forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Kandrax... PENTALOGIJA FINALIZIRANA!
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 05/11/2005 : 12:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Buduci da nas ocekuje još jedna epopeja o Zagorovom trijumfu nad Kandraxom i u iducih nekoliko epizoda ne bi bilo zgorega otvoriti jedan zasebni topic. Za pocetak, epizoda nije baš najsjajnije zapocela mada se vec u ovoj prvoj u ciklusu nagoviješta daljnji tijek price. Uvod robovlasnicke teme je ponešto naglašen u zadnje vrijeme. Zagor je postao pravi branitelj prava crnaca, a s druge strane nešto Indijanci više nisu u težištu. Evo nešto me možda malo podsjeca na Divove dobra i zla, kad se Zagor konstantno budi neznajuci razlikovati stvarnost od sna ili mašte te koliko sam shvatio, vjerojatno ce morati umrijeti da dode do Kandraxove nove postojbine. Malo mitologije, starih bogova i demona te malicioznih druida meni nikad dosta.

Koje su bile prve epizode o Kandraxu i gdje je bilo mjesto radnje, nije valjda da je bio na starom kontinentu, Engleskoj ili gdje vec?


The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...

Edited by - DeeCay on 27/02/2006 10:50:25

realist
Senior Member



Croatia
1206 Posts

Member since 09/09/2003

Posted - 05/11/2005 : 12:59:27  Show Profile Show Extended Profile  Send realist a Private Message
Jok,obadva prijašnja susreta su bila u SAD-u,Stone Hill...
A ova epizoda,pocetak je malo zbrzan,trebalo je održavati napetost do pojavljivanja Kandraxa,a ne ga puknuti odmah na prvoj,drugoj strani.No,Ferrijev crtež je bolji nego ikad...

Bolje živjeti sto godina kao milijunaš,nego sedam dana u bijedi.
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2990 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 05/11/2005 : 13:21:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message
I mene podsjeca na Divove dobra i zla, stvarnost, mašta... A mislim da ce Zagor morati u neki drugi svijet, dimenziju kako bi se suprotstavio Kandraxu.

Ferri je i mene ugodno iznenadio, nije bolji nego ikad, ali je bolji nego u zadnjih par epizoda.

Vidjet cemo kako ce se dalje odvijati.

- Sempre drito -

Edited by - Koresh on 05/11/2005 13:23:44
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 05/11/2005 : 14:28:04  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
Mene podsjeca na "Demone ludila"...hehe...
No,nakon svaštarija po Africi i gluposti po Karibima,napokon obecavajuca epizoda!
I vrlo vjerovatno da ce Zagor fanovi svršavat na nju od dragosti.Bez uvrede.Kandrax kao Kandrax mi je ostao u sjecanju kao genijalan lik.I kad usporedim ovu epizodu sa njegovim prošlim,vidio sam da mi nedostaje samo prvi obracun(no,i on ce biti uskoro objavljen u extra seriji,pa tako da i nemam veliku pomamu nabave).Izmedu Hellingena i Kandraxa uvijek sam birao potonjeg,osim ultraepizode "Divovi dobra i zla"(Sclavi je zakon!),tako da ocekujem od ovih pet nastavaka epopeju po Zagoru...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 05/11/2005 : 14:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Nisan cita nijednu epizodu s Kandraxom ali cu ubrzo nabavit drugu a prvu cu cekat u Extra seriji.Inace stvarno podsjeca na Demone ludila i jedva cekan Krvnu žrtvu.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 05/11/2005 : 14:49:56  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Baš ga jucer procitao, u autu cim sam ga kupio, dobar crtež, ali radnja nekako na brzinu, da mi je znati kako ce se iskoprcati iz ovih problema, ali vjerojatno slijedi traljav rasplet.
Inace ne volim, ali stvarno ne volim beskonacno vracanje uvijek istih negativaca, stoput ubijeni, uvijek nekako ožive. Posebno Helingena, a i bilo kojeg drugog, eventualno jednom neka se vrati, ali ne mora periodicno.
Go to Top of Page

pepopepic
Average Member

Croatia
953 Posts

Member since 08/12/2004

Posted - 05/11/2005 : 15:00:44  Show Profile Show Extended Profile  Send pepopepic a Private Message
Najbolji mi je onaj dio gdje Zagor prelazi iz jednog sna u drugi.
Ovo je jedan bolji ciklus Zagora,prvo Ylenia,pa sad Kandrax,u extra seriji upoznavanje Zagora i Fride...

I don`t feel guilty your honor
ARMADA
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/11/2005 : 15:29:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
quote:
Originally posted by AZ

Baš ga jucer procitao, u autu cim sam ga kupio, dobar crtež, ali radnja nekako na brzinu, da mi je znati kako ce se iskoprcati iz ovih problema, ali vjerojatno slijedi traljav rasplet.
Inace ne volim, ali stvarno ne volim beskonacno vracanje uvijek istih negativaca, stoput ubijeni, uvijek nekako ožive. Posebno Helingena, a i bilo kojeg drugog, eventualno jednom neka se vrati, ali ne mora periodicno.


Nisi valjda vozio i citao u isto vrijeme!
Go to Top of Page

AZ
Average Member

Croatia
742 Posts

Member since 05/01/2002

Posted - 05/11/2005 : 15:33:54  Show Profile Show Extended Profile  Send AZ a Private Message
Nisam, ali možda bih mogao jednom pokušati.
Na parkingu kod trafike uz slabu svjetlost javne rasvjete.
Možda bih ga trebao još jednom procitati, moguce da mi je nešto i promaklo.
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 05/11/2005 : 15:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message
Ferriev crtež je naravno na visokom nivou, ali pricekajte da vidite Torricellijev crtež koji pocinje u trecem broju ove price! Savršenstvo bez mane!

Grad Stripova, vješanje svakog sata.
Strance dobrodošao...
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 05/11/2005 : 17:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message
Koliko sam ovlaš prelistao Povratak Kandraxa cini mi se zanimljiva epizoda. Citam kad sakupim sve nastavke...

Go to Top of Page

piquet
Senior Member



Croatia
1592 Posts

Member since 15/03/2003

Posted - 05/11/2005 : 17:45:27  Show Profile Show Extended Profile  Send piquet a Private Message
prijepis demona ludila za sad što me nije posebno oduševilo. valjda ce nastavak biti bolji.

one shot, one kill
Go to Top of Page

apokalips
Average Member

Croatia
632 Posts

Member since 05/09/2005

Posted - 05/11/2005 : 18:11:42  Show Profile Show Extended Profile  Send apokalips a Private Message
JA ne mogu nabavit taj nastavak,još ga nisu dobili,kvragu.

if you want peace,prepare for war.the revolution is coming
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 05/11/2005 : 19:01:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
A kako nitko ne komentira lošiji papir (nekako je žuckast) i hrapave korice?
Go to Top of Page

zagorovac
Junior Member

Germany
318 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 05/11/2005 : 19:10:00  Show Profile Show Extended Profile  Send zagorovac a Private Message
quote:
Originally posted by alen

Koliko sam ovlaš prelistao Povratak Kandraxa cini mi se zanimljiva epizoda. Citam kad sakupim sve nastavke...




Ja cu takoder poceti citati Kandraxa dok sakupim sve nastavke.Samo treba cekati tih 4,5 meseca
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 05/11/2005 : 19:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message
quote:
Originally posted by Leka

A kako nitko ne komentira lošiji papir (nekako je žuckast) i hrapave korice?


Komentirao sam ja nedavno,uz još dodatak novog ljepila
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8125 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 05/11/2005 : 21:57:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message
papir se meni svida, ja sam uvijek volio onaj najlošiji, mekani, žuti, iz starih brojeva zlatne serije, ovaj nije ni blizu toliko 'loš', ali je mrvu bliži
Go to Top of Page

Leka
New Member

Croatia
237 Posts

Member since 05/03/2005

Posted - 06/11/2005 : 00:28:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Leka a Private Message
Bah. Zagor ce se u svakom slucaju prodavati kakav god papir bio i kakva god da je oprema u pitanju. Na njemu se u proizvodnji može uštedjeti a da prodajna cijena ostane ista.

Edited by - Leka on 06/11/2005 00:30:23
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
26643 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/11/2005 : 17:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Ferrijev crtež bolji nego obicno.Za pricu mi je prerano nešto reci,ali kad baca na fantasy osjecam da ce mi se svidjeti.
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/11/2005 : 17:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Baš me zanima šta se krije iza Morgastova nestanka,za Regininog i robinjine pretpostavljan da ih je oteja Jamieson pod vlašcu Kandraxa,a i Donn je dobro prikazan,baš lici na Sotonu i jedva cekan tu borbu u Dun Scaithu.Zanima me kako ce izgledat Marcellov Kandrax.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7795 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 06/11/2005 : 23:26:14  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message
quote:
Originally posted by kico

quote:
Originally posted by Leka

A kako nitko ne komentira lošiji papir (nekako je žuckast) i hrapave korice?


Komentirao sam ja nedavno,uz još dodatak novog ljepila



a šta je tacno s tim papirom? jeli jedino do boje ili je tanji od ovog dosadašnjeg? ima li još nekih promjena na koricama u smislu kvalitete, osim što su hrapavije?
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 06/11/2005 : 23:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ja nisan primijetija da je papir žuckast,dapace nekako mi se cini kvalitetniji ka i uvez i bolje hrapave korice.Te hrapave korice primijetija san još kod Bleka br. 2,možda ce odsad tako izlazit svi Ludensovi stripovi,triban vidit sad kad izadu Dylan i Tex na kioske(možda je dylan vec izaša),uglavnom kvalitet se znatno poboljša.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 06/11/2005 : 23:37:52  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message
Meni je najbolji papir kakvog je SD jedno vrijeme rabila, kao da je bio reciklirani ili štogod vec. Cak sam imao osjecaj da i doprinosim cistoci okoliša, he, he;)

Oke je što ce razlicite dijelove epizode crtati i drugi crtaci, dobro je da se malo poremeti ta Bonelli klasicnost Ferrijevog crteža. Mada ne mogu zamisliti Kandraxa u Laurentijevim ili Chiarollinim rukama, izgledalo bi totalno ludo!

The greatest trick the devil ever pulled
Was convincing the world he didn't exist,
That was his power...
Go to Top of Page

nedim
Senior Member

Bosnia and Herzegovina
1933 Posts

Member since 13/08/2005

Posted - 07/11/2005 : 14:30:24  Show Profile Show Extended Profile  Send nedim a Private Message
eh, ja cu malo duze cekati da osjetim taj kvalitet! a kao sto neko rece najbolji mi je bio papir SD (kao recikliran onaj, "plavkasti" )

ZAGOR PRICA...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7302 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/11/2005 : 20:33:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
Ma meni je taj tamni SD paipr bija iša na živce a posebno kad je bija ultra taman u nekim stripovima.Ludensov mi je puno bolji.

Svih mi Darkwoodskih bubnjeva!

Edited by - vice on 07/11/2005 20:33:33
Go to Top of Page

SnotMan
Advanced Member



Saint Croix
6389 Posts

Member since 21/07/2003

Posted - 08/11/2005 : 14:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit SnotMan's Homepage  Send SnotMan a Private Message
Nedavno sam procitao drugo Kandraxovo''pojavljivanje-bas mi je sjelo.Inace nisam ljubitelj Zagora,ali jedva cekam da mi trce pojavljivanje dodje u ruke.

To think for yourself you must question authority and
learn how to put yourself in a state of vulnerable, open-mindedness;
chaotic, confused, vulnerability to inform yourself.Beware so long as you live, of judging people by appearances.




Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000