/2018 : 09:12:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Bogami ne mogu ih naci. A bili su u nekoj ladici...masa njih. Ne bacam takvo sto, al ne znam gdje su zavrsili... bili su tada stampani i sa Blueberryem, Asterom i Bonellijevcima... dao mi je gazda Strip agenta onomad da podjelim, i masu i jesam ekipi okolo...nedavno smo bili u kume u Zadar i vidim par kalendarcica medu magneticima na njezinom frizideru, a nema zena veze sa stripom...cuva ih jos uvjek.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
Page: of 568 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.75 seconds. Snitz Forums 2000