forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Ultimate Zagor topic
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 489

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19385 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 02/09/2015 : 13:54:07  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poncho

Ajme izgubljeni sin...

To je jedina baš loša priča u sjevernoameričkoj odiseji. Uopće se ne sjećam radnje, al sjećam se da mi je i onda bila loša. I da, sjećam se užasnog Donatellija.


Solidna pričica, ništa posebno.
Liči Toninellijevim pričama.
A Donatelli i nije tako loš u tom stripu.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 02/09/2015 : 13:56:02  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Poncho

Ajme izgubljeni sin...

To je jedina baš loša priča u sjevernoameričkoj odiseji. Uopće se ne sjećam radnje, al sjećam se da mi je i onda bila loša. I da, sjećam se užasnog Donatellija.


koliko mi je poznato to je Donatellijev zadnji rad, bio je još jedan maxi objavljen kasnije koji je dovršio Darcagnelo. ...ako i nije bio zadnji bio je na izmaku Donatellijevih životnih snaga...
a kad je čovjek pred smrću nije ni čudo da je bio *užasan*...
Al je zato Ferrijeva naslovnica za tog IZGUBLJENOG SINA fantastična...jedna boljih iz doba Slobodne Dalmacije.




Da, jedna od dvije priče iz tog MAXI-ja, Čovjek s maskom. Ni ta nije pretjerano dobra ali je isto čitljiva:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 13:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Da, to su mu bili zadnji radovi a obje priče su izašle u prodaju nakon njegove smrti, maxi čak nakon 6-7 godina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/09/2015 : 23:14:01  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by teller

quote:
Originally posted by Poncho

Ajme izgubljeni sin...

To je jedina baš loša priča u sjevernoameričkoj odiseji. Uopće se ne sjećam radnje, al sjećam se da mi je i onda bila loša. I da, sjećam se užasnog Donatellija.


koliko mi je poznato to je Donatellijev zadnji rad, bio je još jedan maxi objavljen kasnije koji je dovršio Darcagnelo. ...ako i nije bio zadnji bio je na izmaku Donatellijevih životnih snaga...
a kad je čovjek pred smrću nije ni čudo da je bio *užasan*...
Al je zato Ferrijeva naslovnica za tog IZGUBLJENOG SINA fantastična...jedna boljih iz doba Slobodne Dalmacije.




Da, jedna od dvije priče iz tog MAXI-ja, Čovjek s maskom. Ni ta nije pretjerano dobra ali je isto čitljiva:))



Uh ta prica iako je objektivno losa je meni bas draga i dobra. Secam se da mi je bilo zao sto prica nije bila na vecem broju strana. Ah to je bila davna 2008 kada sam to citao, tada su mi svi stripovi bili vrlo dobri ili odlicni, ali mislim da bi mi ta prica lepo legla i sada.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 02/09/2015 : 23:27:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
I meni je onda Čovjek sa maskom bio solidan ali pitanje je kakav bi dojam ostavio danas. To ću ionako brzo saznati jer se planiram u skorije vrijeme baciti na maxije kronološki od početka, baš kao što sam nedavno napravio sa specijalima.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

bjelolasica
stripovi.com suradnik



Croatia
5106 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 02/09/2015 : 23:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send bjelolasica a Private Message  Reply with Quote
Priča je definitivno imala potencijala, ali prekratko i zbrzano. Mogla se napraviti dobra emocionalna priča, ali šipak. Crtež isto slab, ali čovjek je bio bolestan pa mu je oprošteno.

Don’t beat me massa!Please don’t beat me massa!Don’t beat this tired old body! No, no!
http://www.youtube.com/watch?v=H8D93Awa434
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/09/2015 : 20:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Pravi fan...



Go to Top of Page

Gru
Average Member



818 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 21/09/2015 : 21:50:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nagor

Pravi fan...



Jel ovo neki talijan?
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 21/09/2015 : 22:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Svaka mu čast na Going goingu, uz ostale figure, naravno!
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/09/2015 : 22:27:20  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
Ne znam tko je vlasnik. Našao sam to na facebook stranici.

https://www.facebook.com/Zagor-60633320267/timeline/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 21/09/2015 : 22:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mogorovic

Svaka mu čast na Going goingu, uz ostale figure, naravno!



Da, i going goinga ima... to je već perverzija.
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 22/09/2015 : 19:20:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Moj zadnji crtez Zagora za Buratinija. Sad za par dana hvatam Bureta za usi...

[url=http://www.Slikomat.com/slika/5899511.htm][/url]

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/09/2015 : 21:59:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sve je odlično osim simetrije (Moj indijanski imenjak ispada kao kepec prema Čiku na obali. Bar ja imam takav utisak) i šake i zgloba na Zagorovoj desnoj ruci. Popravi dok si još u olovci

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 22/09/2015 : 22:10:11  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Inače, i mene zasvrbeli dlanovi. Prošlo je dosta od prošloga puta...


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 22/09/2015 22:10:34
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 22/09/2015 : 23:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Moj zadnji crtez Zagora za Buratinija. Sad za par dana hvatam Bureta za usi...

[url=http://www.Slikomat.com/slika/5899511.htm][/url]



Bez uvrede, prilično naivan crtež... Možda zato što je "zadnji" za Burattinija. Znatno lošiji od svega što si do sada prikazao.
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 23/09/2015 : 09:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Losiji od svega sto sam do sad prikazao?
Ipak sam u pravu da je sve relativno. Neki kazu da je najbolje sto sam do sad uradio.
Neki ce da vole Chiarollu a neki ce da vole Vernija.

Stvar ukusa.

Ovih dana hvatam Bureta za gusu na Salonu Stripa.

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 23/09/2015 : 11:31:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s Mogrovićem. Prenatrpano a osjetio sam i trzaj u preponama vidjevši Zagorov strukić, noge i stopala.
Isti strukić -> Premda se na slici ne vide ne sumnjam da su joj noge iste ko Zagorove.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



408 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 23/09/2015 : 21:17:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Inače, i mene zasvrbeli dlanovi. Prošlo je dosta od prošloga puta...





Evo jedna i od mene.

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/09/2015 : 21:37:16  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Ovo je veoma lep stil crtanja.
Sviđa mi se

pogotovo nakon navale ferrijanskih stilova :)

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

nellesky
Junior Member



408 Posts

Member since 25/08/2009

Posted - 24/09/2015 : 00:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send nellesky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Ovo je veoma lep stil crtanja.
Sviđa mi se

pogotovo nakon navale ferrijanskih stilova :)



Radije bih ovo nazvao napamet naučenim crtanjem, kao i u tvom slučaju. Odsustvo jake volje za napretkom (u oba slučaja)za ishod ima ovaj nivo crtanja,ali gdje je tu prirodni talent za crtanje?
Oprosti, ali nema ga nigdje!
Mišljenja sam da je s jakom voljom i željom moguće postati strip crtač(pun ih je Zagorov staff),ali šta su onda
Manara, Milazo, Buscema, Diso, Andreucci,Rubini,Alessandrini... ljudi koji pršte od tog kosmičkog dara + volja i zelja
Za razliku od njih Nučo ima samo volju i želju,a umjesto dara ima samo veliku zjapeću crnu rupu.
Sve ovo zbog Nuča.Ajd'sad opovrgni. Kakvi ukusi i bakrači.
Go to Top of Page

ddeki
Advanced Member



3297 Posts

Member since 30/08/2009

Posted - 24/09/2015 : 22:26:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ddeki a Private Message  Reply with Quote

http://ddeki.deviantart.com/gallery/
https://www.facebook.com/profile.php?id=100009518400153
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 24/09/2015 : 22:58:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Kaze Bure "You are my favorite!"
Konacno smo se upoznali i dogovorili sastanak u subotu posle njegove tribine. Da se samo on pita, primio bi me bez pogovora.
Kada sam slikao sa mojim mobilnim, izricito je zahtevao da se slikamo i sa njegovim mobilnim Garantovano ce sutra da stavi sliku na fejs



[url=http://www.Slikomat.com/slika/5900316.htm][/url]


[url=http://www.Slikomat.com/slika/5900311.htm][/url]

www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/09/2015 : 04:04:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ma oba ste cara....odlican crtez,samo tako dalje....drzim palceve, nek ti daju prvo crtati kolor ko mikici...razvali tamo i sve ce da krene ko lavina.
Ps...jedino one jele ili smreke izsa kolibe u mocvari mi ne izgledaju vjerodostojne...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 25/09/2015 04:07:18
Go to Top of Page

Zeljko Ferri
Senior Member



Serbia
1302 Posts

Member since 15/12/2004

Posted - 25/09/2015 : 09:08:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zeljko Ferri's Homepage  Send Zeljko Ferri a Yahoo! Message  Send Zeljko Ferri a Private Message  Reply with Quote
Jedino se Teller javio i dao mi podrsku i hvala mu
A vi ostali koji ste pogledali i samo cutite, niste zasluzili ni da vam se javim na ulici Ja se ovde trudim i zelim da podelim cistu Zagorijansku radost sa vama a vi samo gledate i cutite. Bas ste da ne kazem sta...

Znate samo da pisete kako proporcije nisu dobre a kad mi Bure kaze da sam mu omiljeni vi zavidno cutite...

Super ste podrska nema sta


www.zeljkoart.com
www.themanualco.com
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18403 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 25/09/2015 : 09:23:23  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zeljko Ferri

Jedino se Teller javio i dao mi podrsku i hvala mu
A vi ostali koji ste pogledali i samo cutite, niste zasluzili ni da vam se javim na ulici Ja se ovde trudim i zelim da podelim cistu Zagorijansku radost sa vama a vi samo gledate i cutite. Bas ste da ne kazem sta...

Znate samo da pisete kako proporcije nisu dobre a kad mi Bure kaze da sam mu omiljeni vi zavidno cutite...

Super ste podrska nema sta





pič**ke obične, kur*če se po cijele dane na Zagorovim topicima a od prave ljubavi do tog junaka-velika nula...sve jim smeta a nemaju bolje ideje ni imalo pojma kako pisati i crtati Zagora....
Iskreno, ja mislim da ga i ne vole, čitaju ga samo jer je to trend i brend...svršavaju na čička-čačke u *samo dobrim stripovima* a kad jedan domaći autor uspje ili je na tom putu uspjeha-uvuku se u svoj suopstveni šup**ak.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 489 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000