forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 18/08/2015 : 09:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobro je, Verybad ipak ne radi svojom voljom. Mogla bi biti zanimljiva ova epizoda jer mi ideja dobro zvuči, ne može biti gore od Kukaca ubojica.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/08/2015 : 11:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote


Ovo je neki Talijan stavio u onu grupu.
Odlično.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 20/08/2015 : 13:28:13  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast tušu, ali nema do mekoće olovke!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25900 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 20/08/2015 : 13:33:34  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Olovka je zakon!

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3054 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 20/08/2015 : 16:17:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
podsjeća na Villin stil, mada mi je njegov zagor katastrofa......

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

senokute
Senior Member



Germany
1367 Posts

Member since 08/01/2011

Posted - 20/08/2015 : 17:21:51  Show Profile Show Extended Profile  Send senokute a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je ovo Piccinelli.






Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 20/08/2015 : 17:25:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Koliko sam shvatio, to je crtao upravo taj lik iz grupe.
Mislim da nije Piccineli. Stil je sličan, ali nikad nije tako crtao ni Zagora ni Chica.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



408 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 21/08/2015 : 00:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

...Villin stil, mada mi je njegov zagor katastrofa......



Stvarno je katastofa



Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 21/08/2015 : 03:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
I takva katastrofa je bolja od pola atualnih crtaca iz Zagor stafa...
Da je bar vise takvih katastrofa u Zagoru...
A i ta slika je stara skoro 20 godina...a Villa je samo bolji i bolji a ne ko neki gori i gori...

Edited by - teller on 21/08/2015 03:51:38
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 21/08/2015 : 04:15:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

I takva katastrofa je bolja od pola atualnih crtaca iz Zagor stafa...
Da je bar vise takvih katastrofa u Zagoru...
A i ta slika je stara skoro 20 godina...a Villa je samo bolji i bolji a ne ko neki gori i gori...


Kod Zagora skoro svi imaju barem mali napredak ali Cassarovi i Gramaccioni ne, barem ako je suditi po njihovim zadnjim radovima.
Dobro jutro, vidim da i ti imaš neke čudne smjene.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 21/08/2015 : 08:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Ma koja katastrofa...
Odličan mu je Zagor, odličan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

legaz
Senior Member



Serbia
2412 Posts

Member since 13/08/2009

Posted - 21/08/2015 : 08:52:10  Show Profile Show Extended Profile  Send legaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by teller

I takva katastrofa je bolja od pola atualnih crtaca iz Zagor stafa...
Da je bar vise takvih katastrofa u Zagoru...
A i ta slika je stara skoro 20 godina...a Villa je samo bolji i bolji a ne ko neki gori i gori...


Kod Zagora skoro svi imaju barem mali napredak ali Cassarovi i Gramaccioni ne, barem ako je suditi po njihovim zadnjim radovima.
Dobro jutro, vidim da i ti imaš neke čudne smjene.




Manđatini takođe ne, Sedioli nikako. A ova dvojica pomenutih ne puštaju olovke iz ruku što se tiče crtanja Zagora. Te maxi, te redovna serija. Užas.

Junaci ne ubijaju one koji ne mogu da se brane.

Edited by - legaz on 21/08/2015 08:53:43
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 23/08/2015 : 21:37:09  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri



Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 31/08/2015 : 17:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Barison




DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



408 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 31/08/2015 : 18:58:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote


I ćorava koka ubode zrno.

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 31/08/2015 : 19:00:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Dobar je taj drugi crtež, pomalo mračan ali opet prepoznatljivi Zagor.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/09/2015 : 10:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Jedno pitanje za Zagorovce:Primijetio sam u dosta navrata da se neki stripadžije, ukoliko nisu pretjerano zadovoljni samim crtačem u najavi ili scenaristom, odlučuju ne kupiti pojedino izdanje.
Ja inače kad nešto skupljam - skupljam sve, pa me zanima koliko vas preskače koje edicije ili brojeve jer im nisu zanimljivi i zar nije bolje da imate cijelu kolekciju umjesto da imate rupe u njoj? I također, možda je neki strip dobar i ne teba ga ocjenjivati na temelju toga kaj je netko rekao da se njemu ne sviđa ili epizodu radi scenarist koji nije baš omiljen

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/09/2015 : 11:04:59  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
I još mi jedna stvar nije jasna - ogromne razlike u kvaliteti nekih epizoda kod pojedinih forumaša. Naravno da postoe bolje i lošije epizode i naravno da su neke remek - djela dok su druge tak-tak ali evo, ja nisam pročitao niti jednu epizodu a da mi je došlo da je ne pročitam do kraja. Čak i najslabija epizoda iz novijeg doba (Izgubljeni sin/Imanje pod opsadom) mi je čitljiva. sad sam ponovno pročitao i Obojenog čovjeka - ima epizoda dosta mana ali je opet čitljiva.
Zanimljivo je to

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/09/2015 : 11:22:25  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
nema preskakanja zagora,ma koji god crtač ili scenarist da je u pitanju

ovi koji preskaču kupovinu samo zbog toga što im se određeni crtač ili scenarust ne sviđaju su najobičnije mamine maze

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 01/09/2015 11:24:06
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/09/2015 : 11:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tamo 2009. ja sam potpuno odustao od redovne serije i nisam je uzimao sve do 2013. najviše zbog crtača. Likovi poput Chiarolle i Cassara su mi bili ogadili Zagora a potrefilo se i dosta slabih priča.
Sada već dvije godine uzimam sve bez preskakanja a nadoknadio sam i neke zaostatke.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2015 : 11:45:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

I još mi jedna stvar nije jasna - ogromne razlike u kvaliteti nekih epizoda kod pojedinih forumaša. Naravno da postoe bolje i lošije epizode i naravno da su neke remek - djela dok su druge tak-tak ali evo, ja nisam pročitao niti jednu epizodu a da mi je došlo da je ne pročitam do kraja. Čak i najslabija epizoda iz novijeg doba (Izgubljeni sin/Imanje pod opsadom) mi je čitljiva. sad sam ponovno pročitao i Obojenog čovjeka - ima epizoda dosta mana ali je opet čitljiva.
Zanimljivo je to


Izgubljeni sin ti je najgora epizoda novijeg perioda?
Ajde da si rekao SD perioda, ali čega je sve bilo u Ludensu...
Uuuu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2015 : 11:47:24  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

nema preskakanja zagora,ma koji god crtač ili scenarist da je u pitanju

ovi koji preskaču kupovinu samo zbog toga što im se određeni crtač ili scenarust ne sviđaju su najobičnije mamine maze



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/09/2015 : 11:51:43  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
a i ovo za obojenog si u pravu,
ja sam ga nakon prvog čitanja spremio na policu i rekao:nikad više,al ne lezi vraže,baš ga ponovio prije par tjedana...trashčina,i to prava,zanimljiva i čitljiva.

to ti je sve stanje svijesti u trenutku čitanja određene epizode..
ako ti je žena otišla kod punice na par dana,ako si dobio na kladionici,probio osobne rekorde u benchu,mrtvom i čučnju,onda ti je i obojeni čovjek super epizoda,i dalje ostaje trash ali supertrash
e,ali ako ti je krivo pao grah na taj dan,onda obojeni postaje bljak,fuj,nikad više

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2015 : 11:58:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by igor 12

a i ovo za obojenog si u pravu,
ja sam ga nakon prvog čitanja spremio na policu i rekao:nikad više,al ne lezi vraže,baš ga ponovio prije par tjedana...trashčina,i to prava,zanimljiva i čitljiva.

to ti je sve stanje svijesti u trenutku čitanja određene epizode..
ako ti je žena otišla kod punice na par dana,ako si dobio na kladionici,probio osobne rekorde u benchu,mrtvom i čučnju,onda ti je i obojeni čovjek super epizoda,i dalje ostaje trash ali supertrash
e,ali ako ti je krivo pao grah na taj dan,onda obojeni postaje bljak,fuj,nikad više


Rasistu...
Pristojno je reći afroamerikanac.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 01/09/2015 : 12:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
kad sam politički konkretan...

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.93 seconds. Snitz Forums 2000