forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2015 : 12:14:59  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Jedno pitanje za Zagorovce:Primijetio sam u dosta navrata da se neki stripadžije, ukoliko nisu pretjerano zadovoljni samim crtačem u najavi ili scenaristom, odlučuju ne kupiti pojedino izdanje.
Ja inače kad nešto skupljam - skupljam sve, pa me zanima koliko vas preskače koje edicije ili brojeve jer im nisu zanimljivi i zar nije bolje da imate cijelu kolekciju umjesto da imate rupe u njoj? I također, možda je neki strip dobar i ne teba ga ocjenjivati na temelju toga kaj je netko rekao da se njemu ne sviđa ili epizodu radi scenarist koji nije baš omiljen



quote:
Originally posted by mladjo

I još mi jedna stvar nije jasna - ogromne razlike u kvaliteti nekih epizoda kod pojedinih forumaša. Naravno da postoe bolje i lošije epizode i naravno da su neke remek - djela dok su druge tak-tak ali evo, ja nisam pročitao niti jednu epizodu a da mi je došlo da je ne pročitam do kraja. Čak i najslabija epizoda iz novijeg doba (Izgubljeni sin/Imanje pod opsadom) mi je čitljiva. sad sam ponovno pročitao i Obojenog čovjeka - ima epizoda dosta mana ali je opet čitljiva.
Zanimljivo je to



To je to!

Ako si fan junaka, kupuje i čita se sve.

Jedino nepotrebno duplanje može biti iznimka. Ne kupujem klasik jer to imam u extra izdanju. Sve ostalo imam.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/09/2015 : 12:17:15  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by mladjo

I još mi jedna stvar nije jasna - ogromne razlike u kvaliteti nekih epizoda kod pojedinih forumaša. Naravno da postoe bolje i lošije epizode i naravno da su neke remek - djela dok su druge tak-tak ali evo, ja nisam pročitao niti jednu epizodu a da mi je došlo da je ne pročitam do kraja. Čak i najslabija epizoda iz novijeg doba (Izgubljeni sin/Imanje pod opsadom) mi je čitljiva. sad sam ponovno pročitao i Obojenog čovjeka - ima epizoda dosta mana ali je opet čitljiva.
Zanimljivo je to


Izgubljeni sin ti je najgora epizoda novijeg perioda?
Ajde da si rekao SD perioda, ali čega je sve bilo u Ludensu...
Uuuu.



Ma ta mi je baš bila najmanje dobra od svih drugih.
Mislim da je tu i bila neka spika da je to zapravo stara epizoda koju nikada nisu objavili, tak nekaj.
a inače sve drugo kaj je objavljeno u redovnoj seriji je barem za laganini čituckanje

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2015 : 12:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Nije, to je kraj sjevernoameričke sage i potpuno se uklapa u kontinuitet.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/09/2015 : 13:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Onda sam ja nekaj pobrkal

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9203 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/09/2015 : 13:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Mislim da je tu priču trebao crtati Pepe ali moram provjeriti u jednom starom Giornaleu koji imam doma.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 01/09/2015 : 13:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Zagor se ne preskace,citam tudja misljenja ali samo se povodim svojim

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/09/2015 : 14:01:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
Izgubljeni sin je sasvim prosječna epizoda. Onih dvadeset preskočenih epizoda između Metka za Kelsa i Pod Zastavom Meksika su puno gore...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/09/2015 : 14:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Tih 20 još nisam uspio nabaviti, svi pljuju po njima pa me baš zanima da li bi meni bile tako loše.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1590 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 01/09/2015 : 14:47:40  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Izgubljeni sin je sasvim prosječna epizoda. Onih dvadeset preskočenih epizoda između Metka za Kelsa i Pod Zastavom Meksika su puno gore...



LJUDI I ZVJERI
KRADLJIVAC SJENA
ČOVJEK S PUŠKOM

odlične epizode

"I kako se može razaznati je li neciji jezik iskren, ako mu ne gledamo u lice dok govori i ako ne slušamo zvuk njegovih rijeci?"
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 01/09/2015 : 14:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by piquet

quote:
Originally posted by Zoroasterixx

Izgubljeni sin je sasvim prosječna epizoda. Onih dvadeset preskočenih epizoda između Metka za Kelsa i Pod Zastavom Meksika su puno gore...



LJUDI I ZVJERI
KRADLJIVAC SJENA
ČOVJEK S PUŠKOM

odlične epizode



Ima izuzetaka. Ali neke od tih preskočenih su jako loše kao Dan Otkupa, Sveto Drvo, Sramotan Sporazum...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2015 : 14:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Meni je i Pokolj u Silver Bellu dobar.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/09/2015 : 15:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Indijansko groblje mi je isto dobro.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/09/2015 : 15:33:52  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
xaxaxa evo kaj sam napisal za Sveto drvo prije 6 godina:
Indijanci, drvosječe, stari (ne)prijatelji, igre, mladdi poručnik, pobuna, ikona - i sve to površno. Razrada likova nikakva, uzbudjenje na nuli, a to drvo izgleda kao platana u parku kod mene; mogli su bar njega prikazati kao nešto posebno. Šta je slijedeće, klanjanje Svetoj Bukvi? A ni riječi o tome zašto je drvo sveto,barem da je nekakva pričica pala. Nema nijedne žene u stripu, što je dobro s obzirom kako ih Donatelli crta. Odoh se pomoliti Svetoj Palmi Iz Dnevne Sobe da više ne pročitam ovakve epizode.

Čitao sam je poslije, priča je čitljiva ali ništa više od toga.
na kraju krajeva te epizode su jedan od glavnih razloga zbog kojih se išlo na drastične promjene u serijalu.
Tonnineli mi je odličen i obilježio mi je djetinjstvo ali ove kasnije epizode su mu po kvaliteti svjetlosnim godinama udaljene od starih.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/09/2015 : 15:36:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Meni je i Pokolj u Silver Bellu dobar.




Silver Town je Zagor, Silver Bell je Tex

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/09/2015 : 16:29:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by tinton

Meni je i Pokolj u Silver Bellu dobar.




Silver Town je Zagor, Silver Bell je Tex

Da i nije pokolj nego je strava

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 01/09/2015 : 17:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Hvala mladjo. :)
Bjelki, strava jest Tex, ali tragedija (ne pokolj) je Zagor.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 01/09/2015 : 19:42:02  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da žabari snimaju dokumentarac o Zagiju, ko zna nešto više neka prozbori koju.


Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 01/09/2015 : 19:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Hvala mladjo. :)
Bjelki, strava jest Tex, ali tragedija (ne pokolj) je Zagor.


Tex je strava i užas

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/09/2015 : 20:33:40  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bjelolasica

quote:
Originally posted by tinton

Hvala mladjo. :)
Bjelki, strava jest Tex, ali tragedija (ne pokolj) je Zagor.


Tex je strava i užas



U muzeju? :)
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/09/2015 : 20:41:12  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Izgleda da žabari snimaju dokumentarac o Zagiju, ko zna nešto više neka prozbori koju.

http://i57.tinypic.com/2ik474x.jpg


Već bilo u kinima prije godinu-dvije.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 01/09/2015 : 21:44:53  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

quote:
Originally posted by gerilac1

Izgleda da žabari snimaju dokumentarac o Zagiju, ko zna nešto više neka prozbori koju.

http://i57.tinypic.com/2ik474x.jpg


Već bilo u kinima prije godinu-dvije.


hvala @Solar, ima kakav link da se baci pogled

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/09/2015 : 21:53:33  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Mislim da nema.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 02/09/2015 : 00:40:56  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ne postoji link..kopao sam kao sumanut ne bih li ga našao

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Poncho
stripovi.com suradnik



Croatia
3377 Posts

Member since 31/08/2007

Posted - 02/09/2015 : 12:48:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Poncho a Private Message  Reply with Quote
Ajme izgubljeni sin...

To je jedina baš loša priča u sjevernoameričkoj odiseji. Uopće se ne sjećam radnje, al sjećam se da mi je i onda bila loša. I da, sjećam se užasnog Donatellija.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/09/2015 : 13:26:56  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Ajme izgubljeni sin...

To je jedina baš loša priča u sjevernoameričkoj odiseji. Uopće se ne sjećam radnje, al sjećam se da mi je i onda bila loša. I da, sjećam se užasnog Donatellija.


koliko mi je poznato to je Donatellijev zadnji rad, bio je još jedan maxi objavljen kasnije koji je dovršio Darcagnelo. ...ako i nije bio zadnji bio je na izmaku Donatellijevih životnih snaga...
a kad je čovjek pred smrću nije ni čudo da je bio *užasan*...
Al je zato Ferrijeva naslovnica za tog IZGUBLJENOG SINA fantastična...jedna boljih iz doba Slobodne Dalmacije.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.84 seconds. Snitz Forums 2000