forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Pristup aukcijama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 26/02/2006 : 21:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
Kratko pitanje:

Da li pristup aukcijama imaju samo aktivni clanovi foruma ili mogu pristupiti i gosti sajta?

Obrazlozenje za ovo pitanje:Dobio sam poruku-komentar u vezi jedne od mojih aukcija ali nick od tipa koji mi je to poslao ne mogu naci niti na listi korisnika aukcija niti na listi clanova foruma.
Eto toliko nije nista bitno ali bih bas voleo znati o cemu se radi...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 26/02/2006 : 22:11:17  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
Valjda se moraš logirati dA bi učestovao u aukcijama....
Za svako bidanje traži log
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 26/02/2006 : 22:52:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sdragan@

Kratko pitanje:

Da li pristup aukcijama imaju samo aktivni clanovi foruma ili mogu pristupiti i gosti sajta?

Obrazlozenje za ovo pitanje:Dobio sam poruku-komentar u vezi jedne od mojih aukcija ali nick od tipa koji mi je to poslao ne mogu naci niti na listi korisnika aukcija niti na listi clanova foruma.
Eto toliko nije nista bitno ali bih bas voleo znati o cemu se radi...

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"





Koliko znam, on ti ne bi mogao poslati poruku da nije logiran. Može gledati aukcije, ali kada želi poslati poruku, traži login. Morao je nekako saznati tvoju adresu preko posrednika.

>>All this moments will be lost in time, like tears in rain...<<
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 27/02/2006 : 16:52:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako je mogao saznati adresu, zbog toga sam i postavio ovo pitanje.OK ako moze posmatrati aukcije ali da bi mi poslao poruku morao bi biti logiran?!


"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 27/02/2006 : 16:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

Valjda se moraš logirati dA bi učestovao u aukcijama....
Za svako bidanje traži log


nije bidovao, samo je postavio par pitanja.Ali mi nije jasno kako je mogao poslati mail preko mog profila a da nije logiran na aukcijama?

"U vremenu satelita i svemirskih putovanja besmisleno odzvanjaju uvijek nova ratovanja"


Go to Top of Page

Star Wars
Senior Member

Croatia
1076 Posts

Member since 11/07/2005

Posted - 28/02/2006 : 15:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Star Wars's Homepage  Send Star Wars a Private Message  Reply with Quote
Kao sto kaze Obi, bio je neki posrednik sigurno.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22420 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 03/03/2006 : 09:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
Da uvek piše da se moraš ulogirati da bi učestvovao na aukcijama, pa kako je onda moguće da se dešavaju ovakve stvari ?

Prelaze miš i slon preko mosta. Miš kaže:" Al' tutnjimo!" A kad se most srušio miš reče slonu : " Trebali smo ići , jedan po jedan !"
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000