forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Svaki petak izuzetak-Ovaj petak: Škorpija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 106

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 08/07/2017 : 19:34:40  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Ovo je tema o PZ, i samo zbog toga sam i napisao sve ovo. Inače me živo zabole nešto da li ideš okolo kao Barni Stinson i bariš ribe na fore da si astronaut ili brat Donalda Trampa. Ali ovde si se postavio kao zvanično, ili makar poluzvanično lice PZ, što unosi zabunu. Jer kada napišeš:
quote:
Originally posted by vronski 3

Na strani 47 je greškom upisan "kraj" tako da je u principu sve ok, ceo strip je tu a to je najvažnije! ;)


to ljudi shvate kao zvanični info PZ. Onda ispadne da nije to, nego dodatna strana na forzecu, pa ti napišeš:
quote:
Originally posted by vronski 3

Sad sam se raspitao, nije u stvari nikakva greška, i u originalnom francuskom albumu je tako, piše "kraj" pa onda ide još ta jedna strana, to je neka njihova interna fora...


a zapravo si video objašnjenje predstavnika PZ na dw forumu (koji posećuješ, kao što se vidi kako si se žacnuo na moj komentar tamo da verovatno ne znaš šta je forzec)
Satnice odgovora su tu.
Skrinšotovi su tu.
Onda se buniš kako nikada nisi rekao da si član redakcije, ja ti kvotujem da jesi. Nikakva hajka, nego samo da se istera na čistac ko je ko u PZ, i ko može da govori i daje objašnjenja u ime tog lista. Samo toliko, tebi puno sreće u radu, ali ne unosi zabunu, jer ipak ima ljudi koji će poverovati tvojim "insajderskim" info replikama, pa nam ne treba da osvane negde kako je PZ "greškom" stavio "kraj" gde ne treba i slično, i da je taj info osvanuo na forumu. To se zove odgovorno ponašanje, znam da ga u Aferi i sličnim medijima pod šapom DJV-a nema, ali to ne znači da ga trebamo zanemariti i drugde. Uostalom, možda ti je bolje da lepo napišeš da si pisao nekoliko tekstova, slao ih Zabavniku, ali da sem toga nemaš nikakvih kontakata i upliva. Batali priče "sad sam se raspitao" i slično, i uživaj. Ili uvek možemo da priupitamo prave ljude u PZ šta misle o tvojim komentarima na forumu, i da to javno objave.

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 08/07/2017 : 19:50:10  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Nigde se nisam postavljao kao zvanično niti poluzvanično lice, niti ima razloga da se bilo kome pravdam. Žao mi je ako je neko shvatio pogrešno ili sam se ja pogrešno možda izrazio, NIKADA nisam nigde rekao da sam član redakcije PZ. Ako sam koristio izraz "MI U REDAKCIJI" to nije bilo u nameri da sebe lažno predstavim već što sebe kao saradnika doživljavam kao deo PZ iako nisam član redakcije.

Tekstove jesam pisao za Zabavnik, pisaću ih još jer smatram to privilegijom i čašću za jednog novinara i osobu koja je bukvalno odrasla uz taj isti Zabavnik! Ponosan sam i što su mi neki tekstovi poput onih o Jeleni Dimitrijević i Anđeliji Lazarević, bili među najčitanijma na Zabavnikovoj Fejs stranici.

Dakle, nisam insajder, nisam član redakcije ali jesam SARADNIK Zabavnika i to sa ponosom ističem. Pogrešio jesam što sam bilo šta objavljivao na ovom forumu, jer se to uvek iskrivi i pogrešno prikaže, tako da više PZ na ovom forumu, sve dok budem pisao za ovaj list, neću više pominjati.



Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 08/07/2017 : 19:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
I još samo jedan post na ovu temu, ljudi koji me znaju van foruma znaju da sam jedna vrlo ozbiljna i odgovorna osoba. Forum je nešto gde se opuštamo, zezamo (naravno sa merom), informišemo... Žao mi je što neki forum doživljavaju kao mesto za napade i obračune...
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 08/07/2017 : 20:02:30  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
A ne bih voleo da Karven pomisli da imam bilo šta protiv njega, sačuvaj Bože! Ni protiv njega ni protiv bilo kojeg drugog forumaša.

Edited by - vronski 3 on 08/07/2017 20:03:06
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16362 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 12/07/2017 : 14:38:46  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Šta se može očekivati u novom broju? Odavno nema Hermana.
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1583 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 12/07/2017 : 17:49:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
Upravo objavili na dw forumu: U broju 3414 Roko Vargas, album "Šetnja sa čudovištima".

Proverio sam, u pitanju je sedma epizoda koja ima 56 stranica, ići će najverovatnije u 5 brojeva.
Peta i dalje ostaje preskočena iz ko zna kog razloga...

Hermana i ne treba da bude, on je odavno dao najbolje od sebe, sad opstaje na staroj slavi...

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/08/2017 : 15:32:29  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
DIKAN u Malom Zabavniku!!!

Epizoda "Đavolja varoš"!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16362 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 01/08/2017 : 19:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
To je nova epizoda?
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 01/08/2017 : 21:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

To je nova epizoda?



Milsim da jeste, ja je bar do sad nisam čitao...
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11200 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 04/08/2017 : 15:10:25  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Nova cena Zabavnika, 150 din.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
457 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 04/08/2017 : 15:23:05  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
Stvarno cudno. Evro je pao (juce su mi platili 118), a Zabavniku skace cijena.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 04/08/2017 : 17:12:48  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Jeste Zabavnik poskupeo ali tih 30 dinara više nije uopšte mnogo kad se ima u vidu šta sve PZ nudi, kvalitetne tekstove i stripove svakog petka...

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16362 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 04/08/2017 : 18:11:36  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wesskowaz

Nova cena Zabavnika, 150 din.


Kod nas je poskupio na 3,75 KM, nekako je to previše, posebno ovo otkad je ovoliko reklama.

Edited by - delboj on 09/08/2017 19:42:59
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 12/08/2017 : 09:01:50  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
I tako meni onaj što ovde pametuje i deli moralne lekcije, na jednom drugom forumu javno promoviše pušenje (cigara, da budem precizan) i to na topicu o Zabavniku!

Ccccccc....


Edited by - vronski 3 on 12/08/2017 09:02:20
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 12/08/2017 : 09:52:57  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
i kasnije se guziš po forumu kako ja tebe proganjam, kako te vredjaju i tvoj rad, kako se o tebi piše na forumu gde si banovan... onda sledi salva izjava kako si zavrsio sa mnom za sto godina... potom posipanje pepelom javno i slanje privatnih pruka meni... eh moj Srećko. Mnogo si fasciniran forumom sa kog si sutnut zbog radikalnog, da ne kazem naprednog nacionalizma i tabloidne farse koju si digao, pa si pobegao ovde. Ali redovno pratis sta se tamo pise. Razumem tvoju frustraciju, ali delucka malo jadnjikavo. Znam da smo na razlicitim ideoloskim, etickim i moralnim skalama zivota, pa (ajde da se strpamo jednom u isti kos) i profesije kojom se bavimo. I drago mi je zbog toga. Kompletne smo suprotnosti. Ali mislio sam da je za rad u tabloidnom nacionalisticko-senzacionalistickim toalet papirima preduslov makar pismenost. Ali, izgleda da nije. Drago mi je da si skrinsotovao post, jer se vidi da u kontekstu rasprave o ceni PZ kazem da se za cigare i druga sranja da mnogo vise para nego za strip, sto je poredjenje cena koje cesto iznosim.


All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 12/08/2017 : 09:55:33  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

i kasnije se guziš po forumu kako ja tebe proganjam, kako te vredjaju i tvoj rad, kako se o tebi piše na forumu gde si banovan... onda sledi salva izjava kako si zavrsio sa mnom za sto godina... potom posipanje pepelom javno i slanje privatnih pruka meni... eh moj Srećko. Mnogo si fasciniran forumom sa kog si sutnut zbog radikalnog, da ne kazem naprednog nacionalizma i tabloidne farse koju si digao, pa si pobegao ovde. Ali redovno pratis sta se tamo pise. Razumem tvoju frustraciju, ali delucka malo jadnjikavo. Znam da smo na razlicitim ideoloskim, etickim i moralnim skalama zivota, pa (ajde da se strpamo jednom u isti kos) i profesije kojom se bavimo. I drago mi je zbog toga. Kompletne smo suprotnosti. Ali mislio sam da je za rad u tabloidnom nacionalisticko-senzacionalistickim toalet papirima preduslov makar pismenost. Ali, izgleda da nije. Drago mi je da si skrinsotovao post, jer se vidi da u kontekstu rasprave o ceni PZ kazem da se za cigare i druga sranja da mnogo vise para nego za strip, sto je poredjenje cena koje cesto iznosim.





Ej bre, ja se našalim malo a ti odmah tako...

Go to Top of Page

5ypo
Junior Member

Serbia
457 Posts

Member since 09/03/2017

Posted - 16/08/2017 : 11:17:34  Show Profile Show Extended Profile  Send 5ypo a Private Message  Reply with Quote
Vronski, znas li koji strip ce izaci u novom PZ?
Go to Top of Page

xander
Junior Member



Serbia
395 Posts

Member since 01/03/2012

Posted - 16/08/2017 : 12:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send xander a Private Message  Reply with Quote
Ne zna, ali proveriće on to sad časkom na DW forumu.
Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 16/08/2017 : 13:04:31  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Koko Bil, rečeno na dw forumu

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/08/2017 : 14:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Navodno neobjavljeni, pa još u boji, sjajno!!!



O ovom možemo samo sanjati:

https://sbamcomics.it/blog/2017/08/08/parte-cocco-bill-hachette/

Edited by - Peyo on 16/08/2017 15:31:25
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20703 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/08/2017 : 16:57:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Navodno neobjavljeni, pa još u boji, sjajno!!!



O ovom možemo samo sanjati:

https://sbamcomics.it/blog/2017/08/08/parte-cocco-bill-hachette/



nadam se i dosanjati jednom!

Koko Bil mi je jedan od 15 top naslova koje bih voleo videti u novom,albumskom ruhu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10042 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 16/08/2017 : 19:12:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Čini mi se da se netko iz Darkwooda svojedobno izjasnio da bi i on to htio, ali da to po njemu ne dolazi u obzir zbog toga što bi se taj strip slabo prodavao.

Što se mene tiče i Tom Njuškalo i Zori Kid su mi također omiljeni naslovi.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/08/2017 : 10:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Koko Bil mi je jedan od 150 top naslova koje bih voleo videti u novom,albumskom ruhu.

Go to Top of Page

karven
Senior Member



Serbia
1871 Posts

Member since 16/07/2006

Posted - 17/08/2017 : 11:10:54  Show Profile Show Extended Profile  Send karven a Private Message  Reply with Quote
Sjajan je bre Koko Bil, uvek se živ iskidam od smeha

All is one in Darkseid. This mighty body is my church. When I command your surrender, I speak with three billion voices. When I make a fist to crush your resistance. It is with three billion hands.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10822 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 17/08/2017 : 11:29:11  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by karven

Sjajan je bre Koko Bil, uvek se živ iskidam od smeha



akcenat je na antovim megalomanskim potrebama, ne na dobrome bilu
Go to Top of Page
Page: of 106 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000